track source
track source

Erkek Parfümleri

Erkek Parfümleri Fiyatları

4475 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Erkek Parfümleri fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Eyeliner Fiyatları
 • Fondötenler Fiyatları
 • Gece Kremleri Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Erkek Parfümleri Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Erkek Parfümleri markası:

  En Çok İncelenen Erkek Parfümleri Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Erkek Parfümleri Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  27 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 4475 Erkek Parfümleri modeli içerisinde en ucuz Erkek Parfümleri fiyatı 9.99 TL iken, en yüksek Erkek Parfümleri fiyatı 4485.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Erkek Parfümleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 27 Eylül 2021 tarihinde ortalama Erkek Parfümleri fiyatı ise 90.2 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Erkek Parfümleri Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Erkek Parfümleri

  Binlerce kokunun ve bitki özlerinin bir araya gelmesiyle kullanıcılarında hoş etki bırakan parfümler, en sık tercih edilen kozmetiklerdendir. Erkek parfümleri keskin ve kalıcı kokusuyla, kullanıcılarının girdiği her ortamda iz  bırakmasını sağlar. Erkeklerin parfümleri kadınlarınkine kıyasla çok daha keskin ve ferahtır. Kullanıcıların parfüm tercihini belirleyen faktörlerin başında bağlı olduğu günlük yaşantı gelir. Sosyal ve iş hayatındaki yerinize göre parfüm tercihi yaparak girdiğiniz ortamlarda imzanızı bırakabilirsiniz. Üst düzey pozisyonlarda yer alan erkeklerin parfüm seçimi ağaç kavunu, turunç kabuğu gibi kokulardan yana olur. Gün içinde ve sosyal hayatta çok hareket etmesi gereken kullanıcılar çoğunlukla fresh kokuları kullanır. Üstünüzde taşıdığınız parfüm sosyal hayatta da sizi yansıttığı için koku tercihinizi doğru yapmanız gerekir. Erkek parfümlerinde her koku her kullanıcıda aynı etkiyi yaratmaz. Yoğun kokulara maruz kaldığınız bir iş hayatı ya da sosyal hayata sahipseniz, tatlı kokular yanlış tercih olabilir. Kıyafetinize sinen kokunun üzerine sıkılan tatlı bir parfüm bir  süre sonra ekşi bir kokuya neden olur. Kullanıcılar beğendiği kokulara ait erkek parfüm setini satın alarak, aynı kokuyu uzun süre kullanabilir.

  Erkek Parfümleri Modelleri

  Her parfüm kendi içinde özel esans, bitki ve çiçek özlerini barındırır. Kadınlarda ve erkeklerde kullanılan içerikler farklılık gösterebilir. Erkek parfümlerini oluşturan kokular çoğunlukla fresh özelliklidir. Duştan sonra temiz cilde uygulanan erkek parfümleri daha çok nüfuz eder. Kan dolaşımının hızlanmasıyla birlikte parfümünüz derinlere işlediği için kalıcılığı artar. Kıyafetlerin parfümler üzerinde olumlu etkileri vardır. Kış aylarında genellikle kapalı giyinildiği için parfüm direk kıyafete sıkılır. Yaz aylarında ise önü açık kıyafetlerle parfümün teninize daha iyi yayılmasını sağlayabilirsiniz. Parfümler, yoğunluğuna göre çeşitli gruplara ayrılır. Bu ayrım kokunuzun ağırlığını ve hafifliğini belirler. Yoğunluğu fazla olan parfümler diğerlerine göre daha uzun süre kalıcıdır. Erkek parfümü seçerken kullanıcılar, kokunun ilk günkü gibi taze ve kalıcı olmasını ister. Parfüm şişelerinin kapağını açtığınız andan itibaren, geri sayım başlar ve kokunuz ilk günkü etkisini yitirebilir. Bu durumun önüne geçmek için ürünün ağzını daima kapalı tutabilir ve ışıkla temasına engel olabilirsiniz. Birçok kullanıcı parfüm seçerken herhangi bir yere sıkıp hemen koklar ancak parfümler asıl kokusunu anında ortaya çıkarmaz. Parfümü sıktıktan yaklaşık iki dakika sonra kokladığınız da tüm özellikleri açığa çıkar ve daha hoş bir kokuyla karşılaşırsınız. Birçok kullanıcı en iyi parfümün özelliklerini farklı tanımlar ama  erkek parfümlerinin en iyileri teninizle uyumlu olduğunu düşündüğünüz  markalardır. Bir başka erkekte hoşunuza giden parfüm siz de farklı bir koku ortaya çıkarabilir. Parfümün içeriğindeki madde ve kokular aynı olsa da, her insanda aynı etkiyi vermez. Erkek parfümleri kişinin ten rengine ve vücut kokusuna göre farklı sonuçlar ortaya koyar. 

  Erkek Parfümleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Erkekler parfüm seçerken kokusunun hoş olmasına dikkat eder. Bunun yanı sıra parfüm alırken dikkat edilecek başka hususlar da bulunur. Günümüzde birçok erkek parfüm almak için mağazaya gitmek yerine internetten sipariş etmeyi tercih edebilir. Popüler erkek parfüm markalarına ait ürünleri mağazada deneyip dilerseniz  internette daha uygun fiyata alabilirsiniz.Alacağınız kokunun içeriğindeki etkin maddeleri bilseniz dahi üzerinizde nasıl duracağınızı kestiremezsiniz.  Parfüm alırken tek bir seçeneğe yönelmek doğru olmayabilir. Her koku mevsime ve ortama göre farklılık gösterir. Sıcak havalarda yoğunluğu az olan parfümleri kullanarak kendinizi daha ferah hissedersiniz. Kış aylarında ise soğuk hava ile birlikte parfümlerinizin etkisi azalır, bu mevsimde yoğun kokulara geçiş yapabilirsiniz. Erkek parfümlerinin EDP versiyonu kış aylarının vazgeçilmezi olabilir. Parfüm seçerken bazı kullanıcılar öncesinde kahve koklamayı tercih eder. Kahvenin keskin kokusu sayesinde koklayacağınız parfümün kokusunu net bir şekilde alır ve daha kolay karar verirsiniz. Parfüm alırken seçim yapacağınız zaman dilimi de önemlidir. Sabah saatlerinde koku alma duyunuz uyanıkken parfüm denerseniz daha sağlıklı sonuçlar alırsınız. Erkek parfüm çeşitleri arasından deneme yapacağınız zaman seçtiğiniz alan da  kokuyu daha net alabilmeniz için önemlidir. Kol ya da bilek içiniz ve şakaklarınız kokuyu en iyi yansıtacak bölgelerdir. Parfüm kullanırken de bu bölgelere ağırlık verirseniz kokunun kalıcılığını artırırsınız. Parfümler her tende farklı kokacağı için, alacağınız ürünü kendi teninizde deneyerek en sağlıklı sonuçlara ulaşırsınız. 

  Erkek Parfümleri Fiyatları

  Parfümler içeriğine, markasına ve miktarına göre farklı fiyatlandırılır. Bazı kullanıcılar erkek parfüm fiyatlarını ve özelliklerini mağazalarda inceleyip, alışverişini internet siteleri üzerinden yapar. Erkek parfümleri, içeriğindeki etkin maddeler ve bitki özlerine göre farklı fiyatlara sahip olabilir. Bu ürünler arasında fiyat farklarının oluşması normaldir. Alacağınız parfümde kullanılan bileşenleri bir araya getirmek zor ve maliyetli ise ürünün fiyatında artışlar görülebilir. Doğada nesli tükenmekte olan ya da bulmakta güçlük çekilen bir bitkiden elde edilmişse, diğer ürünlerden farklı fiyatlandırılabilir. Parfümler EDP ve EDT olmak üzere farklı yoğunluklara sahiptir. Tercih edeceğiniz ürün üzerinde yazan EDP ve EDT özellikleri fiyatın belirlenmesinde etkili olur. Erkek parfümlerinin  EDT versiyonu yoğunluğunun azlığı ve dört mevsim kullanılabilirliği nedeniyle tüketim oranı en yüksek parfümler arasında yer alır. Erkek parfümlerinin fiyatlarının belirlenmesinde birçok faktör etkili olur. Ürünün ait olduğu marka da fiyatın şekillenmesinde etkin rol oynar. Parfümün küçük ve büyük boyutlu oluşuna göre fiyatlar değişiklik gösterir. 50 ml bir parfüm ile 200 ml bir parfüm arasında miktardan kaynaklanan bir fiyat farkı görülür. Erkek parfüm fiyatlarına bakıtığınızda genel olarak birbirine yakın olduğunu görebilirsiniz.  Erkek parfüm markaları arasından bütçenize ve zevkinize uygun ürünlerin cimri.com üzerinde yer alan fiyat karşılaştırma özelliği sayesinde nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

  Erkek Parfümleri Kullanımı 

  Parfümler günlük hayatta kullanıcılara sunduğu hoş kokular sayesinde en çok tercih edilen kozmetikler arasında yer alır. Parfümlerin geniş püskürtme kısmı sayesinde tek seferde istediğiniz kokuyu elde edebilirsiniz. Aynı gün içerisinde üst üste  üzerinize ya da cildinize parfüm sıkmak zamanla kokunun değişmesine neden olabilir. Erkek parfümlerini kullanırken gün içinde farklı parfümler denemek isteyebilirsiniz. Kokular yaklaşık 4 -5 saat içinde büyük oranda etkisini yitirmeye başlar. Bu süreyi aştıktan sonra farklı kokulara geçiş yapabilirsiniz. Parfüm kullanırken kokunun daha etkili ve kalıcı olması için bazı yöntemler deneyebilirsiniz. Bu işlemlerin başında duştan sonra temiz cilde parfüm uygulamak gelir. Gözenekler açıldığı için koku daha derine işler ve kalıcılığı artar. Vücudunuzda bazı noktalar kokunun daha iyi nüfuz etmesini sağlayarak, parfümünüzün asıl kokusunu ortaya çıkarır. Bilekler ve şakak bölgesi etkileşimin yüksek olduğu bölgelerin başında gelir. Parfüm satın alırken karar vermekte zorlanıyorsanız, erkek parfüm yorumlarını inceleyerek kararınızı kolaylaştırabilirsiniz. Parfümünüzü sabah evden çıkarken sıkıp güne başlamış olabilirsiniz. Ürünün kutusu küçükse çantanıza yerleştirip, tazelemek istediğinizde gün içinde kullanabilirsiniz. Parfümünüzü kullandıktan sonra ürünün kapağını açık bırakmamaya özen gösterirseniz, kokusu daima taze kalır. Güneş ışığı almayan yerde muhafaza ederek kokusunu kaybetmesini önleyebilirsiniz. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery