track source
track source
track source

Erkek Günlük Ayakkabıları

Erkek Günlük Ayakkabıları Fiyatları

12027 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Renk
Kullanım Türü
Kullanım Alanı
Taban Malzemesi
Ayak Kapama
Taban Tipi
Ön Kısım Bilgisi
Saya Teknolojisi
Bilek Boyu
Burun Koruma
Su Geçirmezlik
Su Geçirmezlik Teknolojisi
Yastıklama
Yastıklama Teknolojisi
Erkek Günlük Ayakkabıları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Erkek Günlük Ayakkabıları modelleri ve Erkek Günlük Ayakkabıları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Erkek Günlük Ayakkabıları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Adidas, Nike, Slazenger, Hummel. 12027 adet Erkek Günlük Ayakkabıları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Erkek Günlük Ayakkabıları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Erkek Günlük Ayakkabıları markası:

En Çok İncelenen Erkek Günlük Ayakkabıları Ürünleri Hangileridir?

2022 yılı Erkek Günlük Ayakkabıları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
28 Mayıs 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 12027 Erkek Günlük Ayakkabıları modeli içerisinde en ucuz Erkek Günlük Ayakkabıları fiyatı 39.0 TL iken, en yüksek Erkek Günlük Ayakkabıları fiyatı 16250.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Erkek Günlük Ayakkabıları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 28 Mayıs 2022 tarihinde ortalama Erkek Günlük Ayakkabıları fiyatı ise 308.73 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Erkek Günlük Ayakkabıları Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Erkek Günlük Ayakkabıları

Dışarıda vakit geçirenler için ayakkabının rahatlığı ve günlük yaşama uyum sağlaması önemli unsurlardan biri olarak ön plana çıkar. Kısa yürüyüşler yapmak için ayakkabının ortopedik olması ve tabanının günlük kullanıma uygun olması önemli olabilir. Bu açıdan tercih edilen günlük ayakkabıların konfor sağlaması ve ayağa uygun olmasına bakılır. Bu noktada ayakkabının doğru numarada satın alınması ve ayağın şekline uygun olması önem kazanabilir. Ayrıca günlük kıyafetlere uyum sağlayan spor görünümlü ayakkabılar da tercih edilebilir. Bu ayakkabıların kadın ve erkek olarak 2 kategoride farklı tasarımları ve modelleri bulunur. Bu noktada erkek günlük ayakkabı dış görünüm açısından kolay kullanım sağlayan ve rahatlık veren modelleri ile tercih edilebilir. Siyah, gri gibi sade renklerde eşofmanın altına giyilebilecek ayakkabıların bir kot pantolon altına da uyum sağlayan modelleri bulunur. Bu açıdan kişisel zevk ve isteğe göre ayakkabı tasarımları tercih edilebilir. Kimi ayakkabılar ile spor şık bir görünüm elde etmeniz de mümkün olabilir. Bu açıdan günlük ayakkabı modellerini inceleyebilirsiniz.

Erkek Günlük Ayakkabı Modelleri

Günlük yaşamda kıyafetleri tamamlayan erkek günlük ayakkabı modelleri farklı zamanlarda kurtarıcı bir ürün olarak kullanılabilir. Örneğin, iş hayatında rahat ama gündelik bir görünüm yakalamak için beyaz, gri ya da bej renklerinde tabanı düz ayakkabılar kumaş bir pantolonun altında tercih edilebilir. Benzer şekilde bu ayakkabıları dışarıda kahve içmeye çıkarken ya da arkadaş ile buluşmaya giderken bir kot pantolonu ile kullanabilirsiniz. Erkek günlük ayakkabı spor amaçlı olarak da kullanışlı olan modeller sunabilir. Örneğin, aktivite için giyilen spor kıyafetinin altına sneaker ya da spor ayakkabı görünümü ve rahatlığı sağlayan günlük ayakkabı modellerini de kullanabilirsiniz. Bu açıdan kullanımı kolay olan erkek günlük ayakkabı bağcıksız ayakkabı modelleri uygun olabilir. Bunun sebebi bağcıkları bağlama uğraşını vermeden kısa sürede ayakkabıları ayağınıza geçirebilir ve çıkarabilirsiniz. Pek çok spor ayakkabı markasının bağcıksız modelleri bulunur. Bu ayakkabılar spor aktivitesi sırasında bağcıkların çözülmesi gibi durumları önlemek ve ayakkabının ayağı daha iyi sarması açısından tercih edilebilir. Bunun dışında ayakkabıların mevsimlik kullanımları da söz konusu olabilir. Örneğin, erkek günlük ayakkabı yazlık kullanımı açısından daha açık renkler ve ayağı bilek altından saran ayakkabı modelleri uygun olabilir. Yaz aylarında hava koşullarına bağlı olarak bez görünümü olan modeller de tercih edilebilir. Bez ayakkabı modellerinin yansıra yumuşak kumaşlı taban özelliği açısından ise tırtıklı ve kalın tabanlı ürünler de tercih edilen modellerden birkaçı olabilir. Ancak kış mevsimi açısından tercih edilecek modellerin yağmur ya da soğuğa karşı daha ayağı saran modeller olmasına dikkat edilebilir. Erkek günlük ayakkabı kışlık kullanımı açısından daha koyu renklerde ve üretilen materyali açısından ise deri görünümlü ya da soğuğu geçirmeyecek özellikte ürünler uygun olabilir. Aynı zamanda hafif yağmurlu zamanlarda bileğin yukarısından saran modeller tercih edilebilir. Kışlık ayakkabı modellerinde benzer şekilde spor için ya da daha şık bir görünüme uygun ürünler mevcut olabilir. Bu açıdan kullanım amacına uygun bir ayakkabı modelinin seçilmesi kullanıcıyı memnun etmesi açısından önemli olabilir.

Erkek Günlük Ayakkabı Fiyatları

Erkek günlük ayakkabı fiyatları açısından ayakkabı markası, materyali ve tasarımı belirleyici unsurlar olabilir. Ayakkabı markalarının da kullanım şekline göre spor, yazlık ya da kışlık kullanıma uygun modelleri bulunur. Bu açıdan ayakkabının üretim materyali kullanıma uygun bir şekilde seçilebilir. Örneğin, kışlık ayakkabılarında deri materyalinin kullanılması fiyatı artıran bir özellik olabilir. Benzer şekilde ayakkabının tasarımı da fiyatları etkileyen bir unsur olarak görülür. Markalar ayakkabıları özel tasarım olarak ya da yaz ya da kış koleksiyonu şeklinde belirli bir amaçla üretebilir. Bu açıdan özel koleksiyon ürünlerinin fiyatları daha yüksek olabilir. Bunun yanında günlük ayakkabıların taban kalitesi de fiyatları etkileyebilir. Tabanı kalın ve tırtıklı modeller zeminin ayakkabıyı aşındırması açısından daha sağlam olabilir. Bunun yanında daha çok havaların sıcak ya da ılık olduğu zamanlarda tercih edilen düz ve ince tabanlı ürünler ise maliyet açısından daha uygun fiyatlı modellere sahip olabilir. Bu açıdan kişisel zevkin yanında ayakkabıların kullanım amacı da günlük yaşamda dış görünümü tamamlamak için önemli olabilir.

Erkek Günlük Ayakkabı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Günlük ayakkabı satın alırken ayakkabının üretim materyali ve taban özelliklerinin yanında ayakkabı kalıbı ve numara seçimi önemli unsurlar olabilir. Bunun sebebi ayakkabıların kalitesini belirleyen teknik kriterler bulunur. Bu kriterler, taban materyali, topuk yüksekliği ve iç ya da dış materyal olarak sayılabilir. Bu açıdan taban materyalinin kauçuk olması ayakkabının sağlamlığına etki eden bir özellik olabilir. Benzer şekilde ayakkabının iç ve dış materyali de ayağın rahatlığını tamamlayıcı unsurlar olabilir. Örneğin dış materyal olarak deri kullanılan modellerin iç materyalinin ayağın rahatlığını sağlayacak yumuşaklıkta olması önemli olabilir. Bu açıdan spor amaçlı tercih edilen ayakkabılar da ise esneklik sağlayacak materyallerin kullanılması daha uygun olabilir. Diğer bir açıdan ise ayağın şekline uygun ayakkabının tercih edilmesi önemli olabilir. Bu açıdan da kişisel zevke göre topuk yüksekliği açısından da bir tercih yapmak mümkün olabilir. Kimi modellerde ise topuksuz ve taban yüksekliği sayesinde aranılan özellikte ürünler sunabilir. Günlük ayakkabı satın almadan önce ayağınızın rahat etmesini sağlayacak kriterleri göz önünde bulundurarak tercihinizi yapabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery