track source
track source

Diş Fırçaları

Diş Fırçaları Fiyatları

1650 Ürün gösteriliyor.
Bluetooth
Kullanıcı Tipi
Mod Sayısı
Zamanlayıcı
Pil Göstergesi
Güç Kaynağı
Saklama Kutusu
Basınç Sensörü
Şarjlı Kullanım Süresi
Diş Fırçaları fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Diş İpleri Fiyatları
 • Diş Macunları Fiyatları
 • Dudak Bakımı / Koruyucu Fiyatları
 • Duş Jelleri ve Banyo Köpükleri Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Diş Fırçaları Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Diş Fırçaları markası:

  2021 yılı Diş Fırçaları Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  27 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1650 Diş Fırçaları modeli içerisinde en ucuz Diş Fırçaları fiyatı 1.94 TL iken, en yüksek Diş Fırçaları fiyatı 4900.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Diş Fırçaları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 27 Eylül 2021 tarihinde ortalama Diş Fırçaları fiyatı ise 89.25 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Diş Fırçaları Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Diş Fırçası

  Dişlerin insan sağlığındaki payı oldukça önemlidir. Sağlıklı bir hayat yaşamanın ön koşulu sağlıklı yiyecekler tüketmek ile mümkündür. Tüketilen yiyeceklerin ve besinlerin ağızda çiğnenmesi de ve ufalanmasında yardımcı olan dişlerin bakımı oldukça önemlidir. Çünkü tüketilen besinler dişin etrafında kalması ile bakteri üretimine başlar. Bu bakteriler zamanla dişin yapısını bozmaya ve dişler çürümeye başlar. Bu nedenle böyle olumsuz durumlarla karşılaşmamak için her yemekten sonra dişler düzenli bir şekilde fırçalanmalıdır. Dişlerin fırçalanması bakteri ve mikroorganizmaların oluşumunu engellediği gibi sağlıklı bir hayat sunar. Dişin fırçalanması ve temizlenmesinde kullanılan diş bakım aracı olan diş fırçası önemli bir işleve sahiptir. Kolay kullanım ve taşınabilir özelliğinden dolayı herkesin yanında bulunur.

  Diş Fırçası Çeşitleri

  Diş fırçaları herkesin kişisel bakım ürünleri arasında ilk sıralarda yer alan ürünlerdir. Bu nedenle diş fırçası çeşitleri her geçen gün yeni modelleri ile çoğalır. Hem çocuklar hem de yetişkinler için üretilen diş fırçaları günlük kullanılan, dişlerin tam manasıyla temizlenmesinde yardımcı ürünlerdir.

  Teknolojik malzemeler kullanılarak hazırlanan diş fırçası elektrikli ürünler manuel diş fırçası ile dişlerini temizlemekten yorulan bireyler için hazırlanan kaliteli bir üründür. İçeriği ve yapısı itibariyle bu diş fırçası dişleri daha temiz yapar.

  Diş fırçası pilli olan ürünler de içerisinde yer alan piller yardımı ile çalışır. Pili bittiğinde şarj edilebilir özelliktedir. Çocuklar için hazırlanan pilli diş fırçaları yedek başlıkları ile beraber satın alınır.

  Işıklı diş fırçaları daha çok görsel amaçlı ve çocuklar için hazırlanan diş fırçalarıdır. Dişlerini fırçalama alışkanlığı kazandırılmak istenen küçük çocuklar için tasarlanan bu diş fırçalarının üzerinde çizgi film karakterlerinin resimleri yer aldığından oldukça dikkat çekicidir. Böylece diş fırçalama süreci çocuklar için eğlenceli bir hale gelir.

  Diş fırçaları sürekli kullanan ürünler olduğu için pazarlama sektöründe önemli bir paya sahiptir. Bu sebeple firmalar birbirleri ile yarışır gibi her gün yeni diş fırçası modelleri tasarlayarak ortaya çıkarır.

  İnsanların ihtiyaçlarına karşılamaya yönelik yapılan bu çalışmalar birçok diş fırçası markası ortaya çıkardı. Diş fırçası markaları arasında şu markalar bulunur; Sensodyne, via veta bambu diş fırçası, swissdent diş fırçası, jack and jill kids diş fırçası, one drop only çift yönlü diş temizleme fırçası, parodontax diş fırçası, oral B diş fırçası, humble brush bambu diş fırçası, dentaid diş fırçası, signal diş fırçası gibi birçok marka yer alır. Her markanın kendine özgü tasarımları ve kullanım özelliği bulunur. Bu nedenle insanlar kendi sağlıkları ve diş bakımları konusunda en iyi diş fırçası arkasını kendileri belirleyecektir. Bu durum daha çok deneme yanılma yöntemi ile yapılır. Diş fırçası çeşitliliği bol olan zengin bir dünyadır. Bu zengin dünyada küçük çocuklarda düşünülerek tasarımlar yapılmıştır.

  Diş Fırçası Alırken Nelere Dikkat Edilir?

  Diş fırçası günde en az iki defa kullanılan üründür. Bu nedenle ağız sağlığını her diş fırçası ve diş macunu tam manasıyla yerine getirmeyebilir. Teknolojinin diş fırçalarına entegre olması ile beraber çeşitleri de artmaya başladı. Diş fırçası otomatik olan çeşitleri tercih edilmeye başlandı. Diş fırçası alacaklar öncelikle alacakları ürünün boyutlarına dikkat etmeliler ve ağız yapılarına uygun diş fırçalarını kullanmaları daha iyi olabilir.

  Şarjlı diş fırçaları oynar başlıklı olmaları nedeniyle dişlerde tam manasıyla temizlik sağlar. 3 açılı diş fırçası da denilen bu ürünler dişin en alt kısımlarına kadar ulaşır.

  Diş fırçası yumuşak olma özelliğine sahip olursa dişlerinize ve diş etlerinize zarar vermeden kolay bir şekilde kullanılır. Yumuşak diş fırçası kılları dişinizi korur. Fakat sert diş fırçaları dişlerinizin kanamasına ve çürümesine yol açar. Günümüzde artık manuel diş fırçaları tercih edilmiyor. Uzmanlar ise insanların daha çok dönebilen şarjlı ürünler kullanmasını tavsiye ediyor. Diş fırçası konusunda kararsız kalan kişiler bir uzmandan destek alılarsa daha doğru olur.

  Diş fırçaları gelişen teknoloji karşısında her gün kendilerini yenileyerek hayatımızda varlıklarını sürdürüyorlar. Diş fırçası şarjlı özelliğiyle insanların hayatlarını kolaylaştırıyor.  Diş fırçaları üzerinde her gün klinik testler yapılıyor. Özelliğini yitiren diş fırçaları devamlı modifiye ediliyor. Diş fırçaları birçok özelliği barındırır. Bu özelliklerin başında alınacak diş fırçalarının kılları gelir. Bazı diş fırçalarında domuz kılı kullanılırken bazı diş fırçalarında ise naylon denilen kıllar kullanılır. Naylon kıllar daha etkili sonuçlar verir.

  Küçük başlıklı diş fırçaları dişlerin temizliğinde daha başarılı olur. Diş fırçaları periyodik aralıklarla değiştirilebilir. Diş fırçası alırken diş fırçası makinesi olan setlerden alınabilir. Çünkü bu setler içerisinde tüm parçalar bulunur. Işıklı diş fırçası temini için de detaylı bir arama yapmanız gerekebilir.

  Diş Fırçası Fiyatları

  Diş fırçaları çeşitli tasarım ve özellikler ile üretilerek piyasaya sürülmüştür. Diş fırçaları daha çok kişisel bakım ürünlerinin satıldığı mağazalarda, marketlerde ve eczanelerde satılır. Her markanın belirlediği bir fiyat bulunur. Bu nedenle diş fırçası fiyatları sürekli değişiklik gösteriyor.

  Bir markanın diş fırçası uygun olurken diğer markanın ürünleri daha pahalı olabilir. Fakat diş ve ağız sağlığı çok önemli bir durum olduğu için fiyatına bakılmaksızın ihtiyacınızı karşılayacak diş fırçası kesinlikle alınmalıdır. Alınan ürünün kaliteli olması performansının da iyi olması anlamına gelir. Diş fırçası mağazalardan alınabildiği gibi internet siteleri üzerinden de alınması mümkün ürünler arasında yer alır. Dileyen kişiler siteler üzerinden de temin edebilirler. Sipariş vermeden önce cimri.com'u ziyaret ederek fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery