Karaca Yemek Takımı

En Ucuz Karaca Yemek Takımı Fiyatları

144 ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
  termos

Karaca Yemek Takımı

Karaca Yemek Takımı fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Karaca Yemek Takımı ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Karaca Yemek Takımı Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Karaca Yemek Takımı incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Axen Televizyonlar
 • Firestone Lastikler
 • MP Spor Ayakkabı
 • Philips Epilasyon Aletleri
 • Beats Kulaklık
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Karaca Yemek Takımı fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Karaca
  Cimri'nin Seçimi

  Karaca Yemek Takımı 

  Karaca, ev tekstili, mutfak ve sofra kategorisinde öncü tasarım markalarından biri olması sebebiyle sektörde önemli paya sahip bir markadır. Yemek takımı modelleriyle her zevke hitap etmekte ve geniş ürün yelpazesiyle birçok farklı seçenek sunmaktadır. Özel günlerde, kalabalık sofralarda tercih edilen 24 parça yemek takımı olan şık tasarımlardan günlük kullanıma ve az sayıda misafir ağırlanan sofralarda kullanıma uygun 6 kişilik yemek takımlarına kadar ürün çeşitliliği konusunda tercih edilen bir markadır. Karaca yemek takımları ,sofralarda kullanıcıların kendi tarzlarını yansıttığı renk ve desen seçenekleri ve konsept ürünleri açısından da oldukça beğeni toplamaktadır.Çeyizlerin en önemli parçası olan yemek takımları için Karaca en iddialı markalardan birisidir.Karaca desenli yemek takımları en çok tercih edilen takımlar arasındadır.Özellikle kahvaltı takımları ,sofrasını yenileyenler ve çeyizlerde ,renk ve desen seçeneklerinden ve tasarımlarının göz alıcı olmasından, dolayı tercih edilmektedir.Her bütçeye ve her tarza uygun olan ürünleriyle Karaca yemek takımları kalitesiyle de müşterilerinin güvenini kazanmış olan markalardan biridir.Modelleriyle göz dolduran yemek takımları internet üzerinden ve Karaca mağazalarından satın alınabilir.

  Karaca Yemek Takımı Modelleri

  Karaca yemek takımları üretim esnasında kullanılan malzemelerle birlikte, kullanım amacı esas alınarak kategorize edilmiş modellerden oluşmuştur. Kare ve yuvarlak çeşitleri bulunmaktadır. Karaca yemek takımları modele göre 12, 24, 60, 58, 62, 86 parça olarak müşterilerine, ihtiyaca ve kullanım amacına göre seçenekler sunar. Özel tasarım modelleri, desenleri ve tarzlarıyla en çok tercih edilen modelleri arasındadır. Üretimde kullanılan malzemeye ve tasarımlarıyla Karaca yemek takımı modelleri sektöründe öncülerden biridir. Fine Bone şık tasarımlarıyla beğeni toplayan modelleri ile aynı zamanda ince porselen olmasından dolayı zarif seçenekler sunar,11 farklı desen, renk ve şekil seçeneği mevcuttur. Yemekleri sıcak tutma özelliği ve 6 kişilik ve 12 kişilik seçenekleri vardır. Dayanıklı bir malzemeden üretilmiş olan yemek takımları, göz alıcı desen ve renk seçenekleriyle yıllarca kullanılır. 

  Fine Pearl modelleri en çok renk ve desen seçeneği olan modellerdir, 6 kişilik ve 12 kişilik tercih edilebilir. Üretim esnasında kullanılan seramik malzemesinin hamuruna inci tozu eklenerek elde edildiği belirtilen modellerin fiyatı diğer Karaca yemek takımlarına göre biraz daha yüksektir. Ortalama 27 farklı modeli mevcuttur. Bu seride de dayanıklı ve kaliteli malzemeden üretilmiş olduğu için Karaca kalitesini yıllarca yaşatır. Karaca Kare Yemek Takımı farklı renk ve desen seçeneği ile her müşterisinin zevkine hitap etmektedir. Daha özgün ve dekoratif sofralar için tercih edilen kare tasarım Karaca markasının oldukça iddialı olduğu bir ürün çeşididir,modern ve şık bir sofra isteyenlerin tercihidir.Karaca Yuvarlak Yemek Takımları Klasik severler için daha geleneksel ve sade bir stili yansıtır.

  Karaca Desenli Yemek Takımları hem modern hem de klasik modelleriyle dikkat çekmektedir. Geometrik şekilli modellerin yanı sıra doğadan ilham alınarak yaratılmış olan birçok özel desen seçeneği mevcuttur. Konsept desenli olan yılbaşı için özel hazırlanmış olan modelleri yılın son gecesinde şık bir sofra kurmak isteyenlerin tercihi olmuş, hediye amaçlı olarak da oldukça tercih edilen bir yemek takımıdır. Yeni evlenecek olan kadınların tercih ettikleri çeyiz için uygun olan modellerde dantel ve çiçek desenleri ağırlıklı modeller daha çok tercih edilmektedir. Karaca yemek takımlarının oval şekilli olanları da mevcuttur. Dış kısmı kare, orta kısmı oval ya da yuvarlak olan bu modellerde oldukça şık bir görüntü sağlamaktadır.

  Karaca Yemek Takımı Fiyatları 

  Karaca yemek takımı fiyatları özelliklerine göre ve kişi sayısına göre değişmektedir. 60 parça 12 kişilik Karaca yemek takımı fiyatı ortalama 2500 TL’den başlamaktadır, bazı dönemlerde ürünlerde indirim kampanyası yapılmaktadır. 86 parça 12 kişilik yemek takımı fiyatı ortalama 3500 TL, 24 parça 6 kişilik Karaca yemek takımı fiyatı ortalama 400 TL ile 700 TL arasında değişmektedir. Özellikle internet alışverişlerinde bazen indirim kampanyaları sebebiyle bu ortalama olarak verilen fiyatlardan daha uygun fiyatlar bulunmaktadır

  Karaca Yemek Takımı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli 

  Yemek takımı alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri, kırılan bir parçayı temin edip edilemeyeceğidir. Karaca yemek takımları garanti belgeli olmasından dolayı özellikle internet üzerinden yapılacak alışverişlerde kolaylık sağlamaktadır. Ürün güvenli kargo yöntemiyle gönderildiği için kırık parçanın yerine hemen değişim yapılmaktadır. Karaca yemek takımlarını satın alırken, bulaşık makinesinde yıkanabilir olup olmadığını önceden bilmek çok önemlidir. Bazı desenlerde ve renklerde kullanılan materyaller ve boyalar hassas olabileceği için elde yıkamaya uygundur, bu sebeple daha sonra problem yaşamamak için öncelikle bu konuda bilgi sahibi olmak gerekir. Altın, gümüş ve platin desenli yemek takımları mikro dalga fırınlarda kullanılmamalıdır, kullanım alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak yemek takımı satın alırken bu konuya da dikkat etmek gereklidir. 

  Bir diğer dikkat edilmesi gerek husus kullanıcının yemek masasının boyutudur, seçilen model yemek masasında büyük kalabilir ve sıkışık bir görüntü yaratacağı gibi, konforsuz da olacaktır. Saklama koşulları da önemlidir, örneğin tercih edilen 24 parça karaca yemek takımından daha fazlaysa ve günlük kullanım için değilse evdeki saklama koşulları göz önünde bulundurularak tercih yapılmalıdır. Boyut ve kişi sayısı belirlenmeli sofradaki tamamlayıcı unsurlar gözetilerek seçim yapılmalıdır. Kullanıcı sitili yansıtacak modeli belirlemeli kullanmaktan sıkılmayacağı modeli tercih etmelidir, öncelikle karar verilmesi gereken konu satın alınacak yemek takımının tarzıdır. En önemli olan bir diğer unsur kalitedir, Karaca yemek takımları kalitesiyle uzun ömürlüdür, kısa sürede çatlama kırılma ya da desenlerin bozulması gibi sorunlar yaşanmaz.

  Karaca yemek takımları yeni evlenecekler için, içinde yemek takımının da olduğu çeyiz seti seçenekleri de sunmaktadır. Satın alınacak olan yemek takımı eğer bu amaçla alınacaksa bu seçenek değerlendirilebilir. Karacanın küçük ev aletleri serileri, mutfak aksesuarları ve tencere takımı serileriyle birlikte satın alındığında fiyat olarak çok daha karlı bir alışveriş yapılabilir. Karaca yemek takımları çeyiz paketine genellikle kampanyalara bağlı olarak seçilerek eklenir, kullanıcının tarzını yansıtacağı takımı çeyiz paketine ekleyerek hem alışverişini daha hızlı ve pratik yapmış ve hem de kar etmiş olur, yemek takımı seçerken bu seçeneği de göz önünde bulundurmak gereklidir. Bazı yemek takımlarının içinde çay ve kahve takımı bulunmaktadır, çeyiz amaçlı yapılacak olan alışverişte tercih edilebilir. Karaca kahvaltı takımları da bu kombine dahil edilebilir, farklı renk ve desen seçenekleriyle ürün yelpazesi oldukça geniş olan kahvaltı takımları Karaca yemek takımıyla birlikte çeyize eklenebilir. 

  Özellikle Karaca desenli yemek takımı modelleriyle aynı desene sahip olan kahvaltı takımları seçenekleri, şık ve kullanıcının stilini yansıtacaktır. Yemek takımı satın alırken dikkat edilmesi gereken konulardan biri de modası geçmeyecek ürünlerin tercih edilmesidir, böylece kullanım süresi uzar. Ne istediğini bilmek ve bütçe doğrultusunda karar vermek gereklidir. Yemek takımı seçeneklerinin çok fazla olmasından dolayı amaçtan uzaklaşıp kaybolmamak için, öncesinde araştırma yapıp Karaca yemek takımlarını internet aracılığıyla inceleyip karar vermek daha sonra kullanıcının stiline uymayan aldığınıza pişman olacağı bir durumdan kurtulmayı sağlar.

  En Ucuz Karaca Yemek Takımları Nerededir?

  Bu konuda Cimri.com size çok yardımcı olacaktır. Cimri.com sayesinde almak istediğiniz Karaca yemek takımı modellerini kolayca görebilir ve aralarından beğenebilirsiniz. Aynı zamanda beğendiğiniz Karaca yemek takımının fiyatlarını da kolayca yine Cimri.com sayesinde karşılaştırabilirsiniz.