Konsol Aksesuarları

Konsol Aksesuarları Fiyatları

319 Ürün gösteriliyor.
Konsol Aksesuarları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Konsol Aksesuarları modelleri ve Konsol Aksesuarları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Konsol Aksesuarları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Sony, Zore, Goldmaster, Logitech. 319 adet Konsol Aksesuarları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

    Gelişen teknoloji ile paralel olarak oynadığımız oyun konsolları ve oyun konsolu aksesuarları da giderek gelişim gösterdi. Oyun konsolu aksesuarları, oynanılan oyundan alınan hazzı maksimuma çıkarıp çok farklı bir oyun deneyimi edinmenize olanak sağlar. Arkadaşlarınız ve aileniz ile keyifli vakit geçirebilme imkanı sunan bu aksesuarlar oyundaki gerçekçilik hissini maksimuma çıkarmayı amaçlar.

  • OYUN KONSOLU AKSESUARLARI NELERDİR?

    Birbirinden farklı amaçlara yönelik tasarlanan oyun konsolu aksesuarları, ihtiyaca en iyi şekilde cevap verebilmeyi amaçlar. Oyun konsolu aksesuarları kategorisinde yer alan direksiyon setleri sayesinde benzersiz bir yarış deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyun içinde direksiyon ile kullandığınız aracın kontrolünü tam anlamı ile sağlayabilir ve gerçek bir araç kullanıyor hissini yaşayabilirsiniz. Ayrıca sensörlü hareket kolu ve hareketi algılayan oyuncu kamerası gibi modellerle interaktif oyunları çok daha eğlenceli bir şekilde oynayabilirsiniz. Raket, tüfek, kılıç ve silah gibi aksesuarlar ile keyifli bir deneyim yaşayarak oyun atmosferini unutulmaz bir şekilde hissedebilirsiniz. Gamepadler sayesinde mikro tuş atamalarını çok daha pratik bir hale getirerek hızlı bir oyun gerçekleştirebilirsiniz. Gamepadler ile hızlı koşma, karakter değiştirme, nişan alma gibi hareketleri çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Oyunlarınızda kullanacağınız joystick sayesinde kontrol ve yönlendirme kabiliyetinizi geliştirebilirsiniz. Tüm bunların yanında PSP şarj aleti, USB koblo, komponent kablo gibi aksesuarları da sepetinize ekleyebilir, sitemizden güvenle sipariş verebilirsiniz.

  • OYUN KONSOLU AKSESUARLARI HANGİ OYUN KONSOLLARI İLE UYUMLU OLABİLİR?

    Alacağınız aksesuarların konsol ile uyumu önemlidir. Sitemizden satın alacağınız aksesuarları PS2, PS3, PS4, Xbox, Psp ya da Nintendo gibi farklı oyun konsolları ile rahatça kullanabilirsiniz. Aldığınız aksesuarı cihazınıza bağlamanız, hızlıca ve keyifle kullanmanız için yeterli olacaktır.

  • Oyun konsolu aksesuarları kategorilerine, çeşitlerine ve özelliklerine göre farklı fiyat skalasına sahiptir. Sitemizde Snopy, Sony, Kontorland, Logitech, Frisby ve Nintendo markalarına ait ürünleri bulabilirsiniz.İhtiyacınıza ve zevkinize en uygun aksesuarları Cimri.com' un farklı sitelerdeki fiyat avantajlarını karşılaştırma özelliği ile en uygun fiyata bulabilirsiniz. Üstelik Cimri' nin bu özelliği ile hem bütçeniz hem de vaktiniz size kalır. Online alışverişin keyifli adresindeki geniş ürün yelpazesine hemen göz atın ve fırsatları kaçırmayın !