Erkek Günlük Ayakkabıları

En Ucuz Erkek Günlük Ayakkabıları Fiyatları

15725 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Erkek Günlük Ayakkabıları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Erkek Günlük Ayakkabıları modelleri ve Erkek Günlük Ayakkabıları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Erkek Günlük Ayakkabıları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: DeFacto, Koton, Adidas, Polaris, Slazenger. 15725 adet Erkek Günlük Ayakkabıları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Skechers 51472-BKCC Skech Air 2.0 Zero Gravity Erkek Günlük Ayakkabı
Skechers 51472-BKCC Skech Air 2.0 Zero Gravity Erkek Günlük Ayakkabı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Dark Seer 274.11 Nova Siyah Erkek Sneaker Ayakkabı
Dark Seer 274.11 Nova Siyah Erkek Sneaker Ayakkabı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Dark Seer 702.14 Beyaz Erkek Sneaker Ayakkabı
Dark Seer 702.14 Beyaz Erkek Sneaker Ayakkabı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
 • ERKEK AYAKKABIDA CASUAL NEDİR?

  Ayakkabı, tarzınıza son dokunuşu yaptığınız, üzerinizdeki kıyafetin duruşunu ve kalitesini belirleyen bir aksesuardır. Önceden erkek ayakkabılarını klasik ve spor olarak ikiye ayırabiliyorduk. Ancak son zamanlarda klasiğin ve sporun özdeşleştiği, kullanımı gayet kolay, erkek kombinlerinin kurtarıcısı casual diye adlandırılan ayakkabı modelleri moda dünyasında popüler hale geldi. Peki nedir casual bundan bahsetmek gerekirse, gündelik şıklık diye adlandırabiliriz. İşe giderken klasik ayakkabılardan hoşlanmayanlar için tarz belirleyici ve oldukça şık bir görünüm elde edebilmenin kriterlerinden biridir casual ayakkabı.

 • HANGİ MARKALARA AİT AYAKKABILARI NERELERDE KULLANABİLİRİZ?

  Her gün işe giderken ofis kıyafetiyle nasıl ayakkabı giyeceğini düşünenler için kurtarıcı bir şıklık olarak seçeneklerimiz arasına giriyor bu ayakkabılar. Gideceğiniz bir düğün, bir törende takım elbiseniz ile kombinleyeceğiniz Dockers, Armani, Jump, Efor, Dexter, Alberto Guardini gibi seçkin markalara ait farklı modeller arasından seçeceğiniz ayakkabınız sizin bakımlı ve dikkat çekici görünmenizi sağlayacaktır. Günlük hayatınızın akışında ya da hafta sonları gerçekleştireceğiniz kısa süreli seyahatlerinizde ise Lacoste, New Balance, Pedro Camino, Sperry, gibi markalara ait ayakkabılar rahat bir yürüyüş sağlayarak keyifli zaman geçirmenizi sağlayacaktır. Soğuk günlerde ya da arkadaşlarınızla gerçekleştireceğiniz doğa yürüyüşlerinde ise Cimri.com’da kolayca ulaşabileceğiniz Lumberjack, Scooter markalarına ait modellerde uygun fiyat avantajına sahip günlük erkek ayakkabıları mevcut.

 • AYAKKABI SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?

  Vücudun duruşunu önemli ölçüde etkileyen ayakkabının seçimini yaparken ayak sağlığınızı olumsuz etkilememesi için de dikkat edilmesi gereken birkaç nokta var.

  Günlük ayakkabınızı seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli kriter rahat olmasıdır. Gün içinde sürekli ayağınızda olacağı için yorulmamanız açısından bu kriter önem taşır.

  Seçeceğiniz ayakkabı esnek olmalı. Ayağınızın doğal yapısı gereği hareket kabiliyetinizi kısıtlamaması açısından ayakkabının tabanı kıvrılabilmeli. Böylelikle ayakkabı ayağınıza ekstra bir rahatlık sağlayacaktır.

  Ayakkabı, ayak içindeki hava sirkülasyonunu sağlayabilecek tasarımda ve malzemede olmalı. Ayağınız ayakkabının içinde uzun süreli kalacağı için hava almayan bir ayakkabı ciddi ayak rahatsızlıklarına sebep olabilir.

  Ayakkabının tabanı ne çok yumuşak ne de çok sert olmalı. İki durumda da rahatsız bir ayakkabı söz konusu olur. Orta sert bir tabana sahip olan ayakkabı ayağınızın doğal formuna uyum sağlayacaktır.