track source

Yemek & Mutfak Masası

Yemek & Mutfak Masası Fiyatları

965 Ürün gösteriliyor.
Derinlik
Genişlik
Açılır Genişlik
Yükseklik
Yemek & Mutfak Masası fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Yemek & Mutfak Masası modelleri ve Yemek & Mutfak Masası fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Yemek & Mutfak Masası kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Allmode, Euro Flora, Quantum, IKEA. 965 adet Yemek & Mutfak Masası fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Yemek & Mutfak Masası Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Yemek & Mutfak Masası markası:

2021 yılı Yemek & Mutfak Masası Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
13 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 965 Yemek & Mutfak Masası modeli içerisinde en ucuz Yemek & Mutfak Masası fiyatı 3.0 TL iken, en yüksek Yemek & Mutfak Masası fiyatı 17390.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Yemek & Mutfak Masası fiyatlarının ortalaması alındığında ise 13 Nisan 2021 tarihinde ortalama Yemek & Mutfak Masası fiyatı ise 539.29 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Yemek & Mutfak Masası Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Yemek & Mutfak Masası modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Yemek & Mutfak Masası modeli:
Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Yemek ve Mutfak Masası

Birlik ve beraberliğin buluştuğu, kişilerin yeme ve içme gibi eylemlerini, gereksinimlerini giderdiği yemek ve mutfak masası ev içerisinde kendi işlevleri dışında da pek çok açıdan öneme sahiptirler. Ev içi dekorasyon ve şıklığın sağlanması adına bu tür yemek ve mutfak masalarının hoş tasarımları, mobilyalar ile uyumu gibi faktörler kullanıcılar için büyük önem taşır. Farklı renk seçenekleri, değişik tasarımları ile de kullanıcıların kendi tarzlarını ve zevklerini evlerine taşımaları konusunda kişilere imkan tanır. Sağlamlığı, ergonomik tasarımları ile gerektiğinde açılıp genişleyen, gerektiğinde kapanıp daralabilen bu masalar mutfaklarda ve ev içinde az yer kaplayarak, gerektiğinde de genişletilerek misafir ağırlama konusunda kullanıcılara büyük fırsatlar sunar. Yemek masası adının yanı sıra aynı zamanda oturup sohbet edilen bir ortak alan yerine de geçer. Bu nedenle hoş tasarımlara ve cezbedici bir masa evi güzelleştirirken, masa başında edilen sohbetlerin neşesini ve samimiyetini de son derece arttırır. Bu sayede hem yenilen yemekler daha güzel, hem yemek sonrası sohbetler de mutluluk dozajının artmasına vesile olur.

Yemek ve Mutfak Masası Modelleri

Teknolojinin ilerlemesi insan hayatına pratiklik kazandırmayı amaçlayarak kişilerin kullandıkları üründen ekstra fayda elde etmelerini sağlamayı planlar. Bu nedenle yeni ürünler ufak fonksiyonel özellikleri ile, ergonomik tasarımları ile son derece kullanışlılık sağlar. Yemek masaları ev içerisinde veyahut mutfak içinde çokça yer kaplaması eski yıllar için büyük bir sorundu. Ancak yeni nesil yemek masaları şıklığının ve doğallığının yanı sıra, açılıp kapanabilen, kolay temizlenebilen yönleri ile kullanıcıların yaşamına, sofralarına lezzetin yanı sıra kolaylığı da getirir. Bu sayede kullanıcıların memnuniyeti arttıkça bu, masa başındaki sohbetin güzelliğine de güzellik katar, kişilerin psikolojik açıdan da kendilerini iyi hissetmelerine imkan verir. Yemek ve mutfak masalarının modellerine değinmek gerektiğinde ilk olarak 4 kişilik yemek masası modelinden söz edilebilir. Çekirdek aileler ve genel anlamda evde tek bekar hayatı sürdüren kullanıcıların evlerine gerek şıklık gerekse de kullanışlılık getirmesi adına bu masalar oldukça pratik bir çözüm oluşturur. Gerektiğinde gelen misafirlerin de sofrada kendilerine yer bulabilmeleri de sağlanmış olur. Çeşitli tasarımları ve renk seçenekleri de kişilerin göz zevklerine hitap eder. Bu modelin ardından ise 6 kişilik yemek masası modeli gelir. Biraz daha kalabalık yaşayan aileler için son derece işlevsel olan bu masalar tasarımları dolayısıyla bulundukları ortama şıklığı ve zarafeti getirirken masa başında yemek yeme gibi eylemleri de sıkışmadan rahatlıkla yapılabilmesini sağlar. Bunun yanında kalabalık yaşayan aileler ve ortamlarda mevcuttur. Bu durum için ise 8 kişilik yemek masası modelleri genişliği ve kullanışlılığı sayesinde kalabalık ailelerin bir arada rahatça yemek yiyebilmesine yüksek derecede pratiklik kazandırır. Ayrıca bu masaların katalanbilir olan modelleri sayesinde ev içerisinde alandan tasarruf etmek de mümkün bir hal alırken, ev içindeki kullanım alanları da genişletilmiş olur. Mutfak masası modelleri baz alındığında ise katlanabilir ahşap yer sofrası çeşitleri mutfak içi işlemlerde, mutfak içinde yemek yeme gibi işlemlerde pratiklik ve kullanışlılık sağlar. Ayrıca çekirdek aileler yemeği mutfakta tüketmeyi tercih ettiklerinden dolayı mutfak masası takımı farklı çeşitleri ve ergonomik tasarımları ile gerek katlanabilir, gerek inceliği ile saklanabilir olmaları sayesinde yer kaplamadan kullanıcılara fayda sağlar.

Yemek ve Mutfak Masası Fiyatları

Yemek yeme ihtiyacının yanı sıra şık mutfaklar veyahut şık salonlar için bu tür yemek masalarına ihtiyaç duyulur. Ev içi dekorasyonlarına küçük dokunuşlarla mükemmel sonuçlara ulaşmak kolay bir hal alır. Bu ürünlerin mali açıdan sağladığı ekonomiksel yararlar da kişilerin içini bir hayli rahatlatır. Her türlü mali bütçe yapısına uyum sağlayan bu masa modelleri her ev içinde kendilerine yer bulabilecek fiyat değerine sahiptir. Yemek masası fiyatları genellikle boyutu ve yapımında kullanılan malzemenin enderliğine göre değişim içerisine girebilirken, fonksiyonel özellikleri de bu duruma etki edebilir. Bu durumların yanı sıra mutfak masası fiyatları da merak edilenler arasında yer alır. Mutfak içi ve çekirdek ailelerin genellikle tercih ettiği bu model çeşitleri de masanın yapıldığı malzeme, ergonomik tasarımı dolayısı ile sahip olduğu fonksiyonel özellikleri fiyatlar konusunda belirleyicidir. İnternet üzerinden alışveriş yapan kullanıcılar için ise iyi bir fiyat araştırması, tasarruf edilmesi gibi durumlar için Cimri.com kolay ve anlaşılır kullanımı ile kullanıcılara kolaylık ve pratiklik sağlar.

Yemek ve Mutfak Masası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Yemek masası takımı sofraların lezzetini, evin de güzel görünmesine doğrudan etki eden unsurların arasında yer alır. Ev veyahut mutfak içerisinde bir ahengin oluşturulması kişilerin bulundukları yeri göz zevklerine göre güzel görebilmeleri psikolojik açıdan memnuniyetlerinin de artmasına olanak sağlar. Bu masa çeşitleri satın alınırken kullanıcıların birkaç noktaya dikkat etmekte fayda var. Bunların arasında ise masanın kaç kişilik olduğuna bakılması gerekir. Yemek masası 6 kişilik modelleri tercih edilme bakımından avantaj sağlar, duruma göre küçülebilir olan çeşitleri sayesinde işlevsellik oluşturur. Bunun ardından yemek masası modelleri de dikkat gerektirir. Evdeki mobilyalara olan uyumu veyahut mutfak içinde hoş görünümlerin sağlanması için doğru bir modelin tercih edilmesi son derece önemlidir. Doğru ve ihtiyaca göre bir alışveriş yapıldığında bu işlemlerden alınan verim artarken, üründen duyulan memnuniyet oranı da aynı oranda yükselir. Bu sayede hem uygun maliyete hem de doğru ürüne ulaşılmış olur.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery