track source

Motorlu Tırpan

Motorlu Tırpan Fiyatları

418 Ürün gösteriliyor.
Ağırlık
Motorlu Tırpan fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Motorlu Tırpan modelleri ve Motorlu Tırpan fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Motorlu Tırpan kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Bosch, Samsung, Puma, Makita. 418 adet Motorlu Tırpan fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Motorlu Tırpan Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Motorlu Tırpan markası:

En Çok İncelenen Motorlu Tırpan Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Motorlu Tırpan Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
14 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 418 Motorlu Tırpan modeli içerisinde en ucuz Motorlu Tırpan fiyatı 25.1 TL iken, en yüksek Motorlu Tırpan fiyatı 12644.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Motorlu Tırpan fiyatlarının ortalaması alındığında ise 14 Nisan 2021 tarihinde ortalama Motorlu Tırpan fiyatı ise 945.3 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Motorlu Tırpan Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Kaan AWBC-620T Motorlu Tırpan
Kaan AWBC-620T Motorlu Tırpan
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Motorlu Tırpan

Kendi bahçesinin düzeniyle ya da tarımla ilgilenen kullanıcılar işini kolaylaştıran ürünlere ihtiyaç duyar. Ürününü ekerken ve toplarken tarım aletlerinden destek alarak aynı işi daha kısa sürede yapabilirsiniz. Bahçenizi  ekip dikmeye uygun hale getiren tarım ürünlerinin başında motorlu tırpanlar gelir. Otlar ve çalılarla kaplı olan bir bahçeyi kısa sürede istediğiniz şekilde temizler. Bahçe ortamında pratik çözümler sunarak daha az enerji ile daha çok yeri temizlemenizi sağlar. Motorlu tırpanlar birden fazla versiyonla kullanıcı karşısına çıkar. Sırt tipi, bisiklet tipi, akülü tırpan ve elektrikli tırpan olmak üzere dört farklı şekilde sunulur. Sırt tipi versiyonlu motorlu tırpanlar benzinle çalışır. Bazı tırpanlar engebeli araziye karşı dayanıklı olurken bazıları sadece düz araziler için tasarlanır. Elektrikli tırpanlarla engebeli arazilerde aradığınız verime ulaşamayabilirsiniz. Bu tarz yerler için benzinli ürünler daha ideal sonuçlar sunar. Motorlu ot  tırpanının çoklu ve paslanmaz özellikli bıçakları ile uzun ömürlü bir kullanım deneyimlersiniz. Birçok marka ve modelde kendi ihtiyacınıza uygun tırpanı bulmanız mümkündür. Ürün seçiminde markaların sunduğu ek aparatlar ayrı bir öneme sahiptir. Sadece otları biçmek için sunulan bıçakların yanı sıra çeşitli bıçak seçeneklerinin olduğu modeller daha idealdir. Motorlu tırpanlar koruyucu maskesi ile birlikte kullanıcıya ulaşır. Doğal ortamda taş, odun ve benzeri nesneler motorun ucundan sizin yüzünüze doğru gelebilir. Birçok marka motorlu tırpan modellerinin her bütçeye uygun seçeneklerini hazırlar.

Motorlu Tırpan Modelleri ve Özellikleri

Her kullanıcı ihtiyacına ve beklentisine uygun tarım ürünleri ile karşılaşmak ister. Markalar kullanıcıların beklentisini karşılamaya yönelik çeşitli modeller geliştirir. Bahçeyi temizleyen motorlu tırpanlar söz konusu olduğunda motor gücü ön plana çıkar. 4 zamanlı motorlu tırpan modellerinde kullanılan yüksek güç sayesinde daha üstün performanslara erişebilirsiniz. Ürünler kullanım kolaylığı sunduğu için daha kısa sürede geniş alanları temizleme imkanı verir. Motorlu tırpanların ucunda yer alan testere veya misinalar aracılığıyla bahçenizdeki tüm zararlı otları temizleyebilirsiniz. Ot, çim, çalı gibi ürünleri tek seferde zahmetsizce kesmenin mutluluğuna erişirsiniz. Motorlu tırpan sırt tipi versiyonu ile taşıma işlemlerinizi daha zahmetsiz hale getirirsiniz. Bütün yükü sırtında toplayarak çalışmak isteyen kullanıcılar için eşit yük dağılımı sağlar. Ürünlerin üzerinde yer alan tutma  kısımlarını kolayca kavrarsınız. Marka ve model bazında motorlu tırpanların boyutu, ağırlığı ve motor kapasitesi gibi özellikler değişiklik gösterir. Ürünlerin motor ve devir kapasitesine göre kalitesi artar. Buna bağlı olarak ürüne ödeyeceğiniz ücret de değişebilir. Markalar her kullanıma uygun ürün seçenekleri sunarak ihtiyaçlarınızı karşılar. Düz ve çok işlem gerektirmeyen araziler için elektrikli versiyonlar istenilen performansa ulaşmanızı sağlar. Bu tarz bir ürün alırken bahçeye yakın bir elektrik bağlantısı gerektiğini unutmamanızda farda var. Motorlu tırpan 3 hp modelleri ile engebeli ve dağlık tarım arazilerinde maksimum konfora erişirsiniz. Benzinli tırpanlar motor ve yağ karışımının bir araya gelmesiyle çalışan ve yüksek verimlilik sağlayan modellerdir. Büyük arazilerde istediğiniz hız ve kaliteye ulaşmanız için gereken tüm donanıma sahiptir. Sırt tırpanları arazi ortamında sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alır. Bunun başlıca nedeni ürünlerin 7-10 kg arasında değişen bir ağırlığa sahip olmalarıdır. Sırt çantası gibi taşıdığınız için engebeli arazilerde taşırken  zorluk çekmezsiniz. Bisiklet tipi motorlu tırpan çeşitleri  ile düz arazilerde maksimum verime ulaşırsınız. Ot ve çim gibi biçme işlemlerinde ağırlığı kolunuzun iki tarafına vererek erken yorulmaların önüne geçer. Motor ağırlığı 4-6 kg arasında değiştiği için oldukça hafif bir deneyim sunar.

Motorlu Tırpan Fiyatları

Yeni bir ürün alırken birçok kullanıcı kendine göre kriterler belirler. Bunların başında marka ve model seçimi gelir. Tarım alanındaki  birçok ürün dönemsel olarak sürekli kullanılmayı gerektirdiği için üst düzey kalitede olması beklenir. İstediğiniz ürüne ulaşmak içinse yüksek ücretler ödemeniz gerekebilir. Motorlu tırpan fiyatları genel olarak marka  ve model bazında değişiklik gösterir. Markanın kullanıcıya sunduğu imkanlar ve piyasadaki bilinirliği gibi faktörler fiyatın artıp azalmasında etkin rol oynar. Genel olarak motorlu tırpan fiyatları belirlenirken birden fazla kriter belirlenir. Bunların başında marka, ürünün kalitesi, motor gücü, devir sayısı gibi unsurlar yer alır. Motor gücü kullanımı etkilediği için dolaylı yollardan fiyat kısmına da etki eder. Motor gücü düşük bir model diğerlerine kıyasla daha uygun olabilir. Aynı şekilde motor gücü yüksek olan marka ve modellerde fiyat olarak daha yüksek seviyelerde yer alabilir. Her kullanıcının beklentisine uygun olarak tasarlanan motorlu tırpanlar aynı zamanda her bütçeye de uygun olarak hazırlanır. Ürünler elektrikli, akülü, benzinli olmak üzere farklı kategorilerde satışa sunulur. Her birinin fonksiyonu aynı olmadığı için, fiyat noktasında farklılıklar görülebilir. Kullanıcılar ürün seçimi yaparken fiyat  ve performans noktasına ayrıca dikkat eder. Aldığı modele ödediği ücretle, ürünün kalitesinin aynı oranda olmasını bekler. Motorlu tırpanlar farklı devir kapasitesi ile kullanıcıya sunulduğu için fiyatları da değişiklik gösterir. Devir sayısı yükseldikçe fiyat hanesinde de artışlar meydana gelebilir. Markaların ürün tasarımında kullandığı parçalar birbiriyle aynı olmayabilir. Bulunması zor ya da maliyetli parçaların yer aldığı bir ürün tercih ettiğinizde ödeyeceğiniz ücret artabilir. Marka ve modele karar verdikten sonra motorlu tırpan en ucuz nerede sorusunu sorabilirsiniz. Cimri.com’da yer alan fiyat karşılaştırma özelliğini kullanarak bu sorunun cevabını bulabilirsiniz.

Motorlu Tırpan Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Her kullanıcının tarım ürünlerinden beklentisi farklı olabilir. Bazı kullanıcılar ürün fonksiyonlarını incelemeden seçim yapmayı daha uygun bulabilir. Bunun yanı sıra birçok kullanıcı motorlu tırpan satın almadan önce çeşitli kriterler belirler. Söz konusu kriterlerin başında ürünün motor gücü ve hangi fonksiyonla çalıştığı gelir. Kullanım alanınıza göre ürün tercihi yapmak daha sağlıklı sonuçlar almanız açısından önemlidir. Ürünler düz ve engebeli olmak üzere farklı arazi tiplerine göre tasarlanır. Siz engebeli arazilerde çalışma yapacaksanız benzinli modellere yönelebilirsiniz. Doğru ürün seçiminde kararsız kaldığınız anlar olabilir. Bu tarz durumlarla karşı karşıya kaldığınızda motorlu tırpan yorumlarını inceleyebilirsiniz. Sizden önce aynı ürünü kullananların deneyimlerinden faydalanarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Motorlu tırpanlar bisiklet tipi, sırt tipi ve yan kullanım için olmak üzere üç farklı şekilde tasarlanır. İstediğiniz modeli seçebilirsiniz ancak burada belirleyici faktör kullanım amacınız olur. Sadece bahçenizdeki çimleri biçmek için alıyorsanız bisiklet tipi versiyonlar sizin  için ideal olabilir. Bazı kullanıcılar ağırlığı nedeniyle bu tarz ürünlerden uzak durur. Özellikle bisiklet tipi versiyonlar oldukça hafif yapısı sayesinde yorulmadan çimleri biçmenizi sağlar.Motorlu tırpan markaları arasında seçim yaparken yedek parçasını kolayca bulabileceğiniz ürünlere yönelebilirsiniz. Engebeli arazilerinizi biçmek için motorlu tırpan alıyorsanız sırt tipi benzinli ürünler size benzersiz bir deneyim sağlayabilir. Hafif yapısı sayesinde yokuşlu ortamlarda yorulmadan çalışmanızı sağlar. Sırtınızı eşit bir şekilde ağırlık verdiği için daha az zorlanırsınız. Aldığınız modelde hava akışı sağlayan bir bölmenin olmasına dikkat etmenizde fayda var. Uzun süreli kullanımlarda tırpanınız havasız kalabilir. Hava soğutma sistemi sunan modelleri tercih ederek verimden düşmeden yolunuza devam edebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery