track source
track source
track source

Güç Kablosu

Güç Kablosu Fiyatları

896 Ürün gösteriliyor.
Güç Kablosu fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Güç Kablosu modelleri ve Güç Kablosu fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Güç Kablosu kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Asus, Lenovo, Philips, İzeltaş. 896 adet Güç Kablosu fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Güç Kablosu Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Güç Kablosu markası:

En Çok İncelenen Güç Kablosu Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Güç Kablosu Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 896 Güç Kablosu modeli içerisinde en ucuz Güç Kablosu fiyatı 1.23 TL iken, en yüksek Güç Kablosu fiyatı 6733.08 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Güç Kablosu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Ekim 2021 tarihinde ortalama Güç Kablosu fiyatı ise 512.96 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Güç Kablosu Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Güç Kablosu

Modern devrin öncelikli gerekleri halini alan elektrikli cihazlar, olmazsa olmaz yaşamsal gereklilikler arasında gelir. Ev yaşantısından etkinliklere, iş hayatından eğitime, tüm ortamların en temel aktif gücünü oluşturur. Tabii bunun için öncelikli olarak güç alacak kaynağa bağlanması gerekir. Ne kadar kaliteli bir eşyaya sahip olursanız olun; eşyanızın temel iş prensibini düzgün ve güvenli bir şekilde elektrik güç iletiminden yararlanabilmesi oluşturur. Ancak böylelikle türlü işlerinizin üstesinden gelebilir. Güç kablosu, elektrikli cihazınızın güç kaynağına bağlanabilmesini sağlayan en yaygın kablo çeşitleri arasında gelir. Eşyalarınızın işlevlerini yerine getirip hayatınızı çok daha pratik ve verimli bir hale getirebilmeleri için gerekli seviyede ve düzenli olarak elektrik akımı iletilmesini sağlar. Böylelikle yiyeceklerinizi emanet ettiğiniz buzdolapları, işleriniz ve iletişimlerinizden sorumlu bilgisayarlar, yoğunluğunuzun en büyük yardımcıları olan çamaşır makinaları ve daha nicesi farklı fonksiyonlarla gününüzü çekip çevirir. Size kalan tek şey kontrol ve planlama olur.

Güç Kablosu Çeşitleri

Eşyalarınıza gücün iletimini sağlayan kabloların kullandığınız eşyalara göre farklı çeşitleri bulunur. Bunun sebebini eşyalarınızın farklı seviyelerde elektrik akımı almaya ihtiyaç duymaları oluşturur. Çünkü eşyalarınız ihtiyaç duyduğundan daha az akım az alırsa çalışmaz; daha fazla akım alması durumunda ise bozulabilir. Bundan dolayı farklı çeşitlerde güç iletimi kablolarıyla desteklenir. Powerbank cihazları; telefonunuz, kameranız ve dizüstü bilgisayarlarınızın dış mekanlarda ihtiyaç duyduğu gücü sağlar. Böylelikle hayatınızı inanılmaz derecede kolaylaştıran ve günün her anında ihtiyaç duyabileceğiniz bir taşınabilir enerji kaynağı olur. Ergonomik ve hafif yapılarından ötürü kolaylıkla taşıyabilir ve saklayabilirsiniz. Böylelikle elektronik eşyalarınız için güç kaynağına ihtiyaç duyduğunuz anlarda bir güç kaynağı aramaktansa powerbankı taşımanız yeterli olur. Bu sayede istediğiniz yerde ihtiyacınız olan gücü powerbank kablosu aracılığıyla elde edebilirsiniz. Güçlü bir ses iletkenine ihtiyacınız varsa gerekli olan şey bir amfi olur. Seslerin desibelini olabildiğince yükseltmenizi, alçaltmanızı ya da seslerin kalınlık ve inceliklerini ayarlamanızı sağlar. Tabii bunu tek başına yapabildiğini söylemek çok da doğru bir yaklaşım olmaz. En kaliteli amfinin dahi elde etmek istediğiniz verimi teknik ve donanım elemanları kadar güç kablosuna da borçlu olur. Yüksek miktarlarda elektrik ihtiyacına sahip sistemler arasında gelen amfilerin en iyi yol arkadaşı ise ancak amfi güç kablosu olabilir. Yüksek voltajlı iletim gücü sayesinde amfiye uzun ömür olanağı ve namını, size ise hayalini kurduğunuz sağlıklı etkinlik imkanını sunar. Ekmek kapısı, en akıllı yardımcı, en ideal iletişim aracı, bilgi havuzu ve eğlence kültürünün olmazsa olmazı bilgisayarlar, her insanın en önemli ihtiyacını oluşturur. Günümüzde bir bilgiye ihtiyaç duyduğunuzda onu internetten araştırmak ya da bir film, dizi izleyerek veya müzik dinleyerek, oyun oynayarak günün yorgunluğundan ve stresinden uzaklaşmanızı sağlayabilen aletler haline gelirler. Hayatın her alanında hizmet verip hayatınızı kolaylaştırmakla kalmaz; türlü ihtiyaçlarınıza da yardımcı olurlar. Bu nedenle düzgün ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamanız gerekir. En ideal ve güvenli seçeneği ise bilgisayarınıza ideal ve korunmalı güç akımını ileten PC güç kablosu oluşturur. Bilgisayarınızın olası bir yüksek akım sonucu bozulmasını engelleyerek yüksek meblağlı tamirlerden korurken aynı zamanda güvenliğinizi sağlar.

Güç Kablosu Fiyatları

Yüksek voltajlı kablo olarak tanımlanan güç kablosu, elektrik akımını iletmeye yarayan kablo çeşitleri arasında yer alır. Tabii kendi için de farklı amaçlara hizmet eden ve farklı özellikler sergileyen birçok çeşit barındırır. Güç kablosu fiyatları üzerinde etki eden en temel faktörün çeşitler bazında görülen özellik farklılıkları olduğunu söylemek doğru olur. Farklı elektronik aletlerin değişen akım seviyesi ihtiyaçlarına hitap eden tüm güç kablolarının fiyatları da farklı olur. Aynı şekilde güç kabloları arasındaki uzunluk farklılıkları da fiyatlar üzerinde direkt olarak etki eder. Güç kablosunun uzunluğu arttıkça fiyatı da artar. Tabii özellik detayları kadar önemli olan bir diğer unsuru kalite değerleri oluşturur. Üretim kalite seviyesi yüksek olan kablolar için daha fazla tutar ödemeniz gerekir. Üretici markalar ve satış noktaları tarafından belirlenen farklı fiyat politikaları da aynı şekilde ödemeniz gereken tutarların değişmesini sağlar. Böylelikle pratik fiyat araştırma sitesi cimri.com’dan yapacağınız fiyat araştırmalarında kar elde etmenizi sağlayan kocaman bir seçenek zenginliği ortaya çıkar.

Güç Kablosu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Tercih ettiğiniz güç kablosunun kullanmayı düşündüğünüz elektronik aletin akım seviyesi ihtiyacına ve ortam koşullarınıza uygun olması gerekir. Güç kablosu çeşitleri arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan birisini ihtiyacınıza cevap verip vermediğini sorgulamak oluşturur. Bunun için de öncelikli olarak ürün özellikleri detaylı bir şekilde incelemeniz gerekir. Örneğin; farklı giriş soketleri ve güç seviyelerine sahip olan bilgisayarlar ve baskı makinaları için farklı güç kabloları almanız gerekir. Aynı şekilde aldığınız kablonun cihaz ve priz arasında kalan alan uzunluk ölçüleri için de yeterli olması büyük önem taşır. Diğer dikkat etmeniz gereken diğer detayı ise kalite değerleri, güç yalıtım becerisi ve iletim hızı ile yeterli ve güvenli bir kablo aldığınızdan emin olmak oluşturur. Ancak kalite değerlerinden emin olduğunuz bir güç kablosu ile elektrikli eşyanın ihtiyacı olan gücü güvenli bir şekilde alabildiğinden emin olabilirsiniz. İletkenlik hızının yeterli olması, gönderilen akımın değişkenlik göstermeden sabit bir şekilde iletilmesini sağladığından cihazınızın kullanım ömrünü uzatır. İyi bir güç yalıtımına sahip olması ise güvenliğiniz açısından hayati önem taşır.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery