track source
track source
 • Last Of Us 2 PS4
 • Last Of Us 2 PS4
 • Last Of Us 2 PS4
 • Last Of Us 2 PS4
 • Last Of Us 2 PS4
 • Last Of Us 2 PS4
 • Last Of Us 2 PS4
 • Last Of Us 2 PS4
 • Last Of Us 2 PS4
 • Last Of Us 2 PS4
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Last Of Us 2 PS4 ürününün 3 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Naughty Dog PlayStation 4 PS4 Oyunları fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Last Of Us 2 PS4 yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.
Naughty Dog

Last Of Us 2 PS4

 • Last Of Us 2 duygusal hikayesi ve macera dolu görevleri ile serinin devamını sunuyor.
 • Karar mekanizması oyunculara hikaye akışına yön verme ve hikayeyi yönetme şansı tanıyor.
 • Güçlü sinematikler ve çarpıcı grafikler gerçeklik hissini arttırarak oyuncuları oyun dünyasının içine çekiyor.
daha fazla göster

Yorumlar

Last Of Us 2 PS4 Yorumları ve Ürün Değerlendirmesi

Çok İyi
0 Kişi
İyi
0 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?

İnceleme

07.04.2021Yazan:Editor Admin

Last Of Us 2 PS4

Tüketici elektroniği alanında üretim yapan Sony, dünya liderleri arasında yer alıyor. Playstation üreten ve Playstation için oyunlar geliştiren Sony beğenilen Last Of Us oyununun içincini kullanıcıların beğenisine sunuyor. 1 oyunculu oyunlar arasında yer alan Last Of Us kendine özgü hikayesi ve oyun dinamikleri ile dikkat çekiyor. Oyun, sahip olduğu yüksek çözünürlükteki görüntüleri ile gerçekçi bir oyun deneyimi sunmayı hedefliyor. Bir hikaye çerçevesinde ilerleyen oyun, hayatta kalma odaklı bir aksiyon oyunu. Last Of Us 2 PS4 hakkında Cimri.com ile ilerleyerek daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Last Of Us veya farklı PS4 oyunları için Cimri.com’da yer alan Playstation 4 PS4 oyunları kategorisinden yararlanabilirsiniz.

Last Of Us 2 PS4 Özellikleri

Last Of Us 2 PS4 teknik özellikleri; gerçekçi bir oyun deneyimi sunuyor. 10 adet ses ve 18 adet dil seçeneği ile desteklenen playstation oyunu, Naughty Dog tarafından geliştiriliyor. Tek oyunculu oyunlar arasında yer alan Last Of Us 2 PS4 oyununda, görevler yapılarak ilerleniyor. Ellie isimli bir ana karakter etrafında dönen hikayede, çeşitli ana ve yan görevler bulunuyor. Last Of Us 2 PS4 oyunu, Playstation 4 için özel olarak geliştiriliyor. Oyun üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanıyor. Aksiyon macera ve hayatta kalma oyunu olarak bilinen Last Of Us 2, gerilim dolu sahneler barındırıyor. Last Of Us 2 PS4 konusu; Hikaye dünyada insanları saldırgan yaratıklara bir mutantın Cordyceps adı verilen bir mantar tarafından yok edilmesi ile başlıyor. Oyundaki ana karakter olan Ellie isimli kızın bu hastalığa bağışıklığı bulunuyor. Ellie insanlara umut olabilmesi adına özel bir hastaneye götürülüyor. Fakat üretilecek aşı için Ellie’nin öldürüleceğini öğrenen başka bir karakter, Ellie’nin kaçmasına yardımcı oluyor. Arada geçen farklı olaylar sonucu Ellie onu kurtaran karakterin öldürüldüğünü öğrenerek, intikam yemini ediyor. Playstation oyununun konusu bu çerçevede ilerliyor. Oyun kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor. Oyunda ilerlerken Cordyceps mantarı sebebiyle mutasyona uğramış yaratıklar ile savaşılıyor. Farklı karşı karakterlerin de yer aldığı oyunda, malzeme toplanarak hayatta kalınmaya çalışılıyor. Bu gerçekleşen savaşlarda kullanılması için el yapımı silahlar yapılıyor. Oyunda gizlilik önem taşıyor. Gerçekçilikten uzak olmaması adına ana karakterin, kalabalık yerlerden kaçması veya gizlenerek girmesi gereken yerler bulunuyor. Oyun Ellie ve Abby arasında değişim yapılarak oynanabiliyor. Bu değişim hakkı oyunun belli bölümlerinde oyunculara sunuluyor. Oyunda tırmanma, atlama gibi unsurlar bulunuyor ve oyuncuların kendi savaş taktiklerini geliştirmesine imkan tanınıyor. Oyunda, oyunculara yardımcı olan yan karakterler de yer alıyor. Oyunda dinleme modu bulunuyor. Bu mod oyuncuların yüksek işitme ve mekansal farkındalık yaşamasını sağlıyor. Oyunda yetenek ağacı yer alıyor. Karakterlerin bazı becerilerini gelişimi için bu ağaçtan destek alınabiliyor. Ağaçta, hayatta kalma, üretim ve gizlilik olmak üzere üç geliştirme seçeneği bulunuyor. Bu yeteneklerin arttırılması, ana karakter ile farklı aktiviteler yapılmasını mümkün kılıyor. Oyunun toplam oynanış süresi 25 ve 30 saat aralığında.

The Last of Us Part II | eoyunum.com

Last Of Us 2 PS4 Fiyatları

Cimri.com ile Playstation 4 oyunları için fiyat araştırması gerçekleştirebilirsiniz. Bir ürünü almaya karar verdikten sonra yapılan fiyat araştırmasını Cimri.com üzerinden yürüterek güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Last Of Us 2 PS4 fiyat seçeneklerini Cimri.com aracılığı ile görüntüleyebilirsiniz. Playstation oyununun satışını hangi mağazalar yapıyor ve oyun için belirlenen güncel fiyatlar neler, tek site üzerinden inceleyebilirsiniz. Oyunun 3 ay içerisinde fiyatı nasıl değişmiş görmek için, Fiyat Analiz grafiğini değerlendirebilirsiniz. İlgilendiğiniz ürün için Cimri.com’da üyelik oluşturarak fiyat alarmı kurabilirsiniz. Böylelikle ürünün fiyatı değiştiğinde haberdar olabilir ve fiyat fırsatını değerlendirebilirsiniz. Bütçenize uyacak fiyatı sunan mağazayı Cimri.com ile bulabilirsiniz. Cimri.com üzerinden fiyat araştırması yaparak ekonomik fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Last Of Us 2 PS4 İndirim ve Kampanyaları

İndirim ve kampanya seçeneklerini Cimri.com ile görüntüleyebilirsiniz. İndirimli Ürünler ve Kampanyalar sayfalarından yararlanarak, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Last Of Us 2 PS4 indirim seçenekleri neler, öğrenmek için Cimri.com’un sunduğu bilgileri değerlendirebilirsiniz. Cimri.com ile indirim ve kampanyaları kolaylıkla takip edebilirsiniz. Ürünlerin indirim oranlarını inceleyebilir ve güncel kupon seçeneklerine erişim sağlayabilirsiniz. Playstation oyunu indirim ve kampanyaları için net sonuçlara ulaşabilirsiniz. Yüzlerce farklı ürünü kategoriler altında inceleyerek aradığınız fırsatlara daha hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Cimri.com rehberliğinde yapacağınız alışveriş sonucu, ekonomik fiyatlar eşliğinde Last Of Us 2 PS4 sahibi olabilirsiniz.

Last Of Us 2 PS4 Tüm Özellikleri ile Cimri.com’da İncelenir!

Cimri.com rehberliğinde Playstation oyunu incelemesi yaparak geniş bilgi havuzuna ulaşabilirsiniz. Oyunun oynanışı, konusu, hangi platformda oynanabildiği, sunulan dil seçenekleri gibi bilgilere hızlı şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Oyun için sunulan farklı fiyat seçeneklerini liste halinde görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede fiyatlar arasında pratik bir karşılaştırma gerçekleştirebilirsiniz. Fiyat seçeneklerinin yan kısmında kargo bilgilerine ulaşabilirsiniz. Fiyat listenizi ücretsiz kargo butonu ile filtreleyebilirsiniz. Cimri.com ile Last Of Us 2 PS4 için sunulan indirim ve kampanya seçeneklerine ulaşabilirsiniz. İndirim ve kampanyaları Cimri.com ile takip ederek, cazip fiyatları keşfedebilirsiniz. Kullanıcı yorumları kısmında farklı oyuncuların fikirlerini öğrenebilir ve Last Of Us 2 PS4 nasıl sorusuna yanıt bulabilirsiniz. Cimri.com ile Playstation oyunu hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıt bulabilir ve oyunu farklı açılardan inceleyebilirsiniz.

Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery