track source

Bebek Arabası ve Pusetler

Bebek Arabası ve Pusetler Fiyatları

1350 Ürün gösteriliyor.
Taşıma Kapasitesi
Koltuk Kullanımı
İki Yönlü Kullanım
Yenidoğan Kullanımı
Alüminyum Kasa
Oto Koltuğu
Yaş Aralığı
Tek Elle Katlama
Emniyet Kemeri
Önbar
Süspansiyonlu Tekerlek
Tek Noktadan Frenleme
Koruyucu Tente
Ayarlanabilir Oturtma Yüksekliği
Çanta Sepet
Emniyet Kemeri
Sökülebilir Kılıf
Koltuk Tipi
360 Döner Tekerlek
Bebek Arabası-Puset Yağmurluğu fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Bebek Ayakkabısı Fiyatları
 • Bebek Bakım Çantası Fiyatları
 • Bebek Bakım Seti Fiyatları
 • Bebek Banyo Termometresi Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Bebek Arabası ve Pusetler Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bebek Arabası ve Pusetler markası:

  En Çok İncelenen Bebek Arabası ve Pusetler Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Bebek Arabası ve Pusetler Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  14 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1350 Bebek Arabası ve Pusetler modeli içerisinde en ucuz Bebek Arabası ve Pusetler fiyatı 14.9 TL iken, en yüksek Bebek Arabası ve Pusetler fiyatı 16849.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bebek Arabası ve Pusetler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 14 Nisan 2021 tarihinde ortalama Bebek Arabası ve Pusetler fiyatı ise 1037.93 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Bebek Arabası ve Pusetler Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Kraft Fit Kırmızı Travel Sistem Bebek Arabası
  Kraft Fit Kırmızı Travel Sistem Bebek Arabası
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Yoyko Luxury Kahve Travel Sistem Bebek Arabası
  Yoyko Luxury Kahve Travel Sistem Bebek Arabası
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Bebek Arabası ve Puset

  Bebek sahibi olacak ebeveynlerin ilk aldığı bebek ürünlerinden biri çocukluk dönemlerine kadar gerekli olan bebek arabası çeşitleridir. Hastane çıkışından itibaren yürüme evrelerinin tamamlanmasına kadar kullanılması zorunlu olan bu ürünler, pek çok farklı model seçeneği ile üretilir. Farklı marka etiketleri ile üretilen bu ürünlerin içinden anne ve babaları yormayacak, çocuklarında rahat edeceği modellerin seçilmesi yeni yaşama alışma sürecinde olan tüm aileler için önemlidir. Hamilelik döneminden annelik dönemine geçişte en az bebek kadar annenin de zorlanacağı dönemler olan lohusalık dönemlerinde anne bebek uyumu oldukça önemlidir. Ancak bu süreçler oldukça yorucu süreçler olduğundan anneler çoğunlukla bu dönemleri sosyalleşerek atlatmak isteyebilir. İşte bu durumda bebekleri ile birlikte dışarıda vakit geçirme isteyen ebeveynler için en gerekli ürünler bebek arabası ve puset setleridir. Genel olarak birlikte tasarlanan bu ürünler birçok farklı boyut, renk ve özellikte üretilir. Bebekler için tasarlanan birçok ürün çeşidi içinden seçim yapmak isteyen aileler cimri.com üzerinden model incelemesi yapabilir. 

  Bebek Arabası ve Puset Modelleri

  Anne ve bebeklerin bir arada geçireceği vakitler için en önemli ürünlerden biri bebek arabası ve pusetlerdir. Bebeklerin dünyaya ilk geldikleri andan itibaren anne ile bağlarını hiç koparmak istemedikleri ilk bebeklik dönemlerinde anne kucağına alışmaması için kullanılması gereken en önemli ürünler pusetlerdir. Bu sebeple bebek sahibi olacak kişilerin neredeyse ilk aldıkları bebek ürünü pusetler ve arabalar olabilir. Pusetler hastane çıkışından itibaren bebekler için kullanılan en önemli ürünlerdir. Bebeklerin hem yatar pozisyonda hem de oturma dönemleri de düşünülerek oturur pozisyonda tutulabileceği pusetler, genellikle bebek arabaları ile takım halinde tasarlanır. Özellikleri bakımından üretici markaların politikalarına göre değişime uğrasalar da hepsinin görünüşleri birbirine benzerdir. Pusetler genel olarak sağlam bir askı sistemi ile tasarlanan, ancak tek elle taşınabilecek kadar hafif ürünlerdir. Bu sebeple ihtiyaç duyulan hemen her alanda rahatlıkla kullanılabilir. Evde uyku saatleri dışında çeşitli odalarda vakit geçirmek üzere bu pusetler ile bebekler istenilen yere taşınabilir. Örneğin; yemek yapma sırasında bebeklerin yalnız kalmasını istemeyen anneler, çocuklarını pusetlerine yatırarak yanlarında tutabilir. Bu durumda hem anneler hem de bebekler vakitlerini güvenli ve rahat geçirebilir. Pusetlerin yanında özellikle açık hava etkinlikleri, yürüyüş, alışveriş gibi sosyal ihtiyaçlar için annelerin en büyük kurtarıcısı bebek arabalarıdır. Onlarca farklı çeşit içinden en beğenilen bebek arabası çift yönlü seçenekler yine anne ve bebek iletişimini ön planda tutan ürünlerdir. Yürüyüş esnasında anne ve bebeğin iletişim kurmasını sağlayan bu ürünlerin çift yönleri sayesinde bebekler dış dünya ile de rahatlıkla iletişim kurabilir. Bebek arabalarında en ideal seçenekler içinde sayılabilecek olan modeller ise tek hareketle açma kapama olanağı veren ve listelere bebek arabası travel sistem olarak giren ürünlerdir. Bu ürünler de bebekleri ile yalnız vakit geçiren annelere pratik kullanım kolaylığı sağlayan modellerdir. Birçok farklı marka bünyesinde renk renk üretilen bebek arabası ve puset modelleri, iç ve dış malzemelerinin kalitesi dahil olmak üzere titizlikle seçilmesi gereken ürünlerdir. Bu sebeple bebekleri için puset ve araba seçecek olan ebeveynler cimri.com üzerinden model incelemesi yapabilir. 

  Bebek Arabası ve Puset Fiyatları

  Bebek arabası fiyatları bebek sahibi olacak herkes tarafından en sık araştırılan konular içindedir. Ancak bu ürünler birçok farklı bebek ürünü üreticisi tarafından tasarlanıp satışa sunulduğundan ürünlerin fiyatları genelde değişkendir. Kimi bebek arabaları pusetler ile birlikte takım halinde satıldığından ürünlerin fiyatları bu tip değişkenlere göre şekillenir. Bebek arabalarının fiyatlarını değiştiren en önemli faktör ise genellikle ürünlerin üretim kaliteleridir. Farklı malzeme seçenekleri ve marka etiketleri ile üretilen ürünlerin mümkün olduğunca dayanıklı malzemeden üretilmiş olması güvenlik açısından önemlidir. Bu sebeple dış ve iç aksamları herhangi bir kazaya sebebiyet vermeyecek şekilde tasarlanmış olmalıdır. Ürünlerin bu tasarımları da fiyatlandırmada etkili olur. Ayrıca farklı kullanım ihtiyaçlarına uygun olarak farklı modeller üretilir. Modeller arasında yer alan özellik farklılıkları da fiyatların değişmesine neden olur. Dünya üzerinde tanınırlığına sahip olan markalar ile daha minimal markaların fiyatları arasında da farklar oluşabilir. 

  Bebek Arabası ve Puset Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Bebek arabası modelleri içinden seçim yaparken dikkat edilmesi gereken detaylardan en önemlisi, bu ürünlerin güvenliğidir. Bu sebeple de bakılması gereken kriterlerin başında kullanılan parçaların kaliteli ham maddeler kullanılarak bir araya getirilmiş olması gelir. Kaliteli içeriklere sahip olmayan ürünlerin kullanım ömürleri de kısıtlı olacağından dikkat edilmesi gereken en önemli kriterler bunlar olabilir. Bunun yanında bebek ve annelerin rahatlığı için puset ve arabaların fonksiyonları da önemlidir. Çift yönlü ve kolay açılıp kapanabilen ürünler en ideal seçenekler olduğundan ürün seçimlerinde kullanım rahatlığı da ön planda tutulabilir. Bu ürünlerin aynı zamanda kolay taşınabilir olması gerektiğinden ağırlıkları da oldukça önemlidir. Ürünlerin kolay muhafaza edilmesi için de boyutları, katlanabilir olmaları gibi özelliklere bakılabilir. Bebek arabası ve pusetlerde bakılması gereken bir diğer detay ise ürünlerin içlerinde kullanılan kılıfların kumaş kaliteleridir. Bebekler genelde hassas yapıda bireyler olduklarından iç bölümlerde kullanılan malzemelerin doğal içerikli olması, yıkanabilir olması da önemlidir.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery