track source

Elektrikli Süpürge Aksesuarları

Elektrikli Süpürge Aksesuarları Fiyatları

47629 Ürün gösteriliyor.
Elektrikli Süpürge Aksesuarları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Elektrikli Süpürge Aksesuarları modelleri ve Elektrikli Süpürge Aksesuarları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Elektrikli Süpürge Aksesuarları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Kitap, Diğer, Samsung, Bosch, Xiaomi. 47629 adet Elektrikli Süpürge Aksesuarları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Elektrikli Süpürge Aksesuarları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Elektrikli Süpürge Aksesuarları markası:

En Çok İncelenen Elektrikli Süpürge Aksesuarları Ürünleri Hangileridir?

2022 yılı Elektrikli Süpürge Aksesuarları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Ocak 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 47629 Elektrikli Süpürge Aksesuarları modeli içerisinde en ucuz Elektrikli Süpürge Aksesuarları fiyatı 4.9 TL iken, en yüksek Elektrikli Süpürge Aksesuarları fiyatı 29013.99 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Elektrikli Süpürge Aksesuarları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Ocak 2022 tarihinde ortalama Elektrikli Süpürge Aksesuarları fiyatı ise 61.49 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Elektrikli Süpürge Aksesuarları Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Elektrikli Süpürge Aksesuarı

Elektronik cihazlar sayesinde gündelik işlerin yapılmasına daha az zaman ve enerji harcanır. Özellikle ev işlerinin hızlı ve pratik bir şekilde yapılmasında elektrikli ev eşyalarının önemi fazladır. Elektrikli süpürge çeşitleri her evin elzem cihazlarından biridir. Elektrikli motoru ve yüksek vakum gücü sayesinde elektrikli süpürgeler ile evi kısa sürede temizleyerek hijyenik bir ortam oluşturabilirsiniz. Elektrikli süpürgeleri tam performansla çalışabilmesi için bazı aksesuarları belirli aralıklar ile değiştirmeniz gerekir. Esnek bir maddeden yapılan elektrikli süpürge hortumu, filtre ve başlık çeşitleri sık değiştirilen aksesuarlar arasında yer alır. Çeşitli alanları süpürmek için elektrikli süpürgelere farklı formlara sahip yer başlıkları takılır. Büyük ve küçük formlara sahip elektrikli süpürge başlıkları ile halı ve koltuk gibi alanları temizlemek değiştirerek kullanabilirsiniz. Elektrikli süpürge aksesuarları ürünlerin modellerine göre farklılık gösterir. Elektrikli ev eşyaları üreticileri ürün yelpazesinde elektrikli süpürge aksesuarlarına da yer verir. Bu sayede elektrikli süpürge kullanıcıları ihtiyaç duyduğu durumlarda kolay bir şekilde süpürge aksesuarlarına ulaşır. Elektrikli süpürge başlığı, hortumu, filtre ve teleskopik boru gibi ürünler elektrikli süpürge modellerinin değiştirilebilir aksesuarlar arasında yer alır.  

Elektrikli Süpürge Aksesuar Çeşitleri

Elektrikli süpürge modelleri  günlük hayatı kolaylaştıran önemli cihazlardan biridir. İnsan gücü ve zamandan tasarruf yaparak elektrikli süpürgeler ile kısa sürede temizlik yapabilirsiniz. Zemine dökülen toz ve kirleri yüksek vakum gücü çekip temizleyen elektrikli süpürgelerin verimli çalışması için aksesuarlarının da sağlam olması gerekir. Her markanın elektrikli süpürge modelinde kullanılan aksesuarlar tasarım ve malzeme açısından farklıdır. Elektrikli süpürge filtreleri zeminden çekilen toz ve kirlerin süpürge içinde kalmasını, dışarı yayılmasını önler. Bazı elektrikli süpürgelerin filtresi hepa filtre olurken bazı elektrikli süpürge modelleri ise sünger filtre ile çalışır. Elektrikli süpürge hepa filtresi, havada bulunan partikülleri yakalayıp içinde tutabilen özelliğe sahiptir. Yeni üretilen elektrikli süpürge modellerinde genellikle hepa filtreleme sistemi kullanılır. Yüksek performans gösteren hepa filtreler, ortamda maksimum hijyen sağlar. Sulu toz haznesine sahip elektrikli süpürge modellerinde sünger filtre kullanılır. Elektrikli süpürge sünger filtresi, cihaz çalışırken motora su girmesini önler. Elektrikli süpürgelerin filtrelerinin kullanım ömrü belirli bir süre sonra tükenebilir. Filtrelerin verimliliği kullanıma bağlı olarak azalabilir. Elektrikli süpürgelerin filtrelerini belirli aralıklarda değiştirerek, ürünlerin verimliliğini artırabilirsiniz. Elektrikli süpürgeler modellerine göre sulu veya susuz çalışır. Su hazneli elektrikli süpürgelerin toz haznesi her kullanım öncesinde su ile doldurulur. Susuz çalışan elektrikli süpürge modelleri tozu torbalı bir hazne içinde tutar. Elektrikli süpürge toz torbası doldukça değiştirmeniz gerekir. Süpürge toz torbası çeşitleri genellikle tek kullanımlıktır. Bu yüzden yedek toz torbası saklamak sizlerin faydasına olur. Elektrikli süpürge hortumu, başlıkları ve borusu değiştirilebilen süpürge aksesuarları arasında yer alır.  Esnek bir yapıya sahip süpürge hortumu bazı durumlarda yırtılabilir. Yırtılan süpürge hortumu ile etkili bir temizlik yapılamaz. Yırtılan süpürge hortumlarını bant ile yapıştırmak ürünlerin verimliliğini düşürebilir. Delik ve yırtık olan süpürge hortumlarını yenileri değiştirerek süpürgenizin çalışma performansını artırabilirsiniz. Ayrıca, evin her köşesini etkili ve rahat bir şekilde temizlemek için teleskopik süpürge borusu ve farklı yer başlıkları kullanabilirsiniz. 

Elektrikli Süpürge Aksesuar Fiyatları

Ev ve ofis gibi alanların kolay bir şekilde temizlenmesi sağlayan önemli cihazlardan biri elektrikli süpürge çeşitleridir. Kullanıma bağlı olarak elektrikli süpürgelerin bazı aksesuarları bozulabilir yada deforme olabilir. Bozulan yada zarar gören süpürge aksesuarını değiştirerek, süpürgenizin eski performansında çalışmasını sağlayabilirsiniz. Elektrikli süpürge üreticileri ürün yelpazesinde yedek parçalara ve süpürge aksesuarlarına yer verir. Her marka ve model için farklı tasarımlara sahip süpürge aksesuarı çeşitleri yan markalar tarafından da üretilir. Yan marka süpürge aksesuarları orijinal aksesuarlara kıyasla daha uygun fiyatlıdır. Elektrikli süpürge motoru, filtresi ve hortumlar değiştirilebilen süpürge aksesuarları arasındadır. Süpürge toz torbaları tek kullanımlık ürünlerdir. Toz torbası satın alırken set halinde satılan çoklu paketleri satın almak sizleri için ekonomik bir tercih olabilir. Elektrikli süpürgenizin markasına ve modeli uygun aksesuarları tercih ederek, ürünlerinizden maksimum verim alabilirsiniz. Dilerseniz sayfamızda yer alan elektrikli süpürge aksesuarı çeşitlerini inceleyebilir, aradığınız ürünü kolay bulabilmek için filtrelerden yararlanabilirsiniz. 

Elektrikli Süpürge Aksesuarı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Her evin olmaz olmaz eşyalarından biri elektrikli süpürgelerdir. Evin her köşesini hızlı ve kolay bir şekilde temizlenmesini sağlayan elektrikli süpürgelerin, parçaları zamanla deforme olabilir. Bozulan yada deforme olan süpürge aksesuarları süpürgelerin çalışma verimini düşürür. Tıkalı bir filtreye sahip süpürgeler ortamı iyi temizlemez. Belirli aralıklar ile süpürgelerin filtrelerinin yenilenmesi gerekir. Süpürge modelleri çalışma sistemlerine göre farklı filtreler kullanır. Sünger filtre modelleri sulu çalışan modellerde, motora su girmesini önler. Susuz çalışan elektrikli süpürge modellerinde ise genellikle hepa filtre kullanılır. Belirli aralıklarda değiştirilmesi gereken hepa filtreleri set halinde satın almak sizler için ekonomik bir tercih olabilir. Hepa filtre seti satın alırken süpürgenizin markası ve modeli ile uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Her markanın tasarımı farklı olduğu için süpürge aksesuarları da değişiklik gösterir. Farklı sınıf isimlerine sahip süpürge modellerinin parçaları da elektrikli süpürge sınıflarına göre adlandırılır. A sınıfı süpürge yer başlığı çeşitleri belirli cihazlar ile uyumluluk gösterir. Elektrikli süpürge parçaları satın alırken ürünlerin cihaza uygun olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Orijinal ve yan marka seçeneklere sunan süpürge aksesuarları arasından bütçenize uygun çeşitleri tercih edebilirsiniz.  

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery