Kütahya Porselen Yemek Takımı

Kütahya Porselen Yemek Takımı Fiyatları

329 Ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
  termos

Kütahya Porselen Yemek Takımı

Kütahya Porselen Yemek Takımı fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Kütahya Porselen Yemek Takımı ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Kütahya Porselen Yemek Takımı Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Kütahya Porselen Yemek Takımı incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Hipp Bebek Mamaları
 • Skechers Spor Ayakkabı
 • Profilo Bulaşık Makineleri
 • Epson Yazıcılar
 • Bera Yatak
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Kütahya Porselen Yemek Takımı fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Kütahya Porselen
  Cimri'nin Seçimi
  Kütahya Porselen İlay 48 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
  Kütahya Porselen İlay 48 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Kütahya Porselen İnci 48 Parça Yemek Takımı
  Kütahya Porselen İnci 48 Parça Yemek Takımı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Kütahya Porselen Yemek Takımı

  Temelleri 1984 yılında atılan Kütahya Porselen, yerli üretim yapan markalar arasında bulunur. Markanın dinamik yapısı, değişime ve gelişime açık olması onu sektörde bir adım öne çıkarır. İnovatif düşünme becerisi ile dünyada porselen üretiminde lider konumuna oturur. Ürünlerinde kullandığı kaliteli porselen, tasarımları ve dekor zenginliği ile porselen piyasasının seçkin markalar arasında bulunur. Toplam 52 ülkede bulunan tüketicilere ulaşır. Büyük üretici markalar ile yaptığı üretim işbirliği sayesinde birçok zincir mağaza ve marketlerde ürünlerini satışa sunar. Kütahya markası sadece porselen yemek takımları değil, aynı zamanda porselen obje ve sofra tasarım aksesuarları da üretir. Müşteri odaklı çalışmaları, kaliteli ürünlerine yansır. Porselen yemek takımlarında en çok tercih edilen markalardan biri olan Kütahya Porselen, üretimini ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ile yapar. Sürekli denetim ve gerekli görülen iyileştirmeleri gerçekleştirerek uygun üretim şartlarını sağlar. Çevre koruma politikalarını ve kalite yönetim belgelerini her yıl gerekli şartlar eşliğinde yeniler. Ev servisi, otel servisi, hediyelik eşya ve mutfak gereçleri alanında üretim yapmaya da devam eder. Kütahya porselen yemek takımı ise markanın en çok tercih edilen ürünleri arasına girer. Yemek takımları, kahvaltı takımları, porselen çay takımları gibi birçok ürünü bünyesinde barındırır. 

  Kütahya Porselen Yemek Takımı Modelleri ve Özellikleri

  Kütahya Porselen yemek takımlarının her modeli farklı parça sayısı ve farklı tasarımları bulunur. Birbirinden farklı çeşitleri ile mutfakların vazgeçilmezi olur. Kütahya porselen yemek takımları 12 kişilik modelleri 97 parçadan oluşur. Bazı serileri daire şeklinde üretilirken bazı çeşitlerinde kare olarak üretilir. Tasarımlarında modern desenler kullanılır. Desen yoğunluğu ise minimum dereceden maksimum dereceye kadar artabilir. Yemek tabağı, servis tabağı, çorba kasesi ve pasta tabağı 12 adetten oluşur. Küçük ve büyük kayık tabakları ise toplamda beş adet olarak üretilir. Kütahya porselen yemek takımlarında bulunan çorbalık ise hazırlanan çorbaların şık bir şekilde sunulmasını sağlar. Aynı zamanda çorbanın sıcak kalmasını da mümkün kılar. Supla tabağına sahip olan modeller sofraların daha şık gözükmesini sağlar. Kütahya porselen yemek takımı modellerinin bazılarında çay bardağı ve kahve fincanı takımı da bulunur. 6 adet çay bardağı ve bardak altı bulunan yemek takımlarında yine aynı şekilde 6 adet kahve bardağı ve bardak altı bulunur. Kütahya porselen 6 kişilik yemek takımlarında parça sayısı daha az bulunur. Yemek tabakları ve diğer parçalar 6 adetten oluşur. Toplamda 24 parça ürün barındıran Kütahya porselen takımı üretiminde bone porselen gibi malzemeler kullanılır. Çay bardağı ve kahve bardağı takımı da içermez. Genellikle çiçek gibi desenlerden oluşur. 6 kişilik olarak üretilen yemek takımı günlük olarak kullanılır. Kütahya porselen yemek takımı 24 parça modeller ise modern desenler kullanılarak da tasarlanır. Daire şeklinde üretilen yemek takımlarının desen yoğunluğu orta seviyede bulunur. Kütahya porselen açelya 53 parça yemek takımında ve diğer tüm modellerde olduğu gibi parçaların bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliği bulunur. Bu sayede temizliği çok pratik olur. Kütahya porselen incili yemek takımı hakiki inci tozlarından üretilir. Bu özelliği ile dünyanın en değerli yemek takımları arasına girer. En kıymetli taşları arasında bulunan incinin şıklığı ve zarifliği ile tasarlanan porselen yemek takımı sofraların vazgeçilmezi haline gelir. Aynı şekilde Kütahya porselen sedef yemek takımı da hakiki sedef tozlarından üretilir. Bu sayede yemek yemeyi, şık tasarımlarla buluşturarak keyifli hale getirir.  

  Kütahya Porselen Yemek Takımı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Kütahya porselen yemek takımı satın alırken bazı özelliklere dikkat edilmesi gerekir. Bunlardan ilki kullanacak kişi sayısını belirlemek olması gerekir. Kaç kişilik olduğuna karar vermek alınacak takımın içinde kaç parça olacağını da belirler. Sonraki adım ise yemek takımının daire şeklinde mi yoksa kare şeklinde tasarıma sahip olması denebilir. Yemek takımını saklamak ve muhafaza etmek adına şekli önem taşır. Daire şeklinde üretilen yemek takımları dolaplarda genellikle daha az yer kaplar. Kütahya porselen renkli yemek takımları tercih edilecekse kullanıcının zevkine göre alınması gerekir. Günlük kullanım ya da misafir ağırlamak için farklı çizgilerde tasarlanan ürünler göz önünde bulunması gerekir. Porselen yemek takımlarının parçalarının bulaşık makinesinde yıkanabilir olması avantaj sağlar. Kütahya porselen yaldız fileli yemek takımı satın alırken de bu özelliğe dikkat edilmesi gerekir. Yaldızların bulaşık makinesinde yıkanırken çıkmaması önem taşır. Yemek takımlarının desenleri yine zevke göre tercih edilebilir. Az, orta ve çok yoğunluğa sahip modellerin arasından kullanım alanına göre seçim yapılabilir. 

  Kütahya Porselen Yemek Takımı Fiyatları

  Kütahya porselen yemek takımı fiyatları birçok faktöre göre belirlenir. Bunlardan ilkinin takımın kaç kişilik olduğu ve kaç parçaya sahip olduğu denilebilir. 12 kişilik, 24 kişilik olarak hazırlanan takımların içinde barındırdığı çeşitler ve sayılarda buna göre değişir. Yemek takımının üretildiği materyalde burada önem taşır. İnci, sedef gibi değerli materyallerden üretilen yemek takımlarının fiyatı diğerlerine göre daha düşük olur. Çay bardağı takımı veya kahve bardağı takımı gibi ekstra ürünleri içerip içermemesi de fiyatı belirleyen fonksiyonlar arasına girer. Kütahya porselen takımı alırken kaç kişilik ve nasıl parçalara ihtiyaç olduğu belirlenmesi gerekir. Sizde bu özelliklere karar verdikten sonra dilerseniz Cimri.com’dan Kütahya porselen yemek takımları yorumlarını okuyabilirsiniz. Aynı zamanda ürünlerin özelliklerini inceleyebilir ve fiyatları karşılaştırabilirsiniz.