Konsol & PC Oyunları

En Ucuz Konsol & PC Oyunları Fiyatları

5090 ürün gösteriliyor.
Konsol & PC Oyunları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Konsol & PC Oyunları modelleri ve Konsol & PC Oyunları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Konsol & PC Oyunları kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: PlayStation 4 PS4 Oyunları, Dijital Oyunlar, PlayStation 2 - 3 Oyunları, Bilgisayar Oyunları, Xbox Oyunları. 5090 adet Konsol & PC Oyunları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Konsol ve Pc Oyunları Nedir?

Konsol ve pc oyunları çocukların, gençlerin ve yetişkinlerin oynadığı ayrıca kadın ya da erkek fark etmeyen herkesin sevdiği gereçlere verilen genel bir isimdir. Erkeklerin genellikle futbol, kadınların macera oyunları ve çocukların ise çizgi film karakterleri oyunlarını oynadığı bu konsollarda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Konsol oyunlarını oynadığınızda kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz ve öfkenizin bir kısmını boşaltmış olacaksınız. Detayları görmek için verdiğiniz çaba sebebiyle görüş netliğiniz düzelecektir. Problemleri çözmeniz daha da kolaylaşacaktır. Hızlı karar alabilme yeteneğiniz gelişmiş olacaktır. Odaklanmanızı ve dikkatinizi çoğaltarak konsantrasyonunuza yardımcı olmaktadır.

Konsol ve Pc Oyunları Nelerdir?

Günümüzde en çok tercih edilen bilgisayar oyunları, uygun olması nedeniyle de tercih edilmektedir. Konsol ve PC oyunları kategorisinde bulunan PlayStation 3 oyunları ve Playstation 2 oyunları, farklı seçenekleri ile her zevke hitap etmektedir. Dilerseniz tek başınıza dilerseniz de arkadaşlarınız ile oynayabileceğiniz Playstation 3 oyunları ile keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Playstation 3 oyunlarının, Playstation 4 konsollarında oynanamayacağı söylenmişti. Ancak Sony, daha sonradan bu durumu değiştirmiş ve Playstation 3 oyunlarının rahatlıkla Playstation 4 konsollarında oynanmasını sağlamıştı. Xbox oyunları Microsoft firması tarafından oyun konsolu amacıyla üretilmiştir. Birçok oyunu içinde barındırır. Xbox oyunlarına sahip olmadan önce Xbox konsolunu almalısınız. Oyunlar cd içindedirler. Oyunları oynayabilmek için bir kısmını sabit diske kaydetmek gereklidir. Macera, futbol, aksiyon, yarış gibi kategorilerde ürünler mevcuttur. Sizin kendi oyun tercihinize göre bunlardan birini seçebilirsiniz. Oyunlar yaş kategorilerine göre ayrılır. Bazı oyunlar 18 yaşından büyükler için tasarlanmıştır. Bu tarz oyunların kesinlikle çocuklar tarafından oynanmaması gereklidir. Çocuklara uygun farklı oyunlar tercih edilmelidir. 2004 yılından beri hayatımızda olan Psp oyunları, bugün çok daha fazla seçenekle karşımıza çıkmaktadır. Oyun severlerin vazgeçemediği Psp oyunları, internet bağlantısı ve çoklu oyun oynayabilme gibi yan özellikleri ile her kesimden oyun severin hayatına renk getirmektedir. Psp oyunları, her kesimden oyun severin hoşuna gidecek niteliktedir. Bu oyunlar bireysel olarak oynamak üzere tasarlanmıştır. Bununla birlikte internet bağlantısı olan noktalarda çok oyunculu oyunlar da oynayabilir, hatta arkadaşlarınızla birlikte oyun oynama zevkine erişebilir. Psp oyun seçenekleri arasında hem takım oyununa hem de bireysel oynamaya yönelik çeşitler mevcuttur. Psp oyunlarının geniş ürün yelpazesi içerisinde yarış oyunları, aksiyon oyunları, rol yapma oyunları, strateji oyunları ya da dövüş oyunları gibi pek çok seçenek vardır. Tüm bu seçenekler, Psp kullanıcılarının oyun keyfini arttırmak üzere tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra Nintendo oyunları ve Ps Vita oyunları da bu kategoride yer almaktadır.

Konsol ve Pc Oyunları Fiyat Aralıkları Nedir?

Konsol ve pc oyunları fiyat aralıkları konsolun modeline ve oyunun çeşidine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan bu oyunları sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca sıraladığınız bu oyunların fiyatları değiştiği anda fiyat alarmı butonu sayesinde haberdar olabilirsiniz.