track source

Akülü Vidalama Makinesi

Akülü Vidalama Makinesi Fiyatları

601 Ürün gösteriliyor.
Akülü Vidalama Makinesi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Akülü Vidalama Makinesi modelleri ve Akülü Vidalama Makinesi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Akülü Vidalama Makinesi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Bosch, Xiaomi, Makita, Ceta Form, Stanley. 601 adet Akülü Vidalama Makinesi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Akülü Vidalama Makinesi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Akülü Vidalama Makinesi markası:

En Çok İncelenen Akülü Vidalama Makinesi Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Akülü Vidalama Makinesi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
14 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 601 Akülü Vidalama Makinesi modeli içerisinde en ucuz Akülü Vidalama Makinesi fiyatı 18.26 TL iken, en yüksek Akülü Vidalama Makinesi fiyatı 7604.01 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Akülü Vidalama Makinesi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 14 Nisan 2021 tarihinde ortalama Akülü Vidalama Makinesi fiyatı ise 748.1 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Akülü Vidalama Makinesi Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Akülü Vidalama Makinesi modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Akülü Vidalama Makinesi modeli:
Cimri'nin Seçimi
Jcb 18V 3AH Li-On 3 Akülü Vidalama Makinesi
Jcb 18V 3AH Li-On 3 Akülü Vidalama Makinesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Akülü Vidalama Makinesi

El aletleri arasında en çok talep edilen ürünlerden biri olan akülü vidalama makinesi kullanıcılara birçok kolaylık sağlar. Bağ, bahçe, bakım, onarım ve tamir işlerinde kullanılan bu ürünler enerjiyi elektrikten alır. Akülü vidalama makineleri kablosuz olarak uzun saatler boyu çalışarak kullanıcıların işlerinin aksamasına neden olmaz. Bu ürünlerin farklı modelleri ve başlıkları bulunur. Modern fabrikalarda teknolojinin gelişmesi ile birlikte akülü vidalama makineleri kendini yenilemiştir. Yapı işlerinini tamamında akülü vidalama aletlerinden yararlanılır. Basit ve pratik kullanımı nedeni ile önceden şarj edilerek elektriğin olmadığı yerlerde de kullanılabilir. Şarjlı vidalama makinesi bu sayede birçok alanda kullanılır. Günümüzde Türkiye’de ve dünyanın diğer ülkelerinde akülü vidalama makinesi üreten firmalar vardır. Her bir markanın kendine özgü akülü vidalama makinesi tasarımı mevcuttur. Böylelikle tüketici kendine en uygun akülü vidalama makinesini seçebilir. Bu ürünlerin tasarımı değişiklik gösterse de işlev olarak genelde aynı temel prensibe sahiptir. Vida sökme, vida takma gibi onarım ve bakım işleri bu makineler ile yapılır.

Akülü Vidalama Makinesi Modelleri

Birbirinden farklı özelliklere sahip akülü vidalama makinesi modelleri kullanıcılara birçok seçenek sunar. Bu ürünler her türlü yapı işlerinde kullanılabilir. Yeni bir ev inşaatında kapıların, doğramaların ve mobilyaların monte edilmesinde akülü vidalama makinelerinden yararlanılır. Ürünler arasında yer alan çift akülü vidalama makineleri de vardır. Böylece şarj bitmesinin önüne geçilir ve uzun süre açık kalarak çalıştırılır. Eşyaların kurulumu, sabitlenmesi işlerinde de kullanılan akülü ve şarjlı vidalama makineleri, metal ve ahşap eşyalar üzerinde uygulanabilir. Bu ürünler sessiz bir şekilde çalışır ve çevreye gürültü yaymaz. Böylelikle günün her saati akülü vidalama makineleri çalıştırılabilir. Farklı renk çeşitlerin sahip olan akülü vidalama makineleri motor güçlerine göre modellere ayrılır. Her markanın farklı motor gücüne sahip ürünleri mevcuttur. Özellikleri bakımından akülü vidalama makineleri yavaş, orta ve hızlı ayarda çalışabilir. Akülü darbeli vidalama makinesi güçlü motora sahiptir. Bu ürün ile tek seferde vidalar monte edilir ve uç kesimleri değiştirilebilir. Normal bir tornavida ile uzun süren vidalama işlemi akülü vidalama makinesi ile bir kaç saniye sürer. Böylelikle bu ürünler kullanıcıların kısa zamanda birçok işi yapmasını kolaylaştırır. Ürünlerin kullanımı hızlı ve pratiktir. Tek bir tuşla motor çalıştırılır ve makinenin ucu direkt dönmeye başlar. Herhangi boyutlardaki vidaya göre uc değiştirilebilir. Kalın ve ince vidalar, kısa ve uzun vidalar bu makineler ile istenilen yere takılıp sökülebilir. Aynı zamanda kullanıcı kendi isteğine göre makinelerin ayarını yapabilir. Ebat ve boyut olarak standart değerlerde olan akülü vidalama makineleri çantaya ve valize sığacak büyüklüktedir. Kullanıcı bu ürünleri istediği yere taşıyabilir. Ekstra bakım gerektirmeyen bu ürünlerin yağlanmasına gerek yoktur. Şarjı uzun süre dayanan vidalama makineleri sunta ve alçıpan gibi yüzeylerde de kullanılabilir. Evde, iş yerinde atölyelerde ve inşaat alanlarında bu makineler kullanılır. Aynı zamanda makinelerin kafa kısımları dönebilir ve farklı yöne çevrilebilir. Böylece daha kolay bir kullanım gerçekleşir. Akülü vidalama makinelerinin tutma kısımları modele göre değişir. Bazı markalar bu bölmeleri yan taraflarda tasarlamıştır.

Akülü Vidalama Makinesi Fiyatları

Pratik ve hızlı kullanılan akülü vidalama makineleri ucuz ve ekonomik ürünlerdir. Bu ürünlerde farklı modellerin fiyatları değişir. Akülü vidalama makineleri fiyatları genel olarak her bütçeye hitap eder. Çift akülü bir ürün ile tek akülü vidalam makinesi arasında fiyat farkı vardır. Bu nedenle tüketicilere farklı ürün modellerinden istediklerini kendi bütçelerine göre seçebilirler. Akülü vidalama makinesi sağlam ve dayanıklı el aletleri arasında yer alır. Uzun ömürlü olan bu ürünler farklı alanlarda kullanılır ve tek başına birçok işlevi yerine getirir. Böylelikle çalışma alanı geniş olan akülü vidalama makineleri tüketicilere tasarruf sağlar. Ürünler vidalama işlemi yaptığı gibi herhangi bir eşya kurulumunda da etkilidir. Otomatik olarak dönen başlığı sayesinde vidalar bir kaç saniye içinde takılır. Akülü vidalama makineleri ekstra masraf çıkarmayan ürünlerdir. Satın aldıktan sonra doğrudan kullanıma hazır olan bu ürünler uygun şartlarda muhafaza edilebilir. Fiyata etki yapan unsurlar arasında akülü vidalama makinelerinin motor gücü de vardır. Daha yüksek devir ile çalışan ürünlerin fiyatı farklıdır.

Akülü Vidalama Makinesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Onarım, bakım ve tamir işleri için akülü vidalama makinesi ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bu dayanıklı el aletlerini birçok alanda kullanabilirsiniz. Ev içinde ve dış mekanda farklı tamir işlerinde bu ürünlerden faydalanabilirsiniz. Tornavida ile yapmanız gereken bir işi akülü vidalama makinesi sayesinde daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz. Yıldız ve düz vidaların uçlarına göre farklı başlıklar kullanabilirsiniz. Akülü vidalama makinesi ile yeni aldığınız bir ahşap eşyanın kurulumunu yapabilirsiniz. Herhangi bir akülü vidalama markası ile ocak, fırın ve buzdolabı tamir edebilirsiniz. İstediğiniz ayarda bu ürünleri kullanabilir ve şarj edebilirsiniz. Akülü vidalama makinesi markalarının farklı tasarımda üretilen modellerine hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. Bu ürünleri size en yakın satış noktasından temin edebilir ve gününü 24 saati internetten akülü vidalama makinesi siparişi verebilirsiniz. Bu ürünleri uzun yıllar boyunca kullanarak ekonomik olarak tasarruf sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda sayfamızda yer alan akülü vidalama makineleri ile ilgili yorumları inceleyebilir ve değerlendirmelerde bulunabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery