Yemek Odası Takımı / Seti

Yemek Odası Takımı / Seti Fiyatları

411 Ürün gösteriliyor.
Yemek Odası Takımı / Seti fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Yemek Odası Takımı / Seti modelleri ve Yemek Odası Takımı / Seti fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Yemek Odası Takımı / Seti kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Quantum, IKEA, Kütahya Porselen, Vivense, Oms. 411 adet Yemek Odası Takımı / Seti fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Yemek Odası Takımı / Seti Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Yemek Odası Takımı / Seti markası:

En Çok İncelenen Yemek Odası Takımı / Seti Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Yemek Odası Takımı / Seti Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 411 Yemek Odası Takımı / Seti modeli içerisinde en ucuz Yemek Odası Takımı / Seti fiyatı 77.97 TL iken, en yüksek Yemek Odası Takımı / Seti fiyatı 54862.55 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Yemek Odası Takımı / Seti fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Ekim 2021 tarihinde ortalama Yemek Odası Takımı / Seti fiyatı ise 4662.08 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Yemek Odası Takımı / Seti Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Yemek Odası Takımı

Ev dekorasyonunda en önemli ürünlerden biri olan yemek salon takımı, binlerce farklı mobilya üreticisi tarafından tasarlanan ürünlerdir. Türkiye, mobilya imalat sanayisi konusunda oldukça gelişmiş ülkelerden biridir. Tasarımları ve ürünlerin kaliteleri bakımından dünyaya ihracat yapan firmalarda bulunan bu sektörde yine binlerce farklı model seçeneğinde yemek oda takımı bulunabilir. Her sektörde olduğu gibi mobilya sektöründe de teknolojinin gelişimi ile ürün tasarımları her geçen gün çok daha yaratıcı, ürünlerin kullanımları ise oldukça pratik hale gelmiştir. Salon dekorasyonu yapılırken bu alanların olmazsa olmazları arasında koltuk takımları ve yemek odası takımları gelir. Gerek evlerde ağırlanacak yemekli misafirler için, gerekse günlük yemek saatlerinde kullanılmak için tasarlanan bu takımlar birçok farklı malzemeden çeşitli seçeneklerde üretilir. Çok parçalı  mobilya ürünü olarak bilinen bu ürünler yemek masası, yemek sandalyeleri, tabak dolapları, vitrinler ve konsollar gibi farklı ürün çeşitlerini bir arada bulunduran takım çeşitleridir. Piyasada genel olarak altı, sekiz, on iki ya da daha üstü sayıda kişiyi ağırlayacak yemek oda takımları bulunabilir. Evlerde en sık tercih edilen takımlar ise 6,8 ve 12 kişilik olan modellerdir.  Her zevke ve tarza uygun yemek oda takımları cimri.com sayfalarında oldukça zengin model seçenekleri ile listelenir. 

Yemek Odası Takımı Modelleri

Yemek odası takımları bir evin salonunda en önemli sayılacak mobilya çeşitlerinden biridir. Her ev sahibinin tercihine göre değişebilen bu ürünler birçok farklı parça eşliğinde tasarlansa da kullanıcılar ürünleri tek tek de satın alabilir. Örneğin evinde fazla eşya sevmeyen kişiler genelde yalnızda masa ve sandalye setlerini tercih edebilir. Kimi kullanıcı ise içinde konsol, ayna, bardak vitrini, tabak vitrini gibi birçok farklı parçanın bulunduğu setleri tercih edebilir. Yemek odası takımı seti olarak satışa sunulan bu ürünler birçok farklı tasarıma sahiptir. Mobilyada klasik çizgiler seven kullanıcılar için çeşitli ağaçların yanında cam, mermer, ayna, varak ve benzeri ek materyaller kullanılarak ışıltılı ve hatta gösterişli modeller yaratılabilir. Son dönemlerin klasik stil mobilya tasarımlarında sıklıkla mermer detayların kullanıldığı gözlenir. Ancak mermer modern stil mobilya tasarımlarında da uzun yıllardır kullanılan bir malzemedir. Uzun süre dayanıklı olmasının yanı sıra bulundukları ortama kaliteli bir şıklık kazandıran mermer detaylı mobilya seçenekleri son dönemlerin en trend seçenekleri arasında gösterilir. Yemek oda takımı seti modelleri daha birçok farklı şekilde tasarlanan ürünlerdir. Bu ürünler hem küçük aile gruplarını masa başında birbirine bağlayacak kadar sıcak, hem de kalabalık misafirleri ağırlayacak kadar ergonomik olabilir. Örneğin; 6 kişilik yemek odası takımı modeli modüler tasarımı sayesinde bir an da 12 kişiyi ağırlayacak boyutlara gelebilir. Yemek odalarının yeni stil tasarımları sayesinde tek hareketle büyüyebilen masa çeşitleri en çok tercih edilen masa çeşitleri arasında gösterilir. Bu tip masaların tercih edilmesi durumunda sandalye sayılarının da buna göre güncellenmesi gerekir. Yemek oda takımlarında kullanılan ağaçlardan bahsetmek gerekirse, bu durum tamamen tercih sebebidir. Mobilya üreticileri yonga levha, suntalam, Mdf, Laminat, Ceviz ya da Gürgen ağacı gibi ağaçlardan birçok farklı modelde takım üretebilir. Bu malzemelere ek olarak da taş, mermer, cam gibi detayları ilave edebilir. Bu nedenle ürünlerin tasarımında kullanılan ağaç çeşitleri, ürünlerin modelleri, boyutları ve parça sayısına kullanıcıların karar vermesi gerekir. Yemek saatlerini keyifli hale getirmek isteyen ancak kendi takımını yaratmak isteyen kişiler hazır takımların dışında farklı parçaları bir araya getirerek farklı bir dekorasyon tercihi yapabilir. Mobilya piyasasında avangard, modern, retro veya antika olarak birçok stilde yemek odası takımı alternatifi bulunabilir. Ürünler arasında karşılaştırma yapmak isteyen kullanıcılar cimri.com’u kullanarak birçok farklı model seçeneğini kısa süre içinde karşılaştırıp fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilir. 

Yemek Odası Takımı Fiyatları

Yemek oda takımı fiyatları birçok faktöre göre değişebilir. Bu faktörlerin en başında ürünlerin üretim malzemeleri, markası, setin içeriği ve tasarımı olarak sayılabilir. Birçok farklı mobilya markası tarafından üretilen bu ürünler çeşitli sayılara göre yemek masası, sandalyeleri başta olmak üzere konsol, vitrin ve benzeri parçaları içerebilir. Bazı markalar yemek odası takımları içine Tv ünitesi, orta sehpa gibi ürünleri de dahil edebileceğinden bu setlerin fiyatları hakkında sabit bir bilgi vermek mümkün değildir. Bu takımların fiyatlarını etkileyen en önemli faktör parça sayılarının yanı sıra üretimde kullanılan ağaç türleridir. Ham ağaç malzemeden yapılan ürünler ile yonga levhadan yapılan ürünler arasında fiyat farklarının olması malzemelerin dayanıklılık süreleri ile ilgilidir. Son dönemlerin en çok tercih edilen mobilya çeşitleri arasında gelen Wood stil mobilyalar ham ağaçlardan üretilen ürün çeşitleridir. Bu ürünler hiç işlenmeden satışa sunulduğundan,  diğer model seçeneklerine göre daha yüksek fiyatlarda olabilir. Yemek oda takımları cimri.com sayfalarında fiyat grafikleri ile birlikte listelendiğinden kullanıcılar seçim yapmadan önce buradan araştırma yapabilir. 

Yemek Odası Takımı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Yemek oda takımları tıpkı diğer mobilya türleri gibi dayanıklı ve uzun ömürlü eşya seçenekleri içindedir. Uzun yıllar boyunca kullanılacak olan bu ürünleri tercih ederken dikkat edilmesi gereken detayların en önemlisi ürünlerin hangi malzemelerden üretildiği ve stilleridir. Ürünlerin ham maddesi ne kadar dayanıklı olursa o kadar uzun süre kullanılabilir olacağından gürgen, ceviz, mdf gibi malzemelerden üretilmiş olan modelleri seçmek önemlidir. Ürünlerin tasarımlarının da zevkinize uygun olması gerekir. Bu yüzden seçilecek ürünlerden kısa süre içinde sıkılmamak için tarzınıza uygun modelleri seçmeniz oldukça önemlidir. Yemek odası tarzından ve malzemesinden emin olduktan sonra bakılması gereken detaylar ürünlerin kullanım biçimleridir. Masanın kapanıp açılabilir olması, sandalyelerin rahatlığı, takımın parça sayısı gibi detaylar bakılması gereken önemli etkenler arasında gösterilebilir. Türkiye’de yer alan birçok farklı mobilya markası arasından zevklerine en uygun ürün seçeneklerini araştırmak isteyenler yemek odası takımı fiyatı ve modellerini cimri.com üzerinden araştırabilir. Burada yer alan markalar ve satıcılar arasından her bütçeye uygun bir takım bulunabilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery