Karaca Yemek Takımı

Karaca Yemek Takımı Fiyatları

226 Ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
  termos

Karaca Yemek Takımı

Karaca Yemek Takımı fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Karaca Yemek Takımı ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Karaca Yemek Takımı Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Karaca Yemek Takımı incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Axen Televizyonlar
 • Firestone Lastikler
 • MP Spor Ayakkabı
 • Philips Epilasyon Aletleri
 • Beats Kulaklık
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Karaca Yemek Takımı fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Karaca
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Karaca Yemek Takımı

  Karaca markası ismini kurucusu Arif Karaca’dan alır. 1973’ de kurulan marka Arif Karaca’nın ailesinden aldığı ilham ve cesaret sayesinde kurulur. Karaca’nın sunduğu kalite ve çeşililik sayesinde büyür ve genişler. Mutfak, sofra ve ev tekstil ve tasarımı sektörlerinde üretim yapan Karaca markası her geçen gün yeni serilerle kendini geliştirir. Vizyon ve misyon olarak sevdiklerimizle paylaşılan mutluluğu temel alan marka bu yönde ilerlemeyi hedefler. Şu an ise Türkiye’de onlarca mağazası ile ülkenin değişik illerinde hizmet verir. Aynı zamanda çeyiz setleri ve aksesuarlar tasarlar. Bu tasarımları küçük ev aletlerini de kapsar. Bunlar tost makineleri blender, kahve ve çay makineleri hatta mısır patlatma makinelerine kadar çeşitlidir. Karaca yemek takımı seti ise içinde bir akşam yemeği için lazım olacak bütün parçaları içerir. Sunduğu kalite ve yıllardır kazandığı tecrübesine güvenebilirsiniz.

  Karaca Yemek Takımı Modelleri

  Karaca yemek takımı modelleri içerdikleri parçaların sayısına ve desenine göre değişir ve Karaca size geniş bir ürün yelpazesi sunar. Karaca 6 kişilik yemek takımı New Blue Odyssey veya klasik beyaz porselen veya Emsan serilerinde üretilir. New Blue Odyssey modelinde özel sır altı tekniği bulunur ve bu sır herhangi bir kullanıcı hatası olmadığı sürece çatlama ya da çizilme de olmadığı sürece desenini uzun yıllar ilk günkü gibi korur. Bu takımlarda genel olarak 6 adet servis tabağı, 6 adet çukur tabağı, 6 adet pasta tabağı ve 6 adet kase veya çorba tabağı bulunur. Bu tabak ve kaseler aynı zamanda çok yönlü kullanıma açıktır. İstediğiniz renk ve modeli yansıtan ürünler arasında sizin stilinizi yansıtan bir set bulabilirsiniz. Bu setler genel olarak 27 cm boyunda 28 cm eninde ve 39 cm yüksekliğinde aynı zamanda 12 kg ağırlığındadır. Karaca 12 kişilik yemek takımı ise Nazende, Diamond ve İnci serilerinde üretilir. Bu setlerin özellikleri ise çorbalık ve çorbalık tabağı, 12 adet yemek tabağı, servis tabağı,12 adet pasta tabağı, 12 adet büyük kayık ve küçük kayık tabaklar, tuzluk biberlik, kürdanlık ve 12 adet pasta tabağından oluşur. Bu setler 32 cm boyunda, 58 cm eninde ve 57 cm yüksekliğindedir. Karaca yemek takımı çeyiz seti ise nevresim uyku seti ve tencere setlerinden oluşur. Bu paketlerin küçük ev eşyalarından oluşan setleri de vardır. Karaca yemek takımı inci evlilik paketi ise yeni evli çiftler için bütün yemek takımı ve ev eşyaları ihtiyacını karşılayacak inci renginden oluşan beyaz elegan bir settir. Temizlik ya da uzun dönem bakımını yaparken ise sıvı ya da krem deterjan kullanılması daha sağlıklıdır. Fakat sert süngerle veya telle ovularak temizlenmesi porseleni çizebilir bu nedenle dikkatli ve nazik davranılması gerekir. Yoğun desenleri ve süslemeleri olan modellerin makinada yıkanmasından çok elde yıkanması tercih edilir. Aynı zamanda makineye yerleştirirken de özenli davranılmalı ve porselenlerin birbirine değmemesine özen gösterilmelidir. Aynı zamanda makinede bulunan çatal kaşıkla da teması olmaması gerekir çünkü bu temas ve sürtünmeler gri lekelere yol açar. Karaca yemek takımı kare modeller yuvarlak modellerin yanında bir opsiyondur. Karaca yemek takımı günlük modeller aynı zamanda özel bir misafir ağırlandığında da rahatlıkla kullanılabilir. Masada hem şık hem de modern bir görünümdedir. 

  Karaca Yemek Takımı Fiyatları

  Karaca yemek takımı fiyatları ise modelden ve desen serisine göre değişiklik gösterir. 6 lı 8 li veya 12 li parça takımları bulan yemek takımlarının set parçası artarken fiyatın da doğal bir artış olur. İstediğiniz modeli ve deseni karaca kalitesiyle satın almak size yıllarca rahat bir kullanım imkanı sunar. Yemek takımlarının içerdiği parça sayısının çok olması otomatik olarak fiyatlarda artar. Modellerin kare, yuvarlak gibi tasarımları da fiyat durumunu etkiler. Yemek takımının bulaşık makinesinde yıkanmasını sağlayan özellikler bulunur. Bu özellikte üretilen modellerin fiyatları daha farklı olur. Ürünlerde yaldız gibi tasarım modellerinin kullanılması da fiyatları belirlemeye yardımcı olur. Bunlar gibi daha pek çok özellik sıralanabilir. Yemek takımlarının sahip olduğu her özellik fiyatların belirlenmesinde rol oynar. Modeller ve fiyatların karşılaştırması için cimri.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.  

  Karaca Yemek Takımı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Karaca yemek takımı modelleri satın almadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç nokta vardır. Satın almadan önce alacağınız modelin sizin ihtiyaçlarınıza cevap vermesi ve desenlerinin günlük kullanıma rahat olması önemlidir. Bu setlerde Karaca sofra takımı akşam yemeğinde yeni bir ton belirler ve aynı zamanda her yemeğin daha yaratıcı ve eşsiz bir sunumla görünmesini sağlar. Modern görünümü ile yemeğinizin sunumunu destekler. Aynı zamanda mikrodalgada güvenli olarak kullanabilir ve ısıtabilirsiniz. Bulaşık makinesine atılabilir. Eğer yemek masanızda her seferinde şık bir görünüm istiyorsanız, bu model tam size uygundur. Dikkat edilmesi gereken birkaç nokta vardır. Bu porselenler fırında veya mikrodalgada ısıtma için kullanılabilir fakat ateşe dayanıklı porselenlerin dışındakilerle teması şok etkisi yaratacağından kırılır bu nedenle özen gösterilmelidir. Kullanıma dikkat ettiğiniz sürece yıllarca kullanabilirsiniz. Seçeceğiniz model uzun süre kullanıma açık olmalı ve uzun süren modasını korumalıdır. Böyle bir porselen yemek takımı hem kullanımı hem de temizliği rahattır ve her evin ve ailenin ihtiyaçları arasındadır. Karaca kalitesiyle uzun yıllar kullanabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery