track source
track source

PlayStation 4 PS4 Oyunları

PlayStation 4 PS4 Oyunları Fiyatları

694 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Yaş Sınırı
Oyuncu Sınıfı
Online Oynayış
Eşli Oynama
Çıkış Yılı
Türkçe Dil Desteği
VR Desteği
PlayStation 4 PS4 Oyunları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. PlayStation 4 PS4 Oyunları modelleri ve PlayStation 4 PS4 Oyunları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. PlayStation 4 PS4 Oyunları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Sony, Altus, Disney, Milestone. 694 adet PlayStation 4 PS4 Oyunları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen PlayStation 4 PS4 Oyunları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 PlayStation 4 PS4 Oyunları markası:

En Çok İncelenen PlayStation 4 PS4 Oyunları Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin en çok inceledikleri 5 PlayStation 4 PS4 Oyunları ürünü:

2021 yılı PlayStation 4 PS4 Oyunları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
27 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 694 PlayStation 4 PS4 Oyunları modeli içerisinde en ucuz PlayStation 4 PS4 Oyunları fiyatı 24.9 TL iken, en yüksek PlayStation 4 PS4 Oyunları fiyatı 3449.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm PlayStation 4 PS4 Oyunları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 27 Eylül 2021 tarihinde ortalama PlayStation 4 PS4 Oyunları fiyatı ise 205.53 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan PlayStation 4 PS4 Oyunları Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan PlayStation 4 PS4 Oyunları modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 PlayStation 4 PS4 Oyunları modeli:
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Playstation 4

İlk olarak 1994 yılında Japonya’da geliştirilen PlayStation, Sony markasının ürettiği ve tüm dünyada ses getiren önemli oyun konsolu markalarından biridir. 1994’teki bu üretimle birlikte tüm dünyada büyük bir satış yakalayan marka, 2000’de PlayStation 2’yi, 2011’de ise PlayStation 3’ü satışa sunar. Her yeni versiyonda gelişmiş olarak sunduğu teknik özellikler ile kullanıcılarının oyun keyfini bir üst standarda taşır. 2013 itibariyle satışa sunduğu PlayStation 4 ise en gelişmiş teknik özellikler ile tüm dünyadaki oyunseverlerin gözde ürünlerinden biri haline gelir. Bu konsolda ihtiyacınız olabilecek tüm oyun detaylarını bir arada bulabilir, vaktinizin her saniyesini keyifle geçirebilirsiniz. Geniş depolama alanı ve etkileyici görselleri sayesinde kendinizi oyunun içinde hissetmenizi sağlayan bu oyun konsolu dünyanın en çok satan ürünlerinden biridir. Kendinize uygun bir rengi ve kapasiteyi kolaylıkla seçebilir, böylece istediğiniz zaman hayalinizdeki oyun keyfine ulaşabilirsiniz. Üstelik çeşitliliği ve birçok oyunu bir araya getirebilmeniz sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz PlayStation 4 ile kesintisiz bir biçimde oyununuzu oynayabilirsiniz. 

PlayStation 4 Modelleri ve Özellikleri

PlayStation 4 modelleri birbirinden farklı modeller ve özelliklerle satışa sunulur. Bu nedenle tercihinizi yaparken nasıl bir model istediğinize karar vermek için bu özellikleri gözden geçirebilirsiniz. İki farklı versiyon olarak sunulan PlayStation 4 kullanıcılarının amaçlarına göre değişiklik gösterir. Böylece herkesin ihtiyacına göre bir modeli kolaylıkla seçmesine olanak tanır. Bu modellerden biri olan PlayStation 4 Pro piyasaya sürülen en güçlü oyun konsolu olarak bilinir. Bu modele özel olarak üretilen oyunlar 4K çözünürlük ile kullanıcılara sunulur. Bu sayede gerçeğe en yakın görsel ayrıntıları sizlere sunarak oyununuz sırasında kendinizi tamamen odaklanmış hissedebilirsiniz. Güçlü teknik donanımı sayesinde oyunseverlere sunduğu yüksek çerçeve hızı sayesinde oyun deneyiminizi bir üst düzeye çıkarır. Ayrıca normal 4 katı bir güçle sunulan PlayStation Pro sayesinde oyunlar daha hızlı yüklenir ve yüksek çözünürlüklerle eğlence dünyasına hızla adım atmanızı kolaylaştırır. HDR teknolojisi ile uyumlu TV’lerde kullanarak oyun deneyiminizi gerçeğe en yakın biçimde yaşayabilirsiniz. PlayStation 4 Slim modeli ise hızlı bir bluetooth bağlantısının yanı sıra standart modele oranla 700 gram daha hafif bir yapı ile sunulur. 8 GB RAM kapasitesi sayesinde yüksek bir oyun deneyimi sunar. Ayrıca estetik tasarımı ile de oldukça dikkat çeken bir model olan PlayStation Slim, oyunseverlerin en çok tercih ettiği konsollar arasında bulunur. Ayrıca tüm PlayStation modelleri farklı hafıza kapasiteleri ile sunulur. Bu nedenle öncelikle ne kadar oyun oynayacağınız ve çeşitlerinin ne olacağını tespit ederek istediğiniz kapasiteye kolaylıkla karar verebilirsiniz. PlayStation 4 500 GB modeli sıklıkla tercih edilen bir alternatif olmasının yanında birçok oyunu hafızasında tutabilmesi sayesinde istediğiniz zaman kolayca ulaşmanıza olanak tanır. Daha büyük bir kapasite isteyenler için ve uzun zaman boyunca çok çeşitli oyunları yüklemek isteyenler için PlayStation 4 1 TB en uygun seçeneklerden biridir. Tüm bu alternatifler arasından ihtiyacınıza uygun olan oyun konsolları arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Herkese göre bir modeli üreterek kullanıcılarının taleplerini en ince ayrıntısına kadar düşünen PlayStation, alternatifleri ile sizin de kendinize uygun bir modeli kolaylıkla seçebilmenize olanak tanır. 

PlayStation 4 Fiyatları

PlayStation 4 fiyatları birbirinden farklı modelleri bir arada bulundurması nedeniyle fiyat farklılıklarını da bünyesinde barındırır. Bu nedenle öncelikle tercihinizin ne olduğunu tespit edebilir, böylece doğru bir fiyat analizi yapabilirsiniz. Fiyatları etkileyen en önemli unsur, seçtiğiniz konsolun teknik donanımlarıdır. Örneğin; 4K görüntü kalitesi ile uyumlu bir şekilde sunulan, yüksek işlemci gücüne sahip PlayStation 4 Pro diğer modellere görece daha yüksek fiyatlara sahip olabilir. Slim ve PlayStation 4 modelleri ise yüksek teknik donanımlarla birlikte kullanıcılarının ihtiyaçlarına göre daha uygun fiyatlı olabilir. Tüm bu ayrıntılarla birlikte fiyatların bir diğer etkileyici unsuru hafıza kapasitesidir. 500 GB ve 1 TB seçenekleri ile kullanıcılarına sunulan bu modeller yüksek kapasite isteyen kullanıcılar için de oldukça uygun bir seçenektir. 1 TB modeller 500 GB kapasiteye sahip modellere oranla görece daha yüksek fiyatlara sahip olsalar da çok çeşitli oyunlara bir arada ulaşmak isteyen kullanıcılar için daha uygun bir seçenek olmasının yanında uzun vadede daha tasarruflu bir seçenek olabilir. 

PlayStation 4 Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

PlayStation 4 konsol seçenekleri arasından tercih yaparken öncelikle ne istediğinize karar vermek için teknik ayrıntılara bakmak önemlidir. Hemen herkes için uygun bir modeli bünyesinde barındıran PlayStation, sizlerin de en doğru seçeneği bulmasını kolaylaştırıyor. Bu noktada dikkat etmeniz gereken ilk nokta oyunlarınızı oynarken nelere dikkat ettiğinizdir. Örneğin; 4K görüntü kalitesi gibi yüksek çözünürlükte bir oyun kalitesi isterseniz PlayStation 4 Pro sizin için oldukça uygun bir seçenektir. Bunun yanı sıra estetiğe ve tasarıma dikkat ederseniz minimal ve şık görünümü ile Slim seçeneğine göz atabilirsiniz. Ayrıca ihtiyacınıza göre 500 GB ve 1 TB seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz. Oynamak istediğiniz oyun çeşitliliği bu kapasiteyi belirlemek için en önemli adımlardan biridir. Birçok oyun çeşidine bir arada ulaşmak isterseniz 1 TB hafızaya sahip modeller sizler için en uygun seçeneklerden biridir. Ayrıca tüm bu ayrıntılar arasında kararsız kalmanız durumunda Cimri.com üzerinden fiyat karşılaştırması yapabilir, kullanıcı yorumlarına göz gezdirebilir, böylece kendiniz için en uygun modeli kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery