Konsol & PC Oyunları

Konsol & PC Oyunları Fiyatları

6238 Ürün gösteriliyor.
Konsol & PC Oyunları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Konsol & PC Oyunları modelleri ve Konsol & PC Oyunları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Konsol & PC Oyunları kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: PlayStation 4 PS4 Oyunları, PlayStation 2 - 3 Oyunları, Xbox Oyunları, Bilgisayar Oyunları, Dijital Oyunlar. 6238 adet Konsol & PC Oyunları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Konsol ve PC Oyunları

Günümüzde konsol ve pc oyunları sürekli kendini yenileyerek farklı alanlarda gelişmiştir. Bu oyunlar çok çeşitli olup oyun dünyasındaki yerini alır. Teknoloji markalarının konsol ve pc modellerine uygun olarak çıkarılan her bir oyuna Türkiye’den yoğun talep vardır. Konsol oyunları arasında macera, korku, fantastik, rol yapma, yarış, dövüş gibi türler bulunur. Üretilen bu oyunlar belirli düzeyde dünyanın her ülkesinden oyuncu ile buluşur. ‘Gamer’ olarak adlandırılan bu oyuncular çıkan her bir yeni oyuna ilgi göstermiştir. Pc oyunları, konsol oyunlarına göre daha fazla olmakla beraber, sadece konsollara özgü çıkan oyunlar da vardır. Her bir konsolun kendi işletim sistemi bulunduğu için bazı oyunlar için yüksek performans gösteren bilgisayarlar gerekir.

Konsol ve PC Oyun Çeşitleri

Oyunseverler açısından birçok konsol ve pc oyunları vardır. Bu ürünler, tek başına oynandığı gibi çoklu oyuncu modu ile de oynanabilir. Gerek çevrimdışı gerekse çevrimiçi oyun türleri bulunur. Bazı oyunlar için internet gerekmez. Konsol oyun çeşitleri arasında bulunan spor oyunları genelde çoklu modda oynanır ve online olarak ‘versus’ ya da ‘challenge’ modunda oyun oynanabilir. Aynı zamanda 2 kişilik pc oyunları da mevcuttur. Bilgisayar üzerinden online oynanabilen bu oyunlar tek bir bilgisayarda joystick yardımı ile de oynanabilir. Strateji, savaş, aksiyon, gerilim ve klasik oyun türleri bilgisayarda en çok rağbet gören oyunlar arasındadır. Özellikle pc savaş oyunları son zamanlarda giderek artmış ve yoğun kullanıcıya sahip olmuştur. Bu türdeki oyunlar bazı durumlarda oyuncudan kayıt isteyebilir. Böyle durumlarda kullanıcının mail adresi olması gerekir. PC oyunları online çevrimiçi oynandığı gibi çevrimdışı da oynanabilir. İnternetin olmadığı yerlerde bu oyunlar ile vakit geçirilebilir. Ayrıca joystick ile internet olmadan 2 kişi ya da 4 kişi USB bağlantı noktası aracılığı ile oyun oynayabilir. Pc oyunlarının çalıştırılması için ekran kartına ihtiyaç vardır. Ne kadar yüksek modelde ekran kartı olursa o kadar yüksek grafikteki oyunlar oynanabilir. Konsollarda ise bu durum farklıdır. Her konsolun kendine özgü ekran kartı ve depolama kapasitesi mevcuttur. Ayrıca bazı bilgisayar oyunları konsollar tarafından çalışmaz. Ya da konsola özgü oyunlar eğer bilgisayar için çıkmadıysa oynanmaz. Bu gibi durumlarda yapımcı firma oyunu hem konsol hem de pc için çıkarabilir. Böylece oyun daha geniş kitlelere ulaşmış olur.

Konsol ve PC Oyun Fiyatları

Her konsol oyununun fiyatı aynı olmayabilir. Genel olarak konsol ve pc oyunlarının farklı fiyatları vardır. Konsol oyunları fiyatları ucuz olarak satın alınabilir. Herhangi bir sanal mağazadan ya da oyun sistemi üzerinden bu ürünler temin edilebilir. Pc oyunları fiyatları oyunun türüne ve kapasitesine göre farklılık gösterir. Bazı zamanlarda oyunlar indirime girebilir. Konsol oyunu türleri arasında bulunan yerli ve yabancı oyunlar birçok müşteriye hitap eder. Bu oyunlar bazı durumlarda erken erişim sunabilir. Pc oyunlarında beta version ile tam version fiyatı aynı değildir. Beta olarak adlandırılan oyunlar genel olarak temel oynanış açısından oyunculara sunulur. Tam sürümde ise oyunun tüm detayları mevcut olarak satın alınır.

Konsol ve PC Oyunları Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kendi kişisel isteğiniz üzere herhangi bir konsol veya pc oyununa hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. İstediğiniz türde 2 kişilik konsol oyunları oynayabilirsiniz. Eğer havacılık ile ilgili bir oyun arıyorsanız pc uçak oyunlarını deneyebilirsiniz. Bu oyunlar genelde simülasyon türünde olur. Böylelikle gerçek uçak sürme hissi yaşayabilirsiniz. Gerilim tarzında ve macera dolu bir oyun arıyorsanız pc korku oyunlarını satın alabilir ve keyifli bir vakit geçirebilirsiniz. Bu oyunların yanı sıra savaş stratejisi olarak 2. Dünya savaşı temalı birçok oyuna sahip olabilirsiniz. İstediğiniz zaman oyunu konsolunuza ya da bilgisayarınıza kaydedip, başka bir zaman kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery