track source
track source

Hoverboard

Hoverboard Fiyatları

8 Ürün gösteriliyor.
Hoverboard fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Hoverboard modelleri ve Hoverboard fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Hoverboard kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Smart, Citymate, GoMaster, Go Master. 8 adet Hoverboard fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Hoverboard Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Hoverboard markası:

2022 yılı Hoverboard Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
30 Haziran 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 8 Hoverboard modeli içerisinde en ucuz Hoverboard fiyatı 1198.25 TL iken, en yüksek Hoverboard fiyatı 6226.43 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Hoverboard fiyatlarının ortalaması alındığında ise 30 Haziran 2022 tarihinde ortalama Hoverboard fiyatı ise 4121.87 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Hoverboard Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Globber Primo Star Işıklı Yeşil Scooter
Globber Primo Star Işıklı Yeşil Scooter
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Hoverboard

Hoverboard yani bir diğer adıyla elektrikli kaykay, hayatı kolaylaştıran, pratik araçların arasında yer alır. Günden güne popülerliği artan elektrikli kaykay, kendi dengesini yakalayabilme özelliğine sahiptir. Hoverboardı ister eğlence amaçlı kullanabilir isterseniz de spor faaliyetlerinizde kullanabilirsiniz. Farklı alternatifleri bünyesinde barındıran araç, engebeye sahip yollarda da kullanılabiliyor. Kaldırım veya bozuk bir yüzeye sahip yollarda kullanımı zor olsa da sizlere sürebilme imkanı tanır. En ideal kullanım alanı ise bisiklet yolları olur. Eğer karmaşık ve kalabalık trafikten uzaklaşmak ve ulaşımınızı daha basit yollarla yapmak istiyorsanız Hoverboardlar ideal nitelikler taşıyor. İşe giderken bu kaykayı kullanabilir, trafiğe de takılmadan kolaylıkla dilediğiniz yere ulaşabilirsiniz. Günlük yaşamı kolaylaştırmada pratik araçların arasında olan bu kaykay farklı markalarla ve çeşitli modellerle karşınıza çıkıyor. Kendi kendine dengelenme özelliğine sahip olmasından dolayı ise kullanıcıların sadece yönlendirme yapması kullanım için yeterli olur. İstediği bir mekana yürümek istemeyenlerin bir numaralı tercihi olan elektrikli kaykay, her amaca hitap edebilir özelliğiyle öne çıkar. Size ise modeller arasından en uygun olanını tercih etmek kalır.

Hoverboard Modelleri ve Özellikleri

Dünyadaki ilk örneğine Çin’de 2014 yılında rastlanan Hoverboardı son dönemlerde sıklıkla duyabilirsiniz. Günlük hayat yaşantısında işleri kolaylaştırmasıyla dikkat çeken bu elektrikli kaykay, kişisel araç olması yönüyle kullanıcıların beğenisini kazanır. Harekete duyarlı pedallardan oluşan araç aynı zamanda kendi kendini dengeleyebilme özelliğine sahiptir. Yüksek motor gücüyle kullanımı kolaylaştıran araçtan siz de beklediğiniz performansı alabilir, aracı hayatın içerisinde trafik yoğunluğundan uzaklaşmak, spor faaliyetlerinizi gerçekleştirmek amacıyla kullanabilirsiniz. Güçlü bir elektrikli motora sahip olan araç, dinamik dengeyle çalışır. Hoverboard‌ ‌Kawasaki eğlenceyi ayaklarınızın altına kadar getirir. Güvenli bir sürüşe sahip olan elektrikli kaykayda maksimum performansı bulabilir, yüksek batarya gücüne sahip olabilirsiniz. 100 kilograma kadar taşıma kapasitesi bulunan kaykay aynı zamanda yüksek watt gücüne sahiptir. Çalışma sıcaklığı ise -10 ve 40 derece arası olur. Kendi ağırlığı yaklaşık 12 kilogram olan kaykay çamurluğa, havasız lastik sistemine ve şık tekerlik tasarımlarına sahiptir. Denge sensörlerine ev sahipliği yapan kaykayda siz de dengenizi kolaylıkla sağlayabilirsiniz. ‌Hoverboard‌ ‌Smart‌ ‌Balance ise 10 kilogram ağırlığında olup akıllı denge özelliğini bünyesinde bulundurur. Konforlu sürüşün bir numaralı adresi olan smart balance elektrikli kaykay, kısa yolculuklarınızda bir numaralı yardımcınız olur. 110 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahip olan araç aynı zamanda led gösterge ışıklarına ve dönüş sinyallerine sahiptir. Farklı renk seçeneklerini de bünyesinde barındıran kaykaylardan birini zevkleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçebilir, hayatınızı kolaylaştıracak olan bu araca sahip olabilirsiniz. Hareketlerinize göre hareket eden Hoverboardı kullanırken öne gitmek için öne eğilmeniz, geriye gitmek içinse geriye doğru yönelmeniz gerekir. Sabit durabilmek adına ayaklarınızı düz tutabilir, sola veya sağa dönmek için istediğiniz yöne doğru ayak bileğinizi eğmeniz yeterli olur. Hoverboard‌ ‌Gomaster ise 12 kilogram ağırlığa sahip olup yüksek motor gücünü kullanıcılarına taşır. Işıklı tekerlekleri bulunan kaykayda çamurluk ve harekete duyarlı pedalı bulabilirsiniz. Taşıma kapasitesinin 120 kilogramı bulduğu elektrikli kaykayda akıllı sensörlere sahip olabilirsiniz. Havasız lastik sistemini de kullanıcılarına taşıyan kaykay ile dilediğiniz yere, kısa sürede ulaşım sağlayabilir, bu sayede hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Hoverboard Fiyatları

Günümüzde günlük yaşamı kurtaran, işleri kolaylaştıran aletlerden biri olan Hoverboardı hayatın farklı alanlarında kullanabilirsiniz. Çok sayıda amaca hizmet eden elektrikli kaykayı ister spor faaliyetlerinde değerlendirebilir isterseniz de araba trafiğinden kurtulmak, iş yerlerinize kısa sürede ulaşmak için kullanabilirsiniz. Her kesime ve her ihtiyaca hitap edebilmeyi başaran elektrikli kaykayları farklı özelliklerde ve çeşitli modellerde bulabilirsiniz. Hoverboard‌ ‌fiyatları ise bu özellikler ışığında değişiklikler gösterebilir. Hoverboard fiyatlarını etkileyen en büyük etmen ise kaykayın donanımı olur. Kendi ağırlığı fazla olmayan ama taşıma kapasitesi yüksek olan tasarımlar kullanıcılarına farklı fiyat aralıkları sunabilir. Led ışık göstergelerine, harekete duyarlı pedallara, havasız lastik sistemlerine, akıllı sensörlere, akıllı dengelere sahip olan modellerin kendi aralarında fiyat farklılıklarına rastlayabilirsiniz. Elektrikli kaykayda yüksek performans önem taşır. Bu sebeple yüksek motor gücüne sahip olan, bataryası dayanıklı olan tasarımlar kullanıcılarına benzersiz bir deneyim sunduğundan fiyat farklılıkları gösterebilir. Siz de ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek nitelikte olan ve bütçenize de uyum sağlayan bir tasarıma sahip olmak istiyorsanız cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Cimri.com sizler için fiyatları karşılaştırır ve kullanıcıların en uygun ürüne ulaşmalarını sağlar.

Hoverboard Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Herhangi bir yere yetişmede işinizi kolaylaştıracak olan, spor faaliyetlerinizde de sizlere eşlik edecek olan Hoverboardı satın alırken bazı özellikleri göz önünde bulundurmanız gerekir. Satın almadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli husus aracın modelidir. Taşıma açısından sizlere kolaylık sağlamasını istiyorsanız aracın büyüklüğünün ve ağırlığının ideal olması gerekir. Bu özellik hangi amaçla ve hangi yollarda kullanacağınızda da öne çıkar. Engebeli yollar için motor gücü ve iniş gücü yüksek ürünleri tercih etmeniz gerekir. Akıllı sensöre sahip olan tasarımları engebeli yollarda kullanabilirsiniz. Amaç olarak ise spor faaliyetleriniz için farklı, trafikte kolay ulaşım sağlayabilmeniz için farklı modelleri tercih edebilirsiniz. Elektrikli kaykayı satın alırken bir diğer dikkat etmeniz gereken husus ise batarya özelliği olur. Yüksek performans almak istiyorsanız eğer kaliteli bataryalara sahip olan modeli tercih edebilirsiniz. Bu açıdan batarya markası, bataryanın şarj olma süresi ve kullanım süresi öne çıkar. Aracın taşıma kapasitesi dikkat etmeniz gereken özelliklerdendir. Ağırlığınız doğrultusunda yeterli modeli tercih edebilirsiniz. Son olarak göz zevkiniz içinse farklı renkleri bulabilirsiniz. Hoş bir görünüme sahip olan Hoverboard‌ ‌gold‌ ile özgürlüğünüze kavuşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery