Seyahat Çantası

Seyahat Çantası Fiyatları

203 Ürün gösteriliyor.
Seyahat Çantası fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Seyahat Çantası modelleri ve Seyahat Çantası fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Seyahat Çantası kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Adidas, Nike, Pierre Cardin, Faber Castell, Ççs. 203 adet Seyahat Çantası fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Seyahat Çantası Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Seyahat Çantası markası:

2021 yılı Seyahat Çantası Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 211 Seyahat Çantası modeli içerisinde en ucuz Seyahat Çantası fiyatı 8.99 TL iken, en yüksek Seyahat Çantası fiyatı 14334.51 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Seyahat Çantası fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Seyahat Çantası fiyatı ise 164.42 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Seyahat Çantası Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
16
Adidas RUNFALCON Beyaz Erkek Koşu Ayakkabısı
Adidas RUNFALCON Beyaz Erkek Koşu Ayakkabısı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Seyahat Çantası

Seyahate çıkarken alınacaklar özenle seçilir ve genellikle yanımızda büyük bir yük taşırız. İşte tam bu noktada seyahat çantası ürünleri, kurtarıcımız olabilir. Seyahat ederken yanınızda götüreceklerinizi bu ürün yardımı ile götürebilirsiniz. Ekstra olarak ergonomik yapısı sayesinde fonksiyonellik sağlayan bu ürünler, aynı zamanda uygun fiyat yapılarına da sahiptir. Böylelikle kaliteyi uygun fiyata alabilirsiniz. Genel olarak seyahat çantaları seyahat sırt çantası şeklinde tasarlanır. Taşıma kolaylığının yanı sıra ekstra bazı özelliklere de sahip olan bu ürünler sayesinde eşya taşımak oldukça kolay bir hale gelir. Bununla beraber seyahat çantası modelleri arasında dilediğiniz tercihte bulunabilir, istediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz. Seyahat çantaları, kaliteli yapıları, ergonomik tasarımları ve uygun fiyatıyla ön plana çıkar. Araştırma yaparak en ideal ve en ucuz ürünüz cimri.com üzerinden bulabilirsiniz. Markalar arasında tercihte bulunurken kalite, sağlamlık, dayanıklılık gibi faktörlere dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Bu faktörler kaliteli ve sağlıklı bir alışverişin temellerini oluşturur.

Seyahat Çantası Modelleri ve Özellikleri

Cimri.com’da yer alan seyahat çantaları, araştırma ve karşılaştırma yapmanız için özel olarak sizlere sunulmuştur. Ürün incelemesi ve fiyat araştırması yaparak en ideal ürüne ulaşabilirsiniz. İlgili araştırmaları sitemiz üzerinden yürütebilirsiniz. Bununla beraber çok sayıda seyahat çantası çeşitleri mevcuttur. Bu çeşitler, gerek boyut gerekse özellik bakımından sınıflandırılır. Örneğin çekçekli seyahat çantası fonksiyonel bir ürünü ifade eder. Bu ürünlerin geniş hacmi, içerisine eşyalarınızı rahatlıkla doldurabileceğiniz anlamına gelir. Bu sayede tek seferde çok sayıda eşyayı taşıyabilirsiniz. Ürün serilerinden bir diğeri olan seyahat organizer çanta ise pratik bir kullanım sunarak aynı zamanda kaliteyi ayaklarınıza getirir. Kaliteli ürün tercihinde ürün özelliklerini bilmeniz çok önemlidir. Özellikleri bilerek daha doğru bir tercihte bulunabilirsiniz. Bununla beraber tekerlekli modeller de mevcuttur. Bu ürünleri sitemizde seyahat çantası tekerlekli şeklinde arama yaparak bulabilir, ürünler inceleyebilirsiniz. Omuz çantası formatında da ürünler bulunurken yine belirtilen ürünlere sitemizde seyahat omuz çantası şeklinde arama yaparak ulaşabilirsiniz. İlgili ürünler kalite standartlarına uygundur. Çıkılan yolculukların vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan seyahat çantaları, farklı tasarımlarla göze de hitap eder. Tarzınızı yansıtacak ürünü bulmanız cimri.com aracılığı ile çok kolaydır. Sitemizin basit yapısı, mağazalar arasında en uygun fiyatı bulma imkânı tanır. Böylelikle bütçeniz açısından da verimli bir işlem yapmış olursunuz. Genel olarak seyahat çantaları, yolculuk esnasında yanınızda eşya taşımaya olanak verirken, portatif yapısı ile bu işlemi kolay bir şekilde yürütmenizi sağlar. Böylelikle ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kendi tarzınızı oluşturabileceğiniz ya da yansıtabileceğiniz seyahat çantaları, kalite unsuru dikkate alınarak üretilmiştir. Siz de kalite unsuruna dikkat ediyorsanız bu ürünleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Markalar arasında en doğru ürünü bulabilmek adına yapacağınız araştırmaları sitemiz üzerinden yürütebileceğiniz gibi, aynı zamanda en uygun fiyatı da bulabilirsiniz. Kıyafetiniz ile uyumlu bir şekilde seçeceğiniz seyahat sırt çantası, size büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Böylelikle ürünü satın almanız durumunda büyük kolaylıklar elde edebilir, pratik bir kullanım yakalayabilirsiniz. Seyahat çantaları ile pratik bir kullanım elde ederken aynı zamanda ergonomik tasarım sayesinde tutuş ve taşıma kolaylığı sağlar.

Seyahat Çantası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Seyahat çantalarından herhangi birini satın almaya karar vermeden önce ürün özellikleri hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Ürün özelliklerini bilerek daha doğru tercihlerde bulunabilirsiniz. Bu ise size pek çok avantaj sağlayacaktır. İlk olarak dikkat etmeniz gereken unsur, kalitedir. Kalite, bu tür ürünlerde aranması gereken özelliklerden birisidir ve dikkat etmeniz gerekir. Kaliteli ürün alarak verimli bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Öte yandan ürün sağlamlığı ve dayanıklılığı, dikkat etmeniz gereken faktörler arasında yer alır. Ürünler ne kadar dayanıklı olursa o kadar uzun süreli bir kullanım imkanı yakalayabilirsiniz. Ürünün tasarımı, tarzınızı yansıtacak nitelikte olmalıdır. Bu nedenle de bu unsura da dikkat etmelisiniz. Fiyat faktörü, dikkat etmeniz gereken başka bir özelliktir. Bu özellik ürünün kendisi ile ilgili bir özellik değildir. Fakat alışveriş esnasında dikkat edilmesi durumunda pek çok avantajı sizlerle buluşturacaktır. Genel olarak dikkat etmeniz gereken özellikler bu şekildedir. Bu özelliklere dikkat etmeniz durumunda daha doğru bir tercih yaparak birçok avantajı elde edebilirsiniz.

Seyahat Çantası Fiyatları

Fiyatları belirleyen çok sayıda faktör vardır ve bu faktörlerden ilki ürün kalitesidir. Kalite arttıkça fiyat da artış gösterecektir. Öte yandan dayanıklılık, sağlamlık gibi faktörler de ürünün fiyatı ile yakından ilgilidir. Dayanıklılık ve sağlamlık, fiyatlar ile doğru orantılı bir şekilde ilerler. Bu nedenle dayanıklılık arttıkça fiyatlar da artar diyebiliriz. Bununla birlikte ürünün tasarımı karmaşık bir yapıda ise bu da fiyatları arttıracaktır. Fiyatları azaltıcı unsurlar arasında indirimler ve kampanyalar yer alır. İndirimler ya da kampanyalar sayesinde fiyatlar düşüş yaşayabilir. Araştırmalar ile bu indirimlerden haberdar olabilirsiniz. Rekabet durumu da fiyat avantajı sağlayan unsurlar arasındadır. Marka ismi, firma maliyetleri gibi spesifik konular da fiyatlar ile yakından ilgili olup, bu unsurlar seyahat çantası fiyatlarını etkileyecek güçtedir. Markaların fiyat politikaları, fiyatı etkileyen unsurlardan bir diğeridir. Fiyat politikalarında değişim gözlendikçe fiyatlarda da değişim olacaktır. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi için araştırma ve fiyat karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Ürün için sipariş vermeden önce cimri.com’u ziyaret ederek fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery