Deodorantlar

En Ucuz Deodorantlar Fiyatları

1614 ürün gösteriliyor.
Deodorantlar fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Deodorantlar modelleri ve Deodorantlar fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Deodorantlar kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Sprey Deodorantlar, Roll-Onlar, Stick Deodorantlar. 1614 adet Deodorantlar fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Bioderma Sensibio Antiperspirant 50 ml Roll-on
Bioderma Sensibio Antiperspirant 50 ml Roll-on
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Deodorant Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Deodorant, ter kokusunu engellemek ve temiz kokmak için kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Kuru ve temiz bir cilde uygulanmalıdır ve 15 cm'lik bir mesafeden sıkılmalıdır. Ayrıca cilde sürdükten sonra iki dakika beklemeniz gerektiği önerilmektedir.

Deodorant ve Parfüm Arasındaki Fark Nedir?

Parfüm sadece güzel kokmanızı sağlarken, deodorant ise terlemenizi engelleyerek güzel kokmanızı sağlamaktadır. Parfümün terlemeye karşı bir engeli bulunmamaktadır. Bunun yanı sıra parfümler deodorantlara istinaden daha kalıcıdır.

Deodorant Çeşitleri Nelerdir?

Günlük hayatın koşturmacası içinde bazen kişisel bakımınızı aksatabilirsiniz. Bu da kötü hissetmenize neden olabilir. Bu gibi durumlarda hem yenilenmek hem tertemiz kokmak hem de bakımlı olabilmek adına roll-on kullanabilirsiniz. Kendi etrafında dönen bir top uç ve içinde sıvı deodorant bulunan şişeden oluşmaktadır. Ucundaki top sayesinde şişe içerisindeki sıvı kolayca koltuk altınıza temas eder. Roll-On içindeki sıvı cildinizle bütünleşerek kötü koku oluşumunu Özellikle yaz aylarında serinletici etkisi de olduğundan sıkça tercih edilmektedir. Hem kötü kokuları engelleyip hem de terleyen bölgelerde bakteri oluşmasını engelleyerek günlük temizliğin önemli bir parçası olan stick deodorantlar hem de yaz kış aylarında sıklıkla kullanılan kişisel bakım ürünlerindendir. Pudralı ve pudrasız olarak piyasada bulunur, pudrasız olanlar leke bırakmama özelliğine sahip oldukları için daha çok tercih edilirler. Ancak pudralı olanların ter bezlerini tıkama özelliği olduğu için daha uzun süre kuruluk hissi yaratır. Günlük hayatın içinde her gün bir yerlere yetişmeye çalışılır, sürekli bir şeyler için koşuşturulur. Tüm bunlar sırasında insan vücudu terler. Özellikle de yaz aylarında terleme oranı artar. Bu da bazen oluşturduğu ıslaklık hissi ve kötü kokuyla birlikte günlük yaşamı etkileyen bir sorun haline gelir. Ter nedeniyle giysilerin kol altlarında görünen ıslaklık oldukça rahatsız edici ve istenmeyen bir görüntüdür. Kötü görüntünün yanında oluşan kötü koku da oldukça rahatsız edicidir. Bu kötü koku ve görüntüye engel olmak için stick deodorantlar hayatımızda adeta birer kurtarıcı rolü görürler. Hem kadınlar hem de erkekler günlük olarak stick deodorant çeşitlerini kişisel bakım rutinlerinin bir parçası olarak kullanmaktadırlar. Bunun yanı sıra deodorant kategorisinde en çok tercih edilen sprey deodorant ürünleri de mevcuttur. Sizde tüm bu ürünleri incelemek istiyorsanız sağlık, bakım, kozmetik kategorisi adı altında istediğiniz sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Deodorant Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Deodorant ürünlerinin fiyat aralığı markaya ve ürün çeşidine göre farklılık göstermektedir. Sprey deodorant 10 TL - 400 TL, roll-on'lar 10 TL - 250 TL ve stick deodorantlar ise 10 TL - 500 TL fiyat aralığında yer almaktadır. Sizde istediğiniz deodorant ürünlerini sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra sıraladığınız bu ürünlerin fiyatları değiştiği anda fiyat alarmı butonu sayesinde anında haberdar olabilirsiniz.