Kulaklık

En Ucuz Kulaklık Fiyatları

2804 ürün gösteriliyor.
Markalar
Ses Seviyesi
Gürültü Engelleme
NFC
Bağlantı Tipi
Bluetooth
Kulaklık fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kulaklık modelleri ve Kulaklık fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kulaklık kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, HP, Asus, Samsung, Xiaomi. 2804 adet Kulaklık fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Kulaklık Nedir ve Ne İşe Yarar?

Günlük hayatta, özellikle toplu taşıma araçları içerisinde insanların sıklıkla kullandığı kulaklıklar iki küçük hoparlörün kulağımıza oldukça yakın durması sayesinde sesi doğrudan almamızı sağlayan araçlardır. Müzik dinlerken aynı zamanda çevreyi de rahatsız etmemenin en doğru yolu olan kulaklık kullanımı, bazen de çevreden gelen gürültüleri önlemek için kullandığımız bir araç olabilmektedir. Hayatın her anında yer alan ve ruhumuzun gıdası olan müziği en güzel biçimde dinlemek için kulaklıklar da her geçen gün gelişmiş ve yeni tasarımlara, yeni özelliklere kavuşmuştur. Özellikle günlük hayatta kullanım rahatlığı sağlamak amacıyla kablosuz-bluetooth kulaklıklar ortaya çıkmıştır. Ürün yelpazesinin genişlemesi de kulaklık seçiminin önemini arttırmıştır.

Kulaklık Seçimi Nasıl Yapılır?

Kulaklık seçiminizi yaparken öncelikle ürünü ne amaçla kullanacağınıza karar vermelisiniz. Müzik dinlemek için ses kalitesi ve yalıtıma, oyun oynarken kullanmak için kablo uzunluğu ve dB seviyesine, cep telefonunuzla bağlantılı bir şekilde iletişim amaçlı kullanmak içinse kablosuz bir kulaklığa sahip olmaya özen gösterebilirsiniz. Bunlar haricinde kulaklığınız boyutu ve kulağınızdaki duruşu önemlidir. Gereğinden büyük veya küçük bir kulaklık kullanmak rahatsız edici olabilmektedir. Aynı zamanda ürünün ağırlığı ve tasarımı da önemlidir. Kulak üstü kulaklıklarda ağırlık oldukça önemli bir husustur. Ürünün tasarımının da zevklerinize hitap etmesi gerekir.

Kulaklıkla Yüksek Seste Müzik Dinlemenin Zararı Nedir?

Kulaklığın ses seviyesinin yükselmesi kulağımıza uyguladığı basıncın artmasına yol açacaktır. Bu durum da zamanla kulağımızın iç bölgesindeki hücrelerde işitme kaybına sebep olabilmektedir. Bu hücrelerde oluşan hasarlar kimi zaman tedavisi mümkün olsa da kimin zaman geri dönüşü olmayan hasarlar olabilmektedir. Bu yüzden ses seviyesini yüksek tutmamalı, kulak sağlımızı gözetmeliyiz.

Kulaklık Fiyatları Nasıldır?

Kulaklıkların ürün tipi ve sahip olduğu özelliklere göre fiyatlar farklılık göstermektedir. İhtiyacınız doğrultusunda bir ürün seçimi yaptıktan sonraki aşamada Cimri.com sizlere yardımcı olacaktır. Ortalama 3 TL gibi bir fiyatla satışa başlayan ve 4.529 TL’ye varan geniş bir fiyat aralığındaki ürünleri bir arada inceleyebileceğiniz Cimri.com, Sony, Samsun, Philips gibi birçok markaya ait yüzlerce ürünü farklı satıcılara ait farklı fiyatları da kıyaslama şansıyla birlikte en ucuz şekilde satın almanızı ve tasarruf etmenizi sağlar.