Capcom Bilgisayar Oyunları

En Ucuz Capcom Bilgisayar Oyunları Fiyatları

14 ürün gösteriliyor.
Markalar
  • Konsol ve PC oyunları kategorisinde bulunan bilgisayar oyunları , geniş bir kitleye hitap etmektedir. Bilgisayar oyunları, teknolojinin eğlence alanında en yaygın kullanımlarından birine sahiptir. Bilgisayar oyunları ile bilgisayar teknolojisi birbirini tetiklemekte ve her iki alanda birbirine bağlı olarak gelişmektedir. Cimri’de Ubisoft, EA Sports, EA Games, 2K Games, Activision gibi binlerce oyun şirketinin size en uygun bilgisayar oyunlarına ulaşabilir ve en ucuz fiyat karşılaştırmaları ile dilediğiniz bilgisayar oyununa kolayca sahip olabilirsiniz.

  • Bilgisayar oyunlarının türü nelerdir?

    Bilgisayar oyunlarının pek çok farklı türü bulunmaktadır. Siz de bu türlerin içerisinden size en uygun bilgisayar oyunlarını kolayca bulabilirsiniz. Bilgisayar oyunların en çok tercih edilen oyun türlerinin başında First Person Shooter (FPS) oyunları gelmektedir. Bu tür bilgisayar oyunu ile oyuna karakterin gözünden bakabilirsiniz. Bu tür bilgisayar oyunlarında karakterinizin elinde bir silah olur ve önünüze çıkan engelleri aşabilirsiniz. Bir diğer bilgisayar oyunu türü ise Third Person Shooter (TPS), FPS oyunlardan farkı oynadığınız karakteri tamamen görebilirsiniz. Role Playin Game yani RPG bilgisayar oyunlarında ise oyuna karakterin gözünden bakar ve eşyalarını hatta mekanı da yönetebilirsiniz. Massively Multiplayer Online Role Playing Game (MMORPG) oyun türlerinde ise herhangi bir server’a bağlanarak oynanılan rol yapma oyunlarıdır. Real Time Strategy bilgisayar oyunu türlerinde ise gerçek zamanlı strateji oyunlarıdır. Size verilen bir harita üzerinde birçok kaynağı yönetebilirsiniz. Turn Based Strategy bilgisayar oyunu türlerinde de yapacağınız hamleleri size verilen bir süre zarfında planlayarak, birimlerinize verdiğiniz emirlerin ardından sıranın rakibe geçtiği bilgisayar oyunlarıdır. Simülasyon bilgisayar oyunu türlerinde ise var olan hayatı ve araçları kontrol edebildiğiniz oyun türleridir. Macera bilgisayar oyunu türlerinde de adından anlaşıldığı gibi maceradan maceraya sürüklenerek içerisinde aynı zamanda aksiyon barındıran oyun türleridir. Survival Horror olarak geçen bilgisayar oyunları ise korku temalı oyun türleridir.

    Bilgisayar oyunları, bilgisayar teknolojisinin de gelişmesi ile son yılların vazgeçilmez eğlence alanının bir parçası olmuştur. Siz de zevklerinize göre, size en uygun bilgisayar oyunlarına Cimri.com’dan ulaşabilir ve en ucuz bilgisayar oyunlarına kolayca sahip olabilirsiniz.