track source

PlayStation 4 PS4 Oyunları

En Ucuz PlayStation 4 PS4 Oyunları Fiyatları

636 ürün gösteriliyor.
Markalar
Online Oynama Özelliği
PlayStation 4 PS4 Oyunları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. PlayStation 4 PS4 Oyunları modelleri ve PlayStation 4 PS4 Oyunları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. PlayStation 4 PS4 Oyunları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Sony, Altus, Milestone, Disney. 636 adet PlayStation 4 PS4 Oyunları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

PlayStation 4 PS4 Oyunları Nedir?

Sony firmasının üreticiliğini yaptığı playstation adlı oyun konsolu son 20 yıldır popülerliğini hiç yitirmemiş durumda. Serinin son ürünü olan PS 4 ile oyunlarda grafik kalitesi, ses kalitesi, oynanabilirlik gibi özellikler geliştirilirmiş durumdadır. Bir PlayStation 4 sahibi iseniz oyun oynamak için oyunların DVD'sine ihtiyaç duyacaksınız. Cimri.com aracılığı ile Konami, EA Sports, Activision, Ubisoft gibi kaliteli oyun firmalarının ürünlerini en uygun fiyata satın alabilirsiniz.

PS4 İçin En İyi Spor Oyunları Nelerdir?

Ps4 oyun konsollarında en fazla keyif veren oyun kategorilerinin başında spor oyunları gelir. Gerek arkadaşlarla karşılıklı oynanan oyunlar, gerekse tek başına oynanan oyun modları oyunculara büyük zevk verir. Spor oyunları denilince akla ilk futbol oyunları gelir. Futbol oyunları kategorisinde yıllardır Konami ve EA Sports firmaları rekabet eder. İki firmanın da her sene çıkardığı seri oyunlar çok kalitelidir. Konami firmasına ait olan Pro Evolution Soccer (PES) serisi daha çok grafiklere ve oynanış mekaniklerine önem verirken, EA Sports firmasına ait FİFA serisi lisans ve gerçekçi oynanış mekaniğine önem verir. Spor oyunlarında futboldan sonra en popüler alt kategori basketboldur. Basketbol kategorisinde 2K Games yıllardır rakipsiz olarak yoluna devam etmektedir. NBA 2K adıyla çıkardıkları oyun serisi basketbol kategorisinin en popüler oyunlarından biridir.

PS4 İçin En İyi Aksiyon - Macera Oyunları Nelerdir?

Aksiyon – macera kategorisinde birçok güzel ve popüler oyun mevcuttur. Ancak şüphesiz en popüler aksiyon macera oyunu Rockstar Games firmasına ait Grand Theft Auto (GTA) serisidir. Firmanın GTA 5 adlı oyunu satış rekorları kırmıştır. Aksiyon ana kategorisinin alt kategorilerinden olan savaş oyunlarında yine iki firmanın rekabetini görüyoruz. EA firmasının battlefield serisi ile Activision firmasının Call Of Duty (COD) serisi yıllardır rekabet içerisindedir. İki firmanın oyunları da kalitelidir ve oynanması gerekir. Aksiyon - Macera kategorisinde diğer popüler oyun serileri şöyledir; Naughty Dog firmasının Uncharted serisi; Ubisoft firmasının Tom Clancy's, Assassin's Creed ve Watch Dogs serisi, Sony firmasının God Of War serisi Ve 2K Games firmasının Mafia serisi.

PS4 Oyunları Nasıl Kurulur?

Playstation 4 için piyasaya sürülecek PS4 oyunların bir hayli yüksek boyutta olması oyun severleri etkilemişti. Birçok PS4 oyunlarında zorunlu yüklemelerin bulunması ve bu yükleme boyutlarının yaklaşık 40-50 GB’lık boyutlarda olacak olması herkesi düşündürtüyordu. Ancak Sony’nin son konsolu Playstation 4’te, PS4 oyunların yükleme sürelerinin tahmin edildiği kadar uzun sürmemesi ve PS4 oyunlarının sadece ufak bir bölümünün yüklenmesi yeterli olduğundan güzel bir haber olarak karşımıza çıkmaktadır.

PS4 Oyunları Ne Kadardır?

PS4 oyunlarının fiyat aralığı 20 TL ile 800 TL arasıdır.