track source
track source

Hisar Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları

Hisar Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları Fiyatları

180 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Ürün Tipi
Malzeme

Hisar Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları

Hisar Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Hisar Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Hisar Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Hisar Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Mizuno Spor Ayakkabı
 • Ferre Ankastre Setler
 • Akkum Kedi Kumu
 • Alcatel Cep Telefonları
 • Riken Lastikler
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Hisar Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Hisar

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Hisar Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Hisar Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  17 Mayıs 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 180 Hisar Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları modeli içerisinde en ucuz Hisar Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları fiyatı 23.44 TL iken, en yüksek Hisar Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları fiyatı 5000.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Hisar Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Mayıs 2021 tarihinde ortalama Hisar Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları fiyatı ise 761.16 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Hisar Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Hisar Optima Milano 24 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı
  Hisar Optima Milano 24 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Hisar Optima Mercury 24 Parça Çatal Kaşık ve Bıçak Seti
  Hisar Optima Mercury 24 Parça Çatal Kaşık ve Bıçak Seti
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Hisar Çatal Kaşık Bıçak Takımı

  Bıçak insanların avcılık yapmaya başladığı yıllardan beri kullanılmaya başlanan belki de en eski aletlerden biridir. Günümüze kalıntıları ulaşmış ilk kaşık örneklerinin tarihi ise Antik Mısır zamanına dayanır. Öncesinde başka amaçlar için kullanılmış olsa da kişisel olarak ve sofralarda kullanılan bizim bugün bildiğimiz manada çatal ilk defa Bizans İmparatorluğu’nda 4. yüzyılda kullanılmıştır. Yani Avrupa’ya çatal İstanbul’dan tanıtılmıştır. Bundan sonra da sofra malzemeleri sadece işlevsellik için kullanılan malzemeler olmaktan çıkıp bir kültürün ve sanatın şekillendirildiği eşyalar olmuşlardır. Hisar da “Sofra Sanatı” mottosu ile bu kültüre uygun tasarımlar ve ürünlerle sizlere hizmet eder. Hisar çatal kaşık bıçak takımı mutfakta pişen yemeklerin sofrada ulaştığı son noktada sizlerle buluşmasına aracılık eder.

  Hisar Çatal Kaşık Bıçak Takımı Modelleri

  Hisar’ın sofra ürünleri tasarımını ve imalatını bir sanat ve kültür olarak gördüğünden bahsetmiştik. Setlerinin isimlerini de bu ilhamla seçer. Hisar Optima çatal kaşık bıçak seti alt modelleri yazı hatırlatacak tatil beldelerimizin isimleriyle adlandırılmıştır. Hisar Alaçatı çatal kaşık bıçak seti Çeşme’nin tarihi taş evlerini ve rengarenk sokaklarını, yazın serinleten rüzgarlarını hissettirir. Farklı ihtiyaçlar için çeşitli parça sayılarında üretilmiştir. Hisar Optima Alanya ise yine farklı parça sayısı seçenekleriyle üretilmekle birlikte kaç kişi olursanız olun Akdeniz’in sımsıcak güneşi ve insanının samimi sohbetini sofralarınıza taşır.

  Hisar Mercury çatal bıçak takımı altın ve gümüş olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahiptir. Bu sayede istediğinizi seçerek sofra takımınızın diğer parçaları ile de uyumu yakalayıp ahenkli ziyafetler verebilirsiniz.

  Biraz daha alışılmışın dışında bir tasarım arıyorsanız Hisar Nice 84 parça çatal kaşık bıçak takımı tam size uygun bir model olabilir. Balık formundan ilham alınarak çizilmiş set parçaları sıra her gün yaptığınız yemek yemek gibi bir aktiviteye sıradışılık katacaktır.

  Gözünüze ve bütçenize hitap eden bir modeli seçtikten sonra yapmanız gereken şey sofra takımınızı kullanacağınız anları hayal etmek ve kaç kişilik misafirler ağırlayacağınızı gözden geçirmektir. Bir bayram sabahında çekirdek ailenize eklenecek babaanne ve dedeler için Hisar 12 kişilik çatal bıçak takımı tercih edebilirsiniz. Bayram sofralarının lezzetine setinizin şıklığı eklendiğinde sofradaki muhabbetin keyfi bir başka olacaktır. Buna karşın ürün açıklamalarında her zaman kişi sayısını bulamayabilirsiniz. Bazı büyüklükler parça sayısı olarak ifade edilir. Parça sayısı setin içerisindeki her ürün çeşidinin toplam sayısıdır. Aynı parça sayısına sahip olan iki setten biri daha çeşitli ürün içerdiğinden daha az kişi sayısına hitap ediyorken bir diğeri daha az ürün çeşidi ile daha çok kişiye hitap ediyor olabilir. Bu yüzden satın almadan önce bahsi geçen parça içindeki ürünleri incelemeli ve kaç kişilik bir kullanım için uygun olduğunu tespit ettikten sonra alışverişinizi yapmalısınız.

  Hisar Çatal Kaşık Bıçak Takımı Fiyatları

  Hisar çatal kaşık bıçak takımı fiyatlarını belirleyen en önemli etken setin parça sayısıdır. Farklı haneler farklı büyüklüklerde setlere ihtiyaç duyarlar bu yüzden piyasada aynı modelin bile farklı parça sayılarına sahip setleri bulunur. Fazla parça sayısına sahip setler az olanlara göre daha pahalı olacaktır. Söz gelimi aynı modelde Hisar 24 parça çatal kaşık bıçak takımının Hisar 72 parça çatal kaşık bıçak takımından daha ucuz olması beklenebilir. Ürünün satıldığı mecra da fiyatlar üzerinde bir belirteçtir. Farklı mecraların farklı işletim maliyetleri ve farklı talepleri olduğundan ürünlere biçtikleri paha da birbiriyle aynı olmaz. Size ve bütçenize uygun olanı bulmak için doğru zaman ve platformu sizin iyi bir araştırma sonucunda bulmanız gerekir. Bunun yanında ödeme tipi de alışverişinizde ödemeniz gereken miktarı değiştirebilir. Taksitli, peşin veya havale gibi farklı ödeme türleri mevcuttur ve hepsi için talep edilen ücret farklı olabilir. Mesela taksitli seçenekte ödemeniz gereken miktar peşin veya havale ile alımlardaki miktardan daha fazla olabilir. Tasarim bu işin ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Hal böyle olunca aynı işleve sahip olsalar da farklı işçilik ve tasarıma sahip ürünlerin fiyatları birbirinden farklıdır. Hatta bu farkı aynı tasarımın farklı renkleri arasında görmek bile mümkündür.

  Hisar Çatal Kaşık Bıçak Takımı Satın Alınırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Her şeyden önce online bir platformdan alışveriş yapıyor olduğunuz göz önünde bulundurulduğunda ürün açıklamaları dışında almayı düşündüğünüz eşya hakkında bilgi alabileceğiniz en iyi yol kullanıcı yorumlarıdır. Sizinle benzer sofra anlayışlarına ve beklentilere sahip insanların yorumlarını okumak görmeden satın almak zorunda olduğunuz bir ürüne dair isabetli kararlar vermenize yardımcı olur. Bir kargoyu iade etmek zorunda olmanın zahmetini ve can sıkıcılığını bilirsiniz. İşte bu yüzden araştırmanızı ne kadar özenli yaparsanız ürünü iade etmek zorunda kalma ihtimaliniz o kadar azalır ve yepyeni Hisar çatal kaşık bıçak setinizin keyfini ilk andan itibaren sürmeye başlarsınız.

  Sofrayı oluşturan tek unsur çatal kaşık bıçak setiniz değildir. Sofra örtünüz, aksesuarlarınız, yemek takımınız hep birlikte masanızı oluşturur. Unutmayın ki sofralar her ne kadar karnınızı doyurmak için bulunduğunuz mekanlar olsalar da sanatsal ve doğal olarak göze hitap etmesi gereken bir yönleri de vardır. Bu yüzden alışverişinizi yapmadan önce halihazırda sahip olduğunuz diğer parçaları da göz önünde bulundurursanız uyumlu bir sofra elde edebilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery