Aryıldız Yemek Takımı

Aryıldız Yemek Takımı Fiyatları

86 Ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
  termos

Aryıldız Yemek Takımı

Aryıldız Yemek Takımı fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Aryıldız Yemek Takımı ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Aryıldız Yemek Takımı Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Aryıldız Yemek Takımı incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Delta Paten
 • Vredestein Lastikler
 • Vestel Ankastre Setler
 • OMO Çamaşır Deterjanı
 • Bosch Derin Dondurucular
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Aryıldız Yemek Takımı fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Aryıldız
  Cimri'nin Seçimi
  Kütahya Porselen İlay 48 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
  Kütahya Porselen İlay 48 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Kütahya Porselen İnci 48 Parça Yemek Takımı
  Kütahya Porselen İnci 48 Parça Yemek Takımı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Aryıldız Yemek Takımı

  Aryıldız markası, ilk olarak 1948 yılında Artin Yıldız’ın Eminönü’nde döküm kaşık üretimi ile sektöre adımını atar. 1984 yılında ise markasını, 2000 yılında ise ilk tasarımını tescil ettirmiş, böylece sektörün önde gelen markalarından birisi olarak adından sıklıkla söz ettirir hale gelir. Mutfak araç gereçleri konusunda emsallerinin arasından kalitesiyle sıyrılan Aryıldız markası zarif tasarımları ile öne çıkar. Hem yurt içinde hem de yurt dışında sıklıkla tercih edilen bir marka olarak tüm ürünlerini titiz bir çalışmanın ardından satışa sunar. Bu nedenle kullanıcıları tarafından geniş ve kaliteli ürün yelpazesi sayesinde sıklıkla tercih edilir. 71 yıllık üretim tarihinde her geçen gün gelişerek ilerleyen üretim ve tasarım ilkeleri sayesinde kullanıcılarının ihtiyaçlarına yönelik tüm ürünleri bir araya getirir. Bunlardan biri olan Aryıldız yemek takımı modelleri markanın en önemli ürünlerinden biridir. Zarif ve birbirinden farklı estetik tasarımları ile satışa sunulan bu takımlar kullanıcılarının hem ihtiyacı hem de estetik zevklerine yönelik olarak üretilir. Bu nedenle hemen herkesin zevkle kullanabileceği geniş ürün çeşitliliği sayesinde istediğiniz yemek takımını kolayca bulabilirsiniz.

  Aryıldız Yemek Takımı Modelleri

  Aryıldız yemek takımı modelleri kullanıcılarının günlük yaşamda ve özel zamanlar için kullanmak istedikleri tarzları bir araya getirir. Her zaman ve her şart altında rahatlıkla kullanacakları takımları kullanıma sunar. Daha çok günlük yaşamda tercih edilen ve daha minimal tasarımlar ile sunulan Aryıldız 6 kişilik yemek takımı aileler ve küçük toplantılar için hem hafifliği hem de şıklığı sofralarda yerini alır. Günlük kullanabileceğiniz bu takımlar sayesinde sofralarınızda ki şıklığı her an sağlayabilirsiniz. Aryıldız Prestige yemek takımı şık sofralarında ince çizgileri, gümüş veya gold desen tasarımını ve bone china teknolojisi ile üretilmiş yemek takımları isteyenler için oldukça uygun bir seçimdir. Kalabalık sofralarınızda ince çizgiler ve şıklığı bir araya getirir. Aryıldız yemek takımı Royal Queen modelleri ise sofralarında kraliyet sofraları şıklığı isteyenler için en uygun seçenektir. Versailles Sarayı esintilerine sahip kıvrımlı kenarları ve farklı renk tonlarında işlemeleri ile öne çıkan bu yemek takımları ile sofralarınızda nostaljik bir şık görünüm elde edebilirsiniz. Aryıldız Orient 24 parça yemek takımı günlük yaşamdaki sofralarında şıklığı arayanlar için oldukça uygun bir seçenektir. Farklı renkler seçenekleri ile satışa sunulan bu takımlar sayesinde ailenizle estetik sofralarda oldukça güzel anılara sahip olabilirsiniz. Aryıldız 29 parça yemek takımı modelleri ise 6 kişilik yemek takımları kayık tabak, salata kasesi ve tuzluk-biberlik parçalarının da eklenmesi ile oluşur. Böylece günlük sofralarınızda servisleriniz için hem şıklığı hem de takımları bir araya getirerek estetik bir bütünlük oluşturmanızı sağlar. Evlilik öncesi hazırlıklarda önemli bir tercih konusu olan yemek takımları Aryıldız yemek takımı çeyiz seti modelleri arasından kolaylıkla seçebileceğiniz şekilde tasarlanır. Birbirinden farklı modeller, renk ve kesimleri bir araya getirmesinin yanı sıra tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurarak üretilmesi nedeniyle geniş parça sayısıyla satışa sunulur. Her kullanıcının zevkine, kalabalık veya ufak ailelerin ihtiyaçlarına göre üretilmiş olan bu yemek takımları uzun yıllar sofralarınızda ki güzel anıların önemli bir parçası olacaktır.

  Aryıldız Yemek Takımı Fiyatları

  Aryıldız yemek takımı fiyatları özellikle parça sayısına göre değişkenlik gösterir. 24 parça, 29 parça ve daha geniş parça sayısı olan 84 ve 89 parça gibi seçeneklerle sunulan yemek takımları üretim kapasitesinin artışı nedeniyle daha farklı fiyatlandırılır. Fiyatları etkileyen diğer unsurlardan biri ise tasarımdır. Minimal bir tasarım ile keskin ve işlemeli tasarımların fiyat farkı şıklık derecesine göre değişir. Ayrıca takımların malzeme yapısı da fiyatları etkileyen en önemli ayrıntılardan biridir. Örneğin; porselen ve bone china farklı malzemelerle üretilmiş olması nedeniyle farklı fiyatlarla sunulur. Yarı saydam gövdeli, kemik külü ile üretilen bone china porselenler en kaliteli porselen sınıfında bulunur. Aryıldız Prestige Bone yemek takımı da bu takımlardan birisi olarak diğer yemek takımlarına oranla biraz daha yüksek bir fiyatla satışa sunulur. Tüm bu ayrıntılar nedeniyle ihtiyacınız olan yemek takımını seçerken ayrıntılara dikkat etmeniz önemlidir. Böylece fiyatlar konusunda daha doğru bir bütçe analizi yapabilirsiniz. Ayrıca cimri.com üzerinden sıklıkla yapacağınız aramalar ile dönemsel olarak yapılan kampanyaları ve indirimleri yakalayabilir, böylece seçtiğiniz yemek takımına oldukça uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

  Aryıldız Yemek Takımı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Yemek takımı satın alırken öncelikle ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız gerekir. Günlük olarak ve az kişi yaşayan evlerde 24 parça yemek takımları yeterli olurken kalabalık misafirleriniz için 84 ve 89 parça gibi fazla parça sayısına sahip yemek takımları daha doğru bir seçimdir. Üstelik tasarımlarında da estetik farklar bulunan yemek takımlarını doğru seçebilmek için zevkinizin nasıl işlerlik gösterdiğini göz önünde bulundurmanız gerekir. Hafif ve sadelik hoşlanıyorsanız minimal tasarımları ve hafif desenleri tercih edebilirsiniz. Fakat evinizin dekorasyonuyla da birlikte daha ağır olarak nitelendirilebilecek farklı renk ve desenlerde bol işlemeli, kıvrımlı kenarlara sahip yemek takımlarını biraz daha gösteriş isteyen kişiler için daha doğru bir seçenektir. Aryıldız porselen yemek takımı malzeme konusunda da önde gelen üretim kalitesi ve tasarıma sahiptir. Bu nedenle yemek takımlarının hem sağlam bir malzeme ile üretilerek uzun yıllar kullanabileceğiniz bir biçimde hem de şıklıktan ödün vermeyen bir hafiflikle satışa sunulması önemli noktalardan birisidir.