Akülü Araba

En Ucuz Akülü Araba Fiyatları

172 ürün gösteriliyor.
Akü Voltaj
Emniyet Kemeri
Vites
Vites Sayısı
Maksimum Hız
Led Far
Korna
İlgili Etiketler
    bebek arabasıpuset
Akülü Araba fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Akülü Araba modelleri ve Akülü Araba fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Akülü Araba kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Kraft, Pilsan, Babyhope, Mercedes, Sunny Baby. 172 adet Akülü Araba fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Baby&Toys Ford Ranger Kırmızı 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba
Baby&Toys Ford Ranger Kırmızı 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Tomolco HL-208 Uzaktan Kumandalı Akülü Araba
Tomolco HL-208 Uzaktan Kumandalı Akülü Araba
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Baby&Toys Samy 12V Tek Kişilik Akülü Araba Kırmızı
Baby&Toys Samy 12V Tek Kişilik Akülü Araba Kırmızı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Akülü Araba Nedir?

Akülü araba, akü ile çalışan arabalardır. Fakat diğer arabalardan farkı küçük olup çocuklar için üretilmesidir. Çocuklar için üretilen bu ürünler akü ile çalışmakla beraber düşük hızlarda tehlike yaratmayacak şekilde gider. Çocukların eğlenmesi ve mutlu olması yapılan akülü arabalar ayrıca benzinli çeşitleri de bulunmaktadır. Fakat Türkiye’de benzin pahalı olduğu için kimse benzinli almamaktadır. Çocukların dikkatli araba kullanmasını küçük yaşta alıştırabileceğiniz akülü araba içerisinde sadece gaz ve fren bulunmaktadır. Geri ve ileri şeklinde vitesler yardımı ile hareket eden akülü araba, çocuklar için adeta küçük yaşta araba kullanmayı öğretmeye adım atmaktadır.

Akülü Araba Çeşitleri Nelerdir? Ne İşe Yarar?

Akülü araba çeşitleri onlarca belki de yüzlercedir. Akülü arabalar tasarım ve renklerine göre değişirken ayrıca boyutlarına göre çeşitlilik gösterebilmektedir.

Hummer tarzı jip akülü arabalar, benzin ile çalışan akülü arabalar, klasik akülü arabalar, sportif akülü arabalar, akülü motor çeşitleri, çeşitli renklerden oluşan akülü arabalar şeklinde birçok akülü araba çeşitleri bulunmaktadır. Çocuklar için tam bir eğlence olan akülü arabalar ayrıca arabaların olmadığı yerde markete dahi gidebilmektedirler. Dikkat edilip güvenlik sağlandığı sürece akü bitene kadar uzun süre kullanılabilmektedir.

Akülü Araba Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Akülü araba alırken dikkat edilecek tek nokta kaliteli aküsü olan araba almaktır. Kimi akülü araba yarım saat dayanmaz iken kimi akülü araba ise 10 saat dayanabilmektedir. Bu akü kalitesi ve üretici firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Materyallerine göre de kalitesi artan akülü arabalarda, genelde çocuklarımıza yüksek güvenlik sunan akülü arabalar tercih edilmektedir.

Akülü Araba Fiyatları Ve Üretici Markalar Nelerdir?

Akülü araba fiyatları üretici firmalara ve akünün kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Akülü arabalar ayrıca materyali kaliteli ürünlere göre de fiyatı yükselebilmektedir.

Baby & Toys, Dolu, BabyHope, Baby2Go, Pilsan, Sunny Baby, Henes, Rastar şeklinde üretici firmalar akülü araba ve motor üretmektedirler. Genel olarak en düşük ücret 400 TL civarında olurken en pahalı ücretler ise 2000 TL civarında olmaktadır. Bu fiyatlar özel yapım, kalite ve tasarıma göre artabilmektedir. Cimri.com, aynı ürüne ait internet üzerindeki farklı fiyatları size sunarak en uygun fiyatlı ürünü almanızı sağlar. Fiyat karşılaştırma özelliğini kullanarak, en uygun fiyatlı akülü arabaları bulabilirsiniz.