track source
track source
track source

Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları

Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları Fiyatları

2537 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları modelleri ve Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Philips, Pierre Cardin, Taç, Korkmaz. 2537 adet Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları markası:

2021 yılı Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Haziran 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2538 Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları modeli içerisinde en ucuz Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları fiyatı 1.5 TL iken, en yüksek Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları fiyatı 6999.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Haziran 2021 tarihinde ortalama Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları fiyatı ise 357.58 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Hisar Optima Milano 24 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı
Hisar Optima Milano 24 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Hisar Optima Mercury 24 Parça Çatal Kaşık ve Bıçak Seti
Hisar Optima Mercury 24 Parça Çatal Kaşık ve Bıçak Seti
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Çatal Kaşık Bıçak Takımı

Mutfakta hazırlanan yemekleri pişirdiğiniz tencereler kadar yeme esnasında kullanılan araç gereçler de önemlidir. Lezzetli yemeklerinizi sunarken tabağın kenarında bulunan çatal ve bıçak detayları sofranızın şıklığını tamamlar. Tarzınıza uygun  çatal kaşık bıçak takımı seçerek masanıza modern bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bu tarz mutfak eşyalarının tasarım özellikleri kadar saklama koşulları da önemlidir. Set halinde aldığınız çatal kaşık bıçaklar sandıklı ve sandıksız olmak üzere iki farklı şekilde sunulur. Evinizde takımları koyacağınız uygun bir yer olsa da daha temiz ve düzenli bir görünüm sunan sandıklı versiyonları tercih edebilirsiniz. Çatal kaşık bıçak takımlarını birçok marka farklı şekilde tasarlar. Birbirine yakın ürün seçenekleri bulunsa da genel olarak ufak farklar bulunur. Modern ve klasik tasarımların ön plana çıktığı takımların yanı sıra eskiye dönüşün görüldüğü ürünler de vardır. Nostaljik izler ve detaylar barındıran takımlar eskiyi arayan kullanıcılar için alternatif çözümler sunar. Ürünler 6 kişilik çatal kaşık bıçak takımı  başta olmak üzere çeşitli kişi sayısına göre satışa sunulur. Paslanmayan ve kolay çizilmeyen çatal bıçak takımları her kullanıcının aradığı ürünler içinde yer alır. Kullanıcının ürüne davranışı kadar aldığı marka da çoğu zaman ömrünü etkiler. Ekonomik nedenlerden dolayı daha uygun ürünlere yönelmeniz gerektiğinde takımlar hakkında kullanıcı yorumlarına bakmak yol gösterici olur. Çatal kaşık bıçak takımları bilinen gümüş renklerin yanı sıra gold tasarımlarla da sofralarınızı süsler.

Çatal Kaşık Bıçak Takımı Modelleri ve Özellikleri

Mutfakta özenle hazırladığınız lezzetli yemeklerinize son dokunuşunu yapan çatal kaşık bıçak setiniz olur. Masaya koyduğunuz her bir parça bütünü tamamlayıcısı görevini üstlenir. Tabağınızın kenarında yer alan çatal kaşık bıçak takımları en önemli parçalardan biridir. Şık sofralarınız kadar günlük sofralarınız da özen ister. Aynı şıklığı günlük hayatta yakalamanız için günlük çatal kaşık bıçak takımı modelleri tasarlanır. Her zevke uygun olarak hazırlanan bu ürünler arasında sade ve şık ürünler bulunur. Günlük hayatta öne çıkan parçanın tabakları olmasını isteyen kullanıcılar, çatal kaşık bıçak takımlarını daha sade tercih eder. Bu ürünler genel olarak metal rengiyle karşınıza çıksa da günümüzde altın renginde modeller de mevcuttur. Masada çatal kaşık ve bıçak takımıyla misafirlerinin gözünü kamaştırmak isteyen kullanıcılar için işlemeli ve büyük detaylara sahip ürünler sunulur. Düz ya da daha az desenli ürünler kadar işlemenin yoğun kullanıldığı modeller de tüm sofralarda şıklığı yakalamanızı sağlar.  Çatal kaşık bıçak takımı sandıklı haliyle daha düzenli ve şık görünür.  Ürünler takım halinde ve set şeklinde olmak üzere iki türlü satışa sunulur. Yeni ev kuranlar set halinde olan ürünleri daha çok tercih eder. Çatal kaşık bıçak setinin içinde kepçe, servis kaşığı ve çatalı, spatula, kevgir gibi ekstra ürünler sunulur. Ayrıca bu ürünler ahşap sandıklarda ya da başka bir özel kutuda saklanır. Takımların içinde yer alan bıçaklar ayrı bir öneme sahiptir. Keskinliği yüksek ürünler tercih ederseniz et gibi kesilmesi zor yemeklerin üstesinden gelirsiniz. Her kullanıcının zevki ve bütçesi düşünülerek çeşitli kalitelerde ürün tasarımı yapılır. Çatal kaşık bıçak takımlarının içindeki ürün çeşidi aynı olmakla birlikte kişi sayısı değişiklik gösterir. Çatal kaşık bıçak takımı 12 kişilik ve 6 kişilik versiyonlarla kullanıcıya sunulur. Kişi sayısının yanı sıra parça şeklinde de ürünler hazırlanır. Ürünler 72, 84, 92 gibi çeşitli şekillerde gruplandırılır. Yemek takımınızın 6, 12 ya da 24 oluşuna göre çatal kaşık bıçak takımınızı artırırsınız.

Çatal Kaşık Bıçak Takımı Fiyatları

Her kullanıcı lezzetli yemeklerini şık bir masa ve yemek takımı ile taçlandırmak isteyebilir. Hayalinizdeki sofraya son dokunuşu yapan yemek takımınızın içinde çatal kaşık ve bıçak takımları yer alır. Bu ürünleri set halinde ve takım halinde alırken farklı fiyatlandırıldığını görürsünüz. Buradaki fark ürünlerin aynı gruplandırılmamasından kaynaklanır. Çatal kaşık bıçak seti sandıklı şekilde sunulur. Söz konusu sandık içinde çeşitli servis gereçleri bulunduğu için takımdan farklı fiyatandırılır. İçinde yer alan kepçe, servis çatalı, servis kaşığı gibi unsurların sayısı arttıkça buna bağlı olarak fiyat da artar. Çatal kaşık bıçak takımları genel olarak her bütçeden kullanıcı düşünülerek tasarlanır. Kendinize ve bütçenize en uygun ürünlere  filtreleme seçenekleri sayesinde ulaşırsınız. Tercih ettiğiniz ürünün markası fiyatında etkin rol oynayan faktörlerin başında gelir. Markanın bilinirliği ve kalitesi oranında çatal kaşık bıçak takımının fiyatı artış gösterir. Bazı kullanıcılar fiyat performans noktasına ayrıca önem verir. Bu aşamada seçtiğiniz ürünün kalitesi ile fiyatı arasında belli bir orantı olması beklenir. Seçtiğiniz çatal kaşık bıçak takımı piyasaya yeni sürülmüş bir seri ise diğerlerine kıyasla daha yüksek fiyata sahip olabilir. Model olarak bir önceki seneye kalan ya da demode olduğu düşünülen ürünler biraz daha indirimli fiyattan satışa sunulabilir. Çatal kaşık bıçak takımı fiyatları genel olarak marka ve model bazında değişiklik gösterir. Fiyat farkının yaşanmasında birçok faktör etkili olur. Bunların başında kullanılan malzemenin cinsi ve özellikleri gelir. Paslanmaz ve çizilmez özellik sunan ürünler diğerlerine kıyasla daha yüksek fiyata sahip olabilir. Aynı şekilde takımlar ve setler arasında da fiyat farkı oluşur. Alacağınız marka ve modele karar verdikten sonra cimri.com’da fiyat karşılaştırması yaparak nerede daha uygun olduğunu öğrenebilirsiniz.

Çatal Kaşık Bıçak Takımı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Her kullanıcı yeni aldığı bir çatal kaşık bıçak takımını uzun süre ilk günkü kalitede kullanmak ister. Burada ürünün kalitesi kadar kullanıcının doğru seçim yapması  da önemlidir. Kullanım amacınıza ve sıklığınıza uygun ürünler seçerek ömrünü uzatabilirsiniz. Çatal kaşık bıçak takımı markaları genel olarak her bütçeye uygun ürünler hazırlar. Kullanıcılar ihtiyacını karşılamayan bir ürünü ekonomik nedenlerden dolayı aldığında memnun kalmayabilir. Bu konuda alışveriş aşamasına geçmeden önce beklentinizi belirlemek işinizi kolaylaştırır. Marka ve model konusunda çok ürün baktığınızda kararsız kalabilirsiniz. Kalitesinden ve kullanışından emin olamadığınızda kullanıcı deneyimlerinden yardım alabilirsiniz. Almayı düşündüğünüz markanın çatal kaşık bıçak takımı hakkında kullanıcı yorumlarını incelemek daha kolay karar vermenizi sağlar. Mutfak için alınan eşyalar sıklıkla yıkanan ve deterjana maruz kalan ürünler olduğu için bunlara karşı dirençli ürünler tercih edilebilir. Bazı makinelerde ya da yıkama şekillerinde ürünler parlaklığını kaybedebilir. Alacağınız modelin bulaşık makinesine uygunluğunu kontrol edebilirsiniz. Çatal kaşık bıçak takımları aynı zamanda set şeklinde de sunulur. İhtiyacınıza göre iki türden birini tercih edebilirsiniz. Yeni ev kuran kullanıcılar set halinde alışveriş yapabilir. Bu sayede servis gereçlerini de aynı set içinde alarak uyum yakalayabilirsiniz. Çatal kaşık bıçak takımları çeşitli kişi sayılarına ayrılır. Başta 6 olmak üzere 12, 24 kişiye varan seçenekler sunulur. Yemek takımınıza göre kişi sayısını seçebilirsiniz. Bu sayının yanı sıra parça şeklinde de ürünler sunulur. Çatal kaşık bıçak takımı 72 parça başta olmak üzere birçok sayı seçeneği sunulur. Bu tarz adlandırmalarda ürünlerin çeşidi aynı tutulur ancak servis sayısı değişiklik gösterir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery