track source
track source

Konsol Aksesuarları

Konsol Aksesuarları Fiyatları

452 Ürün gösteriliyor.
Konsol Aksesuarları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Konsol Aksesuarları modelleri ve Konsol Aksesuarları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Konsol Aksesuarları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Zore, Philips, Sony, MSI. 452 adet Konsol Aksesuarları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Konsol Aksesuarları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Konsol Aksesuarları markası:

En Çok İncelenen Konsol Aksesuarları Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Konsol Aksesuarları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
27 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 452 Konsol Aksesuarları modeli içerisinde en ucuz Konsol Aksesuarları fiyatı 6.03 TL iken, en yüksek Konsol Aksesuarları fiyatı 28701.99 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Konsol Aksesuarları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 27 Eylül 2021 tarihinde ortalama Konsol Aksesuarları fiyatı ise 838.18 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Konsol Aksesuarları Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Microsoft Xbox One Controller
Microsoft Xbox One Controller
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Konsol Aksesuarları

Geçmişten günümüze temel gereksinimlerin dışında insan hayatını olumlu etkileyen eğlence sektörüne de oldukça önem verilir. İnsanların yoğun çalışma hayatından ya da derslerden biraz olsun uzaklaşmak isteyen gençler eğlenmek için farklı alternatifler ararlar. Bu seçeneklerin başında gelen ev tipi oyunlar çok fazla tercih edilir. Bunun sebebi ise kolay ulaşılabilir olması ve fazla efor sarf etmeden eğlenebilme keyfi sunması olur. Özellikle teknoloji severlerin vazgeçilmezi olan bilgisayar ve konsol oyunları son yıllarda oldukça rağbet görür. Gelişen teknoloji sayesinde oyunun içerisinde bulunuyormuş hissi oluşur. Bu gerçekçi görseller de insanları cezbeder ve onlara farklı tecrübeler katar. Oyun oynarken kullanılan yardımcı aksesuarlar da oyun oynama zevkini arttırır ve yüksek kalite sunar. Bu nedenle oyun konsollarında kullanılmak üzere her geçen gün yeni aksesuarlar çıkar. Oyun oynarken bu konsol aksesuarları sayesinde kontrolünüz en yüksek seviyeye çıkar. Özellikle anlık karar verilen oyunlarda öne geçmenizi sağlarlar. 

Konsol Aksesuarı Çeşitleri

Piyasada birçok farklı konsol aksesuarı bulunur. Bunlar arasından sizi oyun oynarken oyun zevkinizi arttıracak ve eğlenmenizi sağlayacak aksesuarları seçerek satın alabilirsiniz. Bu konsol aksesuarları arasında en çok tercih edilen ürünlerin başında gamepad gelir. Gamepad bir çeşit bilgisayar klavyesi olarak adlandırılır. Fakat tuşların boyut, tasarım ve özellikleri oyun oynamak için özelleştirilerek üretilir. Bu ürünlerde el ergonomisine çok dikkat edilir. Bu sayede oyun oynarken hareketlerinizi kolaylaştırır ve daha çok eğlenmenize katkı sağlar. Eğer sıkı bir konsol oyuncusu iseniz bir gamepad edinmeniz gerekir. Bu gamepadlerin farklı özellikleri bulunabilir. Örneğin, gamepad logitech ürünlerinde skala oldukça geniştir. Bu nedenle ihtiyacınız olan ürünleri belirlemeniz gerekir. Bu gamepadlerin elinizi yormaması gerekir. Aksi durumda oyun sırasında elleriniz ağrıyabilir ve bırakmak isteyebilirsiniz. Bunun yanında aldığınız cihazların fatura ve garantisi olduğundan emin olun. Hassas cihazlar oldukları için bozulduklarında teknik destek almanız oldukça önemlidir. Gamepad usb girişlerine olanak verdiği için size ekstra kolaylıklar sunar. Ayrıca gamepad satın alacaksanız gamepad kablosuz modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle kalabalık oyun gruplarında kablolar ortalığın karışmasına sebep olur ve takılma ihtimali olduğu için hareketinizi engeller. Bu nedenle kablosuz modellerin kullanımı her zaman diğerlerine göre daha kolay olur. Bu cihazlar her konsola uyumlu olabilecekleri gibi bazı ürünleri sadece belli konsollarda çalışabilir. Örneğin gamepad PS4 modeli sadece PS serilerinde kullanılır. Bu nedenle bu cihazları satın almadan önce özelliklerine iyice baktığınızdan emin olun. Aksi durumda iade, değişim gibi süreçlerden geçebilirsiniz. Gamepadleri birbirinden ayıran özellikler ise cihazlara eklenen ekstra özellikler olur. Örneğin, bazı cihazlarda tuşlara basıldığında titreşim desteği sağlar. Bu sayede tuşlara bastığınızdan emin olursunuz ve oyununuza tereddüt etmeden devam edebilirsiniz. Bunun dışında kablosuz modellerde bağlantı özelliğine dikkat etmelisiniz. 2.4 GHz bağlantı ile çalışan modeller tercih ederseniz kopma, düşme gibi sorunlar yaşamadan kolaylıkla bağlantı kurabilirsiniz. Bu cihazların kurulumu ve kullanımı da oldukça kolaydır. Standart komutları ayarlanabilir tuşlar sayesinde istediğiniz şekilde biçimlendirebilirsiniz. Bu sayede kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. 

Konsol Aksesuarı Fiyatları

Konsol aksesuarlarından olan gamepad fiyatları özelliklerine, tasarımlarına göre değişkenlik gösterir. Her geçen gün yeni konsol aksesuarları piyasada yerini bulur. Bu aksesuarlar sayesinde oyuncunun oyundan aldığı keyif arttığı için oyun severler tarafından çok tercih edilir. Bu cihazların fiyatları ise içerisindeki materyale, donanıma, yazılımına, tasarımına ve özelliklerine göre değişir. Bu cihazlar ayrı parçalar ya da setler halinde satılır. Setler fiyat olarak daha yüksek olsalar da parça parça almak yerine set almak her zaman daha uyguna gelir. Bu nedenle o doğrultuda seçim yapılması gerekir. Siz de konsol aksesuarı almak istiyorsanız cimri.com a girerek modelleri inceleyebilirsiniz. Kendi belirlediğiniz kriterler doğrultusunda filtreleme yaparak arama sonuçlarını azaltabilirsiniz. Daha sonra almak istediğiniz ürünü en uyguna hangi mağazadan alabileceğinizi bulabilir ve o mağazadan satın alabilirsiniz. Bunun yanında aklınıza takılan sorular varsa cimri.com daki kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Ayrıca siz de ürünlerinizi satın aldıktan sonra tecrübelerinizi paylaşabilir ve sizden sonraki alıcılara yardımcı olabilirsiniz. 

Konsol Aksesuarı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Konsol aksesuarları alırken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar bulunur. Öncelikle alacağınız ürüne karar vermeniz gerekir. Örneğin, playstation aldıysanız farklı oyunlar, joystick ya da kamera gibi ekstra aksesuarlar alabilirsiniz. Eğer oyun alırken güzelce inceleyebilirseniz bazı oyunların yanında aksesuar hediyeleri olabilir. Bu fırsatları yakalarsanız sizin için çok avantajlı olabilir. Ayrıca alacağınız aksesuarların garantisi olup olmadığını incelemeniz gerekir. Aksi durumda arıza gibi durumlarda teknik servis sorunu yaşayabilirsiniz. Konsol aksesuarları satın alırken diğer dikkat etmeniz gereken unsurlar ise aksesuarın gerektirdiği özellikler olur. Örneğin, bir mikrofon satın almayı düşünüyorsanız ses ve mikrofon kalitesine, cihazın ergonomisine dikkat etmeniz gerekir. Uzun süre kullanımda kulağınızda size rahatsızlık vermemesi gerekir. Eğer direksiyon alacaksanız, direksiyonun esnekliği çok önemli olur. Ani dönüşlerde hareketinizi engellemeden kolay bir kullanım sağlaması gerekir. Bunun yanında direksiyon kavrama kısımlarının el yapısına da uygun olması kullanımı kolaylaştırır. Ayrıca direksiyon seti alırsanız ekstra aksesuarlar size daha uygun fiyata gelebilir. Bu nedenle satın almadan önce ihtiyacınız olan ürünleri belirleyip o doğrultuda araştırma yapmanız sizin avantajınıza olur.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery