Yemek Takımı

En Ucuz Yemek Takımı Fiyatları

1569 ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
    termos
Yemek Takımı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Yemek Takımı modelleri ve Yemek Takımı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Yemek Takımı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Pierre Cardin, Taç, IKEA, Royal, Korkmaz. 1569 adet Yemek Takımı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Yemek Takımı Nasıl Seçilir?

Yemek takımları masaların baş tacı olarak yer almaktadır. Şıklık ve zarafetin bir arada olması oldukça önemlidir. Yemek takımı seçilirken bütün detaylar düşünülmelidir. Nereden ne kadar ücret ödeyerek alacağınız, aldığınız firmanın verdiği garanti şartları çok önemlidir. Yemek takımı alırken Cimri.com sitesinde yapacağınız araştırmalar size kolaylık sağlayacaktır. Binlerce çeşit arasından fiyat karşılaştırması yapmaktadır. Fiyat karşılaştırması yaptıktan sonra şık tasarımlar ve modern çizgiler ile üretilen, modası hiçbir zaman geçmeyen yemek takımları tercih etmelisiniz.

Yemek Takımı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yemek takımı, özel misafirler için çıkarılan özel parçalardır. Evlerde verilen davetlerin en önemli parçasıdır. Yemek takımı alırken kullanışlı ve bir o kadar da şık tasarımlar seçmelisiniz. Kaliteli ürünlerde yemek takımlarının gösterişini arttırır. Çiçekli, yaldızlı, sedef işlemeli yemek takımları son dönemlerde moda haline gelmiştir. Kare yemek takımı, oval yemek takımı ve yuvarlak yemek takımları gibi bir çok çeşidi vardır. Yemek takımı alırken birde bütün parçaların içinde olduğu yemek takımlarını seçmek fiyat konusunda da sizlere avantaj sağlar.

Yemek Takımının İçinde Neler Olması Gerekir?

Yemek takımı satan firmalar son dönemlerde fırsat ürünleri üreterek bunları setler halinde satışa sunmaya başlamışlardır. Yemek takımı alırken içinde masanızda kullanacağınız her şeyin mevcut olmasına dikkat edin. Çatal - kaşık - bıçak seti, servis takımları, tencereler, çaydanlık hatta cezveye kadar bütün ürünlerin bulunduğu paketler her zaman daha avantajlıdır. Yemek takımı satan firmaların son kampanyası da yemek takımı içine kahvaltı seti eklemek olmuştur. Bunun gibi bir kampanyayı tercih edebilirsiniz.

Yemek Takımlarının Temizliğinde Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Yemek takımları temizliği, oldukça hassas bir iştir. Yemek takımı üretirken kullanılan malzeme takımların temizliğinde belirleyici olmamaktadır. Bazı yemek takımlarının bulaşık makinesine kesinlikle atılmaması gerekir. Sedefli yemek takımı bunlardandır. Bulaşık makinesi takım üzerindeki sedef işlemelere zarar vererek zamanla soyulmalarına neden olur. Yaldızlı yemek takımları da aynı şekildedir. Bu takımların temizliği oldukça hassas yapılmalıdır. Bulaşık makinesinde yıkamak yerine elde yıkamayı tercih etmek daha uygun olur. Aşırı kimyasal içeren temizlik malzemeleri de yemek takımlarının desenlerinde soyulma ve solmalara neden olacağı için uzak durulmalıdır.