track source
track source
track source

Unisex Güneş Gözlükleri

Unisex Güneş Gözlükleri Fiyatları

15857 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Ayna
Çerçeve Materyali
Cam Materyali
Cam Rengi
Çerçeve Rengi
Unisex Güneş Gözlükleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Unisex Güneş Gözlükleri modelleri ve Unisex Güneş Gözlükleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Unisex Güneş Gözlükleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Adidas, Nike, Retro, Slazenger. 15857 adet Unisex Güneş Gözlükleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Unisex Güneş Gözlükleri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Unisex Güneş Gözlükleri markası:

2022 yılı Unisex Güneş Gözlükleri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
28 Mayıs 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 15857 Unisex Güneş Gözlükleri modeli içerisinde en ucuz Unisex Güneş Gözlükleri fiyatı 17.37 TL iken, en yüksek Unisex Güneş Gözlükleri fiyatı 39919.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Unisex Güneş Gözlükleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 28 Mayıs 2022 tarihinde ortalama Unisex Güneş Gözlükleri fiyatı ise 632.15 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Unisex Güneş Gözlükleri Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Unisex Güneş Gözlükleri

Güneş gözlükleri sıklıkla tercih edilen aksesuarlardan bir tanesidir. Kadınlar da erkekler de sıklıkla güneş gözlüğü kullanmayı tercih eder. Her ne kadar şık durması ve genellikle görüntü amacıyla tercih edilse de güneş gözlükleri göz sağlığını korumak için tercih edilen bir aksesuardır. Bu sebeple de sahte ürünlerin tercih edilmesi çeşitli sağlık sıkıntılarına yol açar. Özellikle sürekli güneşte vakit geçiren biriyseniz bir güneş gözlüğü edinmeniz gerekir. Güneş gözlüklerinin kadınlar için ve erkekler için ayrı modelleri olsa da unisex güneş gözlüğü modelleri de oldukça tercih edilen modeller arasındadır. Piyasada pek çok farklı markanın birbirinden farklı tasarım ve modelde güneş gözlüğü bulunur. Güneş gözlüğü satın alırken dikkat edilmesi gereken orijinallik gibi bazı önemli detayları göz önünde bulundurarak dilediğiniz markanın ürününü satın alabilmeniz mümkündür. Unisex güneş gözlükleri hediye etmek için de oldukça iyi bir seçenek olabilir. Unisex güneş gözlüğü modelleri diğer güneş gözlüğü modellerine göre daha minimal özelliklerde olabilir. Bu sebeple de her iki cinsiyet tarafından da kolay bir şekilde tercih edilebilir.

Unisex Güneş Gözlüğü Çeşitleri

Güneş gözlüğü kullanımı ne kadar hafife alınsa da aslında çok önemlidir ve sahte ürünlerden kesinlikle kaçınmak gerekir. Orijinal ve markalı güneş gözlüğü modellerinde gözü güneşten korumak için çeşitli filtreler kullanılır. Göz vücudun en hassas noktalarından bir tanesi olduğundan göz sağlığına çok dikkat edilmelidir. Aksi takdirde gözde geri dönüşü olmayan büyük hasarlar meydana gelebilir. Erkek ve kadınlar tarafından en çok tercih edilen unisex güneş gözlükleri arasından bir tanesi de damla‌ ‌güneş‌ ‌gözlüğü‌dür. Bu güneş gözlüklerinin damla ismini almasının sebebi ise gözlük camlarının damla şeklinde olmasıdır. Aynı zamanda polis gözlüğü olarak da bilinir. Damla güneş gözlükleri her tarza uygun bir güneş gözlüğü modeli olması sebebi ile sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alır. Kolay bir şekilde her kıyafetiniz ile kombin edebilmeniz mümkündür. Klasik bir model haline gelen damla gözlük modelleri yıllardır kullanıcıların vazgeçilmezi olmuştur. Güneş gözlüğü markalarının en çok ürettiği güneş gözlüğü modelleri arasında damla güneş gözlüğü modelleri bulunur. Son dönemlerde aynalı ve renkli cama sahip olan güneş gözlükleri de trend haline gelmiştir. Damla güneş gözlüğü modellerinin de aynalı pek çok seçeneği bulunur. Bayan güneş gözlüğü modelleri ile unisex güneş gözlüğü modelleri arasında bariz bir fark görünmez. Bu sebeple unisex güneş gözlüğü seçerken dilediğiniz bir tanesini seçebilirsiniz. Siyah güneş gözlüğü en kullanışlı güneş gözlüğü çeşitleri arasında yer alır. Bu yüzden herkesin güneş gözlükleri arasında en az bir tane siyah güneş gözlüğü bulunur. Siyah güneş gözlükleri de her türlü kıyafetle tercih edilebilen kolay kombin edilebilen gözlük çeşitleri arasında yer alır. Eğer ilk defa bir güneş gözlüğü satın alacaksanız veya elinizde hiç siyah gözlüğünüz yoksa bir tane edinmeniz çok iyi olabilir. Çocuk güneş gözlüğü çocuklar için yetişkinlerden çok daha önemli olabilir. Çocukların vücutlarının çok daha hassas olması nedeniyle gözlerinin de iyi bir şekilde korunması gerekir. Güneş gözlüğü modelleri arasından bir tanesini seçerken ten ve saç renginize uygun olmasına da özen göstermeniz gerekir. Bu şekilde gözlük ve yüzünüz çok daha uyum içerisinde olabilir.

Unisex Güneş Gözlüğü Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Unisex güneş gözlüğü satın alırken dikkat edilmesi gereken pek çok önemli özellik bulunur ve bu özelliklere dikkat ederek gözünüz için en iyi güneş gözlüğünü seçebilirsiniz. Orjinal güneş gözlüğü tercih etmek güneş gözlüğü satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özelliktir. Sahte ve markasız ürünler gözlerinizde pek çok hasara sebep olabilir. Güneş gözlüğü satın alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik ise güvenilir sitelerden alışveriş yapılmasıdır. Orijinal olmayan ürünleri yüksek fiyata satın alma gibi istenmeyen durumlar söz konusu olabilir. Bu sebeple güvendiğiniz internet satış sitelerini belirleyerek satın almanız çok daha iyi olur. Güneş gözlüğü satın alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik ise yüz şekliniz ile gözlüğün modelidir. Bazı modeller yüz şekillerine tam olarak uygunluk göstermediğinden kötü bir görüntü oluşturabilir. Oval ve yuvarlak yüz tipi gözlük seçiminde avantajlı yüz tipleridir. Hemen hemen her model oval ve yuvarlak yüz tipine uygundur.

Unisex Güneş Gözlüğü Fiyatları

Güneş gözlüğü fiyatlarında değişikliğe sebep olan pek çok farklı durum olabilir. Fiyat değişikliği meydana getiren durumlardan en nemlisi ürün çeşit ve tasarımlarıdır. Eğer özel bir tasarıma sahip güneş gözlüğü satın almak istiyorsanız fiyat standart güneş gözlüklerine göre çok daha fazla olabilir. Güneş gözlüğü fiyatlarında değişikliğe sebep olan bir diğer durum ise güneş gözlüğü markalarıdır. Bilinen ve popüler markaların fiyatları diğer markalara göre daha yüksek olabilir ancak güneş gözlüğü satın alırken masraftan kaçınmamak gerekir. Güneş gözlüğü fiyatlarında değişikliğe sebep olan bir diğer durum ise ürünlerin camlarının sahip olduğu özelliklerdir. Güneş gözlüklerinin kristal olması ürünün fiyatında değişikliğe sebep olabilir. Aynı şekilde polarize filtreye sahip güneş gözlüğü camlarının fiyatları da diğer modellere göre farklı olabilir. Sayfamızı ziyaret ederek güneş gözlüklerine göz atabilir ve aradığınız diğer ürünlere filtreleri kullanarak kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery