Kadın Güneş Gözlükleri

En Ucuz Kadın Güneş Gözlükleri Fiyatları

21804 ürün gösteriliyor.
Markalar
Kadın Güneş Gözlükleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kadın Güneş Gözlükleri modelleri ve Kadın Güneş Gözlükleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kadın Güneş Gözlükleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Retro, DeFacto, Koton, Adidas, Lc Waikiki. 21804 adet Kadın Güneş Gözlükleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Osse OS 2574 59 14 135C4 Kadın Güneş Gözlüğü
Osse OS 2574 59 14 135C4 Kadın Güneş Gözlüğü
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Kadın Güneş Gözlüğü Nedir?

Artık günümüz dünyasında ihtiyaçlar aynı zamanda estetik bir kaygıyı da içlerinde barındırmaktadırlar. Bu anlamda ihtiyaç duyduğumuz bir ürünü alırken estetik görünüşüne veyahut bize kattığı estetik duruşa mühim önem vermekteyizdir. Bu yüzden güneş gözlükleri yalnızca bir gözlük değildirler. Güneşten gelen zararlı ve güçlü ışınların göze zarar vermesini önlemek amacıyla 1950’li yıllardan beri değişik renk ve yapıda camlar kullanılarak üretilmiş bir gözlük çeşididir. En hassas organlardan biri olan gözlerimiz, ultraviyole ışınlardan zarar görür. Bu yüzden kaliteli kadın güneş gözlüğü, gözlerinizi koruyacaktır.

Sanılanın aksine, koyu renkli camlar gözlerimizi güneşin zararlı etkilerinden korumakta başarılı değildir. Bu yüzden özel üretilmiş güneş gözlüğü camı ve modelleri tercih edilmelidir.

Kadın Güneş Gözlükleri Çeşitleri Nelerdir?

Güneş gözlükleri özellikle güneşin etkili olduğu yaz aylarında hem oldukça şık bir aksesuar hem de güneşten korunmak için sığınılan bir araçtır. Özellikle şık bir aksesuar olarak tercih ediliyor olması ve gösterilen rağbet güneş gözlüklerinin yepyeni tasarım ve modellerde üretilmesine yol açmıştır. Farklı model ve tasarımlarda yüzlerce güneş gözlüğü bulunmaktadır. Kadın güneş gözlükleri öncelikle gözlük camının rengiyle çeşitlendirilebilir. Kahverengi, füme, siyah ve bordo gibi onlarca renk arasından beğendiğiniz gözlük camını seçebilirsiniz. Gözlüklerdeki bir diğer önemli nokta da çerçeve tipidir. Gözlüğün genel hatları ve en çok dikkat çeken parçası olan çerçeve seçimi de şık bir görünüm elde etmek için oldukça önemlidir. Kemik, metal, plastik ve platin gözlük çerçeveleri bulunmaktadır. Bu çerçeve çeşitliliği aynı zamanda fiyat aralığının genişlemesini ve her bütçeye hitap edebilmeyi sağlamaktadır. Yine bir diğer gözlük çeşitlendirmesi de filtrelere göre olmaktadır. Cam üzerinde yer alacak filtreyi göz yapınıza en uygun biçimde polarize, UV, organik ve polikarbon gibi filtreler arasından kolay bir şekilde seçebilirsiniz.

Kadın Güneş Gözlüğü Nasıl Seçilir?

Kadın şıklığının vazgeçilmezi olan güneş gözlüğü seçiminde ilk dikkat edilmesi gereken nokta; güneş gözlüğü cam rengi ve kalitesidir. Kadın güneş gözlüğü camı, ultraviyole ışın blokajı için özel kaplamalarla hazırlanmış olmalıdır. Blokaj oranı %99 veya %100 olması çok büyük önem taşır. UV filtreli camlar, gözünüz için iyi bir dosttur. Cam seçimine yön veren diğer bir önemli nokta ise; cam rengidir. Yeşil ve gri renk camlar, renk kalitesini bozmadığı için ilk tercih olmalıdır. Füme rengi camlar da görüntüyü bozmaz. Pembe ve kırmızı cam; göz yorgunluğunu azalttığı için sıkça tercih edilir, ayrıca şık yapısıyla da tercih sebebidir. Cam kalitesinin anlaşılması zor değildir. Kaliteli camda kabarcık, pul ve düzensizlik olmaz. Parmakla bastırıldığında cam esnemez. Hareket ettirilince kayma olmaz.

Önemli hususlardan biri de CE işaretli ürünleri tercih etmektir. Bu CE işareti bir standarda göre ürün aldığınızı garanti eder. 1 Temmuz 1995’ten bu yana AB ülkelerinde bu standart şart olarak gelmiştir.

Güneş gözlüğü temizliği için gözlüğün yanında verilen silme bezi ile her fırsatta camları silebilirsiniz. Özel tek kullanımlık temizlik mendilleriyle de silebilir ve ardından kurulayabilirsiniz.

Gözlük seçimi yaparken, yüzünüze uygun model seçmeyi unutmayın. Kemik çerçeve, metal çerçeve gibi seçeneklerin yanı sıra, cam rengine de dikkat ederek, Cimri’deki birçok model arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Kadın Güneş Gözlük Fiyatları Nelerdir?

Piyasada numaralı, numarasız, klasik ve spor çeşitleri bulunan farklı kalitelere sahip kadın güneş gözlüklerinin geniş bir fiyat aralığı yelpazesi bulunmaktadır. Kullanım alanı ve kalitesine göre düşük bütçeden yüksek fiyatlara kadar değişiklik gösteren kadın güneş gözlükleri fiyatlarının 50 ile 500 Türk Lirası arasında değiştiği görülmektedir. Ortalama kaliteli düzeyde ihtiyacı karşılayabilecek bir kadın güneş gözlüğü fiyatı 200 Türk Lirası civarındadır. Detaylı bir araştırma yaparak en kaliteli kadın güneş gözlüklerini en uygun fiyata bulmak mümkündür. Kadın güneş gözlükleri için en kaliteli ürünlerin ve markaların en uygun fiyatlarda karşılaştırmalı bir analizini yapabileceğiniz cimri.com adresini ziyaret ederek farklı satıcılara ait farklı fiyatlar arasından en uygun fiyatlı ürünü satın alarak tasarruf edebilirsiniz.