POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Dondurma Fiyatları

44 Ürün Listeleniyor
En Popüler
En Düşük Fiyat

Dondurma

Meyve aromaları ve sütün farklı işlemler sonrası bir araya getirilmesi ile lezzetli dondurmalar üretilir. Tüm yaş aralıklarının severek yediği bu lezzetli ürün hem ferahlık hem de ağızda lezzetli bir tat bırakır. İçeriğinde genel olarak süt, şeker ve meyve gibi ürünler kullanılarak farklı çeşitleri kullanıcılara sunulur. Örneğin, vanilya aroması ile hazırlanan dondurma‌ ‌vanilyalı‌ ‌hazırlanır. Meyve aroması katkılı ürün seçenekleri sayesinde değişik renkte ürünler kullanıcıların beğenisine sunulur. Tekli veya kiloluk seçenekleri olan ürünlerin içeriğinde çikolata, frambuaz, antep fıstığı gibi parçacıklar bulunur. Lezzeti dışında bu ek süslemeler ile görsel olarak beğeni kazanan ürünler oldukları söylenebilir.  Külah seçeneği sunan, üzerinde fındık dokusu bulunan dondurma‌ ‌Cornetto farklı aroma seçeneklerini bir arada suna. Örneğin vanilyalı, çikolatalı, çilekli aromaların bir araya geldiği bu ürün tekli olarak kullanıcıların beğenisine sunulur. Mevcut dolgusu sütlü, ek katkı ürünü değişen bu ürün fındık dokunuşu ile hazırlanır. Aynı zamanda ürünün aroması gibi boyutları da değişiklik gösterir. Serinletici olan bu ürünlerin özellikle yaz aylarında daha çok tüketildiği söylenebilir.

Dondurma‌ Çeşitleri

Ana maddesi süt olan farklı aromalar ve lezzetli dokunuşlar ile seçenekleri oldukça fazla olan bir üründür. Hem aroma seçenekleri hem de sunum şekilleri ile kullanıcılar için geniş bir seçim imkanı sunar. Örneğin, ‌dondurma‌ ‌Magnum dış yüzeyi çikolata ile kaplı iç dokusu sade veya farklı aromalarda kullanıcıların tercihine sunulur. Tercih imkanı sunan bu ürünün tekli olarak veya paketli seçenekleri de söz konusudur. Genel olarak 6’lı seçenekleri olan bu ürünün ek olarak mini boyutu da bulunur. Külah yerine çubuk üzerine yerleştirilen bu ürünün bademli, sade ve karamelli gibi farklı çeşitleri mevcuttur. Ayrıca kutu şeklinde farklı gramaj ve aromalarda bulunan ürünler de söz konusudur. Dondurma‌ ‌Carte‌ ‌dor vanilya, çilek, vişne ve karadut gibi farklı içeriklere sahip ürün özelliği ile oldukça fazla lezzeti bir araya getiren bir üründür. Farklı lezzetleri bir arada sunmasının dışında besin ve kalori hesabı yapan kullanıcılar için de özel ürünleri bulunur. Dondurma keyfini yoğurt ile tamamlamak isteyenler için  meyveli ve sade şekillerde ürün seçenekleri mevcuttur. İlgili ürünün tüketimi ve saklanma koşulu oldukça pratiktir. Aynı lezzet uzun süre muhafaza edilebilir. Ayrıca kullanıcılar istedikleri ölçüde ürünü tüketilebilir.  Özel günler için oldukça fazla tercih edilen ‌dondurma‌ ‌pasta‌ ‌Algida dış dolgusu çikolata, içi çilek ve vanilya aroması ile hazırlanmış bir üründür.  Ürünün dilimlenebilir olması hem görsellik katar hem de tüketilmesi açısından pratiklik sunar.  Ürün seçeneği oldukça fazla olan bu marka tüm kullanıcılara hitap eder. Ayrıca çocuklara özel ürünleri de mevcuttur. Glutensiz içerikleri ile çölyak hastası olan veya bu şekilde beslenmeyi tercih eden kullanıcılarına da hitap eder. Dondurma‌ ‌Algida lezzeti yüksek aromaları besin değerlerini muhafaza ederek özel yöntemler ile bir araya getirir. İlgili ürünlerin üzerinde yer alan açıklama bölümlerinde kullanılan malzemelerin içeriği ve değerleri yer alır. Böylece kullanıcılar ürün hakkında tüm bilgilere ulaşarak, tüketmiş olurlar. Kendi tercihlerine göre seçtikleri bu lezzeti güvenle almaya devam ederler.

Dondurma‌ Fiyatları

Değişik aromaların süt ile bir araya getirilmesi farklı sunum şekilleri ürünün fiyatına etki eder. Özellikle ürünün gramajı ve içeriğine eklenen katkı maddeleri fiyatını doğrudan etkiler. Özellikle gramajın artması ve özel katkı maddelerinin fiyatını arttırdığı söylenebilir. Tekli veya çoklu şekilde bir araya getirilerek paketlenen ürünlerin farklı fiyat aralıklarında olduğu söylenebilir.  İçeriği yönünden besin değeri yüksek olan dondurma‌ ‌irmik‌ ‌helvasının fiyat aralığının uygun olduğu söylenebilir. Böylece kullanıcılar hem lezzetli hem de besin değeri olan bir ürünü kendi bütçelerine göre rahatlıkla alabilirler.  Sunum imkânı veren ve dilimlenerek özel günlerde ikram özelliği olan ‌dondurma‌ ‌pastalar da kullanıcılara pratiklik sağlar. Çikolata ve vanilya seçenekleri sunan ürünün fiyat aralığının aynı olduğu söylenebilir. Hem pratik hem de kolay muhafaza edilebilen bu ürün tek tek dilimlenerek tüketilir. Aroma seçenekleri fazla olan ve kullanıcılara tercih imkânı sunan ürün seçenekleri ile ‌dondurma‌ ‌fiyatlarının uygun bir aralıkta olduğu söylenebilir. Böylece farklı tüketim imkanı sunan bu ürünler günlük veya özel gün kullanımları için rahatlıkla tercih edilebilir.

Dondurma‌ Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Süt ve süt ürünleri ile üretilen ürünü tercih eden kullanıcıların taze olmasına dikkat etmesi gerekir. Ayrıca süt dışında içeriğinde yer alan meyve, çikolata ve kakao gibi katkı maddelerinin onay almış ürünler olmasına dikkat edilmesi doğru olur. Paketlenmiş ürünlerin etiketlerinde yer alan açıklamalar incelenebilir. Yine etiket bölümün de yer alan besin değerleri bölümü incelenmesi gerekir. Özellikle tarihi geçmeyen ürünler olup, olmadığına özen gösterilmesi doğru olur. Buzdolabında doğru koşullarda saklanma avantajı sunan ‌dondurma‌ ‌paketli ürünler de söz konusudur. İstenilen miktarda yenilerek aynı derece soğuk havada muhafaza edilmesini kolaylaştıran bu ürün seçenekleri rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca tekli tüketim imkânı sunan ‌Magnum‌ ‌dondurma‌ ‌6'lı ürün farklı lezzetli bir araya getirir. Böylece değişik aroma ve lezzetteki ürünlerin farklı zamanlarda tadına bakılabilir. Kullanıcılar kendi damak lezzetlerine göre istedikleri aromayı tercih edebilirler. Saklama koşullarına dikkat edilerek son tarihi geçmeden aynı lezzet muhafaza edilmiş olur. Pratiklik getiren bu saklama ve tüketme şekli ile kullanıcılar hem sağlıklı hem de lezzetli bir tüketim yapmış olurlar.