cimri-logo
cimri-finans-logo
Mobil uygulamayı indir

Telefon Tutucu

Telefon Tutucu Fiyatları

 - 2.347 Ürün
Fiyat Aralığı
Mağaza
İndirimli Ürünler
Sabitleme Şekli
Ürün Rengi
Baseus Stable Gravitational Siyah Araç İçi Telefon Tutucu

Baseus Stable Gravitational Siyah Araç İçi Telefon Tutucu

En Ucuz
439 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Amazon-prime
439 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Amazon
449 TL
n11
Ugreen 80906 Flexible Siyah Esnek Yatak Masa Telefon Tutucu

Ugreen 80906 Flexible Siyah Esnek Yatak Masa Telefon Tutucu

En Ucuz
799 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Mediamarkt
1.180 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Hepsiburada
1.190 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Hepsiburada Premium
Linktech H711 Vantuzlu Teleskopik Klipsli Araç İçi Telefonu Tutacağı

Linktech H711 Vantuzlu Teleskopik Klipsli Araç İçi Telefonu Tutacağı

Önerilen
550 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Amazon
En Ucuz
499 TL
idefix
512,05 TL
Hepsiburada
Ulanzi M010 O-Lock II Bisiklet Telefon Tutucu

Ulanzi M010 O-Lock II Bisiklet Telefon Tutucu

En Ucuz
1.449,36 TL
TROY'a 1000TL'ye 200TL İndirim
idefix
1.650 TL
Fotofix
2.039,90 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Hepsiburada
Mcdodo CH-7071 15W iPhone 12-13-14 Serileri Siyah Magsafe Manyetik Kablosuz Şarjlı Araç İçi Telefon Tutucu
%3

Mcdodo CH-7071 15W iPhone 12-13-14 Serileri Siyah Magsafe Manyetik Kablosuz Şarjlı Araç İçi Telefon Tutucu

En Ucuz1.216 TL
1.181,79 TL
n11
1.251,20 TL
1.216 TL
PttAVM
1.314,100 TL
1.278 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Hepsiburada
Baseus UltraControl Go Torpido Araç İçi Telefon Tutucu

Baseus UltraControl Go Torpido Araç İçi Telefon Tutucu

En Ucuz
639 TL
idefix
699 TL
Vatan Bilgisayar
799 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Mediamarkt
Schitec 360° Araç İçi Telefon Tutucu

Schitec 360° Araç İçi Telefon Tutucu

Önerilen
332,50 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Amazon
En Ucuz
315,88 TL
idefix
315,88 TL
PttAVM
Philips DLK3534Q USB-C Girişli 15W Magsafe Araç İçi Metalik Hızlı Şarj Cihazı

Philips DLK3534Q USB-C Girişli 15W Magsafe Araç İçi Metalik Hızlı Şarj Cihazı

En Ucuz
1.150,70 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Hepsiburada
1.195,08 TL
TROY'a 1000TL'ye 200TL İndirim
idefix
1.829 TL
Evde360
Mcdodo CM-4310 Tablet ve Telefon İçin Araç İçi Telefon Tutucu

Mcdodo CM-4310 Tablet ve Telefon İçin Araç İçi Telefon Tutucu

En Ucuz
985 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Amazon
1.245,11 TL
PttAVM
1.299 TL
TROY'a 1000TL'ye 200TL İndirim
idefix
Mcdodo CM-8490 Yüksek Mıknatıs Gücü Araç İçi Telefon Tutucu

Mcdodo CM-8490 Yüksek Mıknatıs Gücü Araç İçi Telefon Tutucu

En Ucuz
320,15 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Amazon-prime
320,15 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Amazon
569,05 TL
PttAVM
Ulanzi M011 O-Lock II Bisiklet Telefon Tutucu

Ulanzi M011 O-Lock II Bisiklet Telefon Tutucu

En Ucuz
1.015,55 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Amazon
1.300 TL
Fotofix
1.399 TL
TROY'a 1000TL'ye 200TL İndirim
idefix
Buff BL30 Siyah MagSafe Uyumlu Kancalı Manyetik Araç Tutucu

Buff BL30 Siyah MagSafe Uyumlu Kancalı Manyetik Araç Tutucu

En Ucuz
999 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Amazon
999 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Amazon-prime
999 TL
Hepsiburada
Ulanzi M027GBB1 MA28 GP Mount Telefon Tutucu
%21

Ulanzi M027GBB1 MA28 GP Mount Telefon Tutucu

En Ucuz629 TL
500 TL
idefix
791,28 TL
629 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Amazon
818,64 TL
650,75 TL
Pazarama
Ugreen iPhone Lightning 2.4A 1 m Data ve Şarj Kablosu

Ugreen iPhone Lightning 2.4A 1 m Data ve Şarj Kablosu

En Ucuz
643 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Amazon
699 TL
Teknostore
809,10 TL
idefix
MF Product Fit N Joy 0547 Siyah 360 Derece Smart Gimbal Yüz Takip Telefon Tutucu

MF Product Fit N Joy 0547 Siyah 360 Derece Smart Gimbal Yüz Takip Telefon Tutucu

En Ucuz
639 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Amazon
639 TL
GarantiPay’le 500 TL Bonus
Boyner
639 TL
idefix
TTEC 2TT21 Siyah EasyGrip Araç İçi Telefon Tutucu

TTEC 2TT21 Siyah EasyGrip Araç İçi Telefon Tutucu

En Ucuz
330 TL
idefix
387,60 TL
Hepsiburada
429 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Amazon
Önceki1/50Sonraki

Cep Telefon Tutucu

Günümüz teknolojisiyle birlikte cep telefonları, bireylerin günlük yaşamlarının vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Her geçen gün artan cep telefonu kullanım oranı, bu cihazların taşınabilirliği ve erişilebilirliği açısından kullanıcılar için yeni gereksinimler doğurmuştur. Bu bağlamda, cep telefonu tutucuları, hem kişisel hem de profesyonel yaşamda işlevsel bir çözüm sunarak, kullanıcıların telefonlarını güvenli ve pratik bir şekilde taşımalarına olanak tanımaktadır. Araç içi, motosiklet, bisiklet, masaüstü ve tripod gibi farklı kategorilerdeki cep telefonu tutucuları, çeşitli kullanım alanlarına göre tasarlanmış ve kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştirilmiştir. Araç içi cep telefonu tutucuları, sürücüler için navigasyon ve iletişim kolaylığı sağlaması açısından büyük önem taşımaktadır. Bu tutucular, güvenli bir sürüş deneyimi sunarak dikkatin dağılmasını önler. Motosiklet telefon tutucuları ise, motosiklet kullanıcılarının yolda güvenli bir şekilde telefonlarını kullanmalarına imkan tanır. Benzer şekilde, bisiklet cep telefonu tutucuları, bisiklet sürüşü sırasında telefonun erişilebilirliğini artırırken, masaüstü tutucular, ofis ve ev ortamlarında telefonların kullanımını kolaylaştırmaktadır. Tripod cep telefonu tutucu modelleri ise fotoğrafçılık ve video çekimleri için gerekli olan stabiliteyi sağlar. Farklı malzeme ve tasarım seçenekleri sunan cep telefonu tutucuları, kullanıcıların estetik kaygılarına da hitap etmektedir. Kullanıcıların tercihlerine göre değişen tasarımlar, yalnızca işlevsellik değil, aynı zamanda şıklık da sunmaktadır. Cep telefonu tutucusu seçerken dikkat edilmesi gereken unsurlar arasında, tutucunun dayanıklılığı, telefonla uyumluluğu ve kullanım kolaylığı gibi faktörler bulunmaktadır.

Cep Telefon Tutucuların Genel Özellikleri

Cep telefon tutucuları, mobil cihazların kullanımını kolaylaştırmak ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamak amacıyla tasarlanmış araçlardır. Genel olarak, çeşitli kullanım alanlarına uygun modelleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veren bu tutucular, estetik ve işlevsellik açısından birçok farklı özelliğe sahiptir. İlk olarak, cep telefon tutucularının temel işlevi, telefonu sabit bir noktada tutarak kullanıcının el serbest bir şekilde telefonla etkileşimde bulunmasına olanak tanımaktır. Araç içi modeller, sürücülerin navigasyon, arama veya müzik dinleme gibi işlevleri güvenli bir şekilde gerçekleştirmelerine yardımcı olurken, masaüstü tutucular ofis ve ev ortamlarında telefonların görünürlüğünü artırır. Motosiklet ve bisiklet tutucuları ise, hareket halindeyken telefonun erişilebilir olmasını sağlamakta ve bu sayede kullanıcıların dikkatini yolda tutmalarını desteklemektedir. Cep telefon tutucularının malzeme yapısı, dayanıklılığı ve güvenliği açısından önemli bir rol oynamaktadır. Plastik, silikon, metal gibi çeşitli malzemelerden üretilen tutucular, farklı kullanım koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Özellikle araç cep telefonu tutucu seçeneklerinde, titreşim ve darbelere karşı dirençli yapılar tercih edilmektedir. Bu sayede, tutucunun telefonun kaymasına veya düşmesine neden olma riski en aza indirilir. Ayrıca, cep telefon tutucularında ayarlanabilirlik önemli bir özelliktir. Birçok model, telefonun boyutuna veya açısına göre ayarlanabilir mekanizmalara sahip olup, bu da kullanıcıların telefonlarını uygun şekilde konumlandırmalarını sağlar. Dönme ve eğilme gibi hareket edebilme kabiliyetleri, kullanıcıların farklı açılardan telefonlarını görmelerine ve kullanmalarına olanak tanır.

Masaüstü Cep Telefon Tutucular

Masaüstü cep telefon tutucuları, bireylerin ofis, ev veya diğer çalışma alanlarında cep telefonlarını güvenli ve erişilebilir bir şekilde yerleştirmelerini sağlamak amacıyla tasarlanmış pratik araçlardır. Bu tutucular, telefonun sabit bir konumda durmasını sağlayarak kullanıcıların cihazlarıyla daha verimli bir şekilde etkileşimde bulunmalarına olanak tanır.

  • Masaüstü cep telefon tutucularının en belirgin özelliklerinden biri, çeşitli tasarım ve malzeme seçenekleridir. Genellikle plastik, metal, ahşap veya silikon gibi dayanıklı materyallerden üretilirler. Bu çeşitlilik, kullanıcıların estetik zevklerine ve kullanım alanlarına uygun modelleri seçmelerine olanak tanır.
  • Masaüstü cep telefon tutucularının bir diğer önemli avantajı, ergonomik tasarımlarıdır. Bu tutucular, telefonun ekranını kullanıcının göz seviyesine getirerek, başın ve boynun zorlanmasını önler. Böylece, uzun süreli kullanım sırasında konfor artırılır ve göz yorgunluğu minimize edilir.
  • Tutucular genellikle ayarlanabilir özelliklere sahiptir. Bu, kullanıcıların telefonun açısını değiştirebilmelerine ve ihtiyaçlarına göre uygun pozisyonu bulmalarına olanak tanır. Dönme ve eğilme mekanizmaları, kullanıcıların ekranı rahatça görmelerini sağlarken, farklı açılardan görüntüleme imkanı sunar.
  • Telefon tutucuları, yalnızca telefon tutma işleviyle sınırlı kalmayıp, bazı modellerde ek özellikler de bulunmaktadır. Örneğin, kablo düzenleyici, şarj istasyonu veya ek depolama alanları gibi fonksiyonlar, masaüstü alanının düzenli kalmasına yardımcı olurken, kullanıcı deneyimini de iyileştirir.

Masaüstü cep telefonu tutucu çeşitleri, modern yaşamın gerekliliklerine cevap veren, işlevsel ve estetik açıdan kullanıcı dostu çözümler sunmaktadır. Bu ürünler, cep telefonlarının daha verimli ve konforlu bir şekilde kullanılmasını sağlarken, çalışma alanlarının düzenli ve şık görünmesine katkıda bulunmaktadır.

Araç İçi Cep Telefon Tutucular

Araç içi oto cep telefon tutucuları, sürücülerin ve yolcuların cep telefonlarını güvenli bir şekilde yerleştirmelerini ve kullanmalarını sağlamak amacıyla tasarlanmış pratik araçlardır. Günümüzde, araç kullanırken cep telefonlarının navigasyon, müzik dinleme ve iletişim gibi işlevlerde yaygın olarak kullanılması, bu tutucuların önemini artırmıştır. Araç içi cep telefonu tutucu çeşitleri, hem güvenliği hem de kullanım kolaylığını ön planda tutarak sürücülerin dikkatini yolda tutmalarına yardımcı olur. Araç içi cep telefon tutucuları, farklı tasarım ve montaj yöntemlerine sahip çeşitli modellerde üretilmektedir. Bu tutucular, genellikle araç içi konsola, ön cam veya hava kanallarına monte edilebilen çeşitleri içerir. Montaj yöntemleri arasında, yapışkanlı, klipsli veya mıknatıslı seçenekler bulunmaktadır. Mıknatıslı tutucular, telefonun kolayca yerleştirilip çıkarılmasını sağlarken, yapışkanlı modeller ise daha sağlam bir tutuş sunar. Hangi montaj yöntemi tercih edilirse edilsin, amaç, telefonun güvenli bir şekilde yerinde kalmasını sağlamak ve sürücünün dikkatini dağıtmadan ulaşımını kolaylaştırmaktır. Malzeme yapısı da araç içi cep telefon tutucularında önemli bir unsurdur. Genellikle dayanıklı plastik, metal veya silikon gibi materyallerden üretilen bu tutucular, titreşimlere ve darbelere karşı direnç gösterir. Bu özellik, araç hareket halindeyken cep telefonunun sabit kalmasını sağlayarak, sürücünün dikkatinin dağılmasını önler. Ergonomik tasarım, araç içi cep telefon tutucularının bir diğer önemli özelliğidir. Birçok model, telefonun ekranını sürücünün göz seviyesine getirecek şekilde ayarlanabilir yapıya sahiptir. Bu, kullanıcıların navigasyon veya diğer uygulamaları rahatça görmelerine ve kullanmalarına olanak tanır. Ayrıca, bazı tutucular, telefonun yönünü döndürebilme özelliği sunarak, kullanıcıların farklı açılardan ekranı görebilmesini sağlar.

Bisiklet ve Motosikletler İçin Cep Telefon Tutucular

Bisiklet ve motosikletler için cep telefon tutucuları, kullanıcıların hareket halindeyken cep telefonlarını güvenli ve erişilebilir bir şekilde kullanmalarını sağlamak amacıyla tasarlanmış pratik aksesuarlardır. Bisiklet cep telefonu tutucu çeşitleri, bisiklet sürücüleri ve motosiklet kullanıcıları için navigasyon, müzik dinleme ve iletişim gibi işlevlerin güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesine yardımcı olurken, sürüş deneyimini de iyileştirmektedir. Bisiklet cep telefon tutucuları, genellikle gidon üzerine veya çerçeveye monte edilebilen modellerden oluşur. Bu tutucular, farklı malzeme ve tasarım seçenekleriyle sunulmaktadır. Silikon, plastik veya metal gibi dayanıklı malzemelerden üretilen bu ürünler, bisikletin titreşimlerine ve darbelerine karşı dirençli olacak şekilde tasarlanmıştır. Özellikle uzun süreli sürüşlerde cep telefonunun sabit kalması, sürücünün dikkatinin dağılmaması için kritik öneme sahiptir. Motosiklet cep telefonu tutucu modelleri de benzer işlevselliğe sahiptir. Bu tutucular, motosikletin gidonuna veya aynalarına monte edilebilir. Motosiklet tutucuları, rüzgar, titreşim ve hava koşullarına karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanmış olup, sürücünün telefonunun güvenliğini artırmaktadır. Ayrıca, motosiklet kullanıcıları için özel olarak tasarlanmış su geçirmez kılıflar da bulunmaktadır. Bu özellik, yağmur gibi olumsuz hava koşullarında cep telefonunun korunmasını sağlar. Ergonomik tasarım, bisiklet ve motosiklet cep telefon tutucularının önemli bir özelliğidir. Çoğu model, telefonun ekranını kullanıcının göz seviyesine getirerek, sürüş sırasında telefonun kolayca görülebilmesine olanak tanır. Ayarlanabilir açılara sahip tutucular, kullanıcının ekranı uygun pozisyonda görmesini sağlarken, farklı yönlerde dönebilme yetenekleri ile de esneklik sunar.

Mobil Hayatınızı Kolaylaştıracak Aksesuarlar

Mobil hayatınızı kolaylaştıracak aksesuarlar, günlük yaşamda cep telefonları ve diğer mobil cihazların kullanımını daha pratik, verimli ve konforlu hale getirmek amacıyla tasarlanmış çeşitli ürünlerdir. Bu aksesuarlar, kullanıcıların cihazlarını daha etkin bir şekilde kullanmalarına yardımcı olurken, aynı zamanda güvenlik ve konfor sağlar.

  • Cep telefon tutucuları, mobil hayatı kolaylaştıran en önemli aksesuarlardan biridir. Araç içi, bisiklet, motosiklet ve masaüstü modelleri ile kullanıcıların telefonlarını güvenli bir şekilde yerleştirmelerine olanak tanır. Bu tutucular, sürüş sırasında telefonun ekranını kolayca görmeyi ve telefonla etkileşimi artırmayı sağlar. Ergonomik tasarımları sayesinde, kullanıcıların dikkatinin dağılmasını önleyerek daha güvenli bir deneyim sunar.
  • Bir diğer önemli aksesuar kategorisi ise, şarj cihazları ve kablolarıdır. Mobil cihazların pil ömrü, günlük kullanımda sıkça karşılaşılan bir sorundur. Bu nedenle, hızlı şarj özelliklerine sahip, taşınabilir şarj cihazları ve kablolar, kullanıcıların cihazlarını her an ihtiyaç duyduklarında şarj etmelerine olanak tanır. Ayrıca, kablosuz şarj cihazları da kullanıcıların kablo karmaşasından kurtulmasını sağlar ve daha düzenli bir alan yaratır.
  • Kulaklıklar, mobil hayatı kolaylaştıran diğer bir aksesuar grubudur. Bluetooth kulaklıklar, kullanıcıların müzik dinlemesini, telefon görüşmeleri yapmasını ve sesli komutlarla etkileşimde bulunmasını sağlarken, kablo karmaşasını ortadan kaldırır. Bu tür kulaklıklar, hareket halindeyken bile kullanıcıların telefonlarıyla bağlantı kurmasını kolaylaştırır.
  • Ekran koruyucuları ve telefon kılıfları, cihazların güvenliğini artırarak mobil yaşamı kolaylaştırır. Darbelere ve çiziklere karşı koruma sağlayan bu aksesuarlar, cihazların ömrünü uzatırken, kullanıcıların cihazlarını daha güvenli bir şekilde kullanmalarına olanak tanır. Ayrıca, estetik açıdan da kullanıcıların zevklerine hitap eden farklı tasarım seçenekleri sunar.

Mobil hayatınızı kolaylaştıracak aksesuarlar, kullanıcıların günlük yaşamlarını daha verimli, güvenli ve konforlu hale getiren önemli ürünlerdir. Modern yaşamın dinamiklerine uyum sağlamak amacıyla bu aksesuarların kullanımı, mobil cihazların işlevselliğini ve kullanıcı deneyimini önemli ölçüde artırmaktadır.

Cep Telefon Tutucu Fiyatları

Cep telefon tutucu fiyatları araştırması, kullanıcıların doğru ürünü seçmelerinde kritik bir rol oynamaktadır. Fiyat araştırması yapmanın önemi, bütçeye uygun seçenekleri bulma ve farklı ürünlerin özelliklerini karşılaştırma olanağı sağlamasıdır. Özellikle cep telefonu tutucu seçenekleri gibi çok sayıda model ve fiyat aralığı sunan ürünlerde, farklı tasarımlar ve işlevsellikler arasında seçim yapmak gerekmektedir. Kullanıcıların satın almadan önce ürünlerin malzemesi ve dayanıklılığı gibi özelliklerini detaylı bir şekilde incelemeleri, daha bilinçli bir tercih yapmalarına yardımcı olur. Sağlam bir tutucu, telefonun düşmesini engelleyerek en maliyetli onarımlardan biri olan cep telefonu ekranı değişiminin önüne geçebilir. Fiyat araştırmasının yanı sıra ürünlerin tasarım özellikleri de önem taşımaktadır. Örneğin araç içi, bisiklet veya masaüstü kullanımına yönelik farklı tutucu modelleri, her bir kullanıcının ihtiyaçlarına uygun çözümler sunar. Bu çeşitlilik, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre uygun tasarımı seçmelerini mümkün kılar. Aynı zamanda, ergonomik tasarım ve kullanım kolaylığı gibi faktörler de karar verme sürecinde etkili olmaktadır. Bu nedenle yalnızca fiyat değil, ürünlerin özellikleri ve performansı da dikkate alınmalıdır. Cimri, fiyat araştırmasını kolaylaştıran önemli bir platformdur. Kullanıcılar Cimri üzerinden birden fazla perakendecinin fiyatlarını karşılaştırarak uygun seçeneği hızlı bir şekilde belirleyebilirler. Cimri, farklı markaların sunduğu cep telefon tutucularını ve bu ürünlerin fiyatlarını bir arada görme olanağı sunarak kullanıcıların zaman ve maliyet açısından tasarruf etmelerine yardımcı olur. Ayrıca Cimri’de kullanıcı yorumları ve ürün değerlendirmeleri gibi bilgiler, alım sürecinde bilinçli bir tercih yapmayı destekler.

İlgili Aramalar:

Daha Fazla Göster
Türkiye'nin en kapsamlı ürün fiyatı ve mağaza karşılaştırma sitesinde milyonlarca kişiye ulaşın!
Mağazanızı Cimri'ye Taşıyın