Güral Porselen Yemek Takımı

Güral Porselen Yemek Takımı Fiyatları

30 Ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
  termos

Güral Porselen Yemek Takımı

Güral Porselen Yemek Takımı fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Güral Porselen Yemek Takımı ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Güral Porselen Yemek Takımı Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Güral Porselen Yemek Takımı incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Welder Kol Saatleri
 • Einhell Matkaplar
 • Remington Tıraş Makineleri
 • Arçelik Ocaklar
 • Arzum Blenderler
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Güral Porselen Yemek Takımı fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Güral Porselen
  Cimri'nin Seçimi
  Kütahya Porselen İlay 48 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
  Kütahya Porselen İlay 48 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Kütahya Porselen İnci 48 Parça Yemek Takımı
  Kütahya Porselen İnci 48 Parça Yemek Takımı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Güral Porselen Yemek Takımı

  1989’dan bu yana üretim yapan Güral porselen markası şuan 275.000 metre kare alanını aşan fabrikalarıyla 60 ülkede dağıtım ve satış hizmetleri sunar. Güral porselen markasıyla yıllardır geliştirdiği tecrübesiyle kusursuz porselen üretme amacındadır. Bu nitelikli üretimi ve sağlam tecrübesi sayesinde TSE ve ISO 9001 Kalite Güvence Standart sertifikasını kazanır. Bu köklü kurum geleneksel tekniklerin yanı sıra geliştirdiği modern tekniklerle yeni bir seri üretir ve sektörde önemli bir yerdedir. Güral porselenleri için özel formlar için kullandığı robotik ve teknolojik yenilikçi çözümler sunar. Bu sayede hem kalitede hem de üretim kapasitesinde önemli artışlar kazanmıştır. Güral porselen yemek takımı modelleri pürüzsüz dokusuyla zarif ve aynı zamanda parlak duruşuyla yemek masasına tam uygun olan modelleri ile öne çıkar. Bu parlaklığın ve yumuşaklığın yanı sıra aynı zamanda güçlü bir yapısı vardır. Porselen iyi bir seçimdir. Koleksiyonlarını oluşturan bireyler ya da çiftler için ideal olan çoğu yer ayarı beş parça içerir: bir yemek tabağı, salata veya tatlı tabağı, ekmek tabağı, çay fincanı ve tabağı. Bazı setler çorba kaseleri içerebilir.

  Güral Porselen Yemek Takımı Modelleri

  Güral porselen yemek takımı modelleri desenlerine ve takımın kaç parçadan oluştuğuna göre değişir. Güral Porselen 6 kişilik yemek takımı serilerine göre değişir. Kütahya porselen kadınların serisinden altı on iki veya yirmi dörtlü takımlara ulaşmak mümkündür. Güral Porselen günlük yemek takımları 6 adet servis tabağı 27 cm, 6 adet çukur kase 12 cm, 6 adet 20 cm pasta tabağı ve 6 adet çukur tabaktan 15 cm’den oluşur. Bu setler sizin hem günlük hem de misafir için vereceğiniz yemeklerin sunumu için uygundur. Aynı zamanda bu şıklığı günlük aile yemekleriniz de kullanabilirsiniz. Güral Porselen Caroline Bone kare yemek takımı 85 parça setler, Çorbalık ve çorbalık kapağı, tuzluk, biberlik, kürdanlık, peçetelik, çay fincanı, çay fincan tabağı, kahve fincanı ve kahve fincan tabaklarından oluşur. Güral Porselen 85 parça yemek takımı farklı desenlerde de sunulur. Bu desen ve modeller içinde kusursuz bir öğlen ve ya akşam yemeği için ihtiyacınız olan bütün tabak çeşitlerini içerir. Bu tabakların yuvarlak ya da kare olanları arasından seçim yapabilirsiniz. Eğer kare bir modelin daha şık duracağını düşünüyorsanız Güral Porselen kare yemek takımları sizin için uygun bir seçenek olur. Güral Porselen Daisy 6 kişilik 24 parça yemek takımı çiçek ve papatya desenleri olan bir takımdır. Güral Porselen Atina 24 parça yemek takımı hem tasarım hem de kullanışlılık açısından çok beğenilen modeller arasındadır. Eğer yemek masanızda her seferinde şık bir görünüm istiyorsanız, bu model tam size uygundur. Dikkat edilmesi gereken birkaç nokta vardır. Bu porselenler fırında veya mikrodalgada ısıtma için kullanılabilir fakat ateşe dayanıklı porselenlerin dışındakilerle teması şok etkisi yaratacağından kırılır bu nedenle özen gösterilmelidir. Bu porselenler aynı zamanda derin dondurucularda da rahatlıkla kullanılır. Dekorunda altın yaldız ve ya platin varsa mikrodalga fırında kullanılması sakıncalı olabilir. Bununla beraber derin dondurucudan ya da buzdolabından çıkan porselenlerin hemen fırına verilmesi ise ani ısı değişimi sonucunda kırılma gösterebilir ve dikkat edilmesi gerekir.

  Güral Porselen Yemek Takımı Fiyatları

  Güral Porselen yemek takımı fiyatları takımların modeline serisine ve kaç kişilik olduğuna göre değişiklik gösterir. 6 lı takım fiyatları ile 12 veya 84 adet takımların fiyatları farklıdır ve parçanın artması nedeniyle fiyat da artacaktır. İstediğiniz ve kullanışlı aynı zamanda da şık olan bir yemek takımı size uzun yıllar kullanma imkanı sunar. Güral porselen kalitesine güvenebilirsiniz. Porselenlerin kalitesi nedeniyle uzun yıllar günlük kullanıma uygundur. Yemek takımının kaç parçadan oluştuğu ve hangi ürünleri içerdiği fiyat konusunda önemlidir. Parça sayısı arttıkça fiyatta otomatik olarak artar. Ürünlerin tasarımı da çok önemlidir. Yaldız gibi daha değişik formlarda tasarlanan ürünlerin fiyatı biraz daha yüksek olabilir. Yemek takımının bulaşık makinesinde yıkama imkanı sunan ürünlerin de fiyatı da farklı olur. Bu özellikler gibi daha pek çok faktör fiyatların belirlenmesinde yardımcı olur. Satın alma aşamasında ürün özelliklerini incelemek için Cimri.com sayfası ziyaret edilebilir. Aynı zamanda fiyat karşılaştırması yapılabilir ve kullanıcı yorumları okunabilir. 

  Güral Porselen Yemek Takımı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Güral porselen 86 parça yemek takımı fiyatları satın almadan önce dikkat edilmesi gereken birkaç nokta vardır. Porselen, gözeneksiz bir yüzeye ve yüksek ateşleme sıcaklıklarından kaynaklanan inanılmaz dayanıklılığa sahip çok yönlü bir malzemedir. Porselen parçalar tipik olarak bulaşık makinesi, mikrodalga fırın ve fırın güvenlidir. Bazı porselen yemek takımları metalik vurgular içerir, bu yüzden bunları mikrodalgada hareketsiz olarak durduğundan emin olun. Güzel bir kenar detayı veya iç detayı olan bir yemek takımı seçmek, yemeğin kendisini göstermeye devam ederken renk ve hava katar. Trend odaklı değil daha çok klasik veya geleneksel parçalarla devam etmeyi düşünmek iyi bir fikirdir böylelikle uzun yıllar bu yemek takımını severek kullanabilirsiniz. Uzun ömürlü bir yemek takımı satın almak istiyorsanız, katı veya şeritli beyaz parçalar zamansız, çok yönlü seçenekler arasındadır.