Emsan Yemek Takımı

Emsan Yemek Takımı Fiyatları

137 Ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
  termos

Emsan Yemek Takımı

Emsan Yemek Takımı fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Emsan Yemek Takımı ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Emsan Yemek Takımı Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Emsan Yemek Takımı incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Chicco Bebek Arabası ve Pusetler
 • Castrol Motor Yağı
 • Pierre Cardin Yemek Takımı
 • Schafer Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları
 • Keramika Yemek Takımı
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Emsan Yemek Takımı fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Emsan
  Cimri'nin Seçimi
  Kütahya Porselen İlay 48 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
  Kütahya Porselen İlay 48 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Kütahya Porselen İnci 48 Parça Yemek Takımı
  Kütahya Porselen İnci 48 Parça Yemek Takımı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Emsan Yemek Takımı

  Evlerin en çok kullanılan alanlarından biri olan mutfaklarda keyifli vakit geçirmek isteyenler için kullandıkları mutfak eşyalarının önemi gittikçe artmaktadır. Bununla beraber yemek hazırlama aşaması kadar yapılan yemeğin güzel bir sunum ile servis edilmesi de aranan bir özellik haline gelmiştir. Göz alıcı sofraların olmazsa olmazlarından olan şık yemek takımları artan ilgi ile birlikte farklı renk, desen ve modeller ile kullanıcıların beğenisine sunulmaya başlanmıştır. 

  Emsan, 1970’li yıllarda Denizli’de üretim hayatına başlamış olup, Türkiye geneline paslanmaz çelik tencere satışı yapan bir şirket olarak bilinirlik kazanmıştır. Karaca Grup bünyesine geçerek üretim yapmaya devam eder. Emsan yemek takımlarından, çelik tencereye, çaydanlıktan, çatala kadar birçok mutfak eşyasını ürün yelpazesinde bulundurur.

  Emsan ürünleri ve çeşitliliği ile Türkiye’de ve dünyada birçok mutfağa girmeyi başarmış olan marka, kahvaltıdan akşam yemeğine kadar günün her saatine hitap eden sofralarda yerini alır. Emsan 12 kişilik yemek takımları ya da Emsan 6 kişilik yemek takımları olmak üzere değişen servis sayısı ile kalabalık ailelere olduğu kadar çekirdek ailelere de hitap eder.

  Emsan Yemek Takımı Modelleri ve Özellikleri

  Uzun yıllardır sofralarımızda yerini alan Emsan yemek takımı modelleri artan ihtiyaçlar ile farklı model, renk ve büyüklükleri ile sofralarınızı süslemeye devam eder. Her yıl yenilen tasarımları ile mutfak modasını takip edenlerin yanı sıra geleneksel modelleri ile şık sofralar kurmak isteyenlerin ilgisini çeker. Daha çok geleneksel tarzdan hoşlanan kullanıcılar için tasarlanmış olan Emsan yemek takımı yuvarlak çeşitleri, yeni modelleri denemek isteyenler için ise Emsan yemek takımı kare modelleri bulunur.

  Yemek takımlarının bazıları sadece çorba kasesi, yemek tabağı, pasta tabağı gibi ürünlerden oluştuğu gibi sofralarda sunum için kullanılabilecek parçalardan oluşan takımlarda bulunur. Bu takımların için de servis tabağı, çukur tabak, çorba tenceresi - kapağı, servis kaseleri, kayık tabak, kürdanlık, tuz ve karabiberlik gibi ürünlerde bulunabilir.

   Emsan 6 kişilik yemek takımları 24 parçadan oluşur. İçinde 6 adet servis tabağı, 6 adet çukur tabak, 6 Adet pasta tabağı, 6 adet kase bulunur. Emsan 12 kişilik yemek takımları 60 ve 84 parçadan oluşan modellere sahiptir. 60 parça yemek takımlarının içinde ise 12 adet servis tabağı,12 adet çukur tabak, 12 adet pasta tabağı, 12 adet çorba kasesi, 2 adet küçük kayık tabak, 1 adet orta kayık tabak, 1 adet büyük kayık tabak, 2 adet tuzluk ve biberlik, 2 adet kürdanlık, 1 adet çorba tenceresi ve kapağı bulunur. 60 parça setlerden farklı olarak 84 parça yemek takımlarında ise 6 adet çay fincanı,6 adet kahve fincanı, 1 adet salata kasesi, sosluk gibi parçaları içerir. Emsan pearl 24 parça yemek takımı, 6 kişilik olup kare şeklindedir. Beyaz porselenden üretilen seri üzerinde kabartma desenlere sahiptir. Emsan yemek takımı inci serisi, 60 ve 84 parçadan oluşan yemek takımları bulunur. 12 kişilik yemek takımlarından oluşan seri kare şeklinde olan tabaklardan oluşur. Çeşitli beyaz veya yaldızlı kabartma desenli modelleri de bulunur. Yemek takımlarının içinde porselen çorba tenceresi ve servis takımları mevcuttur.

  Emsan Yemek Takımı Kullanımı

  Emsan porselen yemek takımları kolay kullanımı ve temizliği ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Yemek takımlarını uzun yıllar kullanabilmek için önerilen kullanma talimatlarına dikkat ederek kullanmakta fayda vardır. Birçok modeli bulaşık makinesinde yıkanabilir olması ile yemek sonrası temizlik konusunda büyük kolaylık sağlar. Buzdolabına girmeye uygun olan modelleri ile yemekleri kolayca buzdolabında saklayarak yiyeceklerinizin uzun sure tazeliğini korumasına imkan tanımaktadır. Mutfakta yemek hazırlama sürecine yardımcı olan ve hızlı bir şekilde yemekleri ısıtmaya yardımcı olan mikrodalga fırınlarda kullanıma uygun olan modellerde mevcuttur. Bu sayede güvenle yemeklerinizi mikrodalga fırında hızlıca ısıtıp fazladan bulaşık çıkarmaya mahal vermeden yenmeye hazır hale getirmenize yardımcı olur. Özellikler bazı modellerde çizilmelere karşı daha narin oldukları ve renklerini daha uzun sure koruyabilmeleri için elde yıkama önerilmektedir. Bulaşıklarınızı bulaşık makinesinde yıkamayı tercih ediyorsanız bu modeller size uygun olmayabilir. İlk günkü güzelliğini korumak için set halinde alınan ürünlerde beraberinde gelen ürünler de dahil olmak üzere kullanma kılavuzu okunmalı ve dikkat edilmesi gerektiği belirtilen durumlara özen gösterilmelidir.

  Emsan Yemek Takımı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Evin belki en değerli ve en uzun zaman kullanılan eşyalarından biri olan yemek takımları satın alırken birçok konuya dikkat edilmesi gerekir. Öncelikle yemek takımının hangi amaçla kullanılacağını belirleyerek amaca uygun olan ürünleri aramakla işe başlanmalı. Bu aşamada kullanım sıklığına uygunluğu, servis yapılacak kişi sayısı, tabakların servis büyüklüğüne, bulaşık makinesinde güvenli bir şekilde yıkanıp yıkanmadığı gibi özelliklere bakılabilir. Hali hazırda bulunan sofra takımlarınıza da olan uygunluğunu inceleyebilirsiniz. Bununla beraber olarak, sıfırdan bir mutfak kurmak isteyenler ya da yeni evlenecek olup çeyiz hazırlayanlar için ideal olan Emsan yemek takımı çeyiz setlerini inceleyerek ihtiyaçlarına uygun olan paketi beraberinde kahvaltı takımı, çatal kaşık bıçak seti, tencere, çaydanlık seti gibi ürünlerle daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Mutfağınızın temel ihtiyaçlarını tek bir set ile tamamlayabilirsiniz. Size uygun olan Emsan yemek takımları fiyatlarını cimri.com’dan ihtiyaçlarınıza göre filtreleyerek en uygun fiyatlı ürünleri bulabilirsiniz.