track source

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Akülü Araba Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Akülü Araba markası:

2021 yılı Akülü Araba Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
24 Haziran 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 153 Akülü Araba modeli içerisinde en ucuz Akülü Araba fiyatı 99.56 TL iken, en yüksek Akülü Araba fiyatı 11999.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Akülü Araba fiyatlarının ortalaması alındığında ise 24 Haziran 2021 tarihinde ortalama Akülü Araba fiyatı ise 1925.66 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Akülü Araba Ürünleri Hangileridir?

Akülü Araba Fiyatları Ne Kadardır?

Cimri.com
Akülü Araba Fiyatları 99.56 TL İle 11999.0 TL Arasında Değişmektedir.

Akülü Araba Ürün Tipleri Nelerdir?

Cimri.com
Akülü Araba Ürün Tipleri Kumandalı, Motosiklet / ATV, Pedallı Go Kart, Standart Şeklindedir.
Cimri'nin Seçimi
Baby&Toys Ford Ranger Kırmızı 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba
Baby&Toys Ford Ranger Kırmızı 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Pilsan Nevada Kırmızı 12V Akülü Araba
Pilsan Nevada Kırmızı 12V Akülü Araba
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Tomolco HL-208 Uzaktan Kumandalı Akülü Araba
Tomolco HL-208 Uzaktan Kumandalı Akülü Araba
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Baby&Toys Samy 12V Tek Kişilik Akülü Araba Kırmızı
Baby&Toys Samy 12V Tek Kişilik Akülü Araba Kırmızı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Akülü Araba

Akülü arabalar, neredeyse tüm çocukların hayali olan oyuncaklardır. Özellikle kış mevsiminde evlerde ve okullarda olan çocuklar, güneşin yüzünü göstermesi ile beraber açık alanlarda enerjilerini atmak ister. Böyle güneşli günlerde parklarda bahçelerde oynamaları için bisikletler, kaykaylar, patenlerin yanı sıra akülü arabalar da oldukça sık tercih edilir. Daha küçük yaş grubu çocukların da güvenle ve eğlenerek oynadıkları akülü arabalar hem eğlenceli bir oyuncaktır hem de çocukların motor gelişimleri ve sosyal gelişimleri için bir araçtır. Akülü arabalar 3 yaş ve üstü çocuklar için kullanılırlar. Birçoğu uzaktan kumanda aracılığı ile ebeveynler tarafından da kumanda edilir. Böylece akülü arabalar daha güvenli bir hale gelir. Akülü arabalar çocukların da ilgisini çekmek için genellikle gerçek arabaların bir minyatürü şeklinde tasarlanır. Akülü araba kendi boylarına uygun arabaları ile anne babaları gibi araba kullanmak isteyen çocukların dikkatini çeker. Çocukların becerilerini geliştirmeye yardımcı olur. 

Akülü Araba Modelleri

Akülü arabalar gerçek arabaların bir minyatürü olarak üretilmiş, çocukların dikkatini çeken, onların motor gelişimlerine ve sosyal becerilerine katkıda bulunan oyuncaklardır. Akülü çocuk araba soğuk havalarda evlerin okulların içinde sıkılan çocukların açık havada eğlenceli bir zaman geçirmesinde yardımcıdır. Üretilen ilk şarjlı arabalar, ulaşılması güç oyuncaklardı. Günümüzde ise üretimlerinin artması ile beraber hem bütçeye uygun haldeler, hem de internet üzerinden rahatlıkla satın alınırlar. Akülü araba bmw ile çocuklar kendi boyutlarına uygun gerçeğe çok benzeyen arabalar ile oyun oynarlar. Bu arabalar özel olarak gerçek arabalara benzer şekilde üretilir. Mercedes akülü araba da başka bir modelidir. 3 yaştan itibaren güvenle kullanılan akülü arabalar çocuk büyüyene kadar uzunca bir süre kullanılır. Bebeklik döneminde kullanılmaya başlayan bebek akülü araba, bu dönemden itibaren çocukluk dönemine kadar her dönemde bireyin gelişimini ve becerilerini destekler. Arabaların tıpkı gerçek arabalar gibi türlü çeşitleri vardır. Spor arabalar, 4x4’ler, arazi arabaları gibi gerçek arabaların küçük bir taklidi olan akülü arabaların en dikkat çeken modellerinden biri de ford ranger akülü araba olur. Küçük bir arazi aracı olan akülü ford ranger, kırmızı mavi ve siyah renk seçenekleri ile satışa sunulur. Resmi lisanslı olarak satılan akülü araba tüm babaların ve çocukların hayalini süsler. Özel boyalı renkleri daha canlı ve göz alıcıdır. 12 V dolu akülü araba çocukların kullanımına uygundur ayrıca uzaktan kumanda ile de kontrol edilirler. Çocuklara trafik eğitiminin küçük yaşlarda aşılanması için temsili bir emniyet kemeri de mevcuttur. İki hız seçeneğine sahip arabanın tekerlekleri kauçuk ile kaplıdır. Bu sayede daha konforlu bir sürüş deneyimi yaşatır. Anahtar ile çalıştırılan akülü arabanın gerçek bir motor sesi, sinyalleri ve kornası vardır. Çocukların gerçekçi canlandırma oyunlarında eşsiz oyuncaklardan biri haline gelir. Akülü araba çift kişiliktir. Böylece 24 aydan büyük iki çocuğun aynı anda oynamasına uygundur. 

Akülü Araba Fiyatları

Çocuklar için üretilen ve gerçekçi görüntüleri ile ebeveynlerin de hayallerini süsleyen akülü arabalar ilk çıktıklarında oldukça pahalı olan oyuncaklardır. Günümüzde ise daha uygun fiyatlı sayılırlar fakat hala bir oyuncak için bir hayli yüksek fiyatlıdır. Çocukların hem eğlenceli hem de kaliteli zaman geçirmesini isteyen ebeveynler, açık alanda oynanan oyunları daha keyifli ve öğretici hale getirmek için akülü arabalara yönelirler. Akülü araba fiyatları modele göre değişmekle beraber aşağı yukarı benzer fiyatlarda seyreder. Dönem dönem indirime girdikleri görülse de bir oyuncak için pahalı sayılacak fiyatları nedeniyle aileler 2.el arayışına girer. Temiz kullanılmış ikinci el akülü arabalar çok daha uygun fiyata bulunurlar. Böylece akülü arabalar herkes için bütçeye daha uygun, ulaşılabilir hale gelir ve artık işe yaramayan bir köşede bekleyen akülü arabalar yeni sahiplerini bularak değerlenir. Bu sebeple indirim dönemleri ve ikinci el siteleri takip edilirse daha avantajlı olur. 

Akülü Araba Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Çocukların ve ailelerin ilgisini çeken akülü arabalara artan talep üreticilerin dikkatini çeker ve bu ürün yelpazesinin iyice genişlemesine yol açar. Traktör şeklinde, jip şeklinde, motosiklet şeklinde, spor araba ve klasik araba şeklinde tıpkı bir gerçek araba detayları ile üretilen akülü arabaları satın alırken çocuğun ilgisi göz önünde bulundurulur. Böylece akülü arabalar çocuklar için daha zevkli birer oyuncak haline gelir. Akülü araçların farklı boyutları mevcuttur. Bebeğin ya da çocuğun yaşına ve kilosuna uygun taşıma kapasitesi olan akülü arabaları satın almak gerekir. Daha küçük çocuklarda akülü arabaların uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmesi daha güvenli bir deneyim sağlar. Büyük çocuklarda ise uzaktan kumanda olması bir gereklilik değildir. Akülü araba satın alırken çocuğun o arabayı daha ne kadar kullanacağı göz önünde bulundurulur. Uzun yıllar kullanacağı bir oyuncak ise biraz büyük seçilmesinde yarar vardır. Ayrıca akülü arabalar pahalı oyuncaklardır. Satın almadan önce fiyat araştırması yapılması daha avantajlı olur. 2.el akülü araba fiyatları çok daha uygundur.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery