iştirakidir.

BAYAN ÇANTA VE CÜZDAN

En Ucuz Bayan Çanta ve Cüzdan Fiyatları

Ana Sayfa > Ayakkabılar ve Çantalar >
Kategoriler+
Filtreler+

İlgili Etiketler

Nike bayan bel çantalarını en uygun fiyatlarla Cimri.com sitesinde bulabilir, beğendiğiniz ürünler arasında kolayca fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Daha çok pantolonların kemerliklerine takılan bu çantalar, sporcular tarafından özellikle tercih edilmekte olup, küçük eşyaları taşımak için kullanılmaktadır. Birçok farklı desen ve modelde üretilen bu çantaların, yağışlı havalarda yürüyüş, koşu gibi outdoor sporları yapanlar için su geçirmez özellikte tasarlanmış modelleri de vardır. Yine kışlık kullanım için peluş kumaşlı olan modelleri en çok bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Yazlık freebag çantalar ise, daha çok terletmeyen kumaşlardan üretilirler. En ucuz bayan freebag çanta modellerini Cimri.com sitesinden görüntüleyebilir, beğendiğiniz çantalar arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Bayan bel çantaları ile geçmişten günümüze…

Bel çantaları, özellikle 90’lı yıllarda hayatımıza girmiş, kullanım kolaylığı ve sağladığı konforla da günümüze kadar kullanılmaya devam etmiştir. Bele takılarak kullanılan bu çantalar, her sezon yenilenen görüntüleri ile 90’lardan günümüze hem bayan hem de erkeklerin tercih ettiği ürünlerdir. Bu çantalar üzerinde ayarlanabilir bir toka bulunur. Çantayı takan kişi, bu toka üzerinden beline uygun şekilde ayarlama yapar ve kullanır. Böylece, yanına alacağı küçük eşyaları kolayca bel çantaları ile taşıyabilir. Birbirinden farklı tasarım ve renklerde üretilen bu çantalar, en çok da sporcular, motorsiklet tutkunları, koşu yapanlar, yürüyüş yapanlar, bisiklete binenler ve spor giyinmeyi sevenler tarafından tercih edilmektedir. Örneğin, sahilde koşuya çıktığınızda bir sırt çantasıyla koşmaya çalışmak yerine, cüzdan, telefon, anahtar gibi gerekli eşyalarınızı bu küçük çantalara koyabilirsiniz. Bazı kişiler bu çantaları omuza asarak da kullanmaktadır. Bu çantalar, kemere takılan çanta olarak da bilinmektedirler, çünkü çantanın kayışı, genellikle pantolonun kemerliğine geçirilerek kullanılır. Çantayı elinizde veya omzunuzda taşımanız gerekmediğinden bir diğer adı da freebag çanta olarak dilimize geçmiştir.

Bayan bel çantası fiyatları ne kadardır?

Freebag çanta fiyatları markaya ve modele göre değişkenlik gösterir. Uygun fiyatlı bir çanta arıyorsanız, en ucuz bayan bel çantası modellerini Cimri.com sitesinde, bayan çanta ve cüzdan kategorisi altında yer alan, bayan bel çantası sekmesinden görüntüleyebilir, ürünleri listeleyerek fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.