Ayakkabılar ve Çantalar

En Ucuz Ayakkabılar ve Çantalar Fiyatları

189275 ürün gösteriliyor.
Ayakkabılar ve Çantalar fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ayakkabılar ve Çantalar modelleri ve Ayakkabılar ve Çantalar fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ayakkabılar ve Çantalar kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Spor Ayakkabı, Kadın Ayakkabıları, Erkek Ayakkabıları, Bayan Çanta ve Cüzdan, Erkek Çanta ve Cüzdan. 189275 adet Ayakkabılar ve Çantalar fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Tommy Hilfiger W04361-413 Lacivert Poppy Small Tote Kadın Günlük Çanta
Tommy Hilfiger W04361-413 Lacivert Poppy Small Tote Kadın Günlük Çanta
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Xiaomi 90 Fun Ultra Erkek Akıllı Koşu ve Yürüyüş Ayakkabısı Mavi
Xiaomi 90 Fun Ultra Erkek Akıllı Koşu ve Yürüyüş Ayakkabısı Mavi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Samsonite S'Cure 55 cm Kabin Boy Valiz
Samsonite S'Cure 55 cm Kabin Boy Valiz
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lumberjack RIVER-SND NUB Erkek Bot
Lumberjack RIVER-SND NUB Erkek Bot
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Ayakkabı Ve Çanta Modelleri Nelerdir?

Ayak sağlığı için oldukça önemli olan ayakkabı ürünleri, günümüzde erkek ve kadınlar için ayrı özelliklerde yer almaktadır. Aynı zamanda küçük çocuklar için ayrı cinsiyetlerde de üretilen ayakkabılar, unisex modeller ile de görülmektedir. Ayakkabı ürünlerinin yanı sıra, genel olarak kadınlar için oldukça kullanılan çanta çeşitleri, kadınlar için olduğu kadar erkekler için de üretilmektedir. Söz konusu olan ayakkabı ürünlerinde kadın ayakkabıları, erkek ayakkabıları, kız çocuk ayakkabısı, erkek çocuk ayakkabısı ve unisex ayakkabı modelleri bulunmaktadır. Çantalar ürünlerinde ise bayan çanta, erkek çanta, seyahat çanta ve cüzdan çeşitleri yer almaktadır.

Ayakkabı Ve Çanta Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Yaz, kış, ilkbahar ve sonbahar olmak üzere her mevsim şartlarına uygun olarak imal edilen ayakkabı ürünlerinde, ayakların dışarıdan gelebilecek olan darbelere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır. Ayakkabı seçimlerinde dikkat edilmesi gerekenler listesinin başında, ürünlerde sağlık kurallarına uygun ve sağlam malzemelerin kullanılması gelmektedir. Aynı zamanda kullanılacak olan zamanlara ve cinsiyet seçimlerine de dikkat edilmesi, ürünlerin daha doğru kullanılması için önemli olmaktadır. Ayakkabı dışında kadınların en çok kullandığı ürünler olan çantalar, çeşitli meslek ve cins grubundan kişilerce kullanılmaktadır. İş, eğitim, seyahat, spor gibi amaçlarda kullanılacak olan çantalarda, daha çok spor tarzı olan ürünler tercih edilmektedir.

Ayakkabı Ve Çanta Üretici Markaları Nelerdir?

Puma, New Balance, Nike gibi markalar tarafından üretilmiş olan ayakkabı ürünleri daha çok spor tarzı seven kişiler için uygundur. Aynı zamanda Biggdesign markasının piyasaya sürmüş olduğu çanta ürünlerinde, seyahat için kullanılan bavullar ön plana çıkmaktadır. Çeşitli renk seçenekleri ile farklı boyutlarda üretilen çantalarda, giderek gelişen teknoloji sayesinde baskılar yapılabilmektedir.

Ayakkabı Ve Çanta Fiyatları Nasıldır?

Pek çok farklı marka ve firma tarafından çeşitli özelliklerde üretilen ayakkabı ürünlerinde, fiyatlar farklılık göstermektedir. Ürünlerde yer alan malzeme ve özelliklerine göre farklı ücretlerde yer alan ayakkabı ürünleri için Cimri.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Tüm marka ve ayakkabı ürünlerini tek bir merkez üzerinde buluşturan site, aynı zamanda çanta malzemelerinin de tüm fiyat aralıklarını sizlere ulaştırmaktadır.