Sıkça Sorulan Sorular

Akülü Araba Fiyatları Ne Kadardır?

Akülü Araba Ürün Tipleri Nelerdir?

Cimri'nin Seçimi
Baby&Toys Ford Ranger Kırmızı 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba
Baby&Toys Ford Ranger Kırmızı 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Pilsan Nevada Kırmızı 12V Akülü Araba
Pilsan Nevada Kırmızı 12V Akülü Araba
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Tomolco HL-208 Uzaktan Kumandalı Akülü Araba
Tomolco HL-208 Uzaktan Kumandalı Akülü Araba
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Baby&Toys Samy 12V Tek Kişilik Akülü Araba Kırmızı
Baby&Toys Samy 12V Tek Kişilik Akülü Araba Kırmızı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Akülü Araba

Çocukların oyun dünyasında büyük bir yer kaplayan akülü araba, oyun dönemlerinde gerçek yaşama adapte olmalarını sağlayan en önemli araçlardan biridir. Üstelik çocukların koordinasyonu öğrenmelerini, kas güçlerini kullanmayı öğrenmelerini sağlar. Bunun yanı sıra büyük keyif aldıkları bu arabalar gerçeğine en yakın şekilde kopya edilerek üretilir. Böylece çocuklar gerçek bir arabayı sürüyormuş gibi keyif alır. Kas ve motor gelişiminin yanı sıra koordinasyon sağlamayı öğrenmeleri sayesinde sürüş becerilerinde de büyük gelişim gösterir. 3 yaşından 9 yaşa kadar geniş kullanım yaş aralığı veren bu akülü arabalar sayesinde çocuklar erken yaş itibariyle tüm çocukluk döneminde keyifle kullanabilecekleri bir arabaya sahip olur. Büyüdüklerinde bile hatırlayacakları güzel anıların merkezinde bulunacak olan bu arabalar ile çocuklarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Farklı renk, desen ve çeşitlerle sunulan bu modellerin geniş ürün yelpazesi sayesinde istediğiniz ve çocuğunuzun güvenle kullanabileceği bir arabayı kolaylıkla seçebilirsiniz. Çocukların hem tarzına hem de yaşına uygun olarak seçmeniz gereken bu modellerde dikkat etmeniz gereken birçok unsur bir araya gelir. Birçok farklı markanın üretim yapması nedeniyle her marka farklı teknik detaylar sunar. Bu nedenle marka ve talep analizini iyi yapmanız gerekir. Çocuğunuzun hayatı boyunca unutamayacağı bir hediye olabilecek bir arabayı onunla geçireceğiniz keyifli vakitlerin önemli bir parçası olarak düşünebilirsiniz. Kullanışlı ve ergonomik tasarımlarla ve birbirinden farklı modellerle satışa sunulan bu arabaları kolaylıkla seçebilirsiniz.

Akülü Araba Modelleri ve Özellikleri

Çocukların yaşları, ağırlıkları gibi önemli noktaları baz alarak birbirinden farklı birçok modelle satışa sunulan akülü araba modelleri çocuklarınızın isteyebileceği renklerde ve tasarımlarda üretilir. Bu nedenle karar verirken öncelikle çocuğunuzun nasıl bir araba istediğini tespit etmeniz gerekir. İlk olarak 12v akülü araba ile 6volt akülü araba arasında seçim yapmalısınız. Aralarındaki en büyük fark ise hızdır. Eğer çocuğunuz küçükse ve hız konusunda daha kontrollü davranmak isterseniz 6v bir araba seçebilirsiniz. Fakat ilerleyen zamanlarda çocuğunuzun büyüdükçe daha yüksek bir hız isteyeceğiniz göz önünde bulundurursanız 12v bir araba seçmek daha uzun vadeli bir seçenek olabilir. Akülü arabalar şarj edilmesi ile uzun süre kullanabilmek üzere tasarlanmıştır. Böylece bir kere şarj ettiğinizde volt derecesine göre daha uzun bir kullanım sağlar. Uzaktan kumandalı modelleri ile birlikte aynı zamanda çocuğunuzun arabayı kullanırken karşılaşacağı herhangi bir tehlikede hemen müdahale etmenizi sağlar. Böylece güvenlik konusunda da dikkate değer bir tasarımla üretilen bu arabalar, hemen herkesin kullanımına uygun şekilde satışa sunulur. Aynı zamanda akülü arabalar tek çocuğun kullanımına uygun olarak üretilmesinin yanı sıra farklı seçeneklerle de sunulur. 4 kişilik akülü arabalar, kapasitesi en büyük modelleri barındırır. 2 kişilik akülü araba modelleri de farklı renk seçenekleri ile kullanıcılara sunulur. Ayrıca akülü arabaların kullanım seçenekleri de çeşitlidir. Akülü araba kumandalı modeli daha basit bir mekanizmaya sahiptir. Akülü araba anahtarlı seçenekleri ise daha gerçekçi bir deneyim sunar. Ayrıca bu modellerde yer alan ileri ve geri vites, fren kontrol sistemi, ayarlanabilir hız, stop lambaları, ön farlar gibi donanımları bir arada bulundurması sayesinde çocuklarınızın neredeyse gerçeğinden ayırt edemeyeceği kadar teknik özelliklerle donatılmış bir arabaya sahip olabilir. Ayrıca emniyet kemeri, düşmeyi önleyen tekerlek sistemi, acil durma butonu, gaz kesildiğinde otomatik olarak devreye giren fren sistemi de araçlarda bulunması gereken fonksiyonel özelliklerdir. Bu özellikler sayesinde çocuğunuzun daha güvenli bir sürüş yapmasını sağlayarak arabanın kullanımı sırasında endişelerinizi ortadan kaldırabilirsiniz. Tüm bu modeller hemen hemen her çocuğun ihtiyacına göre, rahatlıkla tercih edebileceğiniz şekilde tasarlanır.

Akülü Araba Fiyatları

Akülü araba fiyatları tüm bu modeller ve seçeneklerinin arasında farklılık gösterir. Birbirinden farklı fonksiyonel özellikler, teknolojik gelişmişlik düzeylerine sahip bu arabaları fiyat farkını da birlikte getirir. Doğru bir fiyat analizi yapabilmek için öncelikle ihtiyacınızın ne olduğunu göz önünde bulundurmanız gerekir. Örneğin; 6 volt bir akülü araba 12 volt akülü araba arasında fiyat farkı bulunur. Bu nedenle çocuğunuzun hangi hız ayarında arabayı kullanması gerektiğini tespit ederek daha doğru bir arabaya karar verebilir ve böylece o arabanın fiyatları arasında analiz yapabilirsiniz. Ayrıca satın aldığınız arabanın birden fazla güvenlik unsurunu bir arada bulundurması da fiyatları etkileyen faktörler arasında yer alır. Ayrıca çocukların sevdikleri renkler ve bazı markaların özel üretim olarak tasarladıkları süper kahraman içeren araçlarda farklı fiyatlarla sunulabilir. Bu nedenle öncelikle çocuğunuzun nasıl bir arabayı seveceğini de göz önünde bulundurmak önemlidir. Arabanın teknik olarak hız ayarı, malzeme kalitesi ve uzun süre kullanım vaadi de fiyatlardaki önemli değişkenler arasında yer alır. Dışarıda kullanıma da uygun olan akülü arabaların malzeme kalitesindeki dayanıklılık dış etkenlerden korunabilmesi amacıyla üst düzey olması gerekir. Bu nedenle çocuğunuzun geniş alanlarda bu arabayı kullanabilmesi için daha fazla fiyat vermeniz gerekebilir. Örneğin; 4x4 ve üstü açık seçeneklerin yazın kullanıma uygun olmasının yanı sıra en çok tercih edilen modeller arasında yer alması da fiyatlandırmada etkili olur. Ayrıca markaların üretim vaadi ve kalitesi de bu fiyatları etkileyen unsurlar arasında yer alır. Tüm bu seçeneklerin arasında karar vermeniz durumunda cimri.com’dan inceleme yaparak dönemsel olarak yapılan indirimleri ve kampanyaları yakalayabilir, böylece istediğiniz akülü arabaya oldukça uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Akülü Araba Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Çocuklarınızın uzun süre kullanabileceği akülü arabaları satın alırken dikkat etmeniz gereken birçok özellik ortaya çıkar. İlk olarak arabanın gücünün ne olacağına karar vermelisiniz. Örneğin; 12v akülü arabalar en çok tercih edilen modeller olarak öne çıksa da 6v araçlar da mevcuttur. Bu nedenle öncelikle çocuğunuzun kullanımında nasıl bir arabaya ihtiyacınız olduğunu tespit etmeniz önemlidir. Daha uzun süre şarj ve daha yüksek hız isterseniz 12v daha uygun bir seçenektir. Ayrıca malzeme kalitesi de çocuğunuzun her türlü kullanımına dayanıklı olması gerekir. Üstelik yalnızca ev içinde değil ormanda, plajda veya yolda da kullanımı için tasarlanmış bir araba, çocuğunuz için daha keyifli bir anı da beraberinde getirir. Güvenlik olarak da kontrolü ve tasarımı en iyi arabayı seçmeniz gerekir. Çocuğunuzun kullanırken herhangi bir çarpma sırasında kolayca duran veya yüksek hız yapmak istediğinizde sizin uzaktan kumanda ile kontrolünü sağlayabileceğiniz bir araba, endişelerinizi ortadan kaldırarak daha uygun bir seçenek haline gelir. Tüm bu seçenekler arasında dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise renklerin ve tasarımın çocuğunuzun zevkine uygun olup olmamasıdır. Kısa sürede değişen zevklerini göz önünde bulundurarak uzun süre severek kullanacağı bir araba satın almanız daha mantıklı bir seçimdir. Bu nedenle arabayı çocuğunuzla birlikte seçmeniz önemlidir. Tüm bunların yanı sıra seçim yapmakta zorlanmanız durumunda diğer kullanıcılar tarafından yapılan yorumlara göz gezdirebilirsiniz. Cimri.com’da yer alan kullanıcı yorumları daha kolay seçim yapmanızı sağlayarak kendiniz ve çocuğunuz için en uygun akülü arabayı seçmenizde yardımcı olur.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery