track source
track source
track source

Şişe Soğutucular

Şişe Soğutucular Fiyatları

54 Ürün gösteriliyor.
Şişe Soğutucular fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Şişe Soğutucular modelleri ve Şişe Soğutucular fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Şişe Soğutucular kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Uğur, Teka, Andoutdoor, Liebherr, MİDOCEAN. 54 adet Şişe Soğutucular fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Şişe Soğutucular Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Şişe Soğutucular markası:

En Çok İncelenen Şişe Soğutucular Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Şişe Soğutucular Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 54 Şişe Soğutucular modeli içerisinde en ucuz Şişe Soğutucular fiyatı 102.4 TL iken, en yüksek Şişe Soğutucular fiyatı 17226.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Şişe Soğutucular fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Şişe Soğutucular fiyatı ise 4258.97 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Şişe Soğutucular Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Şişe Soğutucular modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Şişe Soğutucular modeli:
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Şişe Soğutucular

Çeşitli içeceklerin soğutulması içi en çok kullanılan ürünlerden biri olan şişe soğutuculara büyük bir ilgi vardır. Buzdolabına benzeyen yapısı ile genellikle iş yerlerinde, evlerde ve farklı işletmeler tarafından kullanılan şişe soğutucular, içeceklerin soğutulması amacı ile kullanılır. Cam şişe soğutucular özellikle yaz aylarında en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden biridir. Bu ürünler farklı hacimlere sahip olup, modern fabrikalarda üretilerek tüketicilere ulaşır. Şişe soğutucular, kapaklı ve farklı bölümlerden oluşur. Saklama kapasitesine göre şişe soğutucular boyutlarına ayrılır. Yükseklik ve genişlik bu ürünlerin tasarımını belirleyen önemli etkenlerden biridir. Kullanıcıların istek ve talepleri üretim aşamasında göz önünde bulundurularak şişe soğutucuların tasarımı belirlenir. Kullanım alanı geniş olan bu ürünler, marketlerde, alışveriş merkezlerinde ve gıda sektöründe başlıca ürünler olarak gösterilir. Elektrikle çalışan bu ürünler, içeceklerin soğuk bir şekilde saklanmasını sağlayarak, şişeleri istenilen derecede soğutur. Farklı markaların şişe soğutucu ürünleri mevcuttur. Her bir marka kendine özgü tasarımı ile şişe soğutucu makineleri belirli kriterlere göre üretir. Bu ürünler sabit bir yerde durduğu gibi bazı tekerlekli modellerde istenilen yere taşınabilir.

Şişe Soğutucu Modelleri

Farklı tasarımlara sahip şişe soğutucu modelleri kullanıcılara birçok seçenek sunar. Bu ürünler arasında yer alan uğur şişe soğutucu modern tasarımı ile dikkat çeker. Genel olarak uğur şişe soğutucuları -12 ile -22 derece arası soğutma kapasitesine sahiptir. Uğur şişe soğutucularında soğutma şekli statik olarak belirlenmiştir. Böylelikle kısa bir süre içinde şişelerin soğuması sağlanır. Aynı zamanda uğur şişe soğutucular dondurulmaya uygun gıdaların soğutulmasında da kullanılır. Bu ürünler arasında hazır pastalar, dondurmalar, ve bazı et ürünleri yer alır. Tasarım olarak uğur şişe soğutucularda kapılar cam olarak tasarlanmış ve bazı modellerde bu camların rengi değişiklik gösterir. Ürünlerin içinde yer alan iç aydınlatma sayesinde şişelerin görünürlüğü artırılmıştır. Uğur şişe soğutucularında raf aralığı geniştir. Böylelikle daha çok şişenini ve gıda ürününü saklanması amaçlanmıştır. Şişe soğutucuları arasında yer alan bir diğer ürün olan bar tipi şişe soğutucu boyut olarak normal şişe soğutucusundan daha ergonomiktir. Böylece bu ürünler istenilen yerde muhafaza edilebilir ve kolay taşınabilir. Bar tipi şişe soğutucuların iç hacmi geniş olmakla beraber şişeler bu ürün içinde yan yana dizilebilir. Şişe soğutucuların soğutma dereceleri kullanıcılar tarafından ayarlanabilir. Yaz aylarında bu ayarlar yükseltilebilir ve kış aylarında ise azaltılabilir. Kullanıcıların kendi tercihine göre şişe soğutucularda ışıklandırma yapılabilir. Doğrudan elektrik ile çalışan bu ürünlerde, elektrik kesilmesi sonrası şişe soğutucu dolapları kendini korumaya alarak hava almadan şişeleri belirli bir saat soğutmaya devam eder. Böylelikle ürünlerin uzun bir süre daha soğuk kalması sağlanır. Şişe soğutucu modelleri evde, işyerinde, okulda, hastanede otellerde ve yazlık alanlarda kullanılabilir. Bu ürünlerde mevcut olan tekerlekler sayesinde şişe soğutucular bulunduğu alandan farklı bir yere götürülebilir. Aynı zamanda bazı şişe soğutucu modellerinin kapakları üstten açılmaya elverişlidir. Bu modellerde şişeler dik yerleştirildiği gibi eşit bir soğutma sistemi olduğu için ürün üzerinde donma oluşmaz. Rafların uzunluğu ve genişliği şişe soğutucularının saklama kapasitelerini etkiler. Eşit bir şekilde soğutma işlemini gerçekleştiren bu ürünler, şişelerin üzerinde buhar ve nem oluşturmaz.

Şişe Soğutucu Fiyatları

Ucuz ve ekonomik bir ürün olan şişe soğutucuları genel olarak her bütçeye hitap eder. Şişe soğutucu fiyatları markaya ve tasarıma göre değişiklik gösterir. Bu ürünlerde fiyatı etkileyen bir diğer unsur şişe soğutucularında yer alan kapı ve raf sayısıdır. Uğur 3 kapılı şişe soğutucu ürün ile farklı bir markaya mensup tek kapılı ürün arasında fiyat farkı vardır. Bu nedenle tüketiciler kendi ihtiyaçları doğrultusunda bütçelerine göre ürün seçimi yapabilirler. Şişe soğutucuların fiyatını etkileyen bir diğer unsur ürünün tasarımsal yapısıdır. Ergonomik olan bir şişe soğutucusu farklı fiyatlara sahiptir. Yer kaplamayan yapıları ile standart boyutlarda üretilen şişe soğutucuların fiyatı daha büyük ve geniş hacme sahip ürünler ile aynı değildir. Ekstra bakım gerektirmeyen şişe soğutucuları masraf çıkarmadığı için tüketicilere tasarruf sağlar. Enerji sınıfına göre şişe soğutucuların yakıt gideri farklı olabilir. Bu durumda kullanıcı ürün tercihi yaparken şişe soğutucuların enerji sınıfını göz önünde bulundurabilir. Şişe soğutucular ek nyakı nsatış noktalarından temin edilebileceği gibi internet üzerinden de sipariş verilebilir.

Şişe Soğutucu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İçecekleri her zaman soğuk tutmak için kendi bütçenize en uygun fiyatlar ile şişe soğutucu ürünleri satın alabilirsiniz. Eğer ergonomik bir ürün arıyorsanız 2 kapılı şişe soğutucuları tercih edebilirsiniz. Böylece içeceklerinizi her zaman soğuk ve serin tutabilirsiniz. Bu ürünleri gününü 24 saati açık tutabilir ve istediğiniz içecek türünü soğuk tutabilirsiniz. Daha küçük boyutlarda içeceklerinizi soğutmak için cihaz arıyorsanız plastik şişe soğutucuları tercih edebilirsiniz. Soğutma ayarını  belirleyebilir ve ürünlerin derecesini yükseltebilir veya azaltabilirsiniz. Şişe soğutucularının içinde ayrıca içecek harici farklı gıda ürünleri de saklayabilirsiniz. Dondurma, tatlı, pasta gibi yiyecekleri bu soğutucuların içinde muhafaza edebilirsiniz. Ürün içinde kar ve buz oluşumunu engelleyen modern teknolojinin kullanıldığı şişe soğutucuları kapağı kapalı bir şekilde kullanabilirsiniz. Şişe soğutucularını internet aracılığı ile sipariş verip temin edebilirsiniz. Aynı zamanda sayfamızda yer alan şişe soğutucuları ile ilgili yapılan yorumları inceleyebilir ve değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery