N95 Maske

N95 Maske Fiyatları

1718 Ürün gösteriliyor.

N95 Maske - Corona Virüs Maskesi

N95 Maskesi Dünya'yı saran Corona Virüs pandemic sağlık problemi sebebiyle Türkiye ve Dünya'da en çok aranan virüs maskesi olmuştur. N95 Maske Fiyatları & N95 Maske Çeşitlerini fiyat analizi ve ürün detayları öğrenmeniz için Cimri.com olarak Türkiye'de n95 maske satan bütün e-ticaret sitelerine ait dataları birleştirdik. Sağlık Bakanlığınca hazırlanan N95 Teknik Kullanım Klavuzuna'ni buradan detaylı inceleyebilirsiniz.

Maske İncelemeleri

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

N95 Maske

Solunum koruyuculuğu yüksek olan N95 maske, hava yoluyla bulaşma riski olan salgın hastalıklada, kirli havalarda ve insan sağlığını koruması gereken birçok durumda tercih edilen ilk maske çeşitlerinden biridir. Yüksek standartlar altında üretilen bu maskeler, havadaki partikülleri filtreleyerek solunum yollarınıza ulaşmasını engellemek üzerine tasarlanmıştır. Bu sayede birçok tehdidi ortadan kaldırarak bulunduğunuz ortamda kendiniz için yüksek bir koruma alanı oluşturabilirsiniz. ABD’de yer alan Mesleki Güvenlik ve Sağlık Ulusal Enstitüsü tarafından onaylanan bu maskeler, soluma yaptığınız hava parçacıklarının %95 oranında filtrelenmesini sağlar. Böylece kendisini güvende hissetmek isteyenler için ilk seçeneklerden biri olabilecek bu maskeler herkesin alabileceği şekilde piyasaya sunulur. Birçok şart altında kullanılan bu maskeleri ihtiyacınıza uygun anda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Hem sizin hem de sevdiklerinizin sağlığını tehdit edecek birçok etkenden uzak tutan bu maskeler ile birçok ortama girerken endişe etmek zorunda kalmazsınız. Tüm bu ayrıntıları gözden geçirerek kendinize uygun bir maskeyi tercih edebilirsiniz. 

N95 Maske Çeşitleri

N95 maskeler yüksek koruma kapasitesine sahip maskeler olmasının yanı sıra birçok çeşidi de bünyesinde barındırır. İhtiyacınıza uygun ve kendiniz için kullanımı daha rahat olan bir N95 maske çeşidine karar verebilrsiniz. Örneğin; N95 maske valfli modellerde sahip olduğu valf sayesinde gözlük kullananlar için kullanım kolaylığı sağlar. Bu modellerde buğulanma sorunu azalması nedeniyle kullanım esnasında sorun çıkma ihtimalini en aza indirebilirsiniz. N95 maske ventilli modellerde ise nefes alırken kapanan nefes verirken ise açılan bir kapak bulunur. Bu sayede uzun saatler boyunca maske kullananlar için büyük bir kullanım kolaylığı sağlar. Sıcak ve nemli ortamlarda boğucu maske kullanımı zorluğunu ortadan kaldırak bu teknik sayesinde uzun süre boyunca kullanabilmenize olanak tanır. Fakat eğer enfeksiyon taşıyıcısı iseniz nefesi dışarı verirken filtreleme yapmaması nedeniyle kullanımı esnasında çevrenizdeki maskesiz kişiler için dikkatli olmanız gerekebilir. 3M N95 maske 9332 maske modeli ise düşük solunum dirençli filtre teknolojisi sayesinde solunum direncini düşürür ve solunum kolaylığını konforunu artırır. Özel olarak tasarlanmış 3 panelli bir yapıya sahiptir. Böylece çok çeşitli yüz formlarında kolaylıkla kullanılabilir. Konuşurken yüz hareketlerinizle uyum sağlaması sayesinde rahatça ağız hareketlerinizi kontrol edebilirsiniz. Üstelik bu 3 panelli yapısı sayesinde kullanmadığınız zamanlar rahatça saklayabilirsiniz. Yüze tam olarak oturabilen burun paneli sayesinde burun ve göz konturlarına rahat bir yerleşme sağlar. Göz donanımı ile uyumlu bir yapıya sahip olması sayesinde kullanıcılarına iyi bir görüş alanı sunar. Çene kayışının yenilikçi bir bakış açısı ile tasarlanması sayesinde solunum cihazı kullanılması gereken durumlarda cihazın kolay takılmasına olanak tanır. Böylece konforlu bir yerleşim alanı sağlar. Ayrıca kabartmalı olarak tasarlanan üst paneli sayesinde solunum sırasında sıcak hava üflendiğinde üst panelden akışı kontrol ederek azaltır. Böylece gözlerinizde oluşabilecek buğulanmanın da önüne geçer. FFP3 koruma seviyesi sayesinde hem tozlara hem de çevrede yer alan birçok hava partikülüne karşı sizlere üst düzey bir koruma sağlar. Tüm bu N95 maske çeşitleri sayesinde hem sevdiklerinizi hem de kendinizi çevrenizdeki birçok sağlık sorunundan, tozlardan ve alerjenlerden koruyabilirsiniz. 

N95 Maske Fiyatları

N95 maske fiyatları birçok değişkene bağlı olarak fiyatları değişkenlik gösterebilir. Belli bir standart ile üretilen bu maskeler diğer maskelere göre farklı bir fiyat ile sunulabilir. Bu nedenle öncelikle kendinizi korumak için ihtiyacınız olan maske özelliklerine karar vererek doğru bir fiyat analizi yapabilirsiniz. Maske özellikleri fiyatları etkileyen en önemli unsurlar arasında yer alır. Valfli veya ventilli olarak satın alacağınız maskeler arasında bütçenize en uygun modeli kolaylıkla seçebilirsiniz. Ayrıca malzeme kalitesi de fiyatları en çok etkileyen konular arasında yer alır. Yüksek malzeme kalitesi ile üretilen bir maske görece daha yüksek fiyatlara sahip olsa da uzun süreli ve güvenli bir kullanım sağlaması nedeniyle uzun vadede daha tasarruflu bir seçenek olabilir. Ayrıca koruma seviyesi, maskenin özel bir tasarım olup olmaması veya hava çıkışında kullanılan kapak tasarımı gibi özellikler de fiyatları etkiler. Tüm bu özellikler ile birlikte ihtiyacınız olan maskeyi kolaylıkla seçebilirsiniz. Fiyatlar konusunda daha doğru bir analiz yapabilmek için Cimri.com üzerinden istediğiniz maskeyi aratabilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. 

N95 Maske Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

N95 maske özellikleri seçiminizi yaparken dikkat etmeniz gereken önemli ayrıntılardan biridir. Özellikle maskenizi seçerken malzeme kalitesi oldukça önemlidir. Malzeme içeriklerini kontrol ederek kendinize uygun ve uzun süreli kullanabileceğiniz bir maskeyi kolaylıkla bulabilirsiniz. Örneğin; kayışların sağlamlığı bu ayrıntılardan biridir. Maskenin yüz hatlarınızla uyum sağladığına dikkat etmek de önemlidir. Bu yüzden panelli bir formla tasarlanan maskelerden birini tercih edebilirsiniz. Valfli veya venilli maskeler sayesinde konforlu bir kullanım yaşayabilirsiniz. Özellikle nefes almanızı kolaylaştırması konusunda seçtiğiniz maskenin bu gibi ayrıntılara sahip olması önemlidir. FFP3 standartlarına uygun bir üretimle havadaki partikülleri ve alerjenleri size ulaştırmaması üzerine üretilmiş olması gerekir. Ayrıca sahip olduğu kapakların da düzgün bir yapıda maske ile uyumlu şekilde üretilmiş olmalıdır. Tüm bu ayrıntılara dikkat ederek kendinize uygun bir N95 maskeyi tercih edebilirsiniz. Ayrıca kararsız kalmanız durumunda Cimri.com üzerinden bir araştırma yapabilir, kullanıcı yorumlarına göz gezdirerek kullanıcı deneyimleri sayesinde kendinize en uygun maskeyi kolaylıkla bulabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery