track source
track source

Köpek Konserve Maması

Köpek Konserve Maması Fiyatları

1035 Ürün gösteriliyor.
Tahıl
Ağırlık
Ürün Cinsi
Paket Tipi
Aroma
Ürün Özelliği
Köpek Konserve Maması fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Maden Suyu / Soda Fiyatları
 • Sıcak Toz İçecek Fiyatları
 • Köpek Süt Tozu Fiyatları
 • Akvaryum Plastik Bitki Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Köpek Konserve Maması Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Köpek Konserve Maması markası:

  2021 yılı Köpek Konserve Maması Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  27 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1034 Köpek Konserve Maması modeli içerisinde en ucuz Köpek Konserve Maması fiyatı 2.5 TL iken, en yüksek Köpek Konserve Maması fiyatı 914.3 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Köpek Konserve Maması fiyatlarının ortalaması alındığında ise 27 Eylül 2021 tarihinde ortalama Köpek Konserve Maması fiyatı ise 103.51 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Köpek Konserve Maması Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
  Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
  Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Köpek Konserve Maması

  Sevimli hayvan dostlardan en evcil olanı kuşkusuz köpeklerdir. Evde en çok bakımı sağlanan köpeklerin gelişimi ve sağlıkları çok önemlidir. Köpeklerin gelişimleri ve sağlıklı büyümeleri için mamaların önemleri büyüktür. Her canlı gibi köpekler için de beslenme büyük önem taşır. İnsanlar beslenmelerine ne kadar önem gösterirlerse bakımını sağladıkları canlı dostlarında beslenmelerine o kadar dikkat etmek zorundadırlar. Evcil dostlarınız için mama tercihi yaparken ekstra özen göstermeniz, yemekten keyif aldığı ve besleyici mamalar seçmeniz gerekir. Her köpek cinsi içim ayrı mama üretimi yapan markalar arasından köpeğinizin ihtiyacına uygun mama tercihi yapabilir keyifle tüketmesine şahit olabilirsiniz. Birçok üretici marka çeşitli gıdaların birleşimi ile ıslak ve kuru mama olmak üzere üretim yapar. Et, tavuk ya da balık gibi proteinleri kullanarak formüle ettiği mamalar köpekler için oldukça zengin bir öğün içeriği oluşturur. Kuru mamalar en çok tercih edilen ve tüketilen mamalar iken, köpeğinizin bağışıklık sistemi ve sindirim sistemi için belirli aralıklarla köpek konserve mamalar tercih etmeniz gerekir.

  Köpek Konserve Maması Çeşitleri

  Bireyler gibi evcil hayvanların da beslenmesi önemlidir. Sağlıklı ve zinde bir vücutta olmak için tercih edilen beslenme alışkanlıkları önemli yer tutar. Yaşam çizgisi olarak çok uzun bir ömre sahip olamayan köpeklerin çok daha sağlıklı ve uzun yaşam sürmeleri için tercih edilen mamaların büyük önemi vardır. Beslenme biçimi olarak kullanım sağladığınız mamaların içerikleri ve çeşitleri büyük önem taşır. Hassas yapıya sahip sevimli dostların sağlıklarına katkıda bulunabilmek ve uzun ömürlü bir yaşam sürmelerini sağlamak için seçilen mamaların yaş aralıklarına uygun olması gerekir. Mama içerikleri kısmında ilk yazan malzeme, mamanın içeriğinde en fazla bulunan malzemedir. Islak, kuru ya da konserve olarak satın alabileceğiniz ürün grupları arasından seçim yaparken köpeğinizin yaş aralığını baz almanız gerekir. Köpeğinizin bağışıklık sistemi ve kolay sindirim sağlayabilmesi için ara sıra ıslak mama kullanımına ihtiyaçları vardır. Köpek konserve maması, ıslak jelimsi bir yapıya sahiptir. Genellikle protein, belirli tahıllar, jel maddeleri ile üretilerek homojen bir hal alır ve kalıplandırılır. Birçok farklı bileşenle üretilen köpek konserve çok çeşitli tatlara sahiptir. Konserve mama çeşitleri tüm evcil hayvanların severek tüketimini sağladığı ürün grubu arasında yer alır. Sevimli dostunuzun damak tadına uygun bir ürünü satın alarak onu ödüllendirebilirsiniz. Beyaz et proteinli balıklı konserve köpek maması içerik olarak yoğun proteinler ve tahıl grupları barındırır. Birçok farklı markanın üretimini sağladığı yaş mama grupları içerisinden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Kuzu etli konserve köpek maması kullanıcılar tarafından en sık tercih edilen ürün grupları arasında yer alır. Tüm mama ve yaş mama üreticileri tarafından sıklıkla kullanımı sağlanır. Sevimli dostların en severek tüketimini sağladığı kuzu etli yaş mamalar her marka tarafından kendi bileşenleri ile formüle edilir ve satışa sunulur. Protein grupları arasında yer alan tavuktan da birçok yaş mama çeşidi bulmak mümkündür. Tavuklu konserve köpek maması hem uygun fiyat performansı hem de lezzetli seçenekleri ile sevimli dostlara güzel bir öğün olanağı sağlar. 

  Köpek Konserve Maması Fiyatları

  Evde bakımı sağlanan canlı dostların beslenmeleri oldukça büyük önem taşır. Genellikle kuru mama kullanımı gerçekleştirilen evcil dostlar için ıslak ve konserve mamalar da üretilir. Su oranı yüksek olan yaş mamalar birçok farklı üretici marka tarafından satışa sunulur. Çok uygun fiyat etiketleri sunan markalar arasından sevimli dostlarınızın keyfine göre ürün tercihi yapabilirsiniz. Köpek maması yaş mama fiyatları oldukça geniş bir kategoriye sahiptir. Birçok farklı gramaj ile satışa sunulan mamalar miktarlarına göre ücretlendirilir. Uygun etiket fiyatlı olan mama grupları içerisindeki malzemelere göre de değişkenlik gösterir. Kutu ve ambalajlama da da birçok fark koyan ürün grupları arasından bütçenize en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Balık, et, tavuk gibi birçok farklı protein kullanılarak üretimi sağlanan yaş mamaların içeriğinde ki madde fazlalığına göre fiyat etiketleri değişebilir. Satın alma yapmadan önce içeriğine özel dikkat göstermeniz gerekir. En uygun ürün gruplarını bulabileceğiniz cimri.com üzerinden seçim yapabilir bütçenize en uygun ürün grubunu tercih edebilirsiniz.

  Köpek Konserve Maması Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Sevimli dostlar için özenle hazırlanan kuru mamalara en olarak ıslak mama üretimi de sağlanır. Islak mamalar isminden de anlaşılacağı gibi yoğun bir ıslaklığa sahiptir ve jel kıvamlıdır. Islak mama tercih etmeden önce birçok farklı özelliğine dikkat etmek gerekir. İlk dikkat edilmesi gereken detay köpeğinizin yaş aralığına uygun olup olmamasıdır. Mamalar genellikle sevimli dostların yaş aralığına göre hazırlanır. Belirli yaş aralığına göre hazırlanan mamalar sindirim sistemlerine göre formüle edilir bu sebeple yaş aralığına uygun ürün seçimi yapmak oldukça büyük önem taşır. Bir diğer dikkat edilmesi gereken konu ise alerjik durumlarıdır. Yaş mamaların içeriğinde ki herhangi bir madde sevimli dostunuzda alerjik reaksiyonlara sebebiyet verebilir. Bu bakımdan içeriklerin detaylı incelenmesi gerekir. Köpek konserve mama çeşitleri arasından seçim yaparken içerim kontrolü yapmanız gerekir. Birçok farklı mama grubu et, tavuk ya da balık unu ile mama üretimi sağlayıp farklı etiket uygulaması yapabilir. Ürün satın almadan önce içeriğinde %100 orjinal ürün kullanımı olup olmadığına dikkat etmeli dostunuza uygun bir seçim yapmanız gerekir. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery