track source
track source

Yüz Koruyucu & Maske

Yüz Koruyucu & Maske Fiyatları

1221 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Yüz Koruyucu & Maske fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Yüz Koruyucu & Maske modelleri ve Yüz Koruyucu & Maske fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Yüz Koruyucu & Maske kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Zore, DeFacto, Koton, Artikel. 1221 adet Yüz Koruyucu & Maske fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Yüz Koruyucu & Maske Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Yüz Koruyucu & Maske markası:

2021 yılı Yüz Koruyucu & Maske Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
12 Mayıs 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1221 Yüz Koruyucu & Maske modeli içerisinde en ucuz Yüz Koruyucu & Maske fiyatı 1.25 TL iken, en yüksek Yüz Koruyucu & Maske fiyatı 6027.78 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Yüz Koruyucu & Maske fiyatlarının ortalaması alındığında ise 12 Mayıs 2021 tarihinde ortalama Yüz Koruyucu & Maske fiyatı ise 36.01 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Yüz Koruyucu & Maske Ürünleri Hangileridir?

Yüz Koruyucu Maske Nasıl Takılır?

Cimri.com
Maskenin tam koruma sağlayabilmesi için maskeyi takmadan önce elinizin temiz, yüzünüzün tıraşlı ve sakalsız, saçınızınız toplu olması gerekmektedir. Kullanmadan önce maskeyi kontrol ederek zarar görmediğinden emin olun. Maskenin baş bandı kısmını eliniz ile çekerek esnetin. Parmak ucu yardımıyla alt ve üst paneli açarak maskeye şekil verin. Tek elle kavradığınız maskeniniç tarafını yüzünüze yerleştirin. Diğer elinizin yardımıyla maskenin üzerinde bulunan baş bantlarını kafanızın üzerinden geçirin. Üst baş bandının kafanızın üst kısmına, alt baş bandının ise ensenize yerleştirin.

Yüz Koruyucu & Maske Fiyatları Ne Kadardır?

Cimri.com
Yüz Koruyucu & Maske fiyatları 1.25 TL ile 6027.78 TL arasında değişmektedir.
Cimri'nin Seçimi
3M 8812 FFP1 Toz Maskesi
3M 8812 FFP1 Toz Maskesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Yüz Koruyucu Maskeler

Gün içerisinde kendinizi korumanız gereken pek çok durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Sahip olduğunuz mesleğe ve sağlık durumunuza göre ihtiyaç duyacağınız koruma yöntemleri değişiklik gösterir. Alerji yapmayan özel malzemelerle hazırlanan toz maskesi modelleri sizi uçuşan tozlara karşı korumak üzere tasarlanır. Kullanıcı sağlığı ön planda tutularak gereken tüm önlemler alınır. Toz maskeleri, dış ortamlardan gelen toz ve bakteri gibi küçük zararlı maddelere karşı üst düzey koruma sağlar. Herhangi bir zerrenin yüzünüze temas etmesini önleyen maske çeşitlerini tercih ederek solunum sorunlarının da önüne geçebilirsiniz. Yüzü korumak için kullanılan maskeler, genellikle tek kullanımlık olacak şekilde üretilir. Bunun yanı sıra birkaç defa takmaya uygun olarak tasarlanan seçeneklerde bulunur. Bu ürünler yüksek dayanıklılığa sahip olduğu için uzun süre tek bir ürünü kullanabilirsiniz. Genel olarak toz maskesi, solunum maskesi, tam yüz ve yarım yüz maskeleri, tam yüz gaz maskesi ve gaz buhar maskesi olmak üzere birden fazla çeşidi bulunur. Kullanıcının amacına göre tüm isteklere uygun ürünler, markalar tarafından hazırlanır. Örneğin; tam yüz maske modelleri sayesinde bütüncül bir koruma sağlayabilirsiniz. Hafif ve elastomerik yapısı sayesinde cildinizde iz ve tahriş meydana gelmez. Her bütçeden kullanıcıya hitap eden yüz koruyucu maske çeşitleri ekonomik çözümler sunar. Daha az bakım gerektiren bu ürünleri kullanmak ve saklamak oldukça pratiktir. 

Yüz Koruyucu Maskeler Modelleri ve Özellikleri

Kendinizi dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı korumanız gerekir ve nefes yolunuzu korumak bu sürecin ilk adımı olabilir. Özellikle solunum yolu rahatsızlığı olan ya da böyle bir hasta ile temas etmemek için önlem anlam isteyenler solunum maskesi tercih eder. Ağız ve burun bölgenizi tamamıyla kapatan bu ürünler ince tozlara, yağlı ve su bazlı sislere karşı solunum yollarınızı korur. Bu tarz ürünler, gelişmiş konfor sunarak uzun süreli kullanımlarda rahatsızlık duymamanız için özenle tasarlanır. Etkin koruma sağlayan yüz maskesi modelleri ile sıcak ve nemli koşullarda dahi üst düzey performansı deneyimlersiniz. Elastik ve yumuşak destekli tasarımı sayesinde yüzünüzde ağırlık oluşmadan kullanmanızı sağlar. Çoklu olarak alabileceğiniz solunum yolu maskelerini dilerseniz üst üste koyarak alan tasarrufu sağlayabilirsiniz. Çanta gibi küçük alanlarda kendine kolayca yer bularak her an yanınızda olur. Maskelerde yer alan yumuşak iç burun yastığı ile cildinize ekstra konfor sağlar. Endüstriyel alanlarda çalışan kullanıcılar için ayrı bir koruma ve maske gerekir. Gaz buhar maskesi olarak tasarlanan ürünler, organik buhar ve partikül tehlikesine karşı üstün koruma sağlar. Yüzünüzün büyük bir bölümünü kapsayan maske modellerinde görüş açısı ayrı bir öneme sahiptir. Daha iyi çevresel görüş sunan ürünler sayesinde işinizi görmek ve odaklanmak konusunda sıkıntılara maruz kalmazsınız. Hafif ve özenle tasarlanan maskeleri kendi ölçülerinize göre ayarlarsınız. Bazı geniş maskelerde yer alan boyun kemerleri sizi sıkmayacak  ve kolayca bağlanıp açılabilecek şekilde tasarlanır. Birden farklı fonksiyonu ve versiyonu solunum yolu maskelerinin çeşitli kullanım süreleri bulunur. Birçoğunu zarar görene kadar ve gaz filtreleri dolana kadar kullanabilirsiniz. Genel olarak 1 ay gibi ortalama bir süre koymak mümkündür. Bazı maske çeşitleri ise tek kullanım olarak tasarlandığı için defalarca kullandığınızda sizi toz ve mikroplardan aynı ölçüde korumayabilir. Tam yüz gaz maskesi ile kafa bölgenizi tamamıyla kapatarak gaz ve sis gibi oluşumların önüne geçebilirsiniz. Siz de bulunduğunuz ortamı ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak hem yüzünüzü hem de solunum yollarınızı koruyacak olan modelleri tercih edebilirsiniz. 

Yüz Koruyucu Maskeler Fiyatları

Günlük hayatta ya da çalışırken solunum yollarınızı korumanız gereken durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Böyle anlarda yapacağınız ilk şey yüz koruyucu maskeler kullanmak olur. İhtiyacınız doğrultusunda alacağınız maskenin fiyatları değişiklik gösterir. Yüz maskesi fiyatları genel olarak farklı şekillerde belirlenir. Ürün fiyatları belirlenirken birden fazla faktör etkin rol oynar. Buna bağlı olarak ürün fiyatlarında da artış ve azalmalar görülür. Yüz maskelerinin birden fazla çeşidi bulunur. Üründe yaşanan bu çeşitlilik fiyat farklarını da beraberinde getirir. Maskenin kullanım şekli,  yapımında kullanılan malzeme ve fonksiyonları gibi birçok etken fiyatın belirlenmesini sağlar. Ürünlere eklenen her bir özellik fiyat hanesinde farklılıklara neden olur. Teknik özellikler kadar aldığınız maske sayısı da önemlidir. Tekli olarak satılan bir ürünle paket halinde çoklu bir şekilde satışa sunulan ürün aynı fiyata sahip olmayabilir. Tek kullanımlık solunum yolu maskeleri paket halinde kullanıcıya sunulabilir. Çoklu bir şekilde alarak daha ekonomik sonuçlar elde edebilirsiniz. Yüz koruyucu maskeler farklı amaçlara yönelik birden fazla çeşit sunar. Genelde toz maskesi, gaz maskesi, solunum yolu maskesi ve gaz buhar maskesi gibi türlere ayrılır. Kullanım amaçlarına göre fiyatları artıp azalabilir. Günlük koruma sağlayan tek kullanımlık bir solunum maskesi ile daha üst düzey donanıma sahip bir solunum maskesinin fiyatı aynı olmayabilir.  Ürün fiyatında etkin rol oynayan faktörlerden biri de markalar olur. Yüz koruyucu maske markalarına göre fiyatlar değişiklik gösterir. Markanın bilinirliği ve ürünün kalitesi gibi belirgin faktörler yüz koruyucu maskelerin fiyatını artırabilir. Piyasaya yeni çıkan bir marka ve model diğerlerinden farklı fiyatlandırılabilir. Alacağınız yüz koruyucu maskeye karar verdikten sonra aynı ürünün nerede daha uygun olduğunu görmek isteyebilirsiniz. Cimri.com’da fiyat karşılaştırması yaparak  en uygun fiyatın nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. 

Yüz Koruyucu Maskeler Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Herhangi bir ürün alırken çoğu kullanıcı marka ve ürüne göre çeşitli kriterler belirler. Söz konusu sağlık ürünleri olduğunda ise bu kriter ve dikkat bir kat daha artar. Özellikle solunum yolları gibi hassas bölgeleri korumak için alınan ürünler belli bir özen gerektirir. Çalıştığınız iş yeri ve iş koşulları nedeniyle yüz koruyucu maskelere ihtiyaç duyabilirsiniz. Size en uygun ürünü ve markayı seçmeden önce yüz koruyucu maske çeşitleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Ürünler arasında karar veremediğinizde kullanıcı deneyimlerinden yardım alarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Her maskenin kullanım alanı ve fonksiyonu farklıdır. Endüstriyel bir ortamda çalışırken kullanacağınız koruyucu maske diğerlerinden farklı özelliklere sahiptir. Günlük hayatta alınan ince bir toz maskesi endüstriyel ortamda yeterli  korumayı sağlamayacaktır. Aynı şekilde toz ve solunum yolları enfeksiyonunda kullanılan ürünler de farklı fonksiyonlar barındırır. Ürün seçiminden önce kullanım alanı ve amacına karar verirseniz daha dar bir alanda aradığınız ürünü kolayca bulabilirsiniz. Kullanacağınız maskenin çeşidine göre kendi ölçülerinize ayarlayabileceğiniz bir ürün tercih edebilirsiniz. Böylece kullanım esnasında rahatsızlıklara maruz kalmazsınız. Alacağınız ürünler tam yüz maskesi ve yarım yüz maskesi olmak üzere iki farklı şekilde sunulur. Kullanacağınız alana göre versiyonlar arasında seçim yapabilirsiniz. Yüz koruyucu maskeler genel olarak hafif bir forma sahiptir ancak ürün modeline ve kullanım alanına göre ağırlıklar değişebilir. Seçim yaparken yüzünüzde taşıyacağınız ağırlığı hesaba katarak alışveriş yapabilirsiniz. Genel olarak yüz koruyucu maskeler her bütçeden kullanıcıya hitap edecek ekonomik fiyatlar sunar. İhtiyacınızla ürünün fiyat performans dengesini kıyaslayarak maske tercihi yapabilirsiniz. Yüz koruyucu maskelerin  kullanım süresine dikkat ederek birden fazla ürün alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery