Bilgisayar Oyunları

En Ucuz Bilgisayar Oyunları Fiyatları

526 ürün gösteriliyor.
Bilgisayar Oyunları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bilgisayar Oyunları modelleri ve Bilgisayar Oyunları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bilgisayar Oyunları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Steam, Milestone, Disney, Ubisoft. 526 adet Bilgisayar Oyunları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

PC Oyunları Nedir?

Pc oyunları bilgisayarlarda internet üzerinden veya oyunların indirilerek internet bağlantısı olmadan da oynanabilen oyunlardır. Bunun dışında en rahat seçenek olan satın alarak oynama seçeneğini de kullanabilirsiniz.

Hepimiz can sıkıntısını gidermek amacıyla çeşitli oyunlara başvurmuşuzdur. Bu oyunlar eskiden sokakta oynanan oyunlarken teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık bilgisayarlarda oynanan oyunlar olmaya başladı. Çeşitlilik açısından da sınırı olmayan bu oyunlar özellikle çocuklar için hayatlarının vazgeçilmez parçaları haline bile geldi desek yanlış olmaz herhalde. Onca çeşitlilik arasında kendini kaybeden çocuklar artık bilgisayar oyunları sayesinde can sıkıntısı yaşamıyorlar. Bilgisayarlardan kendi zevklerine ve becerilerine uygun olan oyunları seçen çocuklar bunları indirerek oynamaya hemen başlayabiliyorlar. Pc oyunları oynamak için indirme olaylarıyla uğraşmak istemeyenler için ise pc oyunları cdleri kurtarıcı oluyor. Bu cdler sayesinde onlarca dakika süren indirme süreleriyle uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Üstelik pc oyunları sadece çocuklar için değil. Yetişkinlerin de ilgi alanına girebilecek oldukça fazla oyun mevcut elbette ki.

Pc Oyunlar Nasıl Oynanır?

Pc oyunları önceleri sadece bireysel olarak oynanabiliyordu. Şimdilerde ise çoğu pc oyunları başka kullanıcılarla karşılıklı oynanıyor. Bu sayede oyunlar daha eğlenceli geliyor ve aynı zamanda karşılıklı rekabetin tadını daha fazla alabiliyorsunuz. Bu oyunlarda aynı zamanda sohbet ekranı bulunuyor. Bu kısımlardan karşılıklı olarak iletişim de sağlayabiliyorsunuz. Oyun oynadığınız kişilerle sağladığınız bu iletişim oynanan oyunların daha kızışmalı geçmesini sağlıyor ve aynı zamanda çeşitli bilgiler de alabiliyorsunuz bu şekilde. Pc oyunları cdleri bilgisayara takılarak çok kolay bir şekilde oynanabiliyor. Pc üzerinden indirme işlemleriyle uğraşmamak ve lisans yenileme işlemlerinin olmaması en büyük avantajlardan. Şayet pc oyunları satın almayı düşünüyorsanız Cimri.com içerisinde bulunan onlarca oyundan ilgi alanınıza uygun olanı bulup kolaylıkla satın alabilirsiniz.

PC Oyunları Çeşitleri Nelerdir?

Bilgisayarda oynanan oyunlar çeşitli kategorilere ayrılabilir. Aksiyon oyunları, yarış oyunları ve rol yapma oyunları olarak kategorilere ayırabildiğimiz bu oyunlardan ilgi alanınıza uyanları bu şekilde daha rahat bir şekilde ve kolaylıkla seçip satın alabiliyorsunuz.

PC Oyunları Fiyatları Nasıldır?

Pc oyunları fiyatları ortalama olarak 30 TL’den başlamaktadır. Ancak bu fiyatlar oldukça değişkenlik gösteriyor. 100 TL’ye pc oyunları cd'si de bulabileceğiniz gibi 200 TL’ye de bulabiliyorsunuz.