Hoverboard

En Ucuz Hoverboard Fiyatları

10 ürün gösteriliyor.
Voltaj
Taşıma Kapasitesi
Maksimum Hız
Menzil
Renk
Ağırlık
Hoverboard fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Hoverboard modelleri ve Hoverboard fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Hoverboard kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Goldmaster, Powerway, Kawasaki, Axcess, GoMaster. 10 adet Hoverboard fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
DELTA KML-2008 Skateboard Kaykay
DELTA KML-2008 Skateboard Kaykay
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Hoverboard Nedir?

Hoverboard eğlence arayanlar için üretilmiş elektrikli kaykaylardır. Aynı zamanda spor sevenler için de vazgeçilmez olan bu elektrikli kaykayları eskiden sıklıkla görülen ama şimdilerde pek göremediğimiz scooterlara da benzetebiliriz.

Hoverboard Özellikleri Nelerdir?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte eğlence için kullandığımız ürünler de değişmeye başladı. Önceleri daha çok fiziksel aktivite gerektiren aktivitelerle uğraşırken şimdilerde her şeyin yerini teknolojik olanlar aldı. Buna ayak uydurmamak da mümkün değil. E-teknolojinin nimetlerinden faydalanamamak da olmaz tabi ki. Hoverboard da gelişen teknolojiyle birlikte karşımıza çıkan ürünlerden. Bu ürünler scooterlara oldukça fazla benzerlik gösterirler. Scooterların elektrikli hali diyebiliriz bunlara. Üzerindeyken efor sarf edilmez. Elektrikli yapısı sayesinde kendi kendine gider. Sizin yapmanız gereken tek şey ise üzerinde dengede kalabilmek. İlk başlarda kullanımda güçlük çekebilirsiniz ancak zamanla üstünden inmek istemeyeceksinizdir.

Hoverboard Nerelerde Kullanılır?

Hoverboardlar yapısı uygun olmadığından dolayı engebeli arazilerde kullanıma pek uygun değildir. Bozuk olan taşlı yollarda da süremezsiniz. Onun için hoverboard kullanacağınız yolun düz olmasına dikkat etmek gerekiyor. Aksi takdirde istenmeyen düşme olaylarını yaşayabilirsiniz. Bu elektrikli kaykayları en çok çocuklar sevdi. Onun için en çok parklarda görebiliyoruz bu ürünleri. Sizlerde eğlence için bu ürünleri almayı düşünüyorsanız parklarda ve sahil yollarında kullandığınız zaman oldukça zevk alacağınızı söylemeliyiz.

Hoverboard Nasıl Kullanılır?

Hoverboardlar elektrikli oldukları için şarj edilebilir özellikteler. Şarj ettikten sonra üstüne çıkıp düğmesine basıyorsunuz ve bundan sonra tek yapmanız gereken dengede kalmak.

Hoverboard Nasıl Ortaya Çıktı?

Hoverboard Türkçe anlamı elektrikli kaykaydır. Bu elektrikli kaykayları ilk üreten Çinliler. 2015 yılında piyasaya sürüldü. Sonrasında meşhur olmasını sağlayan yer ise Amerika Birleşik Devletleri. Amerika’nı düz yolları hoverboard kullanımına çok uygun olduğu için buralarda kullanımı oldukça yaygın. Ancak ürünün bazı ülkelerde ve yerlerde kullanımı yasak. Örneğin Almanya da yollarda değil de oyun parklarında kullanabiliyorsunuz. İngiltere de ise halka açık alanlarda kullanımı yasaklanmış durumda. Kanada ve İskoçya ülkelerinde ise sadece yayalara ait kaldırımlarda kullanamıyorsunuz bu ürünleri. Ülkemizde ise bununla ilgili bir yasak bulunmuyor.

Hoverboar Fiyatları Nasıldır?

Hoverboardların fiyatları ortalama olarak 700 TL’den başlamakla birlikte fiyatlar 1500 TL’ye kadar çıkabiliyor. Cimri.com, aynı ürüne ait internet üzerindeki farklı fiyatları size sunarak en uygun fiyatlı ürünü almanızı sağlar. Fiyat karşılaştırma özelliğini kullanarak, en uygun fiyatlı hoverboardları bulabilirsiniz.