track source
track source
track source

Cep Telefonu Ekranı

Cep Telefonu Ekranı Fiyatları

2994 Ürün gösteriliyor.
Cep Telefonu Ekranı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Cep Telefonu Ekranı modelleri ve Cep Telefonu Ekranı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Cep Telefonu Ekranı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Apple, Asus, Samsung, Xiaomi. 2994 adet Cep Telefonu Ekranı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Cep Telefonu Ekranı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Cep Telefonu Ekranı markası:

2021 yılı Cep Telefonu Ekranı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2994 Cep Telefonu Ekranı modeli içerisinde en ucuz Cep Telefonu Ekranı fiyatı 6.36 TL iken, en yüksek Cep Telefonu Ekranı fiyatı 24080.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Cep Telefonu Ekranı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Cep Telefonu Ekranı fiyatı ise 229.91 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Cep Telefonu Ekranı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Parça Bankası Xiaomi Mi 6 Home Tuşlu Çıtasız Siyah Dokunmatik Lcd Cep Telefonu Ekranı
Parça Bankası Xiaomi Mi 6 Home Tuşlu Çıtasız Siyah Dokunmatik Lcd Cep Telefonu Ekranı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Huawei Honor 9 Lite Mavi Çıtasız Uyumlu Lcd Ekran Dokunmatik
Huawei Honor 9 Lite Mavi Çıtasız Uyumlu Lcd Ekran Dokunmatik
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Samsung Galaxy Note 5 N920 Siyah Revizyonlu Uyumlu Lcd Ekran Dokunmatik
Samsung Galaxy Note 5 N920 Siyah Revizyonlu Uyumlu Lcd Ekran Dokunmatik
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Cep Telefonu Ekranları

Cep telefonları günümüzde en çok kullanılan teknolojik araçlardan birisidir. Farklı markalar tarafından teknolojik gelişmelerle birlikte yeni modeller üretilir. Cep telefonlarının ekranlarında herhangi bir sorun olması durumunda bu ekranları değiştirmek gerekir. Cep telefonu ekranı cihazlardan ayrı olarak her marka için uygun modellere göre üretilen parçalardır. Cep telefonu ekranını telefonların en önemli parçalarıdır. Ekranın hasarsız çalışıyor olması cihazın kalitesini de artırır. Bu nedenle cihazdan en yüksek performansı almak için ekran kalitesine önem vermek gerekir. Cep telefonu ekranı yedek parça olarak satılır. Herhangi bir kırılma, çizilme ya da başka bir şekilde hasar görerek çalışmama durumunda ekranı değiştirmek gerekir. İnternet üzerinde elektronik ürün satışı yapan sitelerde her markanın ve modelin yedek cep telefonu ekranını bulmak mümkündür. Cep telefonu ekranlarının cihaza takılabilmesi için tamir setine ihtiyaç duyulur. İnternet üzerinden farklı satıcılar cep telefonu ekranların tamir seti ile satışa sunar. Dokunmatik, lcd, çıtalı, çıtasız gibi seçenekler ile cep telefonu ekranları internet üzerindeki alışveriş sitelerinde satışa sunulur.      

Cep Telefonu Ekranları Modelleri ve Özellikleri

Cep telefonu ekran modelleri Apple, Samsung, Sony, Asus gibi markaların telefon serilerine göre her çeşitte üretilir. Cep telefonu ekranı Casper markası için dokunmatik ve telefonun modeline uygun olarak beyaz panel ile satılır. Paket içerisinde lcd ekran ve dokunmatik panel bulunur. Farklı modeller için beyaz çıtasızın yanı sıra siyah çıtasız, gold çıtalı dokunmatik seçenekleri de bulunur. Cep telefonu ekranları yalnızca ekranın ait olduğu model ve marka ile uyumludur. Aksi takdirde ekran telefon ile eşleşmediği için kullanılmaz hale gelir. Cep telefonu ekranı Apple modellerinde markanın tüm serilerinin yedek ekran parçaları bulunur. Apple cep telefonu ekranı çeşitleri gold, rose, beyaz, siyah, uzay grisi gibi farklı kenar çıtası renklerinde üretilir. Apple modelinde yedek ekranlar ipadler için de üretilir. iPad ve iPad mini için siyah ve beyaz renklerde ekranlar bulunur. iPad modelleri için üretilen ekranlarda home tuşu olan ve olmayan iki farklı model bulunur. Bu özellik cihazın kullanımını etkiler. Cep telefonu ekranlarının kaliteleri de üretici firmaya göre farklılık gösterir. A kalite cep telefonu ekranları en yüksek verimliliğe sahip modeller arasında yer alır. Ürünün kalitesi uzun ömürlü olmasını etkileyen önemli özelliklerden birisidir. Aynı zamanda dokunmatik olma özelliği, ekran görüntü çözünürlüğü ve ekran ışığının performansı cep telefonu ekranının kalitesine göre değişir. Cep telefonu ekranı Samsung modelleri telefon serilerinin ebatlarına göre çeşitliliğe sahiptir. Samsung cep telefonu ekran çeşitleri renk olarak gold, siyahi beyaz renklerinde üretilir. Telefon modellerine göre 7 inç, 8 inç gibi farklı boyutlarda cep telefonu yedek parçaları bulunur. Samsung tabletler için de yedek ekran parçaları bulunur. Tabletlerin model ve renklerine göre ekranların özellikleri değişir. Cep telefonu ekranı HTC modelleri içinde yedek parça üretimi bulunur. Cep telefonu yedek parçaları 2 parça olarak satılır. Set halindeki ürünler ise tamir takımları ile birlikte satılır. Online elektronik mağazaları ve cep telefonu yedek parçası satan siteler üzerinden her telefon markasına dair eski ve yeni modellerin yedek ekran parçaları bulunabilir.   

Cep Telefonu Ekranları Fiyatları

Cep telefonu ekranı fiyatı telefonların modellerine ve üretim kalitesine göre farklı fiyat yelpazesinde üretilir. A kalite gibi ekranın performansını etkileyen özellikler fiyatı yükseltir. Ancak ürünün fiyat ve performans açısından istenilen verimliliği vermesi için kalitesine dikkat etmek gerekir. Cep telefonu ekranı Huawei en uygun fiyatlı yedek parçalar arasında yer alır. Samsung ekran yedek parçaları da uygun fiyatlı ürünlerden birisidir. Cep telefonu ekranları orjinal ve orjinal olmayan şeklinde üretilir. Orjinal olan cep telefonu ekranlarının fiyatları daha yüksektir. Bu ürünler lcd ekran ve dokunmatik full panel şeklinde paket halinde satılır. Cep telefonu ekranı Sony modellerinde fiyat ve ürün çeşitliliği oldukça geniştir. İstenilen performans ve verimliliğe göre ürün seçimi yapılır. Cep telefonu ekranları yedek parça ve elektronik ürün satıcılarının belirlediği skalaya göre de değişir. Online kampanyalarda yedek parça fiyatlarında da indirime gidilir. Cep telefonu ekranları tamir seti ile de satılır. Cep telefonu ekranının montajını yapabilmek için bu tamir setine gerek duyulur. Set halinde satın almak ürünün montajını bireysel olarak yapmayı kolaylaştırdığı için uygun fiyata gelir.  

Cep Telefonu Ekranları Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Cep telefonu ekranlarını satın alırken telefonun modeline ve rengine göre seçim yapmak gerekir. Telefon ekranlarının boyutları da modellere göre değişiklik gösterdiği için satın alma aşamasında ürünün özelliklerinde buna da dikkat etmek gerekir. Telefonların ayarlar kısmından ekran boyut özelliklerine de ulaşmak mümkündür. Cep telefonu ekranı Asus modellerinde ürünlerin fiyatları kalitesine göre değişiklik gösterdiği için satın alırken kullanıcı yorumları da okunabilir. Cep telefonu ekranlarının tamir aşamasında çok dikkatli olmak gerekir. Bunun için tamir seti ile satın alınmayan ekran yedek parçalarında profesyonel birine danışmak ve yardım almak gerekir. Cep telefonu ekranlarının hassas parçalar olması montaj sırasında herhangi bir hata yapmamayı gerektirir. Bunun için satın alma sırasında ürünlerin açıklama kısmındaki kullanım aşamalarına dikkat etmek gerekir.    

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery