track source

Kadın Güneş Gözlükleri

Kadın Güneş Gözlükleri Fiyatları

26606 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Ayna
Çerçeve Materyali
Cam Materyali
Cam Rengi
Çerçeve Rengi
Kadın Güneş Gözlükleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kadın Güneş Gözlükleri modelleri ve Kadın Güneş Gözlükleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kadın Güneş Gözlükleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Adidas, Nike, Retro, Slazenger, Hummel. 26606 adet Kadın Güneş Gözlükleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kadın Güneş Gözlükleri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kadın Güneş Gözlükleri markası:

En Çok İncelenen Kadın Güneş Gözlükleri Ürünleri Hangileridir?

2022 yılı Kadın Güneş Gözlükleri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
28 Mayıs 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 26606 Kadın Güneş Gözlükleri modeli içerisinde en ucuz Kadın Güneş Gözlükleri fiyatı 23.35 TL iken, en yüksek Kadın Güneş Gözlükleri fiyatı 24203.7 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kadın Güneş Gözlükleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 28 Mayıs 2022 tarihinde ortalama Kadın Güneş Gözlükleri fiyatı ise 912.03 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kadın Güneş Gözlükleri Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kadın Güneş Gözlükleri

Her mevsim kendine uygun aksesuar seçenekleri ile birlikte gelir. Kışın soğuktan korunmak için yüz bölgenize çeşitli ürünler sürmeyi tercih edersiniz. Yaz geldiğinde ise yüzünü ve gözünüzü koruyacak güneş kremi, güneş gözlüğü gibi ürünlere yönelirsiniz. Kadın güneş gözlükleri yaz sıcaklarında aradığınız korumayı sunarak sağlıklı günler geçirmenizi sağlar. Güneş gözlüğü markaları estetik kaygınızı ve göz sağlığınızı düşünerek çeşitli ürünler tasarlar. Genel olarak birçok marka polarize camlara sahip güneş gözlükleri üreterek güneş ışınlarının emilmesini sağlar. Yoğun güneşin olduğu günlerde gözlerinizi korumak için gereken tüm özellikleri barındırır. Ürünler farklı çerçeve tasarımı ile kullanıcı karşısına çıkar. Her marka yuvarlak, kare, geniş ve dar gibi birçok farklı seçeneği bünyesinde barındırır. Burada önemli olan kullanım esnasında sağladığı rahatlıktır. Güneş gözlüklerinin çerçeve ve sap kısmı kullanıcının konforu ön planda tutularak tasarlanır. Ürünler burnunuza tam anlamıyla temas edecek şekilde ayarlanır. Aynı şekilde sap kısmı da kulağınıza uzun ya da kısa gelmeyecek biçimde üretilir. Kulağınızı baskı yapmayan güneş gözlükleri uzun süreli kullanımlarda canınızı acıtmayacak şekilde hazırlanır. Ürünler genel olarak çerçeveli biçimde tasarlanır ancak farklı versiyonları da bulunur. Çerçevesiz güneş gözlüğü kadınlar için daha şık seçenekler sunar. Çoğu kullanıcı çerçevesiz modellerle daha geniş görüş açısına sahip olduğunu düşünür. Kadın güneş gözlükleri birden fazla stil ve renkte kullanıcı karşısına çıkarak çantanızdan ayrılmayan ürünler arasında yer alır.

Kadın Güneş Gözlüğü Modelleri ve Özellikleri

Kadın güneş gözlükleri geniş ürün yelpazesiyle her zevkten kullanıcıya hitap eder. Markalar farklı stilleri bünyesinde barındırarak tüm ihtiyaçlara zahmetsizce cevap verir. Bazı kullanıcılar güneş gözlüğü seçerken marka, model, özellik gibi faktörleri göz önüne almadan alışveriş yapar. Bazıları ise en ince ayrıntısına kadar dikkat eder. Çoğu kullanıcı gözlerine tam koruma sağlayan ürünlere sahip olmak ister. Piyasadaki kadın güneş gözlüğü üreten markalar göz sağlığını ön planda tutan ürünler tasarlar. Polarize güneş gözlüğü modelleri kısa sürede güneş ışınlarını emerek size ulaşmasının önüne geçer. Koruma kısmından sonra birçok kullanıcı için estetik boyut önem kazanır. Bayan güneş gözlüğü modelleri birden fazla çerçeve seçeneği ile kullanıcı karşısına çıkar. Yüz hatlarınızı önemseyen üretim anlayışı ile size uygun çerçeveler hazırlar. Klasiklerle kombinini tamamlamak isteyen kullanıcılara siyah, kahverengi, lacivert ve gri gibi renklerin açık ve koyu seçeneklerini sunar. Daha farklı modeller arayanları desenli güneş gözlükleri göz alıcı çizgilerle karşılar.  Bazı kullanıcılar güneş gözlüğünden kaşlarının görünmesini istmeyebilir. Her iki duruma uygun üretim yapan markalar sayesinde kendinizi en rahat hissedeceğiniz modeli kolayca bulursunuz. Daha şık görünmek isteyen kullanıcılar için aynalı modeller benzersiz tasarımlar sunar. Ürünler özel kutusuyla birlikte kullanıcılara gönderilir. Bu sayede daha kolay muhafaza edebilir birçok sorunu önleyebilirsiniz. Polaroid kadın güneş gözlüğünü birçok marka farklı şekillerde üretir. Kendinizi  en iyi yansıtan ve koruyan modeli kolayca temin edersiniz. Bazı kullanıcılar güneş gözlüğünü korumanın yanı sıra aksesuar olarak kullanmayı tercih eder. Sadece ilkbahar ve yaz aylarında değil, diğer mevsimlerde de güneş gözlüğünü yanından ayırmayanlar için açık renkli modeller tasarlar. Ton geçişlerinin bulunduğu güneş gözlükleri  her kombinle kolayca uyum sağlar. Farklı tasarım ve renkleri bünyesinde barındıran güneş gözlükleri her zevkten kullanıcıya hitap eder. Markalar ürünlerini silme bezi ile birlikte kullanıcıya ulaştırır. Parlaklığını uzun süre kaybetmeyen güneş gözlüklerini özel mendiliyle düzenli olarak temizlediğinizde ilk günkü performansla kullanırsınız. Bayan güneş gözlüğü yuvarlak ve  dikdörtgen gibi çeşitli şekillerle kullanıcı karşısına çıkar.

Kadın Güneş Gözlüğü Fiyatları

Kullanıcılar yeni bir ürün alırken marka, model ve ürün konusunda oldukça seçici davranır. Markanın bilinirliğinden ürünün kalitesine kadar birçok özellik kullanıcının filtrelerinden geçer. Tüm bu aşamaların sonunda ise alışverişin tamamlayıcı unsuru olan fiyatlar ortaya çıkar. Çoğu kullanıcı güneş gözlüğünü seçerken en son aşamada fiyatlara bakar. Genel olarak kadın güneş gözlüğü fiyatları birden fazla faktöre göre değişiklik gösterir. Bunların  başında marka, model, ürün özellikleri ve tasarımı gibi unsurlar yer alır. Seçeceğiniz ürünün ait olduğu marka bilinirliğine göre fiyatlar artıp azalabilir. Bilinirliği az olan bir marka daha uygun fiyatlar sunarken, yüksek olan bir marka yüksek fiyatlarla karşınıza çıkabilir. Güneş gözlükleri birçok farklı model ve tasarımla kullanıcıya ulaşır. Tercih ettiğiniz ürünün modelinde kullanılan işçilik faktörü arttığında ödeyeceğiniz ücret de artar. İşleme detayları bulunan modeller sade ürünlere kıyasla daha yüksek fiyattan satışa sunulabilir. Bunun yanı sıra tek renkli ürünlerle desenli ürünler de farklı fiyatlara sahip olabilir. Aynı marka içerisinde bulunan güneş gözlükleri  farklı serilere ait olduğunda fiyatlar aynı olmayabilir. Ürünler her sene çeşitli model ve serilerle kullanıcı karşısına çıkar. Alacağınız güneş gözlüğünün ait olduğu seriye göre fiyatlar değişir. Eski sezona ait bir ürünse daha uygun fiyattan satın alabilirsiniz. Yeni sezondan bir ürün tercih ettiyseniz diğerlerine kıyasla daha yüksek ücretler ödeyebilirsiniz. Bayan güneş gözlüğü fiyatları çerçeve tasarımına göre farklılık gösterebilir. Plastik malzemeli güneş gözlükleri ile metal çerçeveliler  aynı fiyata sahip olmayabilir. Güneş gözlüğünde kullanılan saplar metal ve plastik olmak üzere iki farklı şekilde üretilir. Tercih ettiğiniz modele göre ödeyeceğiniz ücret artıp azalabilir.

Kadın Güneş Gözlüğü Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Birçok kullanıcı yeni bir ürün almadan önce kendi zihninde çeşitli filtreler belirler. Bunların başında marka, model ve ürün özellikleri gelir. Ürünün ait olduğu kategoriye göre dikkat edilenler değişiklik gösterir. Söz konusu ürün güneş gözlüğü olduğunda her kullanıcı ilk olarak sağladığı korumaya dikkat eder. Güneşin zararlı ışınları sadece gözlerinizi kamaştırmadığı için, sağlığınızı korumak adına doğru ürün tercihi yapmanız gerekir. Marka ve model konusunda kararsız kalabilirsiniz. Böyle anlarda sizden önce ürünü kullananların tecrübesinden faydalanabilirsiniz. Güneş gözlüğü almayı düşündüğünüz marka hakkında kısa bir araştırma yaptıktan sonra, modelle ilgili yorumlara göz atabilirsiniz. Bu sayede karar verme işleminizi daha sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz. Güneş gözlükleri birden fazla tasarım ve versiyonla kullanıcı karşısına çıkar. Kendinize en yakın hissettiğiniz modeli seçerek mükemmel bir  görünüme kavuşabilirsiniz. Kadın güneş gözlüğü markaları her yüz şeklini düşünerek ürünlerini tasarlar.  Kullanıcılar çeşitli yüz şekline sahip olduğu için kendine en uygun modelle ilgili araştırma yaptıktan sonra ürün seçimi yapabilir. Oval ve yuvarlak yüz tipine sahip kullanıcılar genel olarak birçok çerçeve modelini kaldırır. Uzun yüz hatlarına sahip kullanıcılar, yüzünü daha küçük göstermek isteyebilir. Bu tarz kullanıcıların yüzünün büyük bir bölümünü kaplayan modellerde uzak durması gerekir. Geniş kare ya da yuvarlak çerçeveli gözlükler tüm dikkati yüzünüze çekerek daha büyük görünmesine neden olabilir. Güneş gözlüğü seçiminde renkler ayrı bir öneme sahiptir. Modeller aynı olsa da her renk ürün, her kullanıcıda aynı etkiyi yaratmayabilir. Sizin renginiz olmayan bir güneş gözlüğü seçtiğinizde hayalini kurduğunuz göz alıcı kombinden uzaklaşabilirsiniz. Yüz hatlarınız arasında hangi kısmı ön plana çıkarmak istiyorsanız ona uygun ürünlere yönelebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery