track source

PlayStation 4 PS4 Oyunları

PlayStation 4 PS4 Oyunları Fiyatları

620 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Yaş Sınırı
Oyuncu Sınıfı
Online Oynayış
Eşli Oynama
Çıkış Yılı
Türkçe Dil Desteği
VR Desteği
PlayStation 4 PS4 Oyunları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. PlayStation 4 PS4 Oyunları modelleri ve PlayStation 4 PS4 Oyunları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. PlayStation 4 PS4 Oyunları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Sony, Altus, Milestone, Hasbro. 620 adet PlayStation 4 PS4 Oyunları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

PlayStation 4

PlayStation teknolojinin gelişmesi ile güncel olarak bize oyun oynama imkânı sunan bir oyun konsoludur. Ataları olarak kabul ettiğimiz atari kültürünü geliştiren ve harika bir oyun deneyimi sunmak için sürekli gelişen bir oyun konsolu modelidir. Oyun konsolları arasında en iyilerinden biri olan PlayStation 4 modelinin gelişimi ile çok farklı türde ve farklı ayarlarda güncel ve kaliteli ps4 oyun keyfi sunuyor. Bu oyunların dijital veya DVD-rom olarak almak mümkündür. Çok geniş bir oyun yelpazesi sunan PlayStation 4’ün oyun çeşitleri şu şekildedir; aksiyon, macera, spor, yarış, RPG, dövüş, korku, strateji, simülasyon, müzik türlerinden oluşmaktadır.

PlayStation 4 Oyun Türleri

  • Aksiyon Türü

Aksiyon türü PlayStation 4 oyun konsolunda vazgeçilmez bir yere sahiptir. Oyuncuların büyük bir çoğunluğu aksiyon oyunları oynamayı çok sever. Geçmişten günümüze çok farklı oyunları sunan aksiyon oyun türleri bize sunduğu imkân ve senaryolar ile bitmeyecek bir aksiyonun içine sürüklüyor. Aksiyon oyun türlerinin yaş sınırlamaları bulunuyor. Bazı oyunların içeriğinde çok fazla şiddet içeriği varsa yaş sınırı o kadar büyük oluyor. Aksiyon oyunlarının farklı farklı senaryolarla destekleyerek hiç bitmeyecek bir aksiyonun içine bizi sürüklüyorlar. Aksiyon oyunlarının oynanışı ve girilen iddialar ile harika bir oyun keyfine dönüşen aksiyon oyunların mükemmel kalitede ki grafik ve harika ara yüzleri ile harika bir deneyim sunuyor.

  • Macera Türü

Macera türü PlayStation 4 oyun konsolunda vazgeçilmez oyunların yaşandığı ve yaşatmaya devam ettiği bir türdür. Macera oyunlarının yapısı gereği bir karakterin başından geçtiği olayı anlatılan ve oynan bir oyun türüdür. Ps4 oyun çeşitlerinin arasında en çok sevilen ve oynanmak istenen oyun türüdür. Macera oyunlarının ps4’te hiçbir zaman bitmeyeceğini ve gelişmeye devam edeceğini söylemek mümkündür. Her yıl ses getiren bir macera türü oyunu ile bizi bizden alan bir maceraya atılmamızı sağlıyor. Macera oyunlarının oynanışı ve girilen iddialar ile harika bir oyun keyfine dönüşen macera oyunların mükemmel kalitede ki grafik ve harika ara yüzleri ile harika bir deneyim sunuyor.

  • Spor Türü

Spor türü PlayStation 4 oyun konsolunda vazgeçilmez bir yere sahip arkadaşlar arasında en çok oynanan ve keyif veren oyun türüdür. Spor türü olarak; futbol, basketbol, tenis, buz hokeyi, amerikan futbolu, sokak futbolu, sokak basketbolu gibi birçok spor türünden oyun içeriyor ve en güzeli de bu türlerin iki kişilik oynanması en cazip özelliği oluyor. Spor türü oyunlar ps4 oyun türleri arasında en güzel ve en iyisidir. Oyun konsollarının alınmasında öncelik spor oyunları geliyor. Spor oyunlarının oynanışı ve girilen iddialar ile harika bir oyun keyfine dönüşen spor oyunların mükemmel kalitede ki grafik ve harika ara yüzleri ile harika bir deneyim sunuyor. 

  • Yarış Türü

Yarış oyunları PlayStation 4 oyunları arasında sevilen bir türdür. Hem güzel zaman geçirmek hem de araba tutkunlarının yaptıkları modifiyeli ve farklı arabaları kullanma deneyimleri mükemmel haz veriyor. Farklı türde yarış oyunları var. Araba yarışı, gemi yarışı, farklı türde yarış oyunları mevcuttur. Yarış oyunlarını da iki kişilik oynama deneyimi sayesinde sevilen bir tür oyundur. Yarış oyunlarının oynanışı ve girilen iddialar ile harika bir oyun keyfine dönüşen yarış oyunların mükemmel kalitede ki grafik ve harika ara yüzleri ile harika bir deneyim sunuyor.

  • RPG Türü

Bu tür RPG oyunları PlayStation 4’ün en sevilen oyun türüdür. Karakter geliştirme ve bir karakteri sıfırdan geliştirme ve yönetme onunla savaşlara girme özelliği ile RPG oyun türü ps4 oyuncularının vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor. Ps4 oyun türleri arasında sevilen RPG türü online imkânı ile harika bir deneyim sunuyor. Karakter geliştirmek ve onu sıfırdan en güçlü bir karaktere dönüştürmek ve bu yolda oynanışla oyun süresi ile oyunculara harika bir keyif veriyor. 

  • Dövüş Türü

Dövüş oyunları PlayStation 4’te sevilen bir oyun türüdür. İki kişilik oynanma özelliği ile içine alan dövüş oyunları oyunculara harika bir keyif ve dövüş oyunu deneyimi sunuyor. Dövüş oyunlarının oynanışı ve girilen iddialar ile harika bir oyun keyfine dönüşen dövüş oyunların mükemmel kalitede ki grafik ve harika ara yüzleri ile harika bir deneyim sunuyor.

  • Korku Türü

Birçok oyuncunun korkudan yerinden düştüğü, birçok oyuncunun korkudan ya televizyonları ya da oyun kollarını kırdığı ve korktuğu ama çok sevdiği bir oyun türüdür. Ps4 oyunlarının en çok sevilen ve en çok korkulan oyun türüdür. Korku türü yaş sınırlamasına ve en çokta yetişkin içeriklere sahip olmasından dolayı bu kritere çok dikkat edilmelidir. Çünkü yaş sınırına uymayan çocuklarda psikolojik olarak bir travmaya sebep vereceğinden bu tür oyunları oynarken söylenilen kriterlere çok dikkat edilmelidir. Korku oyunları arasında da bir skala vardır. Çok korkunç oyunlardan az korkunç oyunlarına doğru bir sıralama yapılıyor. Bu sıralamalar ile çok farklı oyuncunun ve kritere dikkatle bakılması gerekmektedir.

  • Strateji Türü

Tarihe merak salmış veya yönetici rolünü seven oyuncular için vazgeçilmez bir oyun türüdür. Strateji tarzı oyunlarının genel mantığı bir yönetici olarak sana verilen ülke, ordu gibi etmenler ile bir başkasıyla savaşmandır. İki kişilik olarak da oynanabilen bu tür oyunlar arkadaş aralarında iddialar ile ve kimin daha güçlü bir devlet veya yönetici olduklarını göstermeleri için oynanan bir oyun türüdür. 

  • Simülasyon Türü

Simülasyon türü oyunlar gerçek hayatta bulunan ama yapamayacağımız şeylerin bir oyunlaştırılmış versiyonudur. Bu tür oyunlarda çiftlik kurma, ülke kurma, tren kurma, havalimanı kurma, tır şoförlüğü, yarış türünde ki oyunlar ve uzay istasyonu kurma gibi farklı hayattan bir parça olan işleri oyunlaştırarak oynanan türdür.

  • Müzik Türü

Bu tarz oyunlar genellikle iki kişilik ve daha alabalık bir topluluk ile oynanan keyif veren bir oyun türüdür. Bu oyunda gitar, bateri ve daha farklı enstrümanları kullanarak bir parti havasında oyun keyfini arkadaşlar arasında hem oyun oynayarak hem de müzik yaparak eğlenceli zamanlar geçirmeye yarayan bir oyun türüdür. 

PlayStation 4 Oyun Fiyatları

PlayStation 4 oyunlarının fiyat aralığı 20 ila 1500 TL arasında değişmektedir. BU fiyat aralığının oyunun grafik özelliği, güncelliği ve oynanış sürelerine göre farklılık göstermesidir. Güncel fiyat ve indirimleri kaçırmamak için resmi siteyi takip etmeyi ve dijital platformlardan da ps4 oyunları alabilirsiniz.

PS4 Oyunu Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

PlayStation 4 oyunları alırken dikkat edilecek hususlardan ilki oyunun DVD-rom şeklinde alıyorsanız orijinal olduğuna ve satın alırken hologram etiketinin soyulmadığına dikkat ediniz. Kullanılmış oyun DVD si sizin oyun konsolunuza zarar verebilir. Bir diğer şey ise oyunun ilk sahibi olmanız eğer ilk sahibi iseniz oyuna getirilen yeniliklerden öncelikle sizin faydalanmanız ve gelişmeleri yakından görmeniz. Diğer bir dikkat edilecek husus dijital platformlardan oyunları alırsanız size verilen key’e dikkat etmelisiniz. Satın aldığınınız key’in kullanılmamış olması ve sitenin orijinal oyun sattığına ve resmi bir site olmasına dikkat ediniz. Kullanılmış key satın alırsanız oyunu oynama imkânınız olmayacaktır.

track source