Cep Telefonu Lensi

Cep Telefonu Lensi Fiyatları

1003 Ürün gösteriliyor.
Cep Telefonu Lensi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Cep Telefonu Lensi modelleri ve Cep Telefonu Lensi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Cep Telefonu Lensi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Apple, Samsung, Zore, Xiaomi. 1003 adet Cep Telefonu Lensi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Cep Telefonu Lensi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Cep Telefonu Lensi markası:

En Çok İncelenen Cep Telefonu Lensi Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Cep Telefonu Lensi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
8 Aralık 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1003 Cep Telefonu Lensi modeli içerisinde en ucuz Cep Telefonu Lensi fiyatı 11.05 TL iken, en yüksek Cep Telefonu Lensi fiyatı 2775.23 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Cep Telefonu Lensi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 8 Aralık 2021 tarihinde ortalama Cep Telefonu Lensi fiyatı ise 144.1 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Cep Telefonu Lensi Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Cep‌ ‌Telefonu‌ ‌Lensi‌ ‌

Farklı özelliklerle üretilen, kimi tanımlarda objektif veya dönüştürücü isimleriyle anılan fotoğraf makinesi lenslerini herkes bilir. Kullanımı oldukça yaygın olan bu lensler, değiştirilebilir objektifli fotoğraf makineleri için özel olarak üretilir. Mevcut objektifin yakınlaştırma kapasitesini veya görüş açısını arttırarak çekimlerinizden farklı sonuçlar elde edebilmenizi sağlar. Bu durum da fotoğraf makinelerinin vazgeçilmez olmasını sağlayan büyük bir unsur olarak kullanıcıların gönlünde yer eder. Fakat taşıma zorluğu oluşturan ebatları ve ağırlık değerlerinden ötürü kullanımı çoğu zaman mümkün olmayabilir. Fakat cep telefonu kameraları için özel olarak üretilen çiçeği burnunda icatlar olan cep telefonu lensi öyle değil. Kolaylıkla taşınabilir, saklanabilir ergonomik tasarımı sayesinde çanta, cep, cüzdan ve dahası her alanda muhafaza edebilir, hayatınızın her anında size eşlik etmesine izin verebilirsiniz. Böylelikle yaşamak istediğiniz farklı çekim deneyimlerini artık akıllı telefonlarınızla yaşabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, cep telefonu lens modelleri ile tanışmak.

Cep‌ ‌Telefonu‌ ‌Lensi‌ Modelleri ve Özellikleri

Cep telefonu lensi, akıllı cep telefonu kameralarının fotoğraf makinaları karşısında tek mağlubiyeti olan farklı çekim olanakları şansını akıllı telefonlarına taşıyan sevimli cihazlar olarak hayranlık kazanır. Piyasaya sunulduğu günden bu yana kullanıcılar tarafından en çok sevilen özelliklerinin başında telefonunuza hava katan minimal ve şık tasarımları gelir. Tabii bu durumun cep telefonu lens modelleri ile tanışıp özelliklerini keşfedinceye dek sürdüğünü belirtmek gerekir.  En büyük hayranlığını çekim kalitenize sunduğu artı değerle kazanan cep telefonu lensleri, kameranın özelliklerini geliştirmeyi sağlayan fonksiyonel objektifler olarak tanımlanır. Harici kullanım özelliğiyle tüm cep telefonları modellerine kolaylıkla takılarak kullanılabilir. Mandallı veya mandalsız olarak takılabilen seçenekler arasından dilediğiniz seçimi yaparak kullanım koşullarınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Kullanım kolaylığı sağlayan hafif ve ergonomik yapısı sayesinde ağırlık oluşturmaz ve çekimlerinize odaklanmanızı mümkün kılar. Farklı çekim olanakları yakalamanızı sağlayan balık gözü, geniş açı, makro ve optik-telefoto modelleri arasından seçim şansı sunar. Çekim ortamı ve mesafesine göre tasarlanan fonksiyonel seçeneklerin her biri farklı bir deneyiminizde harika sonuçlar elde etmenizi sağlar. Misal balık gözü cep telefonu lensi ile objelere dilediğiniz kadar yakınlaşarak sorunsuz ve net görüntüler elde edebilirsiniz. Fakat istediğiniz objeleri gerçek boyutlarıyla fotoğraflamaksa ideal büyütme oranlarıyla bunu mümkün kılan makro lensleri tercih edebilirsiniz. Üstelik dilerseniz tekli, dilerseniz ikili veya üçlü setler halinde satılan mobil lens model seçenekleri arasından beklentilerinize yanıt veren seçeneklere erişebilmek de mümkün. Markalar tarafından kullanımınıza sunulan mobil lensler ağırlıklı olarak üniversal konseptte, tüm telefon modelleriyle uyumlu olarak tasarlanır. Büyük bir çoğunluğu hem ön hem arka kamera ile uyumluluk özelliği gösterir. Bu sayede cep telefonu uyumlu ön kamera özelliğiyle sınırsız selfie çekimleri de yapabilirsiniz. Tabii geniş bir model yelpazesi ile karşınıza çıkan seçenekler arasında bazı akıllı cep telefonu markaları için özel olarak tasarlanan özel sürümlere de erişebilirsiniz. Ağırlıklı olarak kişiye özel çözümler arayışında olan kullanıcılar tarafından tercih edilen özel sürüm seçeneğinin yalnızca seçtiğiniz cihaz sürümünde verim sağlayacağını belirtmek gerekir.

Cep‌ ‌Telefonu‌ ‌Lensi‌ Fiyatları

Tüm mobil telefonlara uyumlu veya özel sürüm seçenekleri arasından seçim fırsatı sunan cep telefonu lensleri, aynı şekilde kendi içinde de özellik ayrıcalıkları barındırır. Çekim özelliklerine göre birbirinden ayrışan modeller arasında yer alan mandallı ve mandalsız model alternatifleri ise bir diğer model farklılığını doğurur. Tüm bu özellik farklılıklarına bağlı olarak sahip oldukları fiyat değerleri de değişkenlik gösterir. Aynı şekilde içerisinde birden fazla ürün yer alan setli paketler için ödemeniz gereken tutar da tekli alımlarınıza nazaran daha fazla olur. Beraberinde markalar arasında değişen fiyatlandırma prensipleri de cep telefonu lens fiyatları üzerinde değişim etkisi oluşturur. Bu durum benzer özelliklere sahip fakat marka olarak farklı lens seçenekleri ile farklı fiyatlar eşliğinde karşılaşmanız sonucunu doğurur. Pek çok markaya ait cep telefonu lenslerinin satışı yapan satış noktaları arasında görülen fiyat farklılığı ise almayı düşündüğünüz modele farklı fiyatlarla sahip olabilmenizi sağlar. Olumlu unsur olarak görülen bu faktörü pratik fiyat araştırma sitesi cimri.com ile yapacağınız araştırmalar sayesinde avantaja dönüştürebilirsiniz.

Cep‌ ‌Telefonu‌ ‌Lensi‌ Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İsterseniz iyi bir kameranız olsun, isterseniz de çok da memnun olmadığınız bir kameraya sahip olsun; mobil lenslerin çekim deneyimlerine katacağı çok fazla avantaj var. Bu nedenle alımlarınız sırasında öncelikli olarak yaşamak istediğiniz avantajlara özen göstermeniz gerekir. Bunun için yapmanız gereken tek şeyi ise üzün özelliklerini dikkatlice okumak ve lens modellerinin çekimlerine katacağı ayrıcalıkla ilgili bilgi sahibi olmak oluşturur. Hangi lensin hangi tür çekimlerde avantaj sağladığını net olarak bilmek, bu aşamada önem taşır. Setli olarak sunulan model seçenekleri arasından yapacağınız seçimlerde de yine paketler içerisinde yer alan seçeneklerin hangi modeller olduğuna dikkat etmeniz gerekir. Misal geniş açılı fotoğraf çekimleri yapabilmek istiyorsunuz; bu durumda tercihiniz makro lensler değil, geniş açılı lens modeli olmalı. Ya da lens modelinizle aynı zamanda selfie çekebilmek istiyorsanız; cep telefonunuzla uyumlu arka kamera lens modelleri arasından yapacağınız seçimin aynı zamanda ön kamera uyumunu araştırmanız gerekir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery