track source
track source

Kulaklık

Kulaklık Fiyatları

3098 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Mikrofon
Ses Seviyesi
Gürültü Engelleme
Ayarlanabilir Kafa Bandı
Kafa Bandı Yastığı
NFC
Bağlantı Tipi
Bluetooth
Ortam Sesi Modu
Dönebilen Kulaklıklar
Akustik Yapı
Suya Dayanıklılık
Toza Dayanıklılık
Hızlı Şarj
Hızlı Şarj Süresi
Hızlı Şarj Kullanım Süresi
Bluetooth Standardı
Çoklu Bağlantı
Kablolu Kullanabilme
Kulaklık fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kulaklık modelleri ve Kulaklık fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kulaklık kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Apple, Samsung, HP, Teleplus. 3098 adet Kulaklık fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kulaklık Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kulaklık markası:

2021 yılı Kulaklık Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
15 Mayıs 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 3098 Kulaklık modeli içerisinde en ucuz Kulaklık fiyatı 5.31 TL iken, en yüksek Kulaklık fiyatı 15398.73 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kulaklık fiyatlarının ortalaması alındığında ise 15 Mayıs 2021 tarihinde ortalama Kulaklık fiyatı ise 113.97 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Piranha 2202 BT Kulaklık
Piranha 2202 BT Kulaklık
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kulaklıklar

Müzik dinlemek insanların en sık yaptığı aktiviteler arasındadır. Birçok insan boş zamanlarını müzik dinleyerek geçirir. Bazıları sadece boş zamanlarda değil başka işlerle uğraşırken de müzik dinler. Toplu taşımada, kalabalık ve gürültülü ortamlarda, arabada, işte, yürüyüş yaparken ve daha birçok yerde genellikle müzik dinleyerek geçirilen zaman daha eğlenceli hale getirilir. Sesli müzik dinlenemeyecek ortamlarda kulaklıklar insanların yardımına koşar. Hemen hemen herkes bir veya birden fazla kulaklığa sahiptir. Teknolojinin hızla gelişmesi ile birlikte müzik dinlemek daha kolay hale gelmiştir. Aynı zamanda buna paralel olarak müziğin kalitesi artmış ve müzik dinleme eylemi daha keyifli bir hal almıştır. Müzik dinlemenin bu derece yaygın bir aktivite olması nedeni ile kulaklıklar önem kazanmıştır. En çok rağbet gören teknolojik ürünler arasında yer alır. Çeşitli birçok kulaklık markası ve modeli vardır. Farklı tasarımlarda ve farklı işlevlerde kulaklık modelleri  bulunur. Farklı yerlerde kullanmak üzere, farklı tasarımlarda ve büyüklüklerde kulaklıklar üretilir. Kulaklıklar, elektronik cihaz markaları tarafından üretilir. Çeşitli birçok kulaklık markası vardır. Bundan dolayı, kulaklık çeşitleri geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kullanılan ses teknolojisi ve sağladığı ses kalitesi markadan markaya ve modelden modele değişiklik gösterir. Modern teknoloji ile birlikte, kulaklıkların da işlevi ve ses kalitesi artar. 

Kulaklık Modelleri

Kulaklık markaları alıcılara oldukça fazla seçenek sunar. Kullanım yerleri ve ses kalitesi modelden modele değişir. Birçok insan için kulaklık, gün içinde mutlaka yanında bulundurulması gereken ürünlerden biridir. Kulaklık modelleri, farklı tasarımlara sahiptir. Büyüklükleri modelden modele değişir. İlk olarak, kulaklıklar iki kategoriye ayrılabilir. İlk kategori kulaklık kulakiçi tasarımda olan modellerdir. Bu modeller en yaygın olarak kullanılan modeldir. Kulakiçi kulaklıklar, taşınabilirlik açısından daha konforludur. Gün içinde her yere rahatlıkla götürülebilir. Şık ve rahat tasarımları nedeniyle büyük bir kitleye hitap eder. Ses kalitesi modelden modele değişiklik gösterir. Kulakiçi kulaklık modelleri en çok rağbet gören modellerdir. Bundan dolayı birçok çeşidi bulunur. Telefon alırken genellikle telefonlar kulaklıkları ile birlikte satılır. Bu kulaklıklar kulakiçi kulaklıklardır. Diğer bir kategori ise, kulak üstü kulaklık kategorisidir. Kulaküstü kulaklıklar son yıllarda tercih edilmeye başlamıştır. Kulak İçi kulaklıklara göre daha pahalıdır. Fakat daha yüksek bir ses kalitesi sunar. Ses izolasyonu sayesinde dışarıdaki sesten sıyrılmanızı sağlar ve sadece müziğe odaklanırsınız. Dışarıya ses vermesi kulaklıktan kulaklığa değişir. Bazı modeller oldukça yüksek sese sahip olmasına rağmen dışarıya ses vermez. Fakat bazı modeller ise yüksek ses aralığında dışarıya ses verebilir. Bu modelin kaliteli olup olmaması ile ilgilidir. Taşınabilirliği kulak içi kulaklıklara göre daha düşüktür. Hassas yapılarından dolayı çantalarda zarar görebilir. Fakat kulaküstü kulaklık kullanıcıları genellikle kulaklıkları boyunlarında taşır. Kulaklıklarda bir diğer önemli nokta  kablolu olup olmamasıdır. Kulaklık kablosuz ise bluetooth sistemiyle çalışır. Kulaklık bluetooth modeller, kablosuz olmaları nedeniyle taşıması ve kullanması daha kolaydır. Kablonun kopması, deforme olması gibi sorunlarla ilgilenmeye gerek kalmaz. Bu tarz bluetooth kulaklıklar, hareket kabiliyetini engellemez. Bundan dolayı, koşarken yürüyüş yaparken, toplu taşımada veya bilgisayar oyunu oynarken daha rahat olmanızı sağlar. Kablolu kulaklıklar, hareket kabiliyetini kısıtlar. Kablosuz kulaklıklar çoğu zaman kafa üstü kulaklıklar olarak üretilir. Fakat kulakiçi bluetooth kulaklıklar da vardır. Son olarak, kulaklık modellerinde farklılık yaratan özelliklerden birisi mikrofon özelliğidir. Kulaklıklar, mikrofonlu olup olmaması ile ikiye ayrılır. Kulaklık mikrofonlu ise arama yaparken veya ses kaydederken işinizi daha da kolaylaştırır. Mikrofonsuz kulaklıklar, bu gibi alanlarda daha dezavantajlıdır.

Kulaklık Fiyatları

Kulaklık fiyatları, modelin gelişmişliğine ve markaya göre değişiklik gösterir. Çok fazla sayıda kulaklık markası vardır. Bundan dolayı net bir fiyat söylemek mümkün değildir. Hemen hemen her bütçeye uygun kulaklık modeli vardır. Kulaklık fiyatları geniş bir aralığa sahiptir. Fakat kulaklık fiyatlarını etkileyen bazı temel faktörler vardır. Marka faktörü göz önünden kaldırıldığında, fiyatı belirleyen en önemli faktörlerden birisi kulaklığın tasarımıdır. Birçok markada kulakiçi kulaklıklar, kulak üstü kulaklıklara göre daha uygundur. Bunun nedeni kulak üstü kulaklıkların daha yüksek ses kalitesi sağlamasıdır. Kulak üstü kulaklıklarda fiyat ürünün rahatlığına göre değişiklik gösterir. Uzun süreli kulak üstü kulaklık kullanımında kulaklarda bazı ağrılar meydana gelebilir. Bunu en aza indiren modeller genellikle daha pahalıdır. Kulak üstü kulaklıklarda kulaklığın konforu arttıkça fiyat da artar. Hem kulakiçi kulaklıklarda hem de kulak üstü kulaklıklarda fiyatı etkileyen bir diğer faktör ise bluetooth özelliğidir. Bluetooth kulaklıklar kablolu kulaklıklara  göre daha pahalıdır. Bluetooth kulaklıkların gelişmişlik düzeyi daha yüksektir ve daha iyi bir ses kalitesi sunar. Kulaklıklarda, mikrofon özelliği fiyatı etkiler. Mikrofonsuz kulaklıklar, mikrofonlu modellere göre daha uygundur. En ucuz kulaklık modelleri mikrofonlu ve kulak içi kulaklık modeleridir. Alıcıların bir kulaklıkta beklediği öncelikli özellikler arasında mikrofon ve rahatlık yer alır. Bazı kullanıcılar, kablolu kulaklıklarda daha çok rahat etmesine rağmen, bluetooth kulaklıklar en çok rağbet gören modellerdir. Bundan dolayı, mikrofonlu, kulak üstü bluetooth kulaklıklar genellikle en pahalı kulaklık modelleridir. Çok fazla çeşit ve özellik olduğu için net bir fiyat söylenemez. Kulaklıkların fiyat aralığı çok geniştir. Fiyatlar 20 lira ile 3 bin lira arasında değişiklik gösterir.

Kulaklık Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kulaklık alıcıları için çok fazla seçenek bulunur. Bundan dolayı kulak satın alırken kısa bir araştırma yapmak doğru olur. Kalitesiz kulaklıklar kulak sağlığınız için zararlı olabilir. Kulaklıkta karar vermeniz gereken ilk nokta kulak üstü ve kulak içi kulaklık arasında seçim yapmak olmalıdır. Kulak içi kulaklıklar konfor ve taşınabilirlik açısından daha avantajlıdır. Fakat kafa üstü kulaklık modelleri size daha keyifli ve kaliteli bir müzik keyfi yaratır. Rahatlık ve ses kalitesi arasında karar vermeniz gerekir. Kaliteli kulak üstü kulaklık bulmak daha zordur. Kaliteli kulak üstü modeller pahalıdır. Kaliteli kulak içi kulaklık modelini çok daha uyguna alabilirsiniz. Eğer sınırlı bir bütçeniz varsa alitesiz kafa üstü kulaklık almak yerine kaliteli kulak içi kulaklık seçimi sizin için daha doğru olur. Bazı kulaklıklarda gürültü önleyici özellik vardır. Sürekli kalabalık ve gürültülü bir ortamda bulunuyorsanız alacağınız modelin gürültü önleyici olduğundan emin olmalısınız. Kulağınızın için en rahat modeli bulmaya çalışmalısınız. Kulaklık ne kadar kaliteli olursa olsun tasarımı kulağınız için rahat olmayabilir. Her kulaklık her insan için aynı konforu sağlamaz. Bundan dolayı kulaklık alırken deneyerek hem ses kalitesini test edip hem de rahatlığını ölçebilirsiniz. Kulaklıklar kablolu ve kablosuz olarak ikiye ayrılır. İki modelinde kendi içinde avantajları bulunur. Eğer sürekli hareket gerektiren işlerde çalışıyorsanız veya gün içinde sürekli hareket halinde iseniz bluetooth kulaklık satın almanız daha iyi olur. Kablolu kulaklıklar, hareket kabiliyetinizi sınırlar. Son olarak, alacağınız kulaklık modelinde mikrofon olup olmadığınızı kontrol etmelisiniz. Mikrofonsuz kulaklıklar kullanım açısından daha işlevsizdir. Mikrofonlu kulaklıklar ile birçok işinizi rahatlıkla halledebilir, arama yapabilir ve oyun oynayabilirsiniz. Son zamanlarda bilgisayar oyunları mikrofon gerektirir. Eğer sıkı bir bilgisayar oyuncusu iseniz, seçiminizi mikrofonlu kulaklıklardan yapmalısınız. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery