Bebek Arabası ve Pusetler

En Ucuz Bebek Arabası ve Pusetler Fiyatları

1518 ürün gösteriliyor.
Koltuk Kullanımı
İki Yönlü Kullanım
Yenidoğan Kullanımı
Oto Koltuğu
Yaş Aralığı
Tek Elle Katlama
Emniyet Kemeri
Önbar
360 Döner Tekerlek
İlgili Etiketler
    pusetbebek arabası
Bebek Arabası ve Pusetler fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bebek Arabası ve Pusetler modelleri ve Bebek Arabası ve Pusetler fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bebek Arabası ve Pusetler kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Pierre Cardin, Babyjem, Ayyıldız, Chicco, Sevi Bebe. 1518 adet Bebek Arabası ve Pusetler fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Kiwi Egg 6 in 1 Travel Sistem Bebek Arabası
Kiwi Egg 6 in 1 Travel Sistem Bebek Arabası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Bebek Arabası Nasıl Katlanır?

Bebek arabasının markasına göre değişebilen bu özellik genellikle tuttuğunuz kısımı birkaç kez aşağı doğru itme kuvveti yapılınca katlanabilmektedir.

Travel Sistem Bebek Arabası Ne Demek?

Travel sistem bebek arabaları; oto koltuğu, portbebe ve ana kucağı gibi farklı işlevlere sahip parçaları bünyesinde barındıran bebek arabalarıdır. Travel sistem bebek arabası hem bebek arabasına hem de bebeğiniz için doğumdan sonra kullanabileceğiniz taşıma koltuğuna sahip olmanızı sağlar.

Bebek Arabası Kılıfı Nerede Satılır?

Bebek arabası kılıflarını, anne-bebek ürünleri mağazalarında ve internet alışveriş sitelerinde kolayca bulabilirsiniz.

En İyi Bebek Arabası Nasıl Seçilir?

Eğer bebek arabasını şehir içinde ve çok sık kullanacaksak süspansiyon özelliğine sahip olmalı ve tekerlekleri çok büyük olmamalı. Otomobilin bagajına koyacaksak katlanabilen bir model olmalı ve bu işlemi çok sık yapacağımız için katlanıp açılması kolay olmalı. Otomobil koltuğuna sabitlenmesini istiyorsanız, iki parça olan ve çıkarıldığında otomobil koltuğuna dönüşebilen bebek arabalarını seçmelisiniz. Yeni doğan bebekler için özellikle boyutlarına dikkat etmeliyiz. Otomobil koltuklu, pusetli modeller daha doğru bir tercih olabilir. Çok fazla eşya ile yola çıkıyorsanız, altında ve arkasında sepet olan modelleri seçmelisiniz. Yağmurlu havalarda da zorlanmamak için, üstünde brandası ve ayaklarını koyabilmesi için aparatı olmalı.

Bebek Arabası mı? Baston Puset mi?

Bebek arabaları daha konforlu ve geniş duruyor. İlk aylarında sürekli yatan bebek için güzel ve konforlu. Ancak bu genişlik ve derinlik sonraki yıl içinde sıkıntı olabiliyor. Özellikle ağırlığı ile anneler zorlanıyor. Kapladığı yer ve hacim olarak da kullanışlı olmaktan çıkıyor. Baston pusetler de artık tamamen yatabiliyor ve gayet konforlu. Daha hafif ve az yer kaplayan bu modeller daha çok tercih ediliyor. Katlandıklarında şemsiye kadar olanları bile bulunuyor. Sonuç olarak daha pratik,kullanışlı ve hafif olan baston pusetler bir adım öne çıkıyor. Çift yönlü olan bebek arabaları ilk aylarda bebeği biraz korusa da, ilk aylarda bebek arabasının çok kullanılmadığı da açık. Aradaki fiyat farkı da seçimimizde önemli rol oynayabilir.

Bebek Arabası

Bebek arabaları anne babaların hayatlarını kolaylaştıran bebek bakım eşyalarından bir tanesidir. Hepimizin bildiği gibi bebek arabaları anne ve babaların tabiri caizse eli ayağıdır. Bebek arabası, özellikle bebeğiniz 6-7 aylıkken en çok ihtiyacınız olan bebek bakım malzemelerinden biridir. Birçok marka birçok model ve özellikte bebek arabası üretmektedir. Hafif olanlar, ağır olanlar, tekerleklerinin şekilleri ve materyalleri farklı olanlar, kolay katlanabilenler özelliklerinden bazılarıdır. Özellikle dışarıda zaman geçirmeyi seven ebeveynlerin bebek doğduktan sonra en çok ihtiyacı olan ürünlerdendir. Genelde anne ve babalar bebek arabasını henüz bebek doğmadan önce alır ve diğer çocuklarda da bu bebek arabasını kullanır. 

Her ne kadar bebek arabaları ve pusetlerin her modeli ve her çeşidi çokça tercih ediliyor olsa da birçok marka model ve özellikte değişiklik yaparak kendi ürünlerini piyasaya sunuyor ve bu çeşitlilikte hangi bebek arabasının daha kullanışlı olduğunu tercih etmek biraz zorlaşıyor. Bebeğiniz ve sizin için en doğru bebek arabasına ve puset takımına karar vermenin zorluğu da bilinen bir gerçek. 

Bebek Arabası ve Puset Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bebek arabalarının belki de en önemli noktası tekerlekleridir. Ne kadar dayanıklı ve kullanışlıysa hareket kabiliyetiniz de o kadar kolay oluyor. Bu durumda dikkat etmeniz gereken nokta alacağınız bebek arabasının tekerleklerinin 360 derece dönebilir olmasıdır. Bu durumda hem sürüşünüz daha kolay olacak hem de daha dayanıklı olacağı için uzun süre kullanabileceksiniz.

Bunlarla birlikte bir diğer önemli özellik emniyet kemeridir. Bir bebek arabasında olması gerekenlerin başında gelmektedir emniyet kemeri. Konforunun önemli olması kadar emniyetin de önemli olduğu bebek arabaları, alırken dikkat edilmesi gereken özelliklerdendir. 

Bir başka önemli konu da bebek arabasının ağırlığıdır. Her ne kadar “bebek arabasının hafifi makbuldür” dense de aslında önemli olan dayanıklı ve sağlam olmasıdır. Daha önce de bahsettiğimiz gibi eğer alacağınız bebek arabasının modelinin tekerlekleri kullanışlıysa ne kadar ağır olduğunun bir önemi olmayacaktır. Elbette etkisi var ancak sürüşü kolay olduğu için bu pek fark ettirmeyecektir.

Her bebek arabasında bulunmayan ama bulunması gereken özelliklerden bir tanesi de frenlerdir. Özellikle de yokuşu bol bir yerde oturuyorsanız bu oldukça önemli bir konudur. Dışarıda gezerken durmanız gereken durumlarda frenleri sayesinde bebek arabası kendi kendine gitmeyecek ve bu sayede bebeğiniz güvende olacaktır. 

Diğer önemli konulardan bir tanesi de bebek arabasının çift yönlü olmasıdır. Bu sayede tercihen bebeğiniz size dönük ya da çevreyi görecek şekilde arabanızı sürebilirsiniz. Ayrıca fren sistemi de çok önemli bir konudur. Özellikle de yokuşlarda fren hayat kurtarır diyebiliriz. Her bebek arabasında olması gereken özelliklerden bir tanesi olduğunu da eklememiz gerekir. 

Bebeklerin kullandığı eşyalarda hijyen gerçekten çok önemlidir. Bu yüzden bebek arabasının kumaşlarının çıkarılıp yıkanabilmesi ya da en azından rahat temizlenebilmesi de önemli bir noktadır. Sonuçta bu arabanın içinde bebeğiniz oturacak ve bebek arabasını da dışarıda kullanacaksınız. Rahatça temizleyebilmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Alacağınız bebek arabasının kumaşlarının yıkanabilen ve kolay takıp çıkarabileceğiniz şekilde olmalıdır. Sonuçta bu bebek arabasını evde değil dışarıda kullanacaksınız ve hijyen oldukça önemli bir noktadır. 

Bir başka önemli nokta da sırt kısmının, itme kolunun ve tentesinin ayarlanabilmesidir. Oturduğu minderin kalın olması sırt kısmının ayarlanabilmesi oldukça önemlidir. Bebeğinizin rahatlığı her şeyden önce gelir. Bu sebeple uyuduğu zaman sırt kısmının tamamen yatık şekilde olması dışarıda geçireceğiniz zamanı daha kaliteli hale getirecektir. Ayrıca çift taraflı kullanıma sahip olan bebek arabası modelleri de çok kullanışlı olmaktadır. İtme kolunu ihtiyacınıza göre ister bebeğinizin yüzü size dönük isterseniz çevreyi görecek şekilde ayarlayabilmeniz oldukça önemlidir. 

Özellikle genelde tek başınıza bebek arabasını kullanacaksanız kolay katlanabilen bir bebek arabası tercih etmeniz gerekir. Çünkü bir elinizde bebeğinizi tutarken diğer elinizle bebek arabanızı katlamanız gerekebilir. Bu da gerçekten oldukça zor olacaktır. Tek elle katlanabilen bebek arabası çeşitlerinden birini tercih etmeniz kullanımını kolaylaştıracaktır. 

Bebek arabalarında önemsiz gibi görünse de belki de en önemli parçalardan biri de ön bardır. Bu sayede elindeki oyuncağı, suluğu ya da emziği bu bara koyabilir. Ayrıca ekstra bir güvenlik önlemi olarak da bu barı düşünebilirsiniz. 

Bebek Arabası ve Puset Çeşitleri

Bebek arabası ve puset takımları özellikleri ve çeşitleri ile birbirinden ayrılmaktadır. Seyahat tipi diğer bir değişle travel sistem bebek arabası modelleri hem kullanışlı hem de çok çeşitli olması sebebiyle ebeveynler tarafından çokça tercih edilmektedir. Travel sistem bebek arabasının özelliği ise ana kucağı, portbebe ve oto koltuğu gibi fonksiyonları bünyesinde barındıran ve bebeğin doğumundan itibaren rahatça uzun bir süre kullanım imkânı sunan bebek arabası modelleridir. Travel sistem bebek arabası çeşitlerinin sahip olduğu bu özellikler ise bebeğinizi taşımanız gereken tüm durumlarda büyük kolaylık sağlayarak her ihtiyacınızı karşılamayı hedefler.

Bunun dışında ikiz bebek arabası ve pusetler de ikiz ya da yakın yaşlardaki iki çocuğu olan ebeveynlerin tercih ettiği bebek arabalarındandır. İkiz bebek arabası alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta oturdukları ya da sırtlarını yasladıkları yerlerin birbirinden bağımsız bir şekilde farklı konumlara getirilebilmesi özelliğidir. Bu özellik sayesinde bir bebek uyurken diğeri oturabilir. Böylece kullanımı daha kolay olacaktır. 

Bebek arabası çeşitlerinden biri de baston bebek arabalarıdır. Son derece hafif ve katlanabilen bir bebek arabası modeli olan baston bebek arabaları, özellikle taşınması kolay olması için tercih edilmektedir. Baston bebek arabaları tek elle katlanabilme ve kolayca açılabilme özelliklerine de sahiptir. Bu bebek arabası modellerinin en önemli özelliklerinden bir tanesi de katlandığında desteksiz ayakta durabilme özelliğidir. Baston bebek arabası çeşitlerinin bazı modellerinde elde taşımayı kolaylaştırmak için dengeli taşıma sağlayacak özel taşıma bandı da bulunmaktadır.

Bebek Arabası ve Puset Fiyatları

Bebek arabaları ve pusetlerde de diğer bütün eşyalarda olduğu gibi özellik, büyüklük ve model bakımından fiyat farkına bulunmaktadır. Bebek arabaları markaları fiyat farkının en çok hissedildiği özelliklerin başında gelmektedir. En bilinen bebek arabası markaları ise Babyhope, Prego, Sunny Baby, Baby2go, Beneto, Kanz ve Quinny olarak söylenebilir. Bir başka fiyat farkı sebebi ise bebek arabası çeşitleridir. 

Bu değişimin sebebi ise hemen her üründe olduğu gibi bebek arabalarının özellikleri ve markalarıdır. Genel olarak bebek arabaları fiyatları 100 ila 10000 TL arasında değişiklik göstermektedir. İkiz bebek arabası, çift bebek arabası olarak nitelendirilebileceği için fiyatı biraz daha fazla olabilmektedir. İkiz bebek arabalarının fiyat ortalaması ise 250 TL ile 7000 TL arasında değişmektedir. Bunun yanı sıra üçüz bebekler için üretilen arabalar ise 10000 TL civarında seyretmektedir. 

Seyahat sistem bebek arabalarının fiyatlarından bahsetmek gerekirse de 500 ila 7000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Yine bu bebek arabalarının fiyat artışlarının sebebi taşıma kapasitesi, markası, çift yönlü kullanımı, sahip olduğu oto koltuğu gibi özellikleri olarak düşünülebilir. Tekerlekleri ise çoğu zaman fiyatını etkileyen unsurlardan bir tanesidir.

Puset Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

Günümüzde artık bebekler ve anneleri için birçok fırsat sunulmaktadır. Bu fırsatları değerlendirmek isteyen anne ve babalar adeta fırsat kovalayıp en uygun fırsatı seçmek istemektedirler. Bebek arabası kısaca bebeklerin taşınması için üretim yapan firmaların geliştirdikleri ürünler ile artık yenilikler oldukça iyi yerlere gelmiş ve hayatı kolaylaştırmada önemli rol oynamaktadırlar. Artık anneler için bebek taşımak kolay zahmetsiz keyifli ve gübenli hale gelmiştir. Pusetler bu saydığımız yenilikler ve konforu sağlamak amacı ile gün geçtikçe daha iyi konuma gelmektedir.

Eğer puset satın alırsanız omuzlarınızdan büyük bir yük kalkacak ve oldukça rahatlayacaksınız. Böylece bebeğiniz de oldukça rahat edecek. Bebeğiniz doğal yaşam gereği giderek büyüyecek bir ebeveyn olarak onu taşımak ilk baştaki kadar kolay olmayacaktır. Bir puset alarak bebeğinizi zahmetsiz ve kolay taşımak için ilk adımı atabilirsiniz. Pusetler yardımı ile güvenlik standartlarında üretilmeleri nedeni ile bebeğinizi dış etkenlerden ve olumsuz durumlardan koruyacak yüksek kumaş kalitesine hayran kalacaksınız.

Puset Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Puset almaya karar verdiyseniz; bebeğinizin ihtiyaçlarına dikkat etmelisiniz. Eğer yeni doğan bir bebeğiniz varsa pusetinizin mutlaka bebeğin yatmasını sağlayacak üniteye sahip olduğundan emin olmalısınız. Eğer bebeğiniz pusetindeyken yüzünü görmek istiyorsanız, seçeceğiniz pusetin çift yönlü olmasına özen göstermelisiniz. Eğer evinizde yer sorunu yaşıyorsanız, katlanabilir pusetleri tercih etmenizde fayda bulunmaktadır. Böylece ergonomik olması size de oldukça avantaj sağlayacaktır.

Bebek arabası seçiminde dikkat edilmesi gerekilen bir diğer nokta ise bebek arabanızın kaç tekerlekli olacağı ve dengesidir. Bebek arabalarının dengesi, bebeğinizin güvenliğini sağlayacak en önemli unsur olduğundan, seçiminizi yaparken bu duruma daha çok dikkat etmelisiniz. Büyük tekerleklerin sürümü daha kolaydır ancak bu seçiminizi yaparken, kullanacağınız zemini ve yaşadığınız yeri doğru analiz etmelisiniz. Bebek arabası ve puset seçimlerinizi yaparken, diğer bebek ürünlerinde olduğu gibi kumaşının kolay çıkarılıp takılabilmesi ve yıkanabilir olmasına da dikkat edilmelidir. Sizin ve bebeğinizin güvenliği ve sağlığına göre seçeceğiniz en uygun bebek arabası ve puset modellerine, bütçenize de uygun en ucuz fiyat seçenekleri ile Cimri’den ulaşabilirsiniz.

En iyi bebek arabası seçmek için yol isteklerinizi belirlemek ve buna göre adımlar atmaktır. Özellikle önceden çocukları olan akraba tanıdık anne baba tavsiyeleri size bu konuda oldukça destek olacaktır. Ayrıca internette bu konuda çok geniş makaleler bulabilirsiniz. Yazımızın tamamını okuduğuz taktirde bu konuda oldukça bilgileneceksiniz. Bebek arabası almak için birçok marka bulunmaktadır. Herkes bu konuda değişik fikirler ortaya atmakta. Bazıları bir markayı çok överken bazıları oldukça negatif yaklaşıyor. Bebek arabası olarak en iyi marka sizin beklentilerinizi karşılayan size destek olan ve sizi asla üzmeyecek şekilde olan arabalardır.

Birçok tarz bebek arabası bulunmaktadır, size tarzlar hakkında bilgiler sunacağız fakat bebek arabası alırken nerede nasıl kullanacaksınız bu çok önemlidir. Diğer bir konuda bütçenizin hangi durumda olduğudur. Bebek arabası seçerken dikkat etmeniz gereken ana hususlar: Aracı ne şekilde kullanacak olduğunuz aracınızın büyüklük ve küçüklüğü bebek arabasını nerelerde kullanmak istediğiniz, bebek arabasının ağırlığı gibi hususlardır bu hususlara göre seçim netlik kazanacaktır.

Bebek arabası içindeki kumaşa çok dikkat ediniz. Çünkü bebek tüm zamanını burada geçirmektedir ve bebek ile uyumlu olması çok önemlidir. Rahatı sağlaması gerekmektedir. Kumaşın yıkanmasının kolay olması, silinebilir olması gibi özelliklere sahip olması oldukça önemlidir. Bebeğinizin arabaya kusma ve pisletme ihtimalleri göz önüne alındığında bu özellikler çok önemli olmaktadır. Zor durumlar göz önüne alındığı zaman bebek arabasının mutlaka güneşten koruyucu bir paneli aynı zamanda rüzgârdan koruyucu bir paneli olmalıdır. Ayrıca panelleri kapattığınız zaman bebeğin durumunu görebileceğiniz şeffaf bir alan olması da oldukça önemlidir. Çünkü koruyucu alan kapandığında bebeğinizi kontrol etmeniz engellenmemelidir. Bebek kolunun itme kolunun ayarlanabilir olması oldukça iyidir. Çünkü bebeği iten ve gezdiren kişiler sabit olmayacaktır bu durumda değişik boylarda kişilere göre itme kolunun ayarlanabilir olmasını gerektirir. Bebeğin atılım yapması ihtimali aniden sizin duraksamanız gibi ihtimallere karşı bebeğin üstünde mutlaka bir bar ya da emniyet kemeri bulundurulmalıdır. Bebek arabası sürekli sizinle olduğu için araç ile birlikte bir şeyler taşımanız gerekebilir. Bu yüzden araçta file veya gözenek bulunması bebeğin ihtiyaçları için olan eşyaları buraya koymanıza olanak sağlar. Bebek arabasında ayak destek ünitesi olması oldukça önemlidir. Çocuğunuz büyüdüğü zaman buraya ayaklarını koyacaktır. Eğer ünite olmazsa çocuğun ayakları boşta kalacak bir süre sonra bu negatif etkiler doğuracaktır. En önemli nokta belkide aracın kolayca açılıp kapanabilmesidir. Çünkü her zaman erkek gücü yanınızda olmaz eğer zor açma kapama işlemi gerçekleştirmeniz gerekirse oldukça güçlük çekersiniz. Gittiğiniz birçok yerde bu güçlük sizi zorlar. Son olarak aldığınız aracın değişim koşulları, garanti süresi ve sorun ile karşılaşması durumunda markanın servis hizmetlerini iyi araştırmalısınız.

Yüzlerce marka ve modelin içerisinden bebeğinize en uygun bebek arabası modelinin seçimi kararsızlık yaratabilir. Bebek arabası ya da puset seçiminizi yapmadan önce bütçenizi belirlemeniz en doğru kararı vermenize yardımcı olacaktır. Bebeğiniz açısından bebek arabaları her zaman daha konforludur. Ancak pusetin, bebek büyüdükçe ve ağırlaştıkça kullanımı ebeveynlerin kullanımı açısından rahatlık sağlamaktadır. Daha hafif ve daha az yer kaplamasından dolayı pusetler daha avantajlı hale gelebilmektedir. Bebek arabası ve puset seçiminizi yaparken, evinizin bulunduğu kat ve asansör olup olmaması da seçimi etkileyen faktörlerin arasındadır. Bütün bu durumları göz önünde bulundurduktan sonra seçiminizi yapmanız, hem sizin hem de bebeğinizin sağlığı ve rahatlığı açısından önemli olacaktır.

Bebek Arabası Markaları Nelerdir?

Her alanda olduğu gibi bebek arabaları alanında da birçok marka vardır ve markalar ürünleri ile çok iyi işler çıkarmaktadır. Bu yüzden bebek arabası alırken en iyi marka şudur demek zordur. Çoğu markanın çok güzel ve kaliteli ürünü vardır. Biz sizler için güzel markaların isimlerini sayacağız böylece kendinize en uygun aracı bulabileceksiniz. Bebek aracı markalarında kaliteli olan markalar Stokke Xplory, Mima Xari, Maxi Cosi Mura 3, Bugaboo, Peg Perego, Concord, Chicco, Kraft, Qunny, Inglesina Zippy, Jane Rider, Graco, Camelon, Maclaren, Joie, Mamas Papas, Casual gibi markalardır. Bu markalar dışında da gelişen sektör nedeni ile markalar vardır seçim size kalmış durumda en ideal ürünü seçebilirsiniz. Bu markalar genel itibari ile ilgi görmüş ve beğenilmiş markalardır.

Bebek Arabaları ve Puset Arasındaki Farklar Nelerdir?

Hamileliğinizin son aylarında iseniz çok kararsızlıklar yaşamanız olasıdır bu kararsızlıklardan bir tanesi de bebek arabasının puset şeklinde mi yoksa normal mi olacağı durumudur. Gelişen dünyada her alanda olduğu gibi bu alanda da çok fazla marka ve model var bu modeller arasından seçim yapmak anne ve babalar için oldukça güç oluyor çünkü aşırı fazla seçenek kafa karıştırıcı etkiler bırakıyor. İlk önce yapmanız gereken kafanızda bir marka seçmek ve fiyat belirlemek. Her satın almada olduğu gibi en önemli şey bütçeniz. Daha sonra gelelim asıl meseleye bebek arabası mı almalısınız yoksa puset mi?

Bebek arabası daha konforlu ve geniş durmaktadır. İlk aylarda bebek sürekli olarak yatar bu yüzden bebek araçları idealdır. Ancak bu genişlik ve konfor durumu ileriki yıllarda anne adayları için eziyete dönüşebiliyor çünkü ağırlık anne adaylarını oldukça zorlayan bir faktör olarak öne çıkıyor. Kapladıkları alan da anne adaylarını rahatsız eden faktörlerden bir tanesi. Pusetler ise artık tamamı ile yatırabilir durumda ve konfor açısından gayet rahat. Daha az yer kaplayan ve hafif modeller en çok tercih edilen modeller arasında. Katlandıkları zaman şemsiye şeklini alan modellerde bulunuyor.

Araç veya puset alırken ilk düşünmeniz gereken yanınızda her zaman eşiniz, kayınvalideniz, kardeşiniz ve akrabalarınızın olmayacağıdır bu yüzden buna göre bir seçim yapmanız lazım. Kaçıncı katta oturduğunuz ve asansör olup olmaması da önemli bir faktördür. Apartman girişinin biçimi de oldukça önemli merdivenli mi basamaklı mı? Eğer aracınız var ise apartman da park yeri var mı yoksa aracı ileri park edip yürümeniz mi gerekiyor? Arabanızın bagajının büyüklük ve hacim oranları ne kadar? Bavullar ile bebek aracı sığabilir mi? Alışveriş merkezi ve benzeri alanlarda bebek aracı alırsanız kendi başınıza kontrol edebilecek misiniz? Bebeğiniz büyüdükçe araba ile bebeğin ağırlığının sizi oldukça zorlayacağını da unutmayın! Bu karşılaştırmalardan sonra daha pratik hafif kontrol edilebilir olması nedeni ile pusetler bir adım öne çıkmaktadır. Çift yönü olan bebek arabası ilk aylarda iyi olurken daha sonraki aylarda kullanımı bile olmamaktadır. Puset alırsanız koruma, yağmurluk, tulum gibi ekstralar hediye olarak bazı ürünlerde verilmektedir.

Bebek Arabası ve Pusete Nasıl Sahip Olabilirim?

En ideal bebek arabası ve pusete sahip olmak için yapmanız gereken şey birçok modelin arasından en iyisini seçmektir. Bu ise oldukça zahmetli ve zaman gerektiren bir iştir. Bu yüzden size birçok modeli sıralayacak ve karşılaştırma yapacak bir sistem oldukça işinizi görecektir. Evet böyle bir sistem mevcut. Cimri.com sitesi birçok ürünü orijinal sitelerinden getirerek sizler için sunuyor birçok farklı markayı sizler için karşılaştırıyor kendiniz için en ideal olanı seçerek çok zahmet harcamadan ideal bir alışveriş yapıyorsunuz böylece. Sistem sizler için en ucuz modelleri, en popüler modelleri sıralıyor. Seçenekler vasıtası ile bütçenizi seçerek en uygun modeli çok kısada seçebilirsiniz. Bebek arabası ve puset seçiminde siteyi ziyaret etmeniz sizi büyük zahmetlerden kurtaracak.