track source
track source

JBL Kulaklık

JBL Kulaklık Fiyatları

74 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Mikrofon
Ses Seviyesi
Gürültü Engelleme
Ayarlanabilir Kafa Bandı
Kafa Bandı Yastığı
NFC
Bağlantı Tipi
Bluetooth
Ortam Sesi Modu
Dönebilen Kulaklıklar
Akustik Yapı
Suya Dayanıklılık
Toza Dayanıklılık
Hızlı Şarj
Hızlı Şarj Süresi
Hızlı Şarj Kullanım Süresi
Bluetooth Standardı
Çoklu Bağlantı
Kablolu Kullanabilme

JBL Kulaklık

JBL Kulaklık fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

JBL Kulaklık ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

JBL Kulaklık Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.JBL Kulaklık incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Tefal Blenderler
 • Cadence Akrilik Boya
 • Yumoş Çamaşır Yumuşatıcı
 • Adidas Kol Saatleri
 • Taç Yatak Örtüsü
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun JBL Kulaklık fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  JBL

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen JBL Kulaklık Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı JBL Kulaklık Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  17 Mayıs 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 74 JBL Kulaklık modeli içerisinde en ucuz JBL Kulaklık fiyatı 68.0 TL iken, en yüksek JBL Kulaklık fiyatı 1461.08 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm JBL Kulaklık fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Mayıs 2021 tarihinde ortalama JBL Kulaklık fiyatı ise 190.89 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan JBL Kulaklık Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Piranha 2202 BT Kulaklık
  Piranha 2202 BT Kulaklık
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  JBL Kulaklık

  Kulaklıklar, tek bir sese odaklanmak istediğiniz her an bu imkanı sunarak seçtiğiniz  sesleri size yaklaştırır. JBL kulaklık, bu işlemi kablolu ve kablosuz olmak üzere iki farklı şekilde gerçekleştirir. Birbirine dolaşan kablolarla vakit kaybedemeyecek kadar yoğun olduğunuz durumlarda kablosuz JBL kulaklıkla işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Kulak üstü kulaklık modelleri ile yumuşak ve kulağınızı acıtmayan bir ürün deneyimi yaşarsınız. JBL kulaklıkları, yüksek ses ve batarya kalitesiyle aradığınız ses sistemini size kolayca getirir. Spor yaparken kulaklıkla müzik dinleyerek motive olan birçok kullanıcı kulak içi modelleri tercih eder. Karışan kablolarla ve kulak üstü kulaklığın hareket esnasında düşmesiyle vakit kaybetmek istemeyen kullanıcılar için, kulak içi kulaklık modelleri ideal bir tercih olur. Kulak içi modelleri yüksek şarj desteğiyle uzun süre dışarıda kalmanıza olanak sağlar. Dışarı çıktığınızda ürünü şarj etmek için rahatınızı bozmanıza gerek kalmaz. Ortalama 4-6 saat arasında dayanabilen şarjıyla kullanıcıların beklentisini karşılar. JBL kulaklık T500bt modelini kulağınızın üstüne takıp, mikrofonu ile tüm konuşmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. JBL kulaklıklarının tüm versiyonlarında üst düzey ses kalitesine ulaşırsınız. 

  JBL Kulaklık Modelleri ve Özellikleri

  Kullanıcılar kulaklıklardan birçok üst düzey özellik bekler. Kullanıcının isteğini geri planda tutmayan JBL kulaklıkları ise bu kriterlerin ötesine geçerek kaliteli ve tok sesler yansıtır. JBL kulaklıklarıyla sadece müzik ve film keyfi yaşamazsınız. Aynı zamanda JBL mikrofonlu kulaklık sayesinde sevdiklerinizle telefonda konuşursunuz. Birçok kullanıcı uzun telefon görüşmelerini sevmesine rağmen, telefonu kulağında tutarken kolunun ağrımasından şikayet eder. Sizi bu sorundan kurtaran JBL mikrofonlu kulaklıkla telefonu elinizde tutmanıza gerek kalmaz. Bazı modellerde yer alan 200 saate yakın bekleme süresiyle, işinizin olmadığı zaman aralığında şarjıyla birlikte sizi bekler. Kulak içi kulaklığınızı kullanırken telefonunuza arama gelebilir. Bu durumda telaşla telefonu çıkarmanıza gerek kalmadan, kumanda üzerinde yer alan tuşa basarak aramalarınızı cevaplayabilirsiniz. Aynı tuşla konuşmanız bittiğinde aramayı sonlandırabilirsiniz. Dinlediğiniz müziği değiştirmek istediğinizde kulak içi kulaklığın üzerinde yer alan kumandadaki tuşlara basarak istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. JBL kulaklık T450bt ile üstün ses teknolojisini deneyimlersiniz. Bluetooth kablosuz kulaklık modeli sayesinde arama yaparken gelen çağrıları kolayca yanıtlayabilirsiniz. 11 saate varan pil ömrü ile uzun süre size eşlik eder. Ürün üzerinde yer alan düğmeleri kullanarak müziği değiştirebilir ve çağrıları cevaplayabilirsiniz. Hafif ve yumuşak malzemesiyle kulağınıza ağırlık yapmaz. Kolayca kulağa oturur ve şekliyle uyum sağlar. Zahmetsiz bir şekilde açılıp kapanan JBL kulaklıkların bluetooth versiyonu ile telefonunuzu cebinizden çıkarmadan birçok işlemi halledebilirsiniz. Defalarca katlamaya karşı dayanıklı olan JBL kulaklıklarını yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. JBL kulaklıklarının kutu içeriğinden genelde 1 kulaklık, 1 Micro USB şarj kablosu çıkar. Sorunsuz bir şekilde şarj edebileceğiniz JBL kulaklığınızı uzun ve kısa seyahatlerinizde yanınızda taşıyabilirsiniz. Birçok kullanıcı muhteşem bluetooth kulaklıklarının şarj olma süresinin uzun olduğunu düşünür. JBL kulaklıklarının bazı modelleri oldukça kısa bir sürede maksimum seviyeye kadar şarjını tamamlayabilir. Yaklaşık 1 saat gibi kısa bir zaman diliminde şarjını dolduran modelleri tercih ederek acele işlerinizde kullanabilirsiniz. JBL kulaklıklarının kulak üstü versiyonlarının birçok rengi vardır.  Siyah, beyaz gibi klasik renklerin yanı sıra birçok canlı rengi bünyesinde barındırır. 

  JBL Kulaklık Fiyatları

  Beğendiğiniz bir JBL kulaklık modelini satın almadan önce JBL kulaklık fiyatlarını incelemek isteyebilirsiniz. Ürünü hemen almak istemiyorsanız, yılın belli dönemlerinde gelen indirim günlerini takip edebilirsiniz. JBL kulaklık fiyatları genel olarak birden fazla kritere göre belirlenir. Ürünün kullanıcıya sunduğu özellikler, donanımı ve kalitesi fiyatı belirleyen unsurların başında gelir. Sizin kulaklıktan beklediğiniz özelliklere göre, alacağınız ürünün fiyatında artış ve azalmalar görülebilir. JBL kulaklıkların birden fazla versiyonu olduğu için fiyatlandırmalar da kategorilere ayrılır. JBL kulaklık kablosuz modelleri ile kablolu modelleri aynı fiyata sahip değildir. Kablosuz kulaklıklar donanım açısından ve güncellik bakımından daha ileride olduğu için, kablolu kulaklıklardan farklı fiyata sahip olabilir. Kulaklıklara eklenen her bir yeni özellikte ürünün fiyatı artabilir. JBL kulaklık kulakiçi versiyonu ile kablosuz kulaklıkları arasında özellikler bakımından farklılıklar bulunur. Ürünler arasındaki farklılık da fiyatlara artış ve azalış olarak yansır. Kulaklığı satın almadan önce en uygun nerede olduğunu öğrenmek için Cimri.com’un fiyat karşılaştırma özelliğini kullanabilirsiniz .

  JBL Kulaklık Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Genelde yeni bir kulaklık alırken donanımsal özellikler ön planda tutulur. Tercihinize göre kablolu, kablosuz ya da kulak içi gibi versiyonlardan birini alabilirsiniz. Satın almayı düşündüğünüz JBL kulaklık kablolu versiyonunu almadan önce, ürün özellikleri hakkında mağaza yetkililerinden detaylı bilgi alabilir ya da internette kısa bir araştırma yapabilirsiniz. İlk kez yeni nesil kulaklık modellerinden birini alacaksanız, ürünün kutu içeriğini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. JBL kulaklıklarının herhangi bir modelini satın almadan önce, ürün performansı hakkında bilgi alabilirsiniz. Konservatuar gibi bir alanla ilgileniyorsanız, net bir sese ihtiyaç duyacağınız için daha yüksek performanslı ürünleri tercih edebilirsiniz. Kararınızı alışveriş aşamasına geçmeden önce net bir şekilde vermeniz, daha sağlıklı sonuçlar elde etmenizi sağlar. Kulaklığı kullanacağınız alana göre performansı değişeceği için, öncelikle kullanım alanınızı belirlemelisiniz. Hareket halindeyken kulaklık kullanacaksanız, kulak içi modelleri tercih edebilirsiniz. Ev ya da okul gibi ortamlar içinse kablolu ya da kablosuz modeller ideal olabilir. JBL kulaklık modelleri arasında kendinize uygun ürünü seçerken kolay taşınabilir olması için kulak içi versiyonları alabilirsiniz. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery