Oyun Konsolları

En Ucuz Oyun Konsolları Fiyatları

126 ürün gösteriliyor.
Çok Arananlar
Oyun Konsolları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Oyun Konsolları modelleri ve Oyun Konsolları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Oyun Konsolları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Sony, Microsoft, Nintendo, Valx, Saitek. 126 adet Oyun Konsolları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Oyun Konsolları Nedir? Ne İşe Yarar?

Oyun konsolları, son yıllarda teknolojinin de gelişimi sayesinde birçok evde küçük büyük fark etmeksizin birden fazla kişinin konsollar yardımı ile eğlenerek TV ile beraber oynadığı oyun makinesidir. Birçok evde bulunan oyun konsolları farklı amaçlar ile kullanılabilmektedir. Bilgisayarlardan daha hızlı işlemcilere sahip olan oyun konsollarını bilgisayar ile bağlayarak da kullanan var. Oyun oynayarak eğlenmek için oynayanlar da var. Birden fazla konsol ile oynanabilen bu oyun makinesinde genel olarak futbol oyunları oynanmaktadır. Fifa ve PES gibi oyunlar bilgisayar dışında kaliteli bir şekilde oyun konsolları yardımı ile oynanmaktadır.

İki Oyun Konsolu Arasında Tercih Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

İki oyun konsolu arasında kalmak oyun konsolu alırken karşılaşılan en büyük problemlerden biridir. Bu anlamda bakılması gereken birkaç kritik nokta vardır. Oyun konsoluna özel sizi çekebilecek içerikler tercih yapmanızda etkili olabilir. Çünkü bazı oyunlar sadece belli konsolların destekleyeceği şekilde üretilmekte ve o konsola özel halde satışa sunulmaktadır. Bunun dışında online hizmetleri ve kullanıcı ağının genişliği de son yıllarda oyun konsolu tercih edilirken bakılan özelliklerden olabilir. Günümüz oyun konsolları online oyun oynama imkanı sağladığından dolayı genel oyuncuların hangi konsolda yoğunlaştığı da önemli seçim kriterlerinden olmuştur.

Oyun Konsolları Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Oyun konsolları alırken en çok dikkat etmeniz gereken nokta ikinci ellerden uzak durmanızdır. Kaliteli markalar zaten dünyaca ünlü dev markalardır. Bu markalardan garanti belgeleri ile beraber ürün aldığınız sürece herhangi bir problem yaşamazsınız. Fakat ne olduğu belli olmayan satıcılardan alıp da zarara girerseniz bu da sizi ayrıca üzebilir. Özellikle kalitenin yanı sıra hafızası yüksek olan oyun konsolları almanız daha fazla oyun depolama şansı vereceğinden dolayı yüksek hafızalı oyun konsolları çok daha avantajlı olacaktır.

Oyun Konsolları Fiyatları Ve Üretici Markalar

Oyun konsolları fiyatları üretici markalara göre değişiklik göstermekle beraber hafızaya göre de değişiklik göstermektedir. Sony Playstation, Nintendo Switch, Microsoft Xbox, Nvidia Shield gibi farklı oyun konsolları üretmektedir. Genel olarak fiyatlar aşağı yukarı en az 1.200 TL, en fazla ise 2.700 TL civarında olmaktadır. Cimri.com aynı ürünün internet üzerindeki farklı fiyatlarını bir araya getirerek aradığınız ürünü en uygun fiyata satın almanızı sağlar. En uygun fiyatlı oyun konsolunu, Cimri.com fiyat karşılaştırma özelliği ile bulabilirsiniz.