track source
track source
track source

Selfie - Özçekim Çubuğu

Selfie - Özçekim Çubuğu Fiyatları

77 Ürün gösteriliyor.
Selfie - Özçekim Çubuğu fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Selfie - Özçekim Çubuğu modelleri ve Selfie - Özçekim Çubuğu fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Selfie - Özçekim Çubuğu kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Zore, Xiaomi, Philips, Ally. 77 adet Selfie - Özçekim Çubuğu fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Selfie - Özçekim Çubuğu Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Selfie - Özçekim Çubuğu markası:

En Çok İncelenen Selfie - Özçekim Çubuğu Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Selfie - Özçekim Çubuğu Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 77 Selfie - Özçekim Çubuğu modeli içerisinde en ucuz Selfie - Özçekim Çubuğu fiyatı 6.16 TL iken, en yüksek Selfie - Özçekim Çubuğu fiyatı 1570.77 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Selfie - Özçekim Çubuğu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Selfie - Özçekim Çubuğu fiyatı ise 80.79 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Selfie - Özçekim Çubuğu Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Selfie Çubuğu

Gündelik hayatta cep telefonları, fotoğraf makinesi, tabletler gibi elektronik aletlerle yapılan işlemlerin başında fotoğraf ya da video çekilmesi gelir. Fotoğraf ya da videolar sanal ortamda bulunan çeşitli uygulamalarda yaygın bir şekilde kullanılır. Özellikle cep telefonlarına eklenen ön kamera özelliği ile fotoğraf çekme kavramında bazı değişiklikler olmuştur. Özçekim olarakta isimlendirilen selfie, fotoğraf makinesi, cep telefonları ya da tablet gibi aletler kullanılarak çekilen otoportre fotoğraf çeşitlerine denir. İlk zamanlarda cep telefonlarının kamera özelliğinin el ile kullanılması ile uygulanan selfie çekimleri günümüzde çeşitli aletler vasıtası ile yapılabilir. Söz konusu fotoğraf türü için kullanılan aletlerin başında selfie çubuğu gelir. Selfie çubuğu, kullanıcıların kendi fotoğraflarını çekmek amacıyla cep telefonları başta olmak üzere elektronik cihazlara takılan aletlere denir. Selfie çubuğu cep telefonunu tutmaya yarayan selfie başlığı ve çubuktan oluşur. Selfie çubuğu renkleri ve modelleri değişik türlerde üretilerek tüketicilere sunulur. Kullanılacak elektronik cihazın türüne ve rengine göre uyumlu modeller tercih edilebilir.

Selfie Çubuğu Modelleri ve Özellikleri

Selfie kavramının ortaya çıkması ile birlikte elektronik cihazların özellikleri de değişmiştir. Özellikle cep telefonlarının ön kamera kalitesi gittikçe yükseltilerek daha iyi selfie çekimine uygun bir şekilde üretilmeye başlanmıştır. Selfie çubuğu modelleri ürünlerin özelliklerine ve türüne göre değişiklik gösterir. Selfie çubukları bluetoothlu, analog, kumandalı gibi farklı alt kategorilerde sınıflandırılabilir. Analog selfie çubukları cep telefonunun selfie başlığına yerleştirilmesinden sonra çubuk üzerinde bulunan tuş yardımı ile fotoğraf çeken aletlerdir. Analog selfie çubuklarının çalışabilmesi için çubukta bulunan kablo girişinin telefona bağlanması gerekir. Selfie çubuğu bluetooth modelleri kablosuz bir şekilde fotoğraf çekilmesini sağlayan aletlerdir. Bluetoothlu selfie çubuklarının kullanılabilmesi için akıllı telefonda bulunan bluetooth bağlantısının özçekim çubuğunda bulunan bluetooth ile eşleştirilmesi gerekir. Bluetoothlu selfie çubuklarının telefon ile eşleştirilmesinden sonra fotoğraf çekilmesi istenmesi halinde kumandaya basılması yeterlidir. Söz konusu özçekim çubuğu, kablolu özçekim çubuklarından farklı olarak enerji kaynağı ile çalıştığı için şarj edilerek kullanılır. Selfie çubuğu kumandalı modelleri ile fotoğraflarınızı daha rahat ve pratik bir biçimde çekebilirsiniz. Kumandalı selfie çubukları İOS, Android, Microsoft gibi farklı işletim sistemlerine sahip olan elektronik cihazlar için kullanılabilir. Diğer taraftan söz konusu aletlerin bluetooth hızı ürünlerin modellerine göre değişiklik gösterir. 3 ayaklı selfie çubuğu modelleri ile selfie standını farklı bir alanda sabitleyerek geniş açılardan fotoğraflar çekilebilir. Ayaklı selfie çubukları analog ya da bluetoothlu modeller için kullanılabilir. Ayarlandıktan belirli bir süre sonra fotoğraf çekme özelliği bulunan cep telefonlarında analog ayaklı selfie çubukları tercih edilebilir. Bluetoothlu modellerde ise sabitlenen selfie çubuğu uzaktan kumanda ile yönetilerek kullanılır. Diğer taraftan selfie çubuklarına eklenen ışıklandırma sistemleri ile daha parlak ve net fotoğraflar çekebilirsiniz. Işıklı selfie çubuğu modelleri selfie çubuğuna yerleştirilmiş led benzeri ışıklandırma sistemleri ile birlikte kullanılır. Söz konusu modeller ile aydınlatma sisteminin bulunmadığı karanlık ortamlarda selfie çekebilirsiniz. Özçekim çubuğu markaları arasında Xiaomi, Case, Shinwa, Adison, Celly, Spigen, Trust, Codegen gibi birçok seçenek bulunur. Söz konusu markaların ürettikleri modeller analog, bluetoothlu, ışıklı gibi değişik tür ve özelliklerde tüketicilere sunulur.

Selfie Çubuğu Fiyatları

Elektronik aletlerde bulunan kamera özelliğini kullanarak otoportre çekimini pratik bir şekilde yapılmasını sağlayan aletlere selfie çubuğu denilir. Özçekim çubuğu fiyatları ürünün modellerine ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Selfie çubuğu önerileri ile seçebileceğeniz modeller arasında bluetooth bağlantısının olması söz konusu modellerin fiyatının standart modellere göre değişmesine neden olur. Çünkü bluetoothlu selfie çubukları standart modellere göre kullanım olarak daha rahat ve pratiktir. Bluetoothlu modeller analog modellerden farklı olarak kumanda yardımı ile kontrol edilir. Birbirinden farklı uzunluklarda üretilen selfie çubuklarının fiyatları arasında farklar bulunur. Diğer taraftan selfie çubuğu yapımında kullanılan malzemelerin kalitesi de fiyatlar arasında farklılıklara neden olur. Kumandalı selfie çubuk modelleri stand ayaklı bir şekilde de üretilir. Selfie çubuklarında bulunan ışıklandırma ya da ayak standı gibi ekstra özellikler söz konusu ürünlerin fiyatlarını etkiler. Selfie çubuğu fiyatları hakkında bilgi almak için satış temsilcilerinin internet siteleri üzerinden yaptıkları kampanyalar takip edilebilir.

Selfie Çubuğu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Selfie çubukları birçok farklı özelliklerde üretilerek tüketicilere sunulur. Öncelikle söz konusu ürünleri seçerken nasıl kullanmak istediğinizi netleştirmeniz gerekir. Çünkü analog selfie çubukları ile bluetoothlu selfie çubuklarının kullanım şekilleri arasında farklar bulunur. El ile yönetilen standart ürünler tercih edilmek isteniyorsa analog modeller ihtiyaçlarınıza cevap verebilir. Analog modellerin selfie çubuk uzunluğunun değişebilmesi nedeniyle satın alınacak ürünün çubuk uzunluğu hakkında bilgi alınmalıdır. Daha geniş açılarda fotoğraf çekilmek isteniyorsa çubuk uzunluğu fazla olan modeller tercih edilebilir. Bununla birlikte bluetoothlu selfie çubuğuna monte edilen cep telefonuna uzaktan kumanda yöntemi ile komut vererek fotoğraf çekebilirsiniz. Bluetoothlu selfie çubuklarının pil ömrü hakkında satış temsilcilerinden bilgi alınabilir. Diğer taraftan kumandalı selfie çubuğu özellikleri arasında stand ayaklarının olması kullanım açısından çeşitli avantajlar sağlar. Kumandalı selfie çubuklarının bluetooth hızları hakkında satış temsilcilerinden bilgi alınabilir. Selfie başlığının ekran boyutlarının söz konusu aletlerde kullanılacak elektronik cihazlarla uyumlu olmasına özen gösterilebilir. Kullanım ömrü uzun olan ürünler satın almak için kaliteli malzemelerden üretilen modeller tercih edilebilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery