Schafer Yemek Takımı

Schafer Yemek Takımı Fiyatları

178 Ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
  termos

Schafer Yemek Takımı

Schafer Yemek Takımı fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Schafer Yemek Takımı ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Schafer Yemek Takımı Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Schafer Yemek Takımı incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Kormoran Lastikler
 • Continental Lastikler
 • Arçelik Kahve Makineleri
 • Nehir Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları
 • Tefal Düdüklü Tencereler
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Schafer Yemek Takımı fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Schafer
  Cimri'nin Seçimi
  Kütahya Porselen İlay 48 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
  Kütahya Porselen İlay 48 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Kütahya Porselen İnci 48 Parça Yemek Takımı
  Kütahya Porselen İnci 48 Parça Yemek Takımı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Schafer Yemek Takımı

  Hayatın içerisinde karşılaştığımız, dertlerimizi ve sıkıntılarımızı paylaştığımız en önemli kişiler başta ailemiz olmak üzere yakın arkadaşlarımız yani dostlarımızdır. Yakın arkadaşlar hayatımıza anlam katar, dertlerimizi dinler, mutluluklarımızı paylaşır ve deneyimlerimizi zenginleştirerek bizi ileriye taşırlar. Hayatımızda muazzam gelişmeleri, yeni bir terfiyi, âşık olduğumuzdaki heyecanımızı paylaşacak kişiler öncelikle onlardır. Arkadaş ve ailelerimiz hayatımızın vazgeçilmez ve gerekli önemli bir parçasıdır. Mutsuz olduğumuzda ise dertleşip içecek ya da mutlu olduğumuzda, özel günlerde buluştuğumuz ve aynı masayı paylaştığımız bir sofrada Schafer yemek takımı ile bir araya gelmek ise hayatın akışı içerisinde durdurmak istediğimiz zamanlara tekabül eder. Özel günlerde oluşan sofraları ise daha da özelleştirecek şey ise iyi ve kaliteli bir yemek takımıdır. Çünkü nasıl sevdiklerimiz için yaptığımız yemeklere gereken önemi veriyorsak aynı şekilde yemeğin gireceği takımlar da sevdiklerimize gereken özeni göstermemizin kanıtı niteliğindedir.

  Özenli yemek sofralarını kurmaya yardımcı olan Schafer, özgün tasarım anlayışıyla bir dünya markası olma yolunda ilerler. Schafer marka 2004 yılından bu yana 25 yıllık sektör birikimiyle  ilk etapta 10 ürün çeşidiyle başlamış olup bugün yaklaşık 5 ayrı ana kategoride yüzlerce çeşit ürünle hizmet vermeye devam eder. Saygın ve köklü kurumlarından birisi olan Schafer’ın üretmiş olduğu Schafer yemek takımı kare gibi modeller ile aynı saygınlık sofralara taşınır.

  Schafer Yemek Takımı Modelleri

  Yapmış olduğu cesur ve yenilikçi girişimlerle kullanıcıların beğenileri Schafer için çok önemli bir hâle gelmiştir. Hızlı büyüme potansiyeli, kalite düzeyi, pazarlama stratejisi gibi özelliklerini ülkenin beğenisine ve kullanımına uygun ürünler geliştirebilme gücüyle bir araya getiren Schafer, dünya markası olma hedefinde emin adımlarla ilerleyen ve durmadan geliştirip çeşitlendirmiş olduğu Schafer yemek takımı modelleriyle herkesin zevkine ve beğenisine hitap eder. Kullanıcıların zevk ve rengine, kişi sayısına göre yemek takımı modelleri geliştiren Schafer kalabalık aile ve arkadaş ortamlarını ya da çekirdek aileleri düşünerek her kesimi mutlu etmeyi başarır. Çekirdek bir aile iseniz ancak sizin için özenle kurulmuş sofralar büyük bir önem arz ediyorsa Schafer 6 kişilik yemek takımı sizi bu anlamda tatmin edecek ve görsel beğeninizi yemeklerle birleştirecektir. Evliliğinize sayılı gün kalmış ve evinize davet edeceğiniz misafirlerinizi hayal ediyorsanız ise elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Çeyiziniz için önceden alacağınız Schafer yemek takımı çeyiz seti, istediğiniz model ve tasarımı kaçırmamanızı sağlar. Ancak yine de tüm modelleri görsel anlamda altın oran tadında geliştiren Schafer her daim beklentinize uygun modeller üretmeyi bilir. 

  İster tüm ailenizi her hafta sonu toplayıp hayatı birlikte daha güzel yaşayabilmek adına Schafer yemek takımı 24 parçadan oluşan modelleri, yemek takımlarımın aynı modellerden oluşmasına gerek yok diyorsanız ise yaratıcılığınızı kullanıp ayrı modellerle birleştireceğiniz başka bir Schafer yemek takımını tercih edebilirsiniz. Ancak Schafer daima yemeklerin hangi tabakların içerisine girmesi ve hangi çatal-kaşıkla yenmesi gerektiğini bilen kaliteli malzemeler üretmeye devam eder.

  Schafer Yemek Takımı Fiyatları

  Schafer yemek takımı fiyatları ürünlerinin kalitesinin değişmemesiyle birlikte yalnızca kaç parçadan oluştuğu veya farklı tasarımlarına göre değişkenlik gösterir. Mevcut bütçeniz içerisinden Schafer porselen yemek takımı için ne kadar ödeme yapabileceğinizi belirlemenin yanı sıra bütçenizde gösterebileceğiniz esnekliği de bir kural olarak belirleyip iyi bir yemek takımı seçimi önem arz eder. İhtiyacınız olan ve kişi sayısına göre edineceğiniz yemek takımları fiyatları kişi sayısının ve dolayısıyla parça sayısının azalmasıyla birlikte fiyatı da azalırken, parça takımları arttıkça aynı oranda bir artış gözlemlenir. Örneğin; Schafer yemek takımı 12 kişilik modelini yaklaşık olarak 12 kişilik bir arkadaş ortamına sahip kişilerin tercih etmesi gerekir. Dolayısıyla bu yemek takımı modeli daha kalabalık bir yemek masasına sahip kişilerin tercih edeceği 24 kişilik bir modelden fiyat açısından bir fark gösterir. Aynı zamanda yeni evlenecekseniz ya da var olan yemek takımlarınız kırıldı ve siz tamamen yeni bir takım almak istiyorsanız Schafer yemek takımı kare bone 85 parça shf-6005 içerisinde pasta tabağından tutun salata kasesine, çay ve kahve fincanlarına kadar ihtiyacınız olan yemek takımlarını uygun fiyatlarla bir araya getirir. 

  Schafer Yemek Takımı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmelidir?

  Bir Schafer yemek takımına ihtiyacınız ve beklentiniz dâhilinde seçeneklerle kolaylıkla ulaşabilir ve beklentinizi karşılarsınız. Ancak yemek takımı almadan önce dikkat edilmesi gereken birtakım şeyler vardır. Schafer porselen yemek takımını kullanacağınız kişi sayısına göre almanız ihtiyacınız fazlasını alıp bütçenizi sarsmamaya ya da ihtiyacınızın altında sayıdan oluşan parçalarla yemek sofranızda bütünlük oluşmamasına neden olabilir. Ayrıca yemek takımı alırken kullanmaktan sıkılmayacağınız renk ve modellerde yapacağınız tercihler sizi daima mutlu edecektir. Aynı şekilde ani ısı değişiminin ve kullanılan deterjanın tabaklarınıza hasar vermemesi adına bu modelleri bulaşık makinelerinde kullanırken makinenizin 30 derece gibi kısa programlarda ve jel deterjanlar kullanmaya özen göstermeniz gerekir. Böylece yemek takımlarınız zarar görmeyecek ve mutluluğunuzu paylaşacağınız sofralarda pırıl pırıl parlamaya devam eder. Eğer eski modelleri kullanmaktan hoşlanıyorsanız Schafer yemek takımı yuvarlak modeliyle sizi rahatsız etmeyecek ve daima kullanımı sırasında içinizi rahat ettirecektir. Ayrıca Schafer’ın sunmuş olduğu altın ya da platin desenli modelleri kullanırken mikrodalga fırınlar gibi ani ısı değişimlerine maruz kalmayacak, doğrudan ateşle temas ettirilmeyecek yerlerde kullanmanızı öneririz.