Avize

Avize Fiyatları

9448 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Avize fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Avize modelleri ve Avize fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Avize kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Philips, Else, Avonni, IKEA. 9448 adet Avize fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Avize Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Avize markası:

2021 yılı Avize Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Haziran 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 9448 Avize modeli içerisinde en ucuz Avize fiyatı 3.06 TL iken, en yüksek Avize fiyatı 34743.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Avize fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Haziran 2021 tarihinde ortalama Avize fiyatı ise 140.65 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Avize Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Ürün Görseli Hazırlanıyor
Gzhome Armoni 3'lü Siyah Avize
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Nisa Luce Maestro 4'lü Avize
Nisa Luce Maestro 4'lü Avize
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Modelight Varyant 3'lü Krom Avize
Modelight Varyant 3'lü Krom Avize
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Sinem Avize SNM1459 Tekli Avize
Sinem Avize SNM1459 Tekli Avize
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Avize

Elektrik olduğu takdirde odalarınızı aydınlatmak isterseniz. Ampuller bu görevi görsede tek başına bazen yetersiz kalabilirler. Günümüzde en yaygın olarak olarak odalarınızı tavandan aydınlatma olarak aydınlatırsınız. Tavandan aydınlatma sistemlerinin tercih edilenleri başında ise avize gelir. Işığın odayı daha düzgün ve daha parlak aydınlatması adına avizeler önemli bir yere sahiptir. Odaları aydınlatma performansları ile ön planda bulunan avizeler, mimari yapıları ve çeşitleri ile odalarınıza estetik güzellikler katar. Odalarınıza estetik ve daha güzel bir görünüm kazandırmak istiyorsanız güzel bir avize seçimi yapabilirsiniz. Böylelikle odanızı hem parlak bir ışıkla aydınlatmış olursunuz hemde odanıza güzel ve estetik bir görünüm kazandırmış olursunuz. Avize seçimleri modeline, ışığı yayma gücüne ve odanızın ölçülerine göre farklılık gösterebilir. Bulunduğunuz ortamın aurasında farklılık yapmak istiyorsanız size uygun olan avizeyi seçebilirsiniz. Böylelikle odanızın ışığını kolay bir şekilde karşılarken bunun yanında odanıza dekorasyon adına yenilik katmış olursunuz. 

Avize Modelleri

Şık tasarımlı ve birbirinden farklı özelliklere, modellere sahip avize modelleri vardır. Değişik avize modelleri size farklı aydınlatma ile farklı dekor imkanı sağlar. Kişiliğinize göre seçiminize göre ve istediğiniz ışık ortamına göre size uygun olan avize modellerini inceleyebilirsiniz. Odalarınız sıcak ve karanlık ise pervaneli avize modelini tercih edebilirsiniz. Bu model sayesinde hem sıcak havaya çözüm bulurken bunun yanı sıra aydınlatma problemini çözmüş olursunuz. Modeller arasında tercih edilen avize sarkıt modeli sayesinde odanızı kolay bir şekilde aydınlatabilirsiniz. Evinizin tavan boyu fazla ise en çok tercih edilen model arasında sarkıt avize modeli yer alır. Fazla ampul kullanma seçeneği ile size istediğiniz aydınlıkta odanızı aydınlatma imkanı sunar. Avizelerin en çok tercih edilen aydınlatma şekli tavandan aydınlatma sistemidir. Bu sistem modelinde en çok tercih edilen model arasında avize lamba modeli yer alır. Birbirinden şık ve güzel tasarımları ile farklılık gösteren lamba avize modelleri arasından size ve odanıza en uygun modeli tercih edebilirsiniz. Ev dekorlarından önemli yer tutan avize ledli modeli sizlerin tercih ettiği modeldir. Tavana yapışık modelleri ile görsellik açısından fazla yer kaplamaz ve tavan boyu kısa olan odalar için en çok tercih edilen model arasında yer alır. Böylelikle istediğiniz dekor imkanını size sunmak ile beraber odanızın daha aydınlık ve parlak olmasını sağlar. Odanızın parlaklığını fazla istemiyorsanız tercih etmeniz gereken model avize tekli olan modelidir. Parlak ışığı ve şık tasarımlara sahip olan tekli avize modelleri odanıza iyi görünüm katacaktır. Farklı bir tasarıma sahip olan avize halatlı modeli evlerin tercih edilen modelleri arasında yer alır. Genellikle büyük bir odaya sahip olanların tercih ettiği halatlı avize modeli şık duruşu ile size eşsiz kullanım imkanı sağlar. Evlerin salonları diğer odalarına göre daha büyük ölçülerde bulunur ve aydınlatmak için daha fazla ışık ister. Evlerinizin büyük odalı salonları için tercih edilen avize modeli ise avize 3 lü olan modelidir. Bu model sayesinde büyük ölçülere sahip olan odalarınızı kolaylıkla aydınlatırken odalarınızın dekor anlamında daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Hem zevkinize hem ihtiyacınıza uygun olan avize modellerini inceleyebilir ve tercih ettiğiniz avize modelini alabilirsiniz. Böylelikle odanızın hem ışık hem dekor anlamında renk katmış olursunuz.

Avize Fiyatları

Avize fiyatları kendi arasında modellerinde gösterdiği değişkenlik gibi fonksiyonel özelliklerine ve tasarımlarına göre kendi arasında fiyat farklılığı gösterir. Avize fiyatları belirlenirken modelin özellikleri ve aydınlatma gücü esasa alınır. Ayrıca avizelerde kullanılan materyaller de avizelerin fiyatları belirlenirken göz önünde tutulan özellikler arasında yer alır. Her avizede kullanılan malzeme bir değildir bu yüzden fiyat arasında farklılık oluşur. Avizelerde kullanılan cam, metal ve plastik materyaller fiyatların doğru orantılı bir farklılık göstermesini sağlar. Avizeler kendi aydınlatma parça sayılarına göre fiyat farklılığı gösterir. Aydınlatmasında kullanılan daha fazla ampul çeşidine göre avize diğer modellerine göre fiyat artışı gösterir. Avizeler ışığın odanıza daha doğru bir şekilde yayılmasını sağlar. Işığın odaya yayılma şekline göre farklı modellerde tasarlanan avizeler arasında fiyat farklılığı olabilir. Avize model fiyatları genel olarak uygun olup her bütçeye hitap eder. Sizde odanızın ölçülerini göz önünde bulundurarak size en uygun modeli tercih edebilir ve bu modeller arasındaki  fiyatları cimri.com adresinden birbiri ile karşılaştırabilirsiniz. 

Avize Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Evleriniz ve ofislerinizin aydınlatılmasında kullanılan avizeleri alırken dikkat etmeniz gereken bazı özellikler vardır. Dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerin başında ise aldığınız  avize modelleri yer alır. Çalışma odalarında günlük işlerinizi yaparken aynı zamanda bazı farklı işler de yapabilirsiniz. Bu tarz odalar aydınlatma bakımından göz sağlığınız için önemli bir yer tutar. Işığın fazla olması göz sağlığınız için tehdit oluşturabilir. Bu yüzden avize alırken dikkat edilmesi gereken özellikler arasında yer alır. Evlerinizin mutfakalarında daha fazla detay gerektiren işlevde olaylar yapabilirsiniz. Bu yüzden kendi sağlığınız için mutfak aydınlatma avizelerinin parlak ve güçlü aydınlatma özelliklerine sahip olması gerekmektedir. Böylelikle işlerinizi daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca avize modeli ve odanızın tavan boyuda avize satın alırken dikkat etmeniz gereken özellikler arasında yer alır. Bu özellikleri göz önünde bulundurarak size en uygun olan avizeyi tercih edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery