track source

Yetişkinler İçin Oyunlar

Yetişkinler İçin Oyunlar Fiyatları

552 Ürün gösteriliyor.
Yetişkinler İçin Oyunlar fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Yetişkinler İçin Oyunlar modelleri ve Yetişkinler İçin Oyunlar fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Yetişkinler İçin Oyunlar kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Wildlebend, Anatolian, Star, KS Games. 552 adet Yetişkinler İçin Oyunlar fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Yetişkinler İçin Oyunlar Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Yetişkinler İçin Oyunlar markası:

En Çok İncelenen Yetişkinler İçin Oyunlar Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Yetişkinler İçin Oyunlar Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
14 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 552 Yetişkinler İçin Oyunlar modeli içerisinde en ucuz Yetişkinler İçin Oyunlar fiyatı 2.5 TL iken, en yüksek Yetişkinler İçin Oyunlar fiyatı 2340.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Yetişkinler İçin Oyunlar fiyatlarının ortalaması alındığında ise 14 Nisan 2021 tarihinde ortalama Yetişkinler İçin Oyunlar fiyatı ise 151.85 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Yetişkinler İçin Oyunlar Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
PES Pro Evolution Soccer 2019 David Beckham Edition PS4
PES Pro Evolution Soccer 2019 David Beckham Edition PS4
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Yetişkinler İçin Oyunlar

Evde veya dış ortamda vakit geçirmek için yetişkinler için özel olarak tasarlanan birçok oyun mevcuttur. Genellikle bu oyunlar tek başına ya da grup halinde oynanır. Günümüzde en çok tercih edilen oyunlar arasında monopoly dijital bankacılık oyunu vardır. Belirli kuralları olan yetişkin oyunları, bireysel becerilerin geliştirilmesine katkıda bulunur. Her bir oyun farklı kurallara göre tasarlanmıştır. Oyunlar yaş aralıklarına göre farklı simgeler ve parçalar içerir. Monopoly junior biraz daha küçük yaş grubuna hitap eder. Yetişkin oyunlarının temel prensibi, keyifli bir vakit geçirmek ve sosyalleşmenin sağlanmasıdır. Bu oyunlar modern fabrikalarda üretilerek tüketicilere sunulur. Böylelikle hem oyun oynayıp hem de sohbet edilebilir. Belirli bir kağıt konseptinden farklı olarak tasarlanan yetişkin oyunlarına da ilgi büyüktür. Bireysel olarak oynanan ve kısa sürede popülerlik kazanan stres çarkı en çok tercih edilen oyunlar arasında yerini alır. Bu oyunun kuralı basittir. El üzerinde uzun süre çarkın çevrilmesi amaçlanır. Stres çarkı diğer oyun çeşitlerine göre daha ufak ve basit bir düzeneğe sahiptir.

Yetişkinler İçin Oyun Çeşitleri

Yetişkinler için tasarlanan oyun çeşitleri ile kullanıcılara geniş bir yelpaze sunulmuştur. Bu oyunlar arasında yer alan monopoly fortnite fantastik karakterler ve özel kartlardan oluşur. Oyunun mantığı zar sistemine dayalıdır. Genellikle birkaç kişinin bir araya gelmesi ile oynanan bu oyunda zar sırası kimdeyse istediği kartı platformun üzerinde bir yere koyabilir. Monopoly oyunlarının tamamında para sistemi mevcuttur. Oyun paraları ile bazı arsalar satın alınıp üzerine ev ve otel yapılabilir. Tur atlama sistemi ile özel alanlardan geçişler sağlanarak oyunda para kazanılabilir. Bir diğer yetişkin oyunu olan tabu ise daha çok genel kültüre ve iletişim kurma becerisine dayalı bir oyundur. Tabu iki ya da daha fazla kişi ile oynanır. Bu oyunda takımlar oluşturulduktan sonra kartların üzerinde yer alan kelimelerin yasaklı kelimeler kullanılmadan takım arkadaşına anlatılması gerekir. Böylelikle hangi takım daha çok kelime anlatırsa oyunu o takım kazanmış olur. Tabuda birçok kelime mevcuttur. Belirli bir süre içinde kartların üzerinde yer alan kelimelerin anlatılması gerekir. Tabu kartları özel bir tasarıma sahiptir. Genellikle dikdörtgen ya da kare boyutlarında olan bu kartlar farklı renklere sahiptir. Bir diğer oyun olan jenga, denge oyunudur. Bu oytek başına da oynanabilir. Aynı zamanda takım kurularak da jenga oynamak mümkündür. Jenga genellikle düz bir zemin üzerinde oynanır. Platformda yer alan tahta çubukların düşürülmemesi gerekir. En çok çubuğu çeken jenganın galibi olur. Yetişkin oyunları pratik bir şekilde keyifli vakit geçirmek için oynanır. Her bir oyun üreticisi markanın farklı tasarımları mevcuttur. Ayrıca bu oyunların özel kılıfı ya da kutusu bulunur. Oyunlar belirli bir mekanda oynanabildiği gibi, açık alanda da oynamaya uygundur. Yetişkin oyunları, kafelerde, evde, piknik alanlarında oynanabilir. Kağıt düzeneğe sahip olan monopoly gibi oyunlarda oyun paraları farklı değerlere sahiptir. Tabu da ise oyun parası yer almaz. Bu çeşit oyunlarda ödül sistemi kullanıcının kendi isteği ile belirlenebilir. Jenga tamamen denge oyunu olduğu için daha çok dikkat gerektirir. Jenga, rüzgar, sarsıntı gibi dış etkenlere açık olduğundan genellikle kapalı alanlarda oynanır.

Yetişkinler İçin Oyun Fiyatları

Birbirinden farklı konsepte sahip olan yetişkin oyunları genel olarak ucuz ve ekonomik ürünlerdir. Bu oyunlar fazla bir yer kaplamaz ve ergonomik boyutlardadır. Her bütçeye hitap eden yetişkin oyunlarından biri olan hasbro risk savaş oyunudur. Yetişkin oyunları farklı sistemler üzerine kuruludur. Bu durum oyunların fiyatını etkiler. Daha küçük boyutlara sahip olan uno kart sistemine dayalı bir oyundur. Ucuz ve oynaması eğlenceli olan uno, istenilen ufak boyutlara sahiptir. Yetişkin oyunlarının fiyatını belirleyen unsurlardan biri de tasarımda kullanılan malzemelerdir. Herhangi bir kağıttan üretilen yetişkin oyunu ile metal ya da ahşap malzemelerden üretilen yetişkin oyunu arasında fiyat farkı olabilir. Bazı oyun çeşitleri arasında zeka oyunları da vardır. Katamino yetişkin oyunları arasında zeka geliştiren bir yapıya sahiptir. Geometrik şekillerden oluşan özel tasarımı ile katamino oyunu en yakın satış noktalarından satın alınabilir. Aynı zamanda bu oyunlar tek başına da oynanabilir. Yetişkinler için tasarlanan oyunlar ekstra bakım gerektirmediği için masraf çıkarmaz. Böylelikle bu oyunlar ekonomik yönden kullanıcıyı memnun eder.

Yetişkinler İçin Oyun Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Keyifli vakit geçirmek için tek başınıza ya da arkadaşlarınız ile oynayacağınız birçok yetişkinler için üretilen oyun çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Eğer ticarete meraklıysanız metropol oyununu oynayabilirsiniz. Bu oyunda emlak satışı yapabilir ve arsa satın alabilirsiniz. Oyun parası ile oynanan bu oyunda takım kurabilirsiniz. Daha çok kelime ağırlıklı bir oyun arıyorsanız scrabble ile farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Bu oyunda en çok kelimeyi oluşturarak oyunu kazanabilirsiniz. Denge tarzı oyunlar için jengayı tercih edebilirsiniz. Bu oyunu düz bir zemin üzerinde oynayabilirsiniz. Eğer çoklu takım halinde yarışmak istediğiniz bir oyun arıyorsanız tabu oynayabilirsiniz. Yetişkinler için tasarlanan bu oyunları kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. İster en yakın satış noktasından isterseniz internet üzerinden günün 24 saati bu oyunları sipariş verip temin edebilirsiniz. Sayfamızda yer alan yetişkinler için oyunlar ile ilgili yorumları inceleyebilir ve tercih yaparken fikir edinebilirsiniz. Aynı zamanda bu oyunları kendi bütçenize göre seçebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery