Hoverboard

En Ucuz Hoverboard Fiyatları

7 Ürün gösteriliyor.
Voltaj
Taşıma Kapasitesi
Maksimum Hız
Menzil
Renk
Ağırlık
Hoverboard fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Hoverboard modelleri ve Hoverboard fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Hoverboard kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Powerway, Kawasaki, Axcess, GoMaster, Smart Balance. 7 adet Hoverboard fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
DELTA KML-2008 Skateboard Kaykay
DELTA KML-2008 Skateboard Kaykay
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Hoverboard

Elektrikli kaykay olarak da bilinen Hoverboard, son dönemlerde ileri teknoloji ile geliştirilen kişisel kullanım araçlarından birisidir. Dinamik denge ve hız sensörüne sahip işleviyle süren kişinin denge noktasını hesaplayarak çalışan modern bir ulaşım aracı tasarımıdır. Farklı renk ve ebatlarda sürücü tercihlerine göre çeşitlendirilen Hoverboard modelleri gün geçtikçe artmaktadır. İlk faaliyetine 1996’da başlayan Chic Intelligent Technologies’in 100’ün üzerinde yüksek eğitimli mühendis ve teknisyeniyle başta Hoverboard olmak üzere otomotiv jeneratörü, marş motoru gibi farklı alanlarda üretimleri bulunmaktadır. Nitelik ve verim odaklı tasarımlarıyla öne çıkan Chic IT imzasıyla üretilmiş olan elektrikli kaykaylar ilk kez Amerika’da kullanımı duyulmuş ve yaygınlaşmaya başlamıştır. Bununla birlikte ABD’de de Iohawk etiketi ile üretilen akıllı C1 modeli ülkemizde satışa sunulmuş ve oldukça ilgi görmüştür. Hoverboardlar geleneksel kullanımı pek fazla sık olmayan kaykayın yerine daha hızlı, daha dengeli ve şık tasarımlı bir alternatif olarak geliştirilmiştir. İster spor, ister eğlence, isterseniz ise ulaşım aracı olarak kullanabilirsiniz.

Hoverboard Modelleri

Teknolojinin yaşamın her alanına dahil olduğu günümüzde ulaşıma ve eğlenceye yeni bir bakış getiren buluşlar geliştirilmektedir. Akıllı teknolojinin sunduğu imkan ve kolaylıklar gittikçe daha büyük kitleler tarafından tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Ancak bu tür gelişmelerin sadece kolaylığı değil işlevselliği de önemli bir noktadır. Şarj edilebilen pillerle çalışan ve ileri teknoloji unsurlarıyla denge mekanizması desteklenen Hoverboard tasarım, taşıma kapasitesi, menzil, tırmanış açısı, motor gücü ve hız kapasitesine göre model işlevleri değişiklik gösterir. Tasarımına göre düz renkli ve desenli seçenekleri mevcuttur. Farklı renk seçenekleri sunan Hoverboard desenli modelleri kişisel zevklere göre tercih edilebilir. Dolu bir batarya ile elektrikli kaykayın menzili yaklaşık 10 ile 30 kilometre arasında değişen keyifli bir kullanım sergiler. Tırmanış açısı, kullanılacak olan zeminin yapısına göre ayrı önem taşır. Taşıma kapasitesi 25 ile 120 kilogram arasındadır. Hoverboard elektrikli bir alternatif kaykay modeli olarak yalnızca keyifli bir kullanım sağlamaz, aynı zamanda denge merkezinizi geliştirmenize de yardımcı olur. Sahip olduğu dijital jiroskop ile yüksek hızda dahi dengenizi muhafaza etmenize katkı sağlar. Daha önce bisiklet deneyimi olmayan kullanıcıların da kolaylıkla ve güven içinde sürebilecekleri elektronik kaykay yalnızca ileri değil, aynı zamanda geri manevrasına da sahiptir. Küçük eğilme hareketlerini algılayarak vücut ağırlığını eşit dağıtır ve güvenli bir sürüş keyfi sunar.

Hoverboard Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Hoverboard satın alırken dikkat edilmesi gereken birçok etken bulunur. Kullanım sıklığı ve arzu edilen performans işlevleri bunların başında gelir. Desenli ve sade tasarımın model seçimi üzerinde etkisi olduğu kadar enerji ihtiyacı ve tüketiminin de seçim üzerinde oldukça etkisi vardır. Eğer az sıklıkta veya kısa mesafeler arasında bir kullanım düşünüyorsanız, menzil mesafesi düşük ve şarj süresi kısa olan modelleri tercih edebilirsiniz. Aktif menzil mesafesi fazla olan modellerin genellikle şarj süresi uzun, enerji tüketimi de aynı oranda fazladır. Tasarruf odaklı bir ürün istiyorsanız daha kısa zamanda şarj olabilen modelleri değerlendirebilirsiniz. Bununla birlikte akıllı denge mekanizması ile daha önce hiç bisiklet sürmemiş kişilerin bile rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Değişen performans kapasitesinin yanında elektrikli kaykayın kullanılacağı dış mekandaki yol yapısının kıvrımları ve engebeli dokusu seçilecek olan modeli doğrudan etkileyen faktörler arasındadır. Hoverboard modellerine göre tırmanış açısı özelliği ne kadar gelişmiş ise yol yapısına adapte olması o kadar mümkündür.  Sayfamızda bulunan tüm Hoverboard yorumlarını satın alma işleminiz öncesi okuyarak farklı deneyim ve görüşleri değerlendirebilirsiniz.

Hoverboard Fiyatları

Hoverboard fiyatları modeline, aktif menzil mesafesine, voltajına, şarj süresine, sunduğu işlevlerine ve tasarımına göre farklılık gösterir. Rengarenk desenli modeller, performanstan bağımsız olarak düz renklere kıyasla daha maliyetlidir. Ancak bu kişinin zevklerine göre değişen bir etkendir. Tamamen şarj edilmiş kullanıma hazır olan bir Hoverboard’un aktif olarak kat edebileceği kilometre mesafesi ne kadar fazlaysa kullanım keyfinizin de o kadar yüksek olması söz konusudur. Buna ek olarak, menzil mesafesinin artması maliyeti aynı şekilde değiştirmektedir. Yüksek voltajlı şarj gerektiren modeller daha uzun süre şarja ihtiyaç duyarak hem zaman hem elektrik açısından bir verim sağlamadıkları gibi başlangıç maliyetleri de yüksektir. Bu nedenle kullanım miktarına ve ürün beklentisine uygun bir model seçmek önemlidir. Satın almadan önce farklı elektrikli kaykay modellerini karşılaştırmanız daha sağlıklı sonuçlar almanızı sağlar.

Hoverboard Kullanımı

Satın alma işleminden sonra  Hoverboard kullanımına başlamak için öncelikle ses duyulana kadar cihaz üstündeki açma/kapama tuşuna basılı tutulur. Cihaz açıldıktan sonra ekran üzerinden batarya durumu kontrol edilir. Batarya yeterli ise düz bir zeminde cihazı test edebilirsiniz. İlk kullanım için dışarıdan bir destek ile dengenizi sağlayabilirsiniz. Bir kez denge sağlandıktan sonra ileri gitmek için hafif öne doğru dik olarak eğilmek gerekir. Hareket etmeye ve sorunsuzca ilerlemeye başladığınızda durmak isterseniz hiçbir eğim olmadan dümdüz durmanız yeterlidir. Hoverboard işlevleri arasında geri gitme özelliği de bulunur. Bundan yararlanmak için hafif geriye eğim vermeniz geriye gitmesini sağlar. Güvenli kullanım için dış mekanlarda kullanmadan önce ev ortamında kullanılması tavsiye edilir.

Cimri.com sayfamızda yer alan filtrelerden yararlanarak farklı modelleri kıyaslayabilir, kullanıcı yorumlarını inceleyerek dilediğiniz Hoverboard modelini almadan önce araştırmanızı gerçekleştirebilirsiniz.