Pierre Cardin Yemek Takımı

Pierre Cardin Yemek Takımı Fiyatları

167 Ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
  termos

Pierre Cardin Yemek Takımı

Pierre Cardin Yemek Takımı fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Pierre Cardin Yemek Takımı ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Pierre Cardin Yemek Takımı Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Pierre Cardin Yemek Takımı incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Schafer Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları
 • Keramika Yemek Takımı
 • Korkmaz Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları
 • Michael Kors Kol Saatleri
 • Canon Dijital Fotoğraf Makineleri
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Pierre Cardin Yemek Takımı fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Pierre Cardin
  Cimri'nin Seçimi
  Kütahya Porselen İlay 48 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
  Kütahya Porselen İlay 48 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Kütahya Porselen İnci 48 Parça Yemek Takımı
  Kütahya Porselen İnci 48 Parça Yemek Takımı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Pierre Cardin Yemek Takımı

  Pierre Cardin markası Venedik’de 1922’de ortaya çıkar. İtalya’dan Paris’e taşınan Pierre Cardin fransız modasının öncülerinden biri olarak kabul edilir. İlk olarak tiyatro kıyafetleri tasarlamaya başlar ve daha sonra kendi şirketini kurarak marka olarak isim yapmaya başlar. Fransız Pierre Cardin tarafından kurulan marka sektörde pek çok ilke imza atar. Tasarımları ile dikkatleri üzerine çeker. Space Age teması ile 60’lı yıllarda dönemin moda akımını yansıtır. Sektörde avant-garde ve fütüristik akımın ilk temsilcilerinden kabul edilir. Pierre Cardin markası giyim dışında kozmetik ve mobilya ve aynı zamanda porselen üretimi gibi alanlarda da üretim yapar. Pierre Cardin yemek takımları altı on iki veya yirmi dört parçalarda bulunabilir. Yüzde yüz porselenden yapılır.

  Pierre Cardin Yemek Takımı Modelleri

  Pierre Cardin yemek takımı modelleri farklı desenlerde üretilir. Bu Pierre Cardin günlük yemek takımları hem şık hem de günlük kullanıma uygundur. Bu yemek takımları Pierre Cardin 6 kişilik yemek takımı ise farklı desenlerdedir. Bu yemek takımlarının içinde 6 adet servis tabağı 6 adet çukur yemek tabağı, 6 adet pasta tabağı ve 6 adet komposto kasesi ile gelir. Bu yemek takımları yüzde yüz porselenden üretilir. Kullanışlı kaseleri ihtiyaçlarınıza göre değişik amaçlarla günlük veya özel davetlerde kullanabilirsiniz. Pierre Cardin 24 parça 6 kişilik günlük yemek takımı gilda seti ile masanız ve evinizde şık ve çağdaş bir görünüm katar. Evinize modern bir dokunuş getirmek istiyorsanız, bu set iyi bir seçim olur. Çağdaş bir kare şekli ve çarpıcı iki tonlu renk tasarımı her amaçla kullanılabilir ve lezzetli yemeklerinizi göstermek için güzel bir platform oluşturur. Pierre Cardin koleksiyonu birçok renkte mevcuttur ve herhangi bir masa ayarıyla gitmek için doğru seti bulmayı kolaylaştırır. Pierre Cardin yemek takımı kare ise on iki kişilik bir yemek tabağı, tatlı tabakları, kaseler ve kupalar da dahil olmak üzere eksiksiz bir hizmet ile birlikte, evde rahat bir akşam yemeği veya arkadaşlarınız için ihtiyacınız olan tüm parçaları sağlar. Tüm Pierre Cardin ürünleri, bulaşık makinesi ve mikrodalgada kullanılabilen ve güvenli olan dayanıklı porselenden yapılır. Pierre Cardin yemek takımı yuvarlak yemek takımı ile günlük masa örtülerinin bile daha özel görünmesini ve hissetmesini sağlayın. Bu çarpıcı set, basit yemekleri daha egzotik hale getiren dumanlı bir deniz mavisi arka planına karşı yükseltilmiş beyaz seramik yapısı ile karmaşık bir desene sahip modelleri vardır. Porselen yemek seti, yemek tabakları, salata tabakları ve çorba veya salata kaseleri dahil olmak üzere dört akşam yemeği için bir ortam sunar. Her parça nefes kesici bir şekilde detaylandırılır ve anında unutulmaz bir yer ayarı yaratır. Kumtaşın parçaları günlük kullanım için dayanıklı bir şekilde üretilir. Tabaklar ve kaseler, kolay ısıtma için mikrodalgada veya 450 dereceye kadar fırında kullanılabilir. Bu yemek takımı, uzun süreli kullanım için dayanıklı seramikten yapılmıştır ve dört kişilik bir servis için yeterli parça içerir. Canlı turkuaz kenarı mutfağınıza renk katar. Mutfağınızı tamamlamak için isterseniz diğer Pierre Cardin koleksiyonlarıyla eşleştirin. Pierre cardin porselen yemek takımları ile yemeklerinize canlı bir sunum katın.

  Pierre Cardin Yemek Takımı Fiyatları

  Pierre Cardin yemek takımı fiyatları modelin desenine ve setinde kaç parça porselen olduğuna göre değişir. Ne kadar parça olursa olsun Pierre Cardin kaliteli sunumundan ödün vermez. İstediğiniz seride kaç parça varsa ve geniş ya da küçük bir aileye sahipseniz ihtiyaçlarınıza cevap veren bir set seçmek akıllıca olur. Yemek takımlarının içerisinde yer alan parça sayısı fiyatları belirleyen ilk faktör arasında bulunur. Parça sayısı arttıkça fiyatlarda artabilir. Yemek takımının kare, daire gibi olan şekilleri de bu durumu etkileyebilir. Ayrıca ürünlerin tasarımları da çok önemlidir. Yaldızlı şekilde üretilen modellerin fiyatları diğerlerine göre daha yüksek olabilir. Günlük ve özel günlerde kullanılabilecek şekilde tasarlanan modeller de bulunur. İki kullanım alanında farklı sayıda parçalar bulunduğu için fiyatları birbirinden farklıdır. Bunlar gibi daha pek çok özellik sayılabilir. Tüm bu özellikler fiyatların belirlenmesinde rol oynar. Yemek takımı satın alırken karar vermek için Cimri.com sayfasından ürünlerin fiyatları karşılaştırılabilir. Ürün özelliklerinin incelenmesi imkanı sunarken aynı zamanda kullanıcı yorumlarını okuma fırsatı da verir. 

  Pierre Cardin Yemek Takımı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Pierre Cardin 12 kişilik yemek takımı ise satın almadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç nokta vardır. Günlük kullanılacak bir yemek seti arıyorsanız ailenizin genişliğine göre 6lı veya 12 li setleri tercih edebilirsiniz. Ailecek akşam yemeğinin tadını çıkarırken veya misafir ağırlarken de kullanabileceğiniz bu set fiyat ve dayanıklılık dengesi için tercih edilen bir seçimdir. Her evin gündelik ihtiyaçları gibi çok yönlü bir sete ihtiyacı vardır. Satın almadan önce desenlerin zevkinize ve evinizin ortamına uyum sağlaması önemlidir. Pierre Cardin yemek takımı yorumlarını satın almadan önce incelemek size bu takımların uzun sürede nasıl bir kullanış sunduğunu tecrübe edenlerden öğrenme imkanı sunar. Setlerin içinde ne kadar tabak ve bardak istiyorsanız ona göre tercih yapabilirsiniz. Tabakların ebatını da satın almadan önce araştırmak gerekir.