Erkek Parfümleri

En Ucuz Erkek Parfümleri Fiyatları

3890 ürün gösteriliyor.
Markalar
Erkek Parfümleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Erkek Parfümleri modelleri ve Erkek Parfümleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Erkek Parfümleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: DeFacto, Koton, Adidas, Lc Waikiki, Slazenger. 3890 adet Erkek Parfümleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Erkek Parfümleri Ve Çeşitleri Nelerdir?

Eski yıllarda günümüze kadar insanlar, çevresine karşı daha çekici olmak ve güzel kokulara bürünmek istemektedir. Söz konusu olan ihtiyaçlar için üretilen çok sayıdaki parfüm malzemeleri, kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı özelliklerde piyasaya sunulmaktadır. Ancak son yıllarda hem erkek hem de kadınlar için ortak olarak üretilen çok sayıda parfüm malzemeleri yer almaktadır. Erkekler arasında revaçta olan erkek parfümlerinin en iyisi bir çok çeşitleri ile alışveriş sitelerinde satışa sunulmaktadır. Avon, Calvin Klein, Burberry, Diesel, Versace, Hugo Boss, Tom Ford ve Ferrari gibi kozmetik firmaları tarafından elde edilmiş olan erkek parfümleri ucuz ve sağlıklı olarak Cimri.com adresinde yer almaktadır. Diğer sitelerde satılan tüm ürün ve üretim markalarını bir adreste toplayan site, sizler için kolaylık sunmaktadır.

Erkek Parfümleri Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Koku, hepimiz için oldukça önemlidir. Bu nedenle kendinize uygun bir koku seçmeden önce kesinlikle teniniz üzerinde denemelisiniz. Özellikle internetten böyle bir ürün almadan önce ilk defa alacağınız bir koku ise mağazaya gidip seçtiğiniz kokunun testerlarını denemeniz kokunuzu daha sağlıklı bir şekilde seçmenizi sağlayacaktır. Fakat parfüm denerken en fazla 3 kokuyu denemeye özen gösterin. Çünkü uyguladığınız kokular 3’ten sonra birbirine karışmaya başlayacaktır. Unutmayın ki parfümler her tende farklı sonuç verir. Bir parfümün teninizdeki etkileşimini ve asıl kokusunu alabilmek için teninize iyice işlemesi gerekmektedir. Bu nedenle parfümü bileğinize sıktıktan sonra yaklaşık 3-4 dakika parfümün teninize işlemesini bekleyip, sonrasında kokuyu test etmeniz daha doğru olacaktır. Zevkler ve renkler tabii ki tartışılmaz. Fakat, genel görüşe göre esmer tenlilerin baharatlı ve ağır kokuları tercih etmemeleri önerilmektedir ve yine aynı genel görüşe göre, sarışınların sabun kokulu parfümlerden uzak durmaları önerilmektedir.

Erkek Parfümleri Nasıl Daha Kalıcı Olur?

Herkes güzel kokmak ve bu güzel kokunun kalıcı olmasını ister. Bu nedenle parfümünüzün tam kokusunu verebilmesi ve daha kalıcı olması çok önemlidir.

Parfümün daha kalıcı olması için öncelikle yapmanız gereken ilk şey parfümünüzü temiz cilde uygulamak olmalıdır. Duştan sonra vücut bütün kokulardan arınır ve bütün gözenekler temizlenerek açılır. Bu nedenle duştan sonra temiz cilde uyguladığınız parfüm uzun süre cildinizde kalıcı olacaktır.

Kuru bir cilt yapısına sahipseniz eğer parfüm cildinizden çok kolay uçup gidecektir. Bu nedenle cildinizi iyi bir şekilde nemlendirmeniz parfümünüzün kalıcı olması açısından oldukça önemlidir. Size önerim, parfüm sıkmadan evvel parfümü uygulayacağınız noktaları önce vazelinle yumuşatıp nemlendirmeniz. Böylelikle parfümünüzün kokusu daha kalıcı olacaktır.

Parfümün kalıcı olması için, parfümü nabzınızın hissedildiği bilek, boyun ve kulak arkası gibi sıcak bölgelere uygulamalısınız.

Unutmamalısınız ki kokular tene göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle teninizde kalıcı olabilecek uygun kokular seçmelisiniz.

Teninize uygun ve kalıcı en iyi erkek parfümleri seçeneklerini Cimri’de bulabilir ve bu seçeneklere en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz!

Erkek Parfümlerinde Yer Alan Fiyat Aralıkları Nelerdir?

Günümüzde herkes daha güzel kokmak ve dost ya da arkadaşlar arasında daha saygın olarak anılmak istemektedir. Bu durum erkekler için de geçerli olduğundan erkek parfüm çeşitleri sanal ortam gibi çeşitli mecralar üzerinden satışa sunulmaktadır. Söz konusu olan ürünlerde farklı ölçekler yer almakta ve fiyatlar bu durumlara göre değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda üretimi sağlayan marka ve de ürünlerde kullanılan şişe ya da ambalaj paketleri, fiyatların değişmesini etkileyen faktörler arasında yer almaktadır. Ülkemizde satışa sunulmuş olan tüm erkek parfümleri tek bir site adresinde toplayan Cimri.com, aynı zamanda üretimi sağlayan markaların da yayınlanmasına imkân sunmaktadır. Bu sayede sevdiğiniz markanın tüm ürünlerine ve de fiyat aralıklarına, sadece bir site üzerinden ulaşmanız sağlanmaktadır.