House Line ve Dessenti marka yemek odası takımlarını en uygun fiyatlarla Cimri.com sitesinde bulabilir, ürün fiyatlarını kolayca karşılaştırabilirsiniz. Yemek odası takımları, mutfakta ya da salonda kullanılabilir. Kişinin zevk ve tercihlerine göre birçok farklı modelde üretilen yemek odası takımları vardır.

Yemek odası takımı alırken nelere dikkat edilir?

Yemek odaları, misafirlerimizle, ailemizle birlikte veya bireysel olarak yemek yediğimiz yerlerdir. Bu nedenle mobilya seçimine de özen göstermek isteriz. Bu takımlar genellikle salonda bulunur. Hem şık hem de kullanışlı modeller seçmek, avantajlı olur. Eski model mobilyalar gösterişli, fakat kullanışsız iken yeni tasarımlı mobilyalar hem gösterişli hem de kullanışlı olmaktadır. Bu da yeni tasarım modellere olan ilgiyi artırmaktadır. Yemek odası takımı bakmaya çıkmadan önce, bir sürprizle karşılaşmamak adına yemek odasının konulacağı yerin ölçülerini almak ve bütçe belirlemek gerekir. Alan dar ise daha küçük modellerler veya açılarak büyüyebilen masaları olan modeller tercih edilebilir. Geniş alanlar için oval ve daha geniş masalar kullanılabilir. Bu doğrultuda modelleri incelerken, uzun süre kullanılacağı düşünülüp sağlamlığına dikkat etmek gerekir. Gürgen modellerler tercih edilebilir. Bunun dışında, sandalye bağlantılarının yapışkanlı yerine geçmeli veya tek parça olması daha uzun süreli kullanım sağlar. Yapışkanlı modeller daha uygun fiyatlıdır. Bu mobilyaları alırken, garanti kapsamı ve sürelerini de dikkate almanız faydalı olur. En ucuz yemek odası modellerini Cimri.com sitesinden görüntüleyebilir, alışverişe çıkmadan önce fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Yemek odası seti modelleri nelerdir?

Genellikle 8 ve 12 kişilik olarak tasarlanırlar. Bazı modeller, masalarında bulunan raylı sistem sayesinde küçültüp büyültülebilir. Bu sayede ailenizle olduğunuzda küçük, misafirleriniz geldiğinde büyük masa kullanmayı tercih edebilirsiniz. Odadaki diğer mobilyalarla uyumlu şekilde seçilebilir. Bazı takımlar mutfaklarda kullanım için uygundur. Bu modeller diğerlerine göre daha küçük ebatlarda olurlar. Takım, konsol veya büfesi ile birlikte alınabileceği gibi tek olarak da alınabilir. Masif modeller daha ağırlık olarak daha fazladır.

Yemek odası takımı fiyatları ne kadardır?

Fiyatlar, modele ve yapıldığı materyale göre değişkenlik gösterir. En ucuz yemek odası modellerini Cimri.com sitesinden inceleyebilirsiniz.