Korkmaz Yemek Takımı

Korkmaz Yemek Takımı Fiyatları

108 Ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
  termos

Korkmaz Yemek Takımı

Korkmaz Yemek Takımı fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Korkmaz Yemek Takımı ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Korkmaz Yemek Takımı Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Korkmaz Yemek Takımı incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Michelin Lastikler
 • Tefal Tost Makineleri
 • Arçelik Televizyonlar
 • Bosch Bulaşık Makineleri
 • Nespresso Kahve Makineleri
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Korkmaz Yemek Takımı fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Korkmaz
  Cimri'nin Seçimi
  Kütahya Porselen İlay 48 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
  Kütahya Porselen İlay 48 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Kütahya Porselen İnci 48 Parça Yemek Takımı
  Kütahya Porselen İnci 48 Parça Yemek Takımı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Korkmaz Yemek Takımı

  Kimi zaman tek başına, kimi zaman kalabalık bir ailenin ortasında… Özel günlerde, ya da sıradan bir akşam yemeğinde… Sofra kültürü bu coğrafyanın insanları için vazgeçilmez bir alışkanlıktır. İşte o kültürün özenle ve emekle hazırlanmış sıcacık yemeklerini, Korkmaz yemek takımları 45 yılı aşkın süredir kalite ve şıklıkla sofralara taşır. Yemek takımı şüphesiz ki bir mutfağın en kıymetli parçalarındandır. Korkmaz özenle hazırlanmış yemeklerin aynı özenle sofraya taşınması ve sunulması için ürünlerini tüketicilerle buluşturur. Usta dokunuş ve tasarımlarla tüketiciye geniş ürün yelpazesi sunan Korkmaz, her zevke hitap eden seçenekler sunar. Sofrada şıklığın ve estetiğin mimarı olan Korkmaz, dayanıklılığı ve uzun ömürlülüğü ile sektörde akla gelen ilk markaların arasında yer alır. Kalitesiyle ve zarif çizgileriyle adından sıkça söz ettiren Korkmaz yemek takımı ürünleri, sektörde müşteri memnuniyeti ve tercih edilirliği bakımından da üst sıralarda yer alır. Giderek büyüyen ekonomisiyle sofra ürünleri piyasasının devleri arasına giren, yurt içi ve yurt dışındaki bayilikleriyle ve  100’e yakın ülkeye yaptığı ihracatları ve yatırımlarıyla Korkmaz, uluslararası platformlarda ülkesini temsil eden ödüllü bir markadır. Piyasaya “Hayatın Lezzeti” sloganıyla adım atan Korkmaz; yılların verdiği tecrübeyle sofralara şıklığı, kaliteyi ve zarafeti taşır.

  Korkmaz Yemek Takımı Modelleri

  Bir evde yemek takımları genel olarak günlük takımlar ve misafirlik takımlar olmak üzere birbirinden ayrılır. Yemek takımı satın alırken de genellikle bu durum gözetilir. Günlük yemek takımı tercihi genellikle daha sade iddiasız parçalardan yana yapılıyorken, misafirler düşünülerek alınan takımlar daha gösterişli ve daha şık olanlardır. Satın almada genellikle belirleyici ve ayırt edici unsurlar ürünlerin rengi, deseni ve şeklidir. Korkmaz yemek takımı çeşitleri, hem günlük hem de misafirlik ihtiyaçlara hitap eden tasarımları tüketiciyle buluşturur. Her zevke hitap eden Korkmaz yemek takımı modelleri , sofradaki sıcaklığın ve samimiyetin tamamlayıcısıdır. Sofra kültürünün baş tacı yemek takımlarının tasarımında özenle çalışan Korkmaz, birbirinden farklı model ve tasarımla sofraları renkli hale getirir. Zengin model çeşitliliği sayesinde tercih olanakları geniştir. Korkmaz yemek takımı yuvarlak ve kare model olmak üzere 2 farklı şekilde çeşitlendirilmiştir. Takımlar 6 kişilik ve 12 kişilik olmak üzere kategorize edilmiştir. Geniş renk ve desen seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunulan Korkmaz 6 kişilik yemek takımı çeşitleri; 24 parça, 36 parça ve 42 parça olmak üzere ayrılmıştır. Her bir paket, tüketicinin arzu ve ihtiyacına göre parçalar barındırır.

  Bir diğer seçenek olan Korkmaz 12 kişilik yemek takımı çeşitleri ise 60 parça, 86 parça , 90 parça  ve 92 parçadan oluşmak üzere çeşitlendirilmiştir. Paketlerdeki ürünlerin türleri ve sayıları değişiklik gösterir.

  Evlilik hazırlığı sürecinde de çiftlerin kurtarıcısı olan Korkmaz, çeyizler için vazgeçilmez yemek takımları tasarlar. Rüya evlerin ve masal sofraların en kıymetli parçalarını barındıran Korkmaz yemek takımı çeyiz seti ürünleri, uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleriyle bu masraflı sürecin kurtarıcısıdır. Geniş seçeneklerin çiftlerin beğenisine sunulduğu çeyiz setlerinde öne çıkan parçalardan biri de Korkmaz bone yemek takımıdır. Bone takımlar, içerisinde bulunan “kemik tozu” maddesi sayesinde daha dayanıklı ve güçlüdür. Bu sayede ürünler yıllarca kullanılabilir. Porselende kaliteyi artıran bu faktör, bone serisini en çok tercih edilenlerden biri haline getirmiştir. İncelikli tasarımlarıyla göz dolduran Bone serisi Korkmaz yemek takımı kare ve yuvarlak seçenekleriyle lezzetli sofraların altın parçalarını oluşturur. Zengin ürün seçenekleri ile çeşitli tercih imkanları sunar.

  Korkmaz Yemek Takımı Kullanımı

  Bir ürünün uzun ömürlü olması, barındırdığı maddelerin kalitesi kadar o ürünü doğru şekilde ve talimatlara uygun olarak kullanmaktan geçer. Ürünlerin sağlamlığı ve dayanıklılığı için Korkmaz, en doğru ve kaliteli maddeleri kullanır. Bununla birlikte, satın alınan parçaların ömrünü uzatmak, tüketicilerin kullanım talimatlarına uyması ile mümkün olacaktır. Bu noktada en çok dikkat edilmesi gereken unsurlardan biri, yıkama ve kurutma talimatlarına uygun hareket etmektir. Ürünleri talimatların dışına çıkmadan kullanmak, garanti edilen şartların sağlanabilmesi adına büyük önem taşır. Ürünlerin kullanım koşulları, üretim aşamasında kullanılan maddelere ve tasarımlarına göre değişiklik gösterebilir.

  Korkmaz Yemek Takımı Fiyatları

  Şüphesiz ki herkes satın aldığı üründen ödediği paranın karşılığını bekler. Korkmaz yemek takımları tüketicinin ödediği paranın karşılığını ürünlerdeki emeğiyle verir. Ayrıca Korkmaz, paket teslimatı esnasında oluşabilecek kırılmalara karşı zarar görmüş ve kırılmış parçalara değişim garantisi sunar. Şık tasarımları ve ince detayları ile Korkmaz yemek takımları fiyatları ile sofralara lüksü bütçeye uygun şekilde tayin eder. Ürünleri satın almadan önce yapılan araştırmalar, tüketicilere karar verme noktasında yardımcı olur ve tercihleri kolaylaştırır. Web sayfası üzerinden yapılan Korkmaz yemek takımı yorumları, kullanıcı deneyimleri doğrultusunda yapılacak tercihlerde yardımcı olabilir ve fiyatlar hakkında fikir verebilir. Fiyatlar takımlara, takımların içeriğindeki parça sayılarına, üretim aşamasında kullanılan malzemelere ve tasarımlarına göre değişiklik gösterebilir. Örneğin 6 kişilik bir Korkmaz yemek takımı 24 parçadan oluşuyorsa farklı, 42 parçadan oluşuyorsa farklı fiyatlandırılmıştır. Yine 12 kişilik bir Korkmaz yemek takımı 60 parça şeklinde tercih edilirse, 90 parçalık bir sete göre farklı bir şekilde fiyatlandırılmış olacaktır. Korkmaz, 45 yılı aşkın deneyimin verdiği ustalık ve tecrübe ile yemek takımlarını sofralara kalite ve uygun fiyatı harmanlayarak sunar. Siz de Cimri.com’da yer alan karşılaştırma özelliğini kullanarak aradığınız ürünün fiyatını görebilirsiniz.